Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

już chyba wszyscy z kafeterii są zapisani. Poszukaj gdzieś indziej, a poza tym jest osobny wątek o konkursach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę. Koniec z zaproszeniami z Nivea, proszę nie zaśmiecać naszego forum. I wszystkie pomarańcczowe niehc się zarejestrują w preferencjach na górze strony. ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ogladac na www.look4win.pl reklamy, aby wygrac nagrody. Gdzie trzeba wejsc na te reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do samantha22 jeszcze jakis czas temu sama pisalam na forum z pytaniem kto chce zaproszenia z tego co przeczytalam ty równiez, wiec nie dziw sie tym którzy zbieraja na tym forum osoby chetne. wystarczy napisac ze jest juz inny topik troszku tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale jak widac wszystkie juz sa zapisane do nivea ten temat ciagnie sie juz od jakiego czasu na kazdym forum i w sumie masz racje, tez pytałam czy ktos nie chce zaproszenia, ale pózniej stwierdziłam ze juz chyba wszystkie je mają :) sorry :D teraz poszukuje jakis nowych stronek z próbkami za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam dam dobra rade. jesli zalezy wam na próbkach np Vichy lub La Roche Posay to radze pochodzic po wiekszych aptekach, gdzie sa stanowsika tych firm. ja w bydgoskich apteakch bez problemu dostalam duze ilosci probek. I zeby nie bylo nikt nie potraktowal mnie tam jak zebraczki czy naciagaczki, wrecz przeciwnie: konsultatnki Vichy zajely sie mna i moja cera, dobraly odpowiednie kosemtyki, doradzily co i jak. teraz po wyprobowaniu tych produktow moge smialo zdecydowac sie na kupno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś dostałam zel good-bye cellulite,który wygralam na stronie nivea;-)super ,bo jest bardzo duzy 200 ml ;-)ja i tak go nie bede uzywac ale siostra tak:D:D jeszcze dostałam dzis kalendarz od firmy DARCO i kolejny raz próbki z flosleku;D pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratulacje Aneczka155 :) Ja też już \"skompletowałam\" 10 osób. Możesz powiedzieć jak długo czekałaś na ten żel? Poza tym czytałam, że liczba żeli ograniczona, bo tylko 3 000, a tu ostatnio w tej sprawie było bardzo gwarno. Ale skoro napisali mi e-maila z gratulacjami, to chyba mi jeszcze wyślą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczyny, ja ostatnio po raz pierwszy natrfilam na cos takiego jak darmowe probki :) Juz pare wyslalam zgloszen:) A no i mam pytan pare jesli mozna :) 1. co wpisujecie proszac o probki? tzn, np ze interesujecie sie ta firma, ze uzywacie innych poduktów tej firmy i chcialybyscie poznac wiecj tych prodoktów, ze . no wlasnie ze co..? :P bo ja nigdy jeszcze nie pisalam emailu z zapytaniem:) 2. Czy zamieszczone tu linki sa calkowicie darmowe? chodzi mi tu o koszty przesylki, czy zdarzylo wam sie ze musialyscie olacic za przesylke? 3. No i ostatnie co wpisujecie jesli sa angileskie stronki wpisujecie po polsku czy ang? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :D W mailach do firm mozesz napisac co tylko chcesz, przeciez i tak tego nie sprawdza :) im bardziej przekonujący mail tym lepiej. Wszystkie zamieszczone linki do firm nie pobieraja rzadnej opłaty za próbki, ale w mailach zawsze pros o darmowe, mi osobiscie jeszcze nigdy nie przydarzyło się tak, ze musiałam płacic za jakies próbki, a jesli nawet ci sie zdarzy, to nie musisz jej przyjmowac, wróci do adresata :) A jesli chodz o prosby do zagranicznych firm, to jesli nie ma konktetnych pól do wypełnienia odnosnie twoich danych, to musisz pisac raczej po angielsku, bo po polsku rchyba nie zrozumieją o co ci chodzi :D Mam nadzieje, ze ci pomogłam :D milego wysyłania, jakbyś znalazła jakies nowe stronki z próbeczkami za free, to napewno kazda z nas bedzie ci wdzieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Gratulacje dla Aneczki155 z powodu wygranej na Mapie Urody. A w skrzynce u mnie ostatnio pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaroza
kto chce zaproszenie do nivea sa jeszcze osostnie zele do wygrania wysylam zaproszenia - kto chhce piszcie na maila kitka_86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elanete dzieki za gratki;)jak ja sie ciesze ze wygralam :D:D Słodkich snów dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
Wczoraj się dowiedziałam ze dostane zel good-bye cellulite. LOL ciesze sie . A i czekam jeszzcze na plan lekcji z parku wodnego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) własnie dosatłam maila, ze wygrałam żel z nivea :D poczytałam wczoraj forum i taz wysłałam maila do Ani mru mru i tez własnie dostałam mailika, ze autografy w drodze :D Jak ja lubie otrzymywac takie mailiki 🌼 zaraz bede buszowac w necie i mam nadzieje ze znajde jakies rzeczy free :D no i oczywiscie wkleje dla was linki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneksa
ja chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was ze tyle nie pisalam, ale mialam egzamin z prawa jazdy i kazda wolna chwile musialam przeznaczyc na nauke. A dzis wolne, nie pojechalam na studia i mam spokoj ;) hihi Chcialam Wam powiedziec zxe wczoraj w koncu uzbieralam 10 osob i rowniez mi przyszedl mail wiec pewnie w ciagu 15 dni dostane zel :D hihi Pozdrawiam Was Laseczki... :* A teraz szukam jakies stronki z darmowymi produktami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna1994
zepter@zepter.com.pl- Zepter ziaja@ziaja.com-Ziaja rekrutacja@telepizza.pl-telepizza(gadżety) dermika@dermika.pl -dermika jogobella@zott.com.pl - gadżety dax@dax.com.pl -Dax (próbki) smooth@smooth.pl bielenda@bielenda.com.pl biuro@parkwodny.pl infolinia@kolastyna.com.pl bok@yrnet.com mcr@kosmetyka.com kolastyna@kolastyna.com.pl biuro@floslek.com.pl biuro@lipozone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda próbkomaniaczka
wczoraj napisałam maila do Yves Rocher i napisali mi dziś, że przyślą próbki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! U mnie 2 przesyłki: 1) Urząd Miasta Żychlin ugzychl@pl.onet.pl : - płyta CD + koperto-pocztówka, 2) Urząd Miasta Zgorzelec urzad@zgorzelec.com : - 2 pocztówki, - naklejka, - informator w wersji polsko-niemieckiej i ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz404
gdzie wy szukacie tych adreow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×