Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Szarooka dzieki za wyjasnienie.. Cos przypuszczalam ze to moze by wlasnie tak z tym Ok ale wlasnie nie zgadzalo mi sie to \"K\" Ja tez pracuje bo u nas nie ma zadnego swieta niestety mimo tego ze w piatek i tak bylam na wagarach.. A podobala wam sie moja muzyka- ameryka -romantica??? Caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dopiero siadlam do komputera. U mnie w Sydney juz po 7 wieczor. Belva list dostalam, postaram Ci sie jutro na niego odpisac. U mnie wszystko w miare dobrze. Bylam dzisiaj zajeta poza domem. U nas juz jesien coraz bardziej zaawansowana. Dziecko moje wczoraj dzwonilo z Anglii, wiec radosc. Niestety po rozmowie kwalifikacyjnej nie zaangazowali Jej. Trudno. Wszystkim Paniom i Panom dobrego 3 maja zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie na topiku!!!!! Przesylam pozdrowienia i usciski:) Przepraszam Was wszystkie kobietki pracujace.. Tamten wpis to poprostu zart:) A co do muzyki- ameryki -romanticki to Belvuniu wspaniala, super wczoraj sluchalam ten kawalek chyba z 6- razy.. Sorry, ale zapomialam Ci tego wczoraj napisac👄 Zycze milego Weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kolezanki w locie przesylam wam 👄 i lece do pracy... Dzisiaj dzien pod haslem wszystko tylko bez komputera Ciaooooo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkaa witam ciebie gorąco , i pytam dlaczego tak gorąco przepraszasz , przecież to tylko wygłupy. Nie czułam sie wczale a wcale dotknieta . Praca jest praca i tyle Ja od dzis mam labe do niedzieli, dopiero w poniedziałaek do pracy MOje kochane - słuchałam teraz Piotra Rubika i jego utwory , czy lubicie jego???. Ja osobiście nie moge oderwac ucha od jego utworow, są boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennuś , zeby Ci słonko nie było smutno prześlę CI jedną z tych cudownych piosenek .... chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka kochana dziekuje!!! \" Boskie\" to bardzo trafne okreslenie.. Piotra Rubika utworow..Ja te utwory kocham!!!! i sluchac ich moge na okraglo!!! Popatrz jak jednakowe mamy gusta:) Dobranoc pchly na noc, a kalaruchy pod poduchy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie , ze mogłam utrafic w Twoj gust.ćieszy mnie ze jest taki sam jak moj .Nie jest to muzyka sztampowa i bez wyrazu.Moim zdaniem to cos niepowtarzalnego i świzego jezeli poszłas juz spac, to kolorowych snow na naszym pokładzie Latającego Holendra... Ahoj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra47
Ten nr przy mojej nazwie,to mój rocznik,nie odrzucajcie tak starej baby,często mam chęć z kimś pogadać,powspominać,pośmiaćsię a kto do tego nadaje się lepiej niż babiniec.Mam 2 dzieci - wiadomo dorosłe,chłopa wpatrzonego jak sroka w gnat w telewizor.Pogadać z nim można,oczywiście ale tylko o polityce.Mogę się dołączyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie odmeldowac..!!!! A kapitana jak niewidac tak nie widac na katajacym Holedrze:) Tylko widze nowy Majtek sie na pokladzie melduje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libra 47 !!! Milo nam bedzie Ciebie poznac. Mysle,ze moje kolezanki nie wezma mi tego za zle :)ze sie tu zaczynam szarogesic:) Ale skoro zadnej starszej stazem nie ma tu dzisiaj, to zastapie gospodarza.. LIBRO to z Ciebie mloda Babka.. mnie juz tylko 45-brakuje do 100-tki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie Libro na naszej pływającej krypie zwanej Latającym Holendrem Rozgośc sie ! Jest nam bardzo miło , ze nowa koleżanka zawitała na naszym topiku. Prawda ENNuś! widzę , ze jeszcze nie spisz, co porabiasz, szorujesz jeszcze pokład!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam korsarze!!! Juz mam dosyc plywania... zrobilo mi sie troche niedobrze od tego falowania. :-O Wracajmy juz do baszty OK? Tam chlodno i spokojnie.. Nowy majtek !!! Witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..najpiekniesze..
