Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bogaty ale nieszczęsliwy

Mam dużo pieniędzy a mimo to jestem samotny... dlaczego ???

Polecane posty

Gość Bogaty i nieszczesliwy
Te stroiki sa z kwiatow zywych i przewaznie doniczkowych. Np. na Boze Narodzenie sa dodatkowo z Gwiazda Betlejemska i przyozdabiane malutkimi bombkami, w roznych kolorach. Na Dzien Matki stroiki robimy z kwiatami czerwonego koloru i jakies tam serduszka , biedronki do tego . Na Wielkanoc w kolorze zoltym, z motylkami, lub ptaszkami i oczywiscie jajeczkami . Mozna by tak opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Robie je hurtowo i sprzedaje na gieldzie kwiatowej, a gdzie je dalej rozprowadzaja to nie pytaj bo nie wiem. Zreszta klientow z Polski mam niewielu , przewaznie zagraniczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lamy - widzę że się rozchulało :) Przynajmniej autor coś o sobie opowiada a przy okazji może znajdzie jakąś panią z dobrą duszą co go przygarnie z tymi milionami. Bezzębna gdzie komentarz do mokrych włosów ?? LATAWICO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam facet
Dlaczego jestes sam? Bo kasa oglupia zarowno ciebie jak i twoje kobiety Ale na pewno kobiety wiecej, one cie szanuja ale za to ze masz kase nie za to jakim czlowiekiem jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogata Lolka
Tez mam duzo pieniedzy i nieszczesliwa i samotna jestem, mam faceta ale on jest ze mna tylko dlatego ze nie pozwalam mu odejsc, nie mam znajomych, nikt mnie nie lubi ale mam kase, mnostwo kasy, kocham pieniedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię jak mokre włosy spadają na ramiona, skiffa nie można tak łatwo zatopić bo jak widziałaś na filmie łódki dosyć często się wywracają. Ale po takiej wywrotce to taka mokra \"kaczuszka\" w wodzie - apetyczne. Autorze topiku: a może opisz jaka ma być ta kandydatka (wzrost, wiek kolor włosów, nałogi itp). Łachudro potrzebujemy nazwy dla skiffa - propozycje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
wlasnie Lachudro masz racje🌻 juz bylo milutko o kwiatkach motylkach i takich tam az mi rozowo sie zrobilo a tu znow ta kasa i problemy nieladnie ale widac topik ma swoje prawa a temat terz duzo znaczy i ukierunkowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Zaniedbuje moj temat ale mam pare spraw do zalatwienia , a czas to ...... Nie bede pisal bo sie zaraz zacznie. Jakiej kobiety szukam... Dowcipnej, milej, uczuciowej no i zeby nie byla glupia. Wzrost , ja mam 1,90 , to ona tak do 1, 80. Szczupla ale nie za bardzo , lubie kobiety z tym co trzeba a nie deski. Kolor wlosow bez znaczenia , bo i tak wiekszosc kobiet farbuje swoje wlosy. Moze byc z dzieckiem , bo ja sam nie mam , a jakby z tego cos wyszlo to bym mial spadkobierce. To tak w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
A wieku nie napisalem. Ja mam 41 wiec kobieta max. 43.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwa jest oczywiście oczywista:) \"bezzębny łachudr\" :D ale te mokre włosy to musza chyba troche przeschnać żeby tak zalotnie opadały, a nie były jakby ulizane do tyłu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Mokre wlosy mowicie..... niedlamnie mam tak krotkie ze niema mi co opadac na ramiona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Tak myslisz? Proponuje nazwe : HYBRID tak jak nowe auto Hondy. Nie lubie Hondy ale autko fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siksa28
Bogaty mowiles ze placisz alimenty.... na zone czy na dziecko bo trochu sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
Na zone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogaty i nieszczesliwy
No to Rexton 2006 , tak jak moje auto.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał z tym dzieckiem bardzo racjonalnie i rzeczowo. To pewnie ująłeś panie za serce. No coś takiego ala mokra włoszka :) Nie no bez przesady jak to brzmi. Raczej coś w stylu \"Prada - Luna Rossa\" albo cóś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×