Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

www.eksperciNIVEAstyling.pl nalezy wypelnic ankiete i czekac, jesli Was zakwalifikuja bedziecie otrzymywac testery nivea calkowicie za darmo! Powodzenia ------------- .proze glosujecie na mojego kotka (trzeba sie zalogowac) http://www.whiskas.pl/whiskas.pl/pl-pl/Konkurs+na+zdjecie/glosuj/?pid=19289

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie kochane! Widze ze przygotowania swiateczne pochlonely was calkowicie ( ostatnia notka ponad 24h temu) ale to dobrze.U mnie jest tyle kucharek ze wszystko mamy juz zrobione....Ja musze isc ze swieconka =] Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wraszcie te prezenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej życzy Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrówka,szczęścia,samych radości oraz wszystkiego co najlepsze czyli mnóstwa fajowskich gadzetów-oczywiscie darmowych;) życzę wszystkich gadzeto i próbkomaniaczkom czyli wam;););) Oj,ale napisałam zyczonka;)hihi Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorka
hej, mozna spróbowac z probkami na www.cacharel.pl i www.klubnormaderm.pl. Jestem klubowiczka na obu - z normaderma dostałam i to calkiem sporo + nagroda w konkursie, a na www.cacharel.pl sie rozkreca. podejrzewam, ze dla pierwszych klubowiczow beda jakies fajne próbki i gadzety :), a konkursy sa cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldena_princessa
Hejka Wszystkim! Pogody, słońca, radości, W Niedzielę duuuuuuzoooooo gości, W Poniedziałaek dużżżooooo wody - to dla zdrowia i urody, duuużżżżżżo jajek kolorowych; Świąt wesołych, no i zdrowych. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldena_princessa
Na 3 M ESPE można dostać gadgety.100% sprawdzone! To jest jakaś stronka z artytkułami dentystycznymi, trzeba tylko wypełnić taką ankietę... Przysyłają zegar. Nie wiem, czy ja mam takiego pecha, ale z kosmetyków nic mi jeszcze nie odpisali ani nie przysłali, a ten zegar przyniósł taki chłop (nie listonosz), który był pijany...i to nie wszystko... Na dodatek wskazówki poodczepiały się od tarczy... Mówię WaM... ALE PRZYNAJMNIEJ COŚ PRZYSŁALI......W każdym razie na razie tylko dostałam tylko zegar na scianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt;) Powysyłałam Wam zaproszenia do klubu Cacharel:) buziaki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelllka
www.free.amciu.com najlepsze darmowe gadzety - sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peti ,ja kiedys tez mialam dostep ale to tylko 30 dni;) a powiedz mi co ja robie zle bo dodaje linki ktorych niema w bazie ,ale nie dostaje akcepta.napisz mi na priv ,jesli mozesz;) moj mejl to anna.kozlowska@vp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!Dzisiaj fajniusie zdobycze;) - nostesik(śliczny) i pilniczek od ROSSMANNA -napisali ze w drodze wyjątku;) -pokrowiec na banana i breloczek od chiqita:D -7 próbek od ives rocher(już drugi raz mi przesyłają) -karta członkowska i gazetka od Serwisu Winiary;) Pozdraawiam,a jakie zdobycze u was?!Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka
www.wirtualny-swiat.com/?fileClick=28&ref=sexifoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peti91 ja wysylalam do chiquity pod adres ktory jest na stronie glownej chiquity-jak nie znajdziesz w necie topozniej poszukam;)Pozdrawiam P.S mam 14 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z sąsiedztwaaa
Zapraszam serdecznie! www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzisiaj przyjechał do mnie kurier i przyniósł mi kubek alpen gold-wygralam go jak byla jakas tam promocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlej
ja mam 15 lat w listopadzie. a probeczkami/gadzetami zajmuje sie od konca lutego. ;] dzisiaj moj tata {jak sie nie spozni na samolot} przywiezie mi wszystkie prubki ktore dostalam od konca lutego. bo mieszkam w irlandii i wszystkie probki itp wysylam se na dawny polski adres.. :] mam nadzieje ze nie przyszly jakies reklamy tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×