Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Gość PEti9
U mnie zawsze chodzi lisonosz o 11.oo ale teraz jest chory albo na jest na urlopie . Chyba juz od tygodnia zamiast niego chodzi jakisc BOOOOOOSKI chłopak!!!!!! on jest taki sliczny ze przezyje nawet to ze zamiast o 11.oo chodzi o 16.oo .buZka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że macie szczęście :P Nie wiem co ja robie źle ale nic mi nie przychodzi. Prośbę pisze tak: Witam Serdecznie! Nazywam się Oliwia Urbańska i mam 12 lat. Słyszałam ,że Wasza firma prowadzi wysyłkę próbek. Słyszałam także ,że nikt nie zawiódł się na Waszych kosmetykach. Chciałam więc wypróbować Wasze produkty i proszę o wysłanie darmowych próbek Waszych kosmetyków na Adres: ul.Budowniczych 1/2 75-323 Koszalin Z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze piszesz:) Powinni ci coś przysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podawaj swojego wieku . Przewaznie jak wypelnia sie jakies ankiety to trzeba byc pelnoletnim . To moze w prosbach o probki tez tak jest ;] .m ktos zalozony swoj profli na grono.net .plska niech ktos mi przesle zaaproszenie peti710@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Przepraszam ivcia ale twoje podanie o próbki jest napisane złym stylem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz grack ;] racji nie masz... Wróciłam do domq a w skrzynce była paczuszka dla mnie z shwaskop czy jakos tak ;PP wysyłałam do nich mejla :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivcia95 nio pewnie że dobrze piszesz, nie sluchaj tego nad tobą :P ale nie pisz swoich danych osobowych na forum bo czy ktoś wie do czego ktos moze to wykorzystać.... U mnie przez 2 dni pustki a jutro do tego niedziela.... No nic papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Wam UfaM :p a A teraz się podzielcie ze mną ile macie latek?? Ja mam 12 29 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym roku bede miała 16 latek . Moze teraz nie na temat ale widzieliscie ta stronke http://www.cojestwwalizce.pl/ . 1. Główną nagrodą konkursu jest 10 000 zł. Otrzyma ją osoba, która najszybciej i najtrafniej określi zawartość walizki. 2. Kolejne 100 osób, które odgadną co zamknięte jest w tajemniczej walizce otrzyma jej zawartość. Co o tym myslcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 16: ) Ale dopiero w grudniu; d Ja się zarejestrowałam i czekam na potwierdzenie na maila.. Zobaczymy: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemcia jak ktoś by niech napisze ares jaiejś stronki z darmowymi długopisami i kalendażami (naj lepiej by był jakby strona byla polska i do wypełnienia formulaż) dziuenx Całuski:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam prawie 15 latek (prawie robi dużą różnicę:)) A skąd się wzięły wasze nicki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakos tak wyszło: d słuchałam kiedys takiej piosenki i.. zostało: ) Niestety Chwila byl zajęty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem uzalezniona od Danonków (tych pysznych jourtów) . mowili na mnie danonek , raz ktos na koloni w Czechach powiedzial Peti DAnonek i tak juz pozostało :D .Zycze jutro duzo paczuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bierzecie udział w tym na www.cojestwwalizce.pl ? Co to może być?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojecia :D Wydaje mi sie ze te filmy (podpowiedzi) wprowaddzaja nas w blad i w walizce bedzie cos zupelnie innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wuja pracuje w danonkach hehhehehe jogurciki za darmo :PPP a teraz siedze w szkole na infie. Dopiero o 16 jestem w domu (buuu...) jak przyjde do domu to zobaczę :) Papappapapaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, nie mogę wejsc na ta strone cojestwwalizce, bo trzeba podac jakiegos uzytkownika, ale jak wpisuje to nie wchodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi byc chyba jakaas wartosciowa rzecz bo pierwsza osoboa ktoora to odgadnie dostaje 10tys a nastepne 100 osob dostanie zawartosc walizki. O nie!! ja tez nie moge wejsc :( Jak mysliucie co tam jest ?? Na poczatku przyszedl mi glupi pomysl do glowy . Pomyslalam ze jest to np. komórka macierzysta Marilyn Monroe albo nasienie Elvisa Presleya , eliksir zycia. Potem dokladnie przeczytalam i mysle ze jak 100 osob ma to dostac to moze jakies depilatory albo elektryczne szczoteczki do zebów :D wiem , wiem Od dzisiaj mowcie mi głuPek =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, Peti dobre:D:D:D ja jeszcze doszlam do wniosku, ze to musi byc cos o wartosci 70 zl, bo w regulaminie jest napisane, ze te 100 osob otrzyma nagrode o takiej wartosci:d wygadali sie:) nie wiem, w ogole ja nie dostalam potwierdzenia na maila, ale sie moglam logowac, a teraz nie chce mi wejsc, a jak prosze o przypomnienie hasla to mi znowu pisze, ze takiego adresu nie ma w bazie:P no to probowalam sie zarejestrowac jeszcze raz na ten sam i pisze, ze jest zajety:d choroba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zarejrestrowalam sie 2 dni temu i normalnie moglam sie logowac :D A dopiero dzisiaj dostalam linik aktywujacy konto. psyt.troszke odeszlismy od tematu probek :D , ale w koncu to jest darmowy konkus wiec chyba mozemy troche o tym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne spodnie ale na razie choruję na brak kasy....i próbek wysłałam kilkanaście próśb i nic. Cosik mi sie wydaje że ktoś mi zakasza spod drzwi bo mieszkam na wsi i nie mam skrzynki :( ostatnio listonosz chodził i nie było gazety po kilku godzinach patrze- gazeta pod drzwiami! Wkurzona na maxa a dzis bede przechodziła męki w kosciele.... 1 spotkanie na bierzmowanie o 18.00 o boshe. Ostatnio jak byłam w zachrystii to ksiądz powiedział ze mie nie zna i nie jestem z jego parafii !!! Ksiądz- postrach wsi(hehehhe) nikt nie chce iść do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Dzisiaj puski ale dostatalam dwa pozytywy : *jakis mydelka *kolastyna Co sie dzieje z Aneczka155? Zawsze dawala conajmniej jedn post dziennie a nie ma juz jej chyba od 4 dni . Te podpowiedzi sa makabryczne :P Na pocztku myslalam ze wiem a teraz juz nic nie wiem :D http://www.livingnature.com/ podobno jakies probki kremu w malutkich pojemniczkac dostaly dziewczyny w Polsce!! tylko nie moge znalesc kontaktu http://www.origana.com/survey.cfm herbata http://www.focalintl.com/default3_files/page0008.htm kawa http://www.focalintl.com/default3_files/page0008.htm maszynki do golenia http://www.freebabyproducts.co.uk/freegifts.html batonik milkybar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem:):) a na tej stronie living nature jest zakladka ASK US:) i tam:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dawno mnie tu nie było, ...wpadłam się zapytać czy dostałyście już nowy magazyn \"Ty i Twój Dom\", bo widziałam na ich stronie nowy egzemplarz, a nic nie dostałam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Jestem jestem;) W tym tygodniu dostałam tylko gazetke ty i twoj dom- i co najdziwniejsze jako dodatek dali mi zupe z soczewicy z knorra!a JA bym wolala ten mini zel pod prysznic!!No ale dobrze ze chcoaic cos przyslali:D A no i jeszcze dostalam naklejki,widokowki i broszurki z urzedu miasta w sztutowie;) Kurcze nie znacie jakis fajnych konkursikow w necie??Kurde juz mi sie adresiki konczą i niewiem gdzie prosby wysylac:D:D:D Pozdrówika;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×