Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość podejrzewam ze
Nojka wybrala sie zwyczjnie rowerm do lasu,sluchac spiewu ptakow i....szukac natchnienia na nastepny piekny obraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo szarooka zgadłaś i nagroda na maila przyjdzie właśnie do Ciebie!!!!huraaaaaa! gratujluję zwycięzcy!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 Czyż nie jestem zwariowana? Tyle spraw a ja nagle wpadam na taki pomysł....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiora
Gratulacje szarooka, ze ja na to nie wpadlam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak SZAROOKA BYłAM W LESIE...pomarańczka niestety jako druga to wpisała...to idę na pocztę wysłać nagrodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Szarooka ! A co dostałaś? Gratuluję Nojka pomysłu na zabawę! Pomarańczki jesteście super odważne dziewczynki ( a może chłopczyki ?) i jak lubicie się ładnie bawić! Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze
nie chodