Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Witajcie dziewczęta...libro...szarooka...i wszystkie moje jeszcze...a i panów witam serdecznie...jeśli im się u nas podoba...to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...rzeczywiście jestem tam...przy korycie jak na żarłoka przystało ale moje obrazy stały w drugim ogródku więc ich nie widać.Ta wieża w tle to właśnie miejsce naszej sypialni, baza noclegowa Libro jak chcesz pogadać o nerwicy...chętnie Ci służę pomocą.Wejdź na maila do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciebie Nojak ... czy ogladalaś zdjecia z majowiki2007 na zamku... jest pełno zdjęc , trzega wejsc w pasek galeri , poznie j w imprezy i tam jest majowka 2007 , ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa, ktor ty jestes Nokeczko kilka kobitek jest przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe dwie godziny zeszło mi na obracanie zdjęć w pionie...potem jeszcze coś wkleję z pejzaży i architektury...ja wyszłam okropnie ale zawsze to pamiątka.Mam nadzieję, że wkleicie również swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam w jakiś ponury nastrój...nie wiem czy piszę sama ze sobą...czy wogóle jest tu ktoś kto lubi mnie choć troszkę...wiele nie wymagam, bo wiem jak w życiu jest a tymbardziej ze znajomościami internetowymi...gdzieś jednak w głębi liczyłam, że moja pamięć o Was przełoży się na pamięć o mnie....smutno mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka zabraniam tych smutkow!!! Slyszysz? :-) Badz grzeczna dziewczynka .... Czy ktos ci tu kiedykolwiek zrobil krzywde? NIE!!! Wiec skad te watpliwosci??? Pamietam twoje zdjecia jeszcze z tamtego topiku i wygladasz tak samo... Jestes fajna laska w dodatku z charakterem a ta przygoda w zamku jest super.... Zdolna z ciebie dziewczyna .. Dzisiaj niedziela wiec postanowilam nie siedziec w komputerze tylko zrobic cos porzytecznego.. Witam jeszcze raz Libre!! Badz z nami .. Szarooka ❤️ Cztery Mendle🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki!!!! Belvus , Szarooka, Cztery Medle, Libro 47 i Nojeczko tak sie ciesze , ze jestescie i juz patrzec tylko jak zawita do nas Iskiereczka!!! Szkoda, ze nie mam czasu WAs kochane poczytac tak ostatnio jestem mocno zapracowana Ale foteczki Nojki obejrzalam sa cuuuudddooowwnneee! slicznie wygladasz i jak juz moze sie powtoze, ze bardzo z fajna z Ciebie Babeczka!!!Caluje WAS wszystkie i zycze milego dnia pa pa pa Wasza ennkaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ooo nareszcie...mam doła, mój M sprowadził mnie na ziemię z obłoków. Bardzo się cieszę...belvo...ennkko...dzięki za sygnał.Ja miewam również dołki i pagórki...bo jestem wrażliwa i samotna poza plenerami oczywiście.Takie mam życie...coś za coś tak więc nie ma mi czego zazdrościć.To ja mogę powiedzieć, że Wam zazdroszczę...macie domy, pracę, zwierzęta,ogródki,dochody na opłaty, mężów którzy zajmą się Wami w razie choroby a ja jadę na ostrzu brzytwy i owszem śmieję się ale to moja natura z dzieciństwa a gdyby nie kontakt z ludźmi nie wytrzymałabym tego życia na wariackich papierach. Na plenerach nabieram jakby trochę sił do zmierzenia się z rzeczywistością ale potem jednak wracam do życia tu...a ono jest jedną wielką i zmienną niewiadomą. Owszem może i będą następne plenery...ale tam jest praca wzamian za pobyt.Rzadko coś zdąży się namalować dla siebie na sprzedaż...jeżdżę, bo kocham tych ludzi co nie znaczy, że aż tak bardzo różnią się od Was...ale jest okazja się spotkać, nagadać, pośmiać, pośpiewać, pomalować, powspominać, potańczyć, wymienić doświadczenia, posłuchać co u kogo się wydarzyło i poczuć kimś wyjątkowym czego nie czuje się w ciągu całego roku...taka jest prawda.A najbardziej lubię poczuć się młodszą...bo tam wiele rzeczy wypada i nikogo to nie gorszy.W lustro prawie nie zaglądam...chodzę rozczochrana a pod chustką nie widać.No i nie muszę gotować i robić zakupów.Robię to co lubię i to jest takie fajne. Całuję Was bardzo gorąco...❤️❤️❤️ Najchętniej zabrałabym Was ze sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Witam mile Panie i caluje raczki!!! Tez niw mam czasu bo odwiedzila mnie rodzina i nieprzyzwoicie by bylo siedziec w komputerze calymi godzinami. Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam kwiaty!! Pani Nojko jest pani bardzo mloda i urocza osobka wiec glowka do gory.. Slonko tez dla pani swieci. http://www.opolska.policja.gov.pl/kw/images/stories/kwiaty/roze.