Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

dziękuję za odpowiedzi :) czekać będę z utęsknieniem na magazyn, ja ostatnio nie wysyłam żadnych próśb o próbki - na jakiś czas daję sobie odpoczynek - może wrócę do tego zajęcia zimą, ale nadal jest mi miło gdy coś dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też nie:D napisałam już zapytanie czemu znowu nie dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostałam wiadomosc na maila, ze otrzymam sterter play 30 zł, brałam udział w jakims takim konkursie widocznie:D a w skrzynce PUSTKI; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taeż
dostałam starter play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi narazie nic nie przyszło szkoda:( ale może mtoś ma jakąś stronke z darmowymi długopisami?? (naj lepiej jak byto byla polska firma i oo wypełnienia formuleż) dzienx:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzisiaj pusta skrzyneczka,ale mam nadzieje ze jutro cos bedzie;) A jutro jade na wycieczke do Warszawy i musze wstac o 3 rano...no ale coz...czego nie robi sie dla wycieczki:D:D:D pozdrówka kochaniutkie!! Pozdrawiam i zycze pelnych skrzyneczek!!;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziaja nie wysyła, od razu przychodzi wiadomość. Jak tam rozwiązywanie zagadki, co jest w walizce? Konkurs sie dziś kończy, a ja wciąż zero pomysłow. To jest chore.. Nie wiem, kto to wymyślał: dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez wczoraj wygralam starter play 30zl :D Dzisiaj dostalam *bonpix chyba juz 6 (kazdy inny) *ulotki o Holandii i plytka b. ciekawa Chwilaa na 10 tys. nie mamy co liczyc bo napewno jakis przeciek byl ale chociaz zawartosc walizki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde noooo; dddddd a ja naprawde potrzebuję tej kasy, albo chociaż to co jest w walizce:D:D u mnie pustki....... juz się przyzwyczajam:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest maszynka do golenia gillette fusin power. ale czy tylko?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko napisalam : maszynka do golenia i balsam :[ Dzisiaj dotalam 3 mydelka : cytrynowy poncz kiwi&melon konwalia ALe ladnie pachna :D moze od dzisiaj zacze sie myc =] zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sama maszynke:D ale moze uznaja:P a skad mydelka?:) u mnie nic!; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydełka http://www.rajska.pl/ biuro@rajska.pl dzisiaj jescze (z awiza) - 3 katalogi Mercedes BEnz -zestaw Spa zel pod prysznic , balsam , mydlo , reczniczek (z kuponow crystal super light :D) dzisiaj mam udany dzien i jake fajne koczyki sobie kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny piszcie więcj adresów bo już mi się okńczą stronki!!! do zamawiania! och i jak ktoś ma jakiś fajny prosty konkurs to tesz piszcie!! buzi:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati92 czy możesz mi napisać adres z tymi ręcznikami balsamami i mydłami co ci przysłali!!!! dzianx:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie teraz to mnie dobiło! Najlepiej to kazać komuś zeby szukał tych e-mailów o próbki i sobie żerować na tym a samemu nic nie zrobić!! A u mnie nic nic nic nic nic ... i nic. ale nic dobrze jest :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiu_28 czy ten post jest skiefowany do mnie?: \"No nie teraz to mnie dobiło! Najlepiej to kazać komuś zeby szukał tych e-mailów o próbki i sobie żerować na tym a samemu nic nie zrobić!! A u mnie nic nic nic nic nic ... i nic. ale nic dobrze jest \" Bo seśli tak to niema sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowuja: wysyam wam adresy firy które mi kiedyś przysłały prubki: www.lorealparis.com pruba na łamiące sie włosy www.bielenda.pl próbak kosmetyków eveline@eveline.com.pl prubki kosmetyków *do tych firm trzeba wysłać e-maila!!!!!!!!!! jak jeszcze coś znajse to wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bedę owijała w bawełnę koteczek14 to do ciebie był ten post ale napisałas kilka adresów więc \"I\'m sorry so much\" A do tego ja daje pare (dosłownie) adresów http://www.k2.com.pl/index.php?option=com_k2mapa&69106005999629de57053c449e2d590d63897923 mapa samochodowa http://eksperciniveastyling.pl/ankieta/index.php?page=1 -nivea styling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze klaudja_28 dzisiaj nie podam ci żadnych adresłw bo nie wiem z czego mi przysłali bo nie pamiętam adresu!!! dzisiaj skszneczka pełna !! przysłami i różnabroszurki jakąś książke \"zwierzęta się skarżą- prorok oskarżenia\" katalog\"dom na horyzoncie\" i te długo wyczekiwane broszurki o australi!!!! nawet mape dają!! hehe jak b coś to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy chcemy żeby to sie skończyło tak jak na poprzednim forum, gdzie zaczęły sie kłótnie? Chyba nie:) Więc nie kłócic mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz klaudju_28 ja dopietr zaczynam tą przygodę jak coś mam to wysyłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×