Przesylam wam powiew cieplego wiaterku, jestescie super babeczki. Przyznam jednak, ze bardzo tesknie i czekam na Nojke49. Uwielbiam czytac jej posty, jest taka ciekawa i serdeczna osoba. Nojka49 dla Ciebie ❤️wybacz, ze zakrylam twarz ale Ty wiesz kim jestem. A dla was usmiech :) i:Di🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem tez kim Jestes
Lubie Ciebie i nojke i wszystkie dziewczynki tutaj .. bez Ciebie tyz smutno, ale Ty wracasz 6 tego prawda? caluje was wszystkie i zycze milego dnia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra47
Dziękuję za miłe przyjęcie,jak się domyślam na Latającym Holendrze.Zrobilabym Wam wszystkim kawę,ale właśnie sie okazalo,że jej zabrakło.Nie zdarzylo sie to już nam (staremu i mnie) od lat.Zastanawiam się po co wstalam w takim razie,wysłałam chlopa do sklepu - zaraz błąd naprawimy. Odmeldowujesię - Nowy Majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy Majtku!!! A hoj witam Cie kochana serdecznie... Kawke z Toba bym wypila chetni, ale lece na poczte... Wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Libra, milo ze jestes z nami. Tez moj z nosem w TV, dziecko jedyne w Europie (ja w Australii od wielu lat). Zagladam tu wtedy kiedy moge, zawsze chociaz pozdrowie, czasem cos wiecej skrobne. B E L V A - list Ci obiecalam i pamietam, ale jeszcze go nie napisalam. U mnie juz wieczor i pora do lozka. Dobrego weekendu zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was bardzo cieplutko i pozdrawiam serdecznie Dzisiaj rano miałam rozmowe \"na szczycie\" czyli z moim kochanym braciszkiem. Trwała bagatela od mojego czasu czyli 7 do 11 . U brata juz świtało . Przyjechał tylko na weekend do domu , bo akurat przejeżdzał przez Saskatoon z ładunkiem , a poniedziałek jedzie do Edmonton . Nieraz porownuje siebie i jego do tych bab z magla.Tematy do rozmow nigdy nam sie nie konczą. Martwie sie bo nazekał, ze uaktywnił mu sie gronkowiec złocisty. Ta choroba zaraził sie jeszcze w Polsce czyli jakies 20 lat temu ne wędkowaniu. Skaleczył sobie palec haczykiem kiedy zdejmował rybe, rana paprała sie długo mimo podanych antybiotykow.Jest to podła dolegliwosc bo jest niewyleczalna lecz zaleczalna i uaktywnia sie przy jakims osłabieniu organizmu. Najlepszym srodkiem sa na to krople z pestek greapefruta i wit C1000.w duzych dawkach. ale czy on to sobie kupi-to wątpięNie chodzi o to , ze go nie stac , tylko on sie tłumaczy , ze nie ma czasu na zajmowaniem sie swoją osoba . Czy to nie głupota!!Dla mnie kosmiczna Chyba go zawstydze i wyslę w liście. Mimo tak piekego słoneczka jakie świci teraz nie chce mi sie nic- czuje totalnego lenia . Chyba pojde zrobic kawkę , bo inaczej nic nie popchne w domu do przodu.a do baszty bede zaglądać z doskoku. Do zobaczyska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarooka!!!! Uwazam Cie za wspaniala siostre za to, ze tak dobrze rozumiesz sie z bratem, i ze macie zawsze temat do rozmowy.. Ja natomiast z bratem nie moge dojsc do ladu..Odkad jest zonaty zmienil sie totalnie...:(Moze zoneczka, jego ma na to wplyw nie wiem!? Ale z siostrzyczka to rozumiemy sie poprostu na migi.. Tez nigdy nie brak nam tematow... Och jak kocham ja bardzo, moze w lipcu pojade do niej:) Szwagier to tez rowny chlop i dlatego tak dobrze sie u nich czuje.Tez wpadam dzisjaj z doskoku bo prasuje . A potem obiecalam MM upiec biszkopt z truskawkami ...Tak suszy mi tym ciastem glowe nawet sam kupil truskawek na rynku. Tak uwielbia wlasnie ten placek w sezonie truskawkowym :) Wpadne pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, jestem juz i sprzatam nasza baszte.. Przez te wakacje na lajbie okropnie sie tu nakurzylo :-) Zrobilam tez piekny bukiet z irysow roz i piwonii... Taki w sezonie.. Stawiam go na stole aby nam pachnialo.. Moja SP mama uwielbiala irysy... Kiedys nawet wychaftowala sliczny obraz z irysami na bardzo ciemnym tle ,fioletowe i bordowe irysy.... To byly czasy okropnego braku wszystkiego w Polsce wiec aby wykombinowac nici do chaftu....mamusia poprula kilka swetrow... Ot! Polak potrafi!! :-D Ide maszerowac U nas cos tez sie ochlodzilo Witam nowa klubowiczke 🌻 Mam nadzieje ze pobedziesz z nami :-) Szarooka tutaj jest cudowna witamina ktora polecil mi slawny i PRAWDZIWY lekarz.. nazywa sie \"EMERGEN C 1000\" mozna ja dostac w Target albo innych tego rodzaju sklepach..Mozesz poczytac o niej w internecie i ja kupic w internecie www.alacercorp.com Mnie ona czesto ratowala szczegolnie prze zarazeniem sie grypa jak caly samolot na mnie kichal i kaszlal.. a ja nie moglam sie zarazic bo bala sie zarazic moich staruszkow.. Staruszkow juz nie ma :-( ale ja caly czas pije ta witamine zeby nie chorowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze Cztery Mendle i Nojka powinny juz tu byc w tym tygodniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witram Was moje drogie!! Belvo bardzo CI dziekuje za informacje odnośnie tego leku. Jutro rano jak tylko wstane bedze dzwonić do brata - tak sie umowilismy.Ale mimo wszystko napisze mu na skypie wiadomość , zebym nie zapomniała nazwy. Dziekuje jeszcze raz ! Wyobrażm sobie ten wspaniały bukiet, ktory zrobiłaś z irysow . roz i piwonii Aromat kwiatow roznosi sie po całej baszcie.... a jak ślicznie posprzątałaś !!!Brawo ! wspominalam , ze tak nijak sie czuje. na to MM powiedział , ze najlepsze to przejażdźka rowerowa.Przejezdzaliśmy kolo stadionu , na ktorym były przygotowania do dwoch wystaw- 1)wystawa psow i 2- wystawa kwiatow, Jest tam kilka dużych hal , po ktrorych można wchodzić z rowerami Urzekł mnie jeden egzemplarz 50 letniego bonzaj. Mowię Wam usiadłam z wrażeniai nie mogłam oderwać od niego oczu. Był wysoki na 0,5 m i miał w niespotykany sposob powyginane gałązki.Cudo .Cena mnie też powaliła na kolana . Roże też były nieprzeciętne, jedne z nich miały kremowe płatki a ich końce pzrechodziły z fioletu do głębokiego granatu na końcach. chyba jutro pojde jeszcze raz obejżeć te piękności. Na drugiej płycie na powietrzu bedą pokazywane futrzane piękności- te na czterech nogach - a ja jestem nieprzeciętną psiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuś- w tym momencie zakonczyłam rozmowe z bratem .Prosił mnie , abym usciskała i podziekowała za nazwe leku. Czynie to z wielka radością !!!Cmok, cmok, cmok!!! chciał Ci przesłac podziekowania osobiście , ale nie znałam twojego adresu e-mail\'owego. jeszcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkuś -czy uporałaś sie juz z tym prasowankiem . Dla mnie to najgorsz tortury stac przy desce i prasowac, ale jak mus , to mus Sama mam niezła stertke!! heheh... a w bębnie pralki klamoty do powieszenia ... własnie ide je powiesic zajze jak bede miała moment wolnego Całuje Was wszystkie i zycze miłego weekend\'u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra47
Czytam miłe Panie Wasze posty i chyba nareszcie mogę poczuć się jak u siebie.Nie lubię prasować ani sprzatć - a muszę całe życie.Lubię psy,obecnie mamy kundelka 6-letniego ze schroniska.Mamy go 6 lat. mia lam poprzedniej nocy "fajny" sen - Sniło mi się,że biję się z małą krową.Krowa była wyjatkowo uparta i niechciała ustąpić.Gdy otworzyłam oczy,zobaczyłam mojego psinę przy łóżku"atakującego"moją wystawioną za łóżko rękę aby mnie obudzić.Było po 5-tej rano a na dworze urzekający zapach cieczek u suczek sasiadów.Miałam sie z czego śmiać całe rano.Szkoda tylko,że ten nasz psiak choruje na padaczkę.Podobny jest zupełnie do owczarka nizinnego.potrafi nieraz jak śpimy,usiąść przy łóżku i hipnotyzować nas wzrokiem aż nas obudzi.To na razie tyle o sobie,stary nadaje mi przy uchu o polityce,udaję że słucham,nie mogę za to skupić się na pisaniu.Zyczę Paniom dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psinka tez spi pod stolem kolo mojego lozka, ale jak zdecyduje ze chce mnie obudzic to ma swoje sposoby... Pierwsza rzecz to wytrzacha sie kilka razy tak ze wszystkie jej medaliony dzwonia jak na Aniol Panski.... potem robi toalete ( medaliony tez dzwonia) Na koncu staje obiema przednimi nogami na moim lozku i skomle: mama! no obudz sie! Ja chce wyjsc!!! Wtedy ja do niej: wynocha mi stad! Nie budz mnie! Trzeba bylo sie wusiusiac jak cie chcialam wypuscic , a nie teraz mnie budzic o trzeciej nad ranem!!! To mniej wiecej funkcjonuje przez 10 minut i potem musze niestety wstac i ja wypuscic... Cale szczescie ze reszta psow spi daleko odemnie i nie przychodza im w srodku nocy zadne pomysly.. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×