Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

Hej! Do mnie dzisiaj nic nie przysło;)Dziewuszki ,a napiszcie mejlika do urzędu w Chodzieży-moje miasto,moze wyslą wam gadzeciki;) Podaję @ urzadmiejski@chodziez.pl .Jeśli coś od nich dostaniecie to napiszcie co, bo na jaiejs stronie wyczytalam ze przysylają,ale ja nie bede do nich pisac no bo moja mama ma paru znajomych w urzedzie więc...siara by byla:D Pozdrówika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsdsdssdsds
zapraszam na forum www.probkomanizcaki.phorum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest cos w skrzynce!! ;]:) Ale jeszcze nie wiem co bo mama zabrała klucze i nie moge otworzyć skrzynki :( nawet jeszcze nie wiem czy to dal mnie :P Życzcie szczęścia ;) Jak sie dowiem co to jest to Wam napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś pisał do producentów wód? staropolanka, dar natury itp? proszę o zagłosowanie z adresów w stopce;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka189
Ja dzisiaj dostałam 10 próbek! 6 z bielendy i 4 z jakiejś innej firmy... Niestety wszystko dam mojej mamie bo są tam kremy liftingujące, odmłodzające, przeciwzmarszczkowe i tak dalej... ;/ Ale przynajmniej coś dostałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmm... ale bym sobie zjadła te 30 snickersów :)) a u mnie 10 próbek z bielendy ale 8 dla mamy :)) hehhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj dostalam 3 probki rolet i ulotke . .oraz Delecta dlugopis , podkladka po kubek i zielony balonik ktory wlasnie pęk. .trzymajcie za mnie kciuki jutro pisze testy gimnazjalne :( .buZka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_12
Hej dziewczyny - jestem nowa ale mam już jakieś "osiągnieęcia" dostałam próbki z kolastyny ,plan lekcji z Parku Wodnego.... a co piszecie do Urzędów mast lub Gmin ..... pozdrwaiam wszystkie próbkomaniaczki ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam szczęście przez te dwa dni ;] Przyszły mi zaproszenia z firmy Cartalia i dal mojego pieska jedzonko i poradnik zdrowego żywienia z Royal Canin. Jedzonko baaardzo jej smakuje bo zajadła suchą karme ktorej nigdy nie lubiła :p. PoZdRóFfKa I uDaNyCh ŁoWów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saralo
Ja tam w darmowe próbki nie do końca wierzę, ale lubię konkursy i polecam nową stronkę blog.rimmel.info tam codziennie maskary są dla użytkowników :) no i nie trzeba tyle czekać na próbki ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik116
hej gdzie mozna wygrac kosmetyki??? wysylalam tez emejle z prosba o probki ale wszystkie negatywne. pomozcie ja chce cos dostac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomanka
Witajcie fajne to wasze forum pisaliscie do wytworni napojow marysienka ? podaje @ biuro@marysienka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik116
hej co tam mozna dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!W tym tygodniu dostałam: - 30 snickersów -30 bounty -30 milkiway -mascare,2 błyszczyki,lakier do paznokci(firma paloma) jest to wygrana w jakims konkursie;) -smycz,naklejka,magnes,4 foldery,2 broszurki z parlamentu w Polsce;) I to chyba wszystko,o ile dobrze pamiętam;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka155 ładnie to tak nasze froum zdradzac :D znalazlam cie na forumowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peti, nie zdradzam naszego forum tylko tam tez czytam wiec od czasu do czasu cos tam pisze;) a obecnie jestem i na tym forum i na forumowisko bo tu cos ostatnio malo osob zagląda;) pozdrawiam wszystkie forumowiczki;) p.s narazie nie widac listonoszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jestem nowa, ale troche probek sie zebralo... - 16 z Yves Rocher(w tym połowa perfum) bok@yves-rocher.com.pl - jakas ksiazka o zabijaniu i meczeniu zwierzat - \"pierscionek\" - i duuuuuuuuuzo makulatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Postanowiłam, że zaczynamy reaktywację forum!!Myślę że to dobry pomysł i spodoba się wam! -Zapraszajmy wszystkie znane nam gadzeto i probkomaniaczki na nasze forum;)Im będzie nas więcej na jednym forum tym lepiej! -piszmy więcej linków -piszmy co w danym dniu dostałysmy oraz piszmy cokolwiek na temat probek i gadzetów;) Nie chodzi mi o to zeby przybywalo 5 stron na jeden dzien ,ale po protsu aby wiecej osob sie wypowiadalo;) Pozdrawiam kochane kafeterki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.oskartea.com/ -po rejestracji otrzymamy probke herbaty mietowej. info@nutragold.pl -NUTRA GOLD,darmowe jedzonko dla psa gilpa@gilpa.krakow.pl - GILPA ,darmowe jedzonko dla psa abcanimal@c-z.pl -BRIT,karma dla psa(próbka) Adresy są niesprawdzone ,ale wysłalam dzisiaj do nich prosby.Moze jutro dostane odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik116
hej gdzie moge dostac jakis kosmetyki albo gadzety?? pisalam mejle ale nic posajcie jakis adresy prosze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik116
hej gdzie moge dostac jakis kosmetyki albo gadzety?? pisalam mejle ale nic posajcie jakis adresy prosze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik116
hej gdzie moge dostac jakis kosmetyki albo gadzety?? pisalam mejle ale nic posajcie jakis adresy prosze pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×