Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

hejka!! ma prosbe moze ktoras z was wprowdzic mnie w temat tez keidys wysylalam malie z prosbami o probki i inne gadzety ale to bylo dawno i chcialabym znowu zaczac:) ale nie jestem w temacie z gory dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...nic ostatnio nie dostałam, nie wiem czy będę miała czas tu jeszcze zajrzeć, więc życzę Wam Dziewczyny zdrowych i wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zyczę wam miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz mnóstwa prezentów pod choinką.;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta :) Zycze Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Swiat Bozego Narodzenia spedzonych w rodzinnym gronie i przy smacznie zastawionych stolach ;) A ponadto calego mnostwa prezentow od Gwiazdora / Gwiazdki oraz przepelnionych skrzyneczek po Swietach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.paperboy.nl/?PID1=M%3A%25%3A%27F9%2A%29ZT%3E%3FFO%5D%3AJ%20%23U%5D%3BE5%2DU%29IQ%24X30%27%2A%3F%5E7OX%24%5B%5C%3A5%3DW9G%2B9%2C%25N%20%5B%28%20O%3B%0A%25Y%24Y8%22%2D8%20%0Awejdzcie;) (życzonka)jak wam idą przygotowania świąteczne??;)oprócz tego chcę wam życzyć, abyście po świętach z poczty wracały z 10 kg workiem paczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze wam odlotowych świąt i bogatego gwiazddora który pewnie już przyszedł ;) jasne że dzisiaj nie przyjdą próbki ale co z tego przez te pare dni nikt o nich nie myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam portal e-konkursy to jest portal z konkursami sa tam adresy na jakich stronkach sa konkursy i darmowe próbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Siemka! Świąt wesołych życze wszystkim! Mam takie jedno pytanko: Ile wam szła przesyłak tych pilniczków z tej firmy na M ..BO JA CZEKAM JUZ JAKIEŚ 3 TYG. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh, jakież łupy^^ Dostałam te dwa kalendarze z dziećmi, gazetki i odblask:P Przyszło mi po raz pierwszy z Ameryki, z przekrętu, tzn. po wpisaniu stanu Pennsylvania. Nie wiem skąd to jest, nie jest napisane. Tylko dużo kuponów po dolarze na różne produkty [ jaka szkoda, że nie mieszkam w stanach.. ] oraz dwie czekoladki wiśniowe, zawierające 12 witamin, dla kobiet, stanowiące uzupełnienie do diety; ) I trzy tubki kremu z J&J, po 10 ml. Czy któraś z was coś takiego dostała? ja wysyłałam dużo takich rzeczy z adresów ze starego forum od wakacji, pewnie dopiero teraz zaczną przychodzić; ) A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanko.Czy pamiętacie jak nazywała się ta firma która wysyłała bezpłatne konfetti?Albo czy może znacie tą stronę?Jesli któraś zwas wie coś o tym konfetti to bardzo proszę żebyscie napisały.Z góry wielkie dzięki. A i ja na paczuszke od MAVALI czekałam za pierwszym razem około 2 miesięcy,a za drugim około 1,5 miesiąca. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
www.3dwhite.pl/?click=5c4860d61a4477c7cb5f8089c13c07b6 Hej ! Co słychać? U mnie spoko! PROSZE MI TU NIE OBRAŻAĆ POCZTY! :) MÓJ TATA TAM PRACUJE (na szczęście nie jest listonoszem) !! I zamiast ..jak to ktoś mówił pani pocztówki (fajnie :)) tata przynosi mi listy bo mu podrzucają listonosze:) hah.... Mam nadzieje, że dostane dziś always fresh w końcu ..a i paczke z LOT-u ufff nie moge sie doczekać hr hr bo jak dzisiaj nic nie dostane to ...ugm.. umc umc umc bejbe! Pozdrowienia! Miłego popołudnia życze! PRÓBOMANNIACZKI GÓRĄ! :)HIH:) www.3dwhite.pl/?click=5c4860d61a4477c7cb5f8089c13c07b6 www.3dwhite.pl/?click=5c4860d61a4477c7cb5f8089c13c07b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Aha!! :) Dzięki