Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

W tym naszym wirtualnym świecie moge i na narty i do Wenecji i chetnie pzry kominku z grzańcem! Tym razem nie popuszczę! Musze tam byc z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet wyobrazić sobie nie możesz jakeśmy pedziły i ten śnieżny pył, Belvie tylko warkocze furkotały a Gabrysia kolanami migała. Potem u Coperty kwartę grzańca wypiłyśmy. Nie wiem tylko czemu trochem jest od dołu osmalona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ognisko skakaliśmy, pewnie za nisko leciałam albo ogień był za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszeczkę a bylabyś upieczoną kurką ups a może upiekła sie kurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadłam se w zaspę i przeszło a później z Belvą jeroglifa my z górki musiały sturlać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sama! Ano,sturlalyscie tego wulgarnego ...jak mu tam? a pedzil z tymi marchewkami z przodu ,jak i z tylu ,ino blyskalo. Dziewczyny,jak nazywa sie to ostatnie modne chodzenie z kijkami?. Zapodziala sie nam Sara,ona juz to chyba opanowala do perfekcji. Staralam sie Wam okryc te wasze kolana i jak mnie nie zarzucilo! Mam nadzieje,ze nie pozaziebialyscie sie.Dobrze,ze Cztery mendle nie jechala,bo by sie tylko doprawila.Wykuruje sie i heja w swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam pod lasem....!!!! Ja z pracy klikam wiec nie obrazcie sie ze nagle moge przestac. Musimy zdecydowac gdzie bedziemy sie w koncu dzisiaj wieczorem bawic... W Wenecjii ( troche juz jest pozno na ten wyjazd) Paryz tez juz odpada bo ni mo zadnych kreacjii, Alpy hmmm jakos juz sie wysniezylysmy chyba troche wczoraj... Juz wiem.... niech kazda opowie w kilku zdaniach jak wyglada to przygotujemy dla nas walizki do Paryza... Tylko jeszcze raz .. prosze o opis ktory stworzylby ktos kto was kocha... Jezeli myslicie ze najbardziej to wy sie same kochacie... to moze tez byc.. nawet i lepiej.. He he he Porownywanie do znanych postaci wydaje mi sie super bo i latwo i nie trzeba sie zbytnio wysilac... Gabi juz wiemy... Cztery Mendle niezbyt zrozumialam bo nie znam tej osoby... Prosze o jakies inne porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, zapomnialam sie zapytac.. wczoraj napisalas htpp. www......... Co to znaczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva,lapalam tego z marchewkami ,z rozdziawoiona geba! Cztery mendle! dziekujemy za link.pozostaly nam tylko spacery! Zaczynam od nastepnego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belva,Ty jestes niemozliwa z tymi pytaniami.Temat z tym jeroglifem zakonczony.Szkoda czasu.Lepiej przygotowujmy sie do podrozy.Bylas w Paryzu? Kto bedzie naszym przewodnikiem? Nie wiem juz nic--gdzie jedziemy? czy w ogole gdzies ruszamy? Musze to wiedziec,bo mam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zadałyście zadanie heh dumam i dumam i yes yes yes yes znalazłąm podobieństwo do mojej osoby Małgorzata Foremiak jedno tylko wadzi ja mam bryle i tyle wiecie już jak wyglądam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale trzeba dodać,że ja to nie inaczej tylko jak jak Małgosia po dyżurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko-Malgosiu-Zosiu! Zbieraj sie do odlotu.Trafia sie nam last minute do Lizbony.Za chwile bedziemy juz podziwiac panorame Lizbony.A teraz powiem tak--trudno byloby znalezc osobe,ktorej by ona nie zachwycila.jestescie bardzo wrazliwe i poszukujace piekna,zatem przemiescmy sie do Lizbony.Bede Waszym przewodnikiem dzis,jesli pozwolicie. Mam wirtualna licjencje przewodnika po Lizbonie.No jak? Sa chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzeciwow nie bylo.Zatem odpalaaaaaaamy! No powiedzcie,czy panorama Lizbony nie zachwyca? Ona fascynuje! Co to i czas sie cofnal? Podziwiamy zachod slonca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz idziemy waska uliczka prowadzaca wciaz w gore i w gore.. Stawiamy stopy na wyslizganym bruku....ktory przypomina chwilami schody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×