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nokjeczko jak mozesz w nas wątpić. Zdjęci sa super.Niech nik nie sprowadza cie na ziemie z obłokow... jezeli jest tam ci dobrze. Jesteś super dziewczyna jak naucze sie wysyłać takie fotki to tez troche wysle a takna marginesie to mam takie same tylko , ze spodnie batikowe jak ty , spodnice dzisial wyjatkowo wrednie sie czuje ... z pieknej podody zrobiło sie pochmurnie i leje z nieba...moze dlatego tylko z doskoku jestem w klubie, bo poleguje i nie moge sie skoncentrowac na niczym , bol głowy dokucza całuje was mocno😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Wam dziękuję...jesteście kochane i można na Was liczyć...już mi lepiej.Siedzę teraz sama w domu i już dwie godziny następne wklejam i obrabiam fotki dla Was...wiem, że to doceniacie. Panie Stefku...dziękuję za piękne kwiaty i pamięć...to potrzebne i miłe. Fotka nadaje się na obraz...no kto wie... Belvo...kochana jesteś❤️ ennkko...ty też❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka !!!jak mozesz watpic w nas! My przeciez wszystkie stoimy murem przy Tobie nie widzisz jak tu Cie bardzo lubimy!. Ja tez mam podobny chrakter do Ciebie lubie podroze, smiech i zarty i powiem szczeze zazdroszcze Ci tych wspanialych wojazy.......:) Dziewczyny mam dzis w kiosku zapieprz bo u nas pogoda sloneczna i jest bardzo duzo chetnych na lody:) Szarooka przesylam pozytywne fluidy///////////////// obys szybko pozbyla sie bolu Glowy.:) Jeszcze raz sle pozdrowka:) Widoki przepiekne Nojus, Serce ty moje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko bywam na Kafe,obecnie.. Jeszcze rzadziej piszę... Natomiast w biegu lubię sobie pooglądać zdjęcia.I tu trafiłam na Nojkę🌻.Zobaczyłam piękne zdjęcia i przeczytałam co piszesz Nojko.. Jak się pojawiłaś na Kafe,wiedziałam ,że jesteś w jakiś sposób ..inna.Teraz już wiem w jaki.Masz piękną,wrażliwą duszę i serce,które łatwo zranić.Jesteś przeznaczona do obcowania ze sztuką, a musisz się borykać z pospolitą prozą dnia codziennego.. Szkoda,bo ciosy,które ktoś inny odbierze jako lekkie muśnięcia,dla Ciebie będą miały siłę pioruna. Nadwrażliwość,to rzadka i niewygodna cecha charakteru...ale jakże piękny jest człowiek,tóry ją posiada.. Pozdrawiam serdecznie - Aleks.. Ps.Czy wiesz,że niesłychanie rzadko ktoś zamieszcza swoje zdjęcia na publicznym forum ? Jesteś więc nie tylko piękna,ale i bardzo szczera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aleks...miło mi, że odniosłaś się do moich postów i tu Cię zaskoczę...ja również czytałam Twoje poetyckie posty, które są bliskie memu sercu i zapewne również jesteś ze mną spokrewniona wrażliwością ...jaką w nich odkryłam.Kiedyś pisałam lecz osoby czytające płakały i uznałam, że nie chcę takiego odbioru a inaczej nie umiem. Z jednej strony jestem otwarta i śmiała a z drugiej zablokowana i tchórzliwa...albo to zależy od dnia?... Proszę zaglądaj do nas.Będzie nam miło.Może napiszesz coś dla nas?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ennkuś jesteś kochana ❤️ ❤️ ❤️ dzieki za fliudy ... ty wiesz , ze chyba pomogły U was jest ładna pogoda , u nas zimno i pada.. kedys nie przeszkadzały mi takie zmiany pogodowe, teraz odczuwam je coraz bardziej... no coz starosc nie radosc :D :D :D nie przemęczj sie, zachowaj troche siły na wieczor , zebys mogła z nami sie troche rozluzować😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze jednym palcem...jestem w trakcie malowania...ubrudzilam sie... ennkka...jak z twoja glowa...mam nadzieje, ze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa witam Kochaniutkie, Widzę, że juz duzo Pań wróciło z wojaży i ja także. Ennkaa 😍 dziękuję ze pamiętałaś o mnie, to takie miłe 😘 Nie mam dzisiaj duzo czasu, żeby poczytać zaległe wpisy, ale zrobię to jutro z pewnością. Zauważyłam, ze wróciła Cztery mendle 🖐️ i jakoś tak cieplej na sercu się zrobiło. Nojeczko 😍 jesteś juz, dlaczego małpiszonku nie odbierasz ode mnie telefonów :P? Całuski dla wszyściutkich milusich Pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane majowe panienki http://i166.photobucket.com/albums/u95/iwa455/friends.gif Jak milo was wszystkie widziec.!!!!! Nojeczko moje serce na twoj widok zaczelo radosniej bic, juz stesknilam sie za toba. Zdjecia super!!!! To dla ciebie http://i166.photobucket.com/albums/u95/iwa455/1747.gif Moje wczorajsze party udalo sie super i dopiero nad ranem poszlam spac. Wytanczylam sie za wszystkie czasy i dzisiaj prawie caly dzien spalam. Za to dzisiaj bedzie http://www.wrzuta.pl/audio/4CorDa3SVP/helena_vondrackova_-_dluga_noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×