wielkie ANECZKA155 I elanette ..będę już wiedziała ile jeszcze mam się męczyć czekaniem :) Buziaki robaki! Lovamm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj dostałam paczuszke z nutrici!! Było w niej jedna kaszka manna ryzowo-bananowa,mleko w proszku,oraz maly deserek czy cos takiego,no oczywiscie liscik i poradnik zdrowego zywienia dzieci. Bardzo sie ciesze i to z samego rana:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziś nic, wydaje mi się, że lisonosz jeszcze nie chodził, więc zejdę jeszcze raz potem^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie dziewczyny, że dopiero dzisiaj datarł do mojej córci list od Mikołaja zamówiony na stronie WINIARY oraz po raz drugi przesyłka od Firmy \"POLTRADE\" Waletko S.J. z kalendarzem, odblaskiem i bidonem dla maluszków: www.poltradewaletko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
No to sie pospieszyli..haha..pospieszyli.. A ja wreszcie dostałam dziś always fresh 4 podpaski (znowu) tylko że na kogo innego napisałam..hah..czekam jeszcze na LOT , na pilniki z z firmy M... bla bla już tyle rzeczy powysyłałam że hoho A może wiecie czy gdzieś można zamówić próbki kredek do oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpela z pokoju*
Tu możecie zamówić bezpłatne "próbki" zaproszeń ślubnych..ktoś się może żeni czy wychodzi z mąż?? heeh Oto ten adres: http://cartalia.com/en/cartalia/? Wchodzcie tu, też jest fajnie, można wygrać pasty szczoteczki, ale pewnie to wszyscy znają.. : http://3dwhite.pl/?click=5c4860d61a4477c7cb5f8089c13c07b6 Tu dostaniecie prawdopodobnie bryloczek ..lub dwa : http://www.stihl.pl/frames.php?section=main Tu dostaniecie zapewne jakiś gadżet: http://www.beko.com.pl/ I tu klikajcie: http://3dwhite.pl/?click=5c4860d61a4477c7cb5f8089c13c07b6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, u mnie dziś kartka z Always Fresh, że każda dziecwzyna jest wyjątkowa i taki miś z przodu.. Hmm? A dziś mam urodziny^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was;)Jak tam po świętach, duże prezentów sie posypało??Do mnie jeszcze listonoszka nic nie przyniosla, a czekam na kilka przesyłek...no trzeba czekać;)a może to te poctówki na święta na prezenty pozabierały??? ;p wszystko możliwe :PDruga sprawa Kumpela z pokoju* wklejasz nam linki, żeby na ciebie głosować, na dodatek piszesz że to konkurs, zgadza się, ale wystarczy wkleić www.3dwhite.pl ale wiem, że tobie nie o to chodzi żeby innym uświadomić że jest konkurs, tylko żeby na ciebie głosować. Jest specjalny temat to klikania itp. Możesz sobie teko linka wstawić w stopke etc. ale nie na forum...pozatym zmieniłaś nick i podałaś się za – pantini nie trudno zauważyć identycznego linka....moderator zaraz powinien to usunąć...ale na następny raz zgłoszę to do organizatora konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie nawet spoko po świętach :D Wczoraj dostałam paczke z nutrici,a dzisiaj dostałam mejla z urzędu miasta Nowego Sącza że przyslą mi jakis folder o tym miescie:-) Do Kumpela z pokoju* : Rozumiem ,że chcesz wygrać tą paste do zębów,ale żeby tak nachalnie okłamywać ludzi?Jeśli chcesz wiedzieć to kliknełam w ten twój link już nie jeden raz.A wiesz po co?Po to żebyś wygrała wreszcie tą pastę i żebys przestała zasmiecac forum. A tak propo to ja wszystkim od 3 dni klikam w te linki jak jakies zobacze.Bo wiecie jak ja myślę?Ze jak ja komuś klikne to ten ktoś tez mi kliknie.Wiem że jestem naiwna ,ale są w tu na forum takie osoby które się odwdzięczają.Pozdro dla elanette, */*/* Ola */*/* i Chwilaa . A i dołączam się do wypowiedzi Oli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×