Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość Karlej
jutro wam napisze co dostałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj dostalam nagrodę którą wygrałam w gazecie \"Cztery łapy\" -wygrałam termofor w kształcie pingwina-super sliczny ten pingwinek!! A pozatym gdy byla promocja \"wigraj milion batonow\" to wygrałam 60 snickersów i 30 bounty i 30 milkiwayeow !!!Jupi;) Pozdrawiam P.S wreszcze dostalam dostep do strony free amciu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh jak dawno tu nie byłam ale przez ten czas dove świetnie sie spisało przysłali mi koszulkę, smycz i bransoletke prawdziwe piękno, a z innych firm to tak : floslek, mincer, kolastyna. narcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nisis
Siemka ;) Widzę ,że powyęj jedna z użytkowniczke napisała coś o firmie "floslek" czy są z niej próbki? czy możecie podac mi email? i nastepne pytanie slyszalam cos ze nivea rozsyla jakies próbki z celulait czy jakos tak xD ma ktos link? z góry dzięki czekam na odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nisis ; chdzi ci chyba o www.goodbyecellulite.pl ale tam juz nie masz szans bo ten zel dostana uzytkowniczki z najwieksza liczba punktów a konczy sie 17 kwietnia =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanki
witam czy dastaliscie juz paczuszke z nowego ty i twój dom czy coś w niej ciekawego ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostalam katalog czekoladek :] Szkoda ze nie wysylaja probek bo wygladaja przepysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dostałam paczke z ty i twój dom chyba w sobote albo w piątek miałam w paczce płytke i żel pod prysznic, a do flosleku adres to biuro@floslek.com.pl nio i to tyle bo nic u mnie nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloo!! mam prośbe czy doładowały/li byście życie mojego motylka na http://www.ecco.com.pl/motyleecco/ szukajcie motylka o imieniu alien bardzo dzienx mogę sie odwdzięczyć a u mnie znowu nic ale dopiero niedawno wysłałam prośby. AAa ale się boję jutra bo stoję na bramce w reprezentacji szkolnej bo koleżance na treningu palec wybili (brrrr) nio a ja dopiero się dowiedziałam dzisiaj a jutro jest mecz trzymajcie kciuki to troche nie było na temat ale nic narkaaaa (aaaaa) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także 14nastolatka ;) Mam do Was pytanie (dostałam próbki kilka razy, fajnie że tu trafiłam)-jak formułujecie prośby o gadżety poza tym że zachwalacie? Proszę o pomoc! Jeśli nie na forum to na maila! Proszęęęęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Jestem tu nowa... nie znam zasad tego forum wiec prosze upominajcie mnie jak coś przeskrobie:PP A więc pochwale się wam ze ostatnio dostałam jakiś katalog wycieczek i katalog baterii łazienkowych i jeszcze zamówiła tamponiki ( www.dorastam.pl )dla mamy tez przyszły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze cosik takiego: Witam, Jestem zainteresowana Państwa firmą, ale nigdy nie używałam Waszych kosmetyków. Dlatego bardzo prosiłabym (jeżeli oczywiście jest taka możliwość) o przysłanie mi darmowych próbek (mile widziane również katalogi, jeżeli Państwo takowe wysyłają) na adres: (imię i nazwisko, adres zamieszkania). a umnie nic dziś nie było bleble jak zawsze.... a na meczu hehheheh wygraliśmy!!! ale się cieszę!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. u mnie dzisiaj tez nic :( ale troche pozamawiałam wiec jutro czy pojutrze napewno bedzie :P Życze gruuuubych kopert w skrzynce!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka189
Wysłałam prośby o próbki do około 50 firm, tylko na dwie przyszła mi pozytywna odpowiedź a na jakieś 5 negatywna, pozostałe firmy nie wysłały nawet e-meila... Jeszce nie przyszły mi żadne kosmetyki;/ Co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mozesz zrobic to czekac i zamawiać następne próbki... Powodzenia w zbieraniu :P ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo cio porabiacie ja jeszcze siedze w szkole i czekam na autobus takze nie wiadomo czy cioś mi przyszło hehehe mam little pytanko (tak dawno jestem na tym forum a jeszcze tego nie wiem) jak się robi tekst w stopce ???? dzienx od razu z góry 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 jeszcze dzisaj tu przyjde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie na samej gorze masz \" Preferencje\" kikiasz tam i spbie ustawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatena
Witam dziewczynki :)) kto ma ochote na zaproszenie do nowej stronki z konkursami ? Pozdrawiam cieplutko:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatena
podaj mi poczte albo gg to podesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!!! Super dzionek gdyż dziś dostałam mejla od instytutu blend-a-med ze wygralam mini zestaw dentystyczny!!takiego samego mejla dostala moja mama czyli wygralam 2 mini zestawy dentystyczne!!jupi;):):) A w tym tygodniu dostalam: -podkladke pod kubek,kalendarz,ulotki od wyzszej szkoly przedsiembiorczosci w gorzowie -dlugopis,brelok od urzedu miasta w srodzie wielkopolskiej -poradnik o sercu z instytutu flory pro activ -smycz od firmy netto;):) Pozdrawiam dziewuszki!! P.S A tak pozatym to czekam az mi przyslą 60 snickersow,30 bounty,30 milkiwayow,2 nagrody z mapy urody, oraz na wygraną w dr.oetkerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula87
czesc!! jestem nowa, może mi ktos wytłumaczyc o co tu chodzi z tymi próbkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pula87
moje gg; 482250 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Gorzowa ? to moje miasto =] u mnie cały czas pustki .jestem ciekawa co przysla z lodow koral :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×