Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*/*/* Ola */*/*

Darmowe próbki kosmetyków i gadżety

Polecane posty

ja dostałam dziś pozytyw od iTV, dostanę czapeczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostalam starter play 30zl i katalog quelle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki oki już sie z nikim się nie kłócę... :)) Ostatnio często siedzę na allegro bo poluję na buty(licytacja) o co chodzi z tym co piszę nademną?? Lstonosz się cos ostatnio nie spisuję albo te firmy .. muszę napisać do Yves rocher tam zawsze coś przyślą :P paappapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nad nami jest troche podejrzane (bo nie polskie) wiec nie wypelniam :D Dostalam dzisiaj 3 zaproszenia z UK i katalog z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek irzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj dostlam tylko kartke zapachowa puma :D .pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Hej! Dawno mnie nie było bo a to wycieczka była a to czasu nie mam za duzo bo musze ocenki w szkole poprawic na lepsze;):):) W tym tygodniu dostałam tylko: -ręczniki timotei(super mięciutki i ten kolorek..mmm) -paczuszke dla maluszka z pedigree -kolejną miseczke z promocji ktora byla tupperwarre(to juz 5 miska:D a czekam jeszcze na 3:D:D:D ) No to niestety tylko tyle.Wogle ostatnio nie mam czasu na pisanie prosb bo musze do konca maja oceny podwyszyc:D Pozdrawiam i pelnych skrzyneczek zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarrttaaaaa
hej;) O co chodzi z tymi probkami??Wyslac e-maila na te adresy,ale co napisac???Please-pomozcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarrttaaaaa
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilka wrocilam z poczty dostala paczuszke dla maluszka :d A w skrzynce 8 probek YR konkurs!!! do wygrania 1000 zestwawowa kosmetykow dla ciebie i przyjaciolki http://www.testwrazliwosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na potwierdzenie na maila:D a u mnie dziś mincer:) ale same przeciwzmarszczkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprubujcie napisac do urzedu w sopocie - podobno jakies fajne gadzety wysylają,ja napisalam prosbe ale na razie zero odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ze tyle pisze,ale sprawdzam czy stopka dobrze dziala,bo wklejam tam link ale on sie nie pojawia:D moze teraz bedzie dobrze:D:D slodkich snów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol!! zaraz zapisze calą strone i moderator mnie wywali. Tylko nie wkurzajcie sie na mnie dziewczynki ze tyle pisze dennych postów,ale stopka mi nie dziala prawidlowo.a tamm...juz nie mam do niej sily. teraz juz naprawde ide;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanki
odnśnie krzyżówki La Roche ma 6 odpowiedzi brakuje mi 3 mozemy sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiak mi przysłali z miraculum 31 prubek i 2 ulotki.hehe koperta była bardzo wypchana!! więc to jest tak-2 katalogi ~3 kremy 1,5ml ,,korektor zmarszczek(pod oczy)\" ~3kremy 1,5ml ,,lifting błyskawiczny( do twarzy i dekoldu)\" ~4 kremy 1,5 ml,,krem intenzywnie regulujący na noc) ~5 kremów,,pani walewska (reduktow zmarszczek pod oczy i okolice ust ~5 kremów------||-----------( krem przeciw zmarszczkom) na dzień/na noc) ~3 balsamy do ciała 10ml (ujendrniających ~5 kremów,,esencja modelująco-napinająca/ na dzień) ~3 kremy ----------------||--------------------------- noc) www.miraculum.pl -tam sę te kremy marketing@miraculum.pl- a to e-mail Niestety trzeba wysyłać e-maila!!! ale polecam koperta przyszła cała wypchana!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnamamba002
witam, mam do was prosbe czy moglybyscie mnie wesprzec w konkursie i zaglosowac na moje fotki?? http://www.zdrowyusmiech.wp.pl/index.php?m=7&photo=2761 http://www.zdrowyusmiech.wp.pl/index.php?m=7&photo=2762 http://www.zdrowyusmiech.wp.pl/index.php?m=7&photo=2763 W gornym prawym rogu znajduja sie gwiazki ktore odpowiadaja przydzielonym im punkotm, 1 gwiazka 1 punkt itd... nie ukrywam ze nie marzy mi sie srednia 1:P:P, przepraszam ze pisze o tym tutaj ale nie wiedzialam gdzie i do kogo mam sie zwrocic:(( jelsi tylko bede mogla w jakis sposob komus odwidzeczyc sie i "kliknac" na jakis link lub w inny sposob, piszcie bochniarka@op.pl powodzenia wszystkim zycze w probkomaniactwie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZESTAW PRÓBEK GRATIS
Hej dziewczyny!!! Dostałam od mojej cioci adres meil do firmy kosmetycznej króra wysyła zestaw próbek kozmetyków ( zależy jaka masz cere). Moja ciotka tam pracuje i powiedziała, że jeżeli chce taki zestaw to musze do nich napisać pod adres... Jest to nowo powstała firma kosmetyczna, ale na rynku zaczęła dobrze. Jeśli chcecie ten adres meil to piszcie do mnie na mój adres meil : marycha_ok@o2.pl. Pozdrawiam papa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^ I I nie piszcie tam na tego @ co jest wyzej bo to jest @ z portalu www.o2.pl a kazda szanujaca sie firma ma wykupiona platna skrzynke . *dzisiaj wygralam doladowanie telefonu z 4teens.pl za quiz ........................................ Ty tam na gorze : Klamac to nie nas tylko my ! BAN!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! moge sie dolaczyc do forum?? hehe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×