Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

dzisiaj wkoncu dostalam siereczki od JAna Niezbednego =] .w niepewnosci czekam na rostrzygniecie 1edycji heinken keg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,moje mile panie!Dzisiejsze zdobycze to: -3 sciereczki od Jana niezbędnego -2 mini zestawy dentystyczne -puszka w ksztalcie jajka(wygryna w konkursie dr.oetkera) -pocztowki,mapa od urzedu miasta czchów Pozdrawiam,zaraz poszukam tego adresu do kolastyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wysłałam do niektórych osób z forum taką prosbe na mejla.w mejlu jest wszystko napisane o co chodzi;) Dzieki wszystkim ktorzy mi pomogą;) Klaudia nmzc:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki; d Dawno nie pisałam, bo w sumie nic nie dostawałam.. Poza tym egzaminy. No ale już po i mam wreszcie czas; ) Dostałam kilka dni temu tylko dwa pierścionki takie metalowe badziewie; P A czekam na minizestaw dentystyczny i dwa creme gel nivea, dla mnie i dla mamy; P Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniunitka: A odesłałaś poprzednia ankietę?? U mnie titd buło chyba koło 10 kwietnia. Mam nadzieję, że jutro cosik do mnie przyjdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja odeslalam ta poprzednią ankiete ,a gazetki jak nie bylo tak nie ma...Ale moja siorka juz dostala,a ja jeszcze nie...moze to dlatego ze pozniej od niej sie tam zarejestrowalam;) pozdrawiam;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogole nie dostalam.. Dostałam tylko tą pierwszą i odesłałam to powierdzenie że się zapisuję. i wysyłałam też manifest DOVE po bransoletkę, której tez nie otrzymalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja ta bransoletke z dove juz dosyc dawno otrzymalam;)A dzisiaj listonoga przyniósł mi dwa długopisy z KIA MOTORS:D Juz drugi raz od nich dostalam paczuszke;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuu... :( nic do mnie nie przyszlo... A ta bransoletka tez u mnie dawno była a gazetka byla z płytą i żelem 55ml dove z serii hmm... fresh touch. Z poprzedniej gazety wysłałam 6 kodów dove i przysłali mi koszulkę i smycz prawdziwe piękno. Teraz wysyłam 3 kody kreskowe lipton zobaczymy co z tego wyniknie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyslalam kody kreskowe Timotei z ta zimowa ankieta Titd i powinnam dostac taki zestawik w drewnianej skrzynce (szampon , odzywka i chyba malutki reczniczek) Juz troche czasu mineło . Jak myslicie ? O! I jeszcze czekam na zestaw Spa z Crystal super slim . Wyslalam ponad miesiac temu , mm nadzieje ze dostane bo to sa nagrody z kody kreskowe =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afr
zapraszam do nowego konkursu (perfumy) Trzeba zapisać się na stronie www.cacharel.pl Bardzo proszę podajcie jako osobę polecającą afr i zapraszam do oceny mojego blogu na tej stronie Życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam nic o KIA, chociaż miałam obiecane.. Ale odebrałam wczoraj śliczne perfumy, które wygrałam w bravo Girl; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Dawno mnie nie było;] ale dostałam : -Informator szkolny;] Nie wiem po co mi to -Katalog wycieczek hmm...co dalej? -Katalog Bon Prix I już wszystko;] Jak widać listonosz mnie nie lubi;] Aaa... i jeszcze cosik. Któraś z Was wie czy tą Paczuszkę Dla Maluszka z Pedigree trzeba odebrać na poczcie(i czy wtedy przysyłają jakieś zawiadomienie ,że coś jest) czy prosto do domkq?? plis odpowiedzcie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję:) zobaczymy czy dziś coś dostanę:) wydaje mi się, że to dla pieska to się odbiera w jakimś punkcie, dlatego tego nie wypełniałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczuszkę dla maluszka- czyli dla pieska oni wysyłają pocztą, lecz listonoszek zostawi awizo i trzeba bedzie pojsc po nią na poczte!przeciez na tej stronie co wypelnia sie ankiete wszystko pisze;):):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peace and love
Hejka jestem nowaaa ;] Mam prośbe, jeśli znacie jakieś prubki perfum i pudru to prosze piszcie !! Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peace and love
Hejka jestem nowaaa ;] Mam prośbe, jeśli znacie jakieś stronki z prubkami perfum i pudru to prosze piszcie !! Z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to widocznie ja gdzie indziej czytałam;d sorry, że zamieszałam. braciszek poszedł do skrzynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i 3 próbki z infoplus [po raz drugi] oraz dwie nivea styling; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jest fajny konkurs Cacharel. Do wygrania miniprodukt i niespodzianka. Jeśli chcecie wziąść udział to piszcie albo do mnie na skrzynke albo na forum (tylko podajcie adres e-mail). Trzeba zaprosić jaknajwięcej osób :) Bardzo mi pomożecie. Dzięki:) Ja ostatnio dostałam wypasioną pakę z lubelskiego-frotka na nadgarstek, duuużo informatorów, taka odlaskowa opaska na rękę, długopis, ołówek. Fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodi Chwilaa;):):) U mnie istonoszek był i nic nie dostałam...no oprócz rachuneczku za telefonik:D:D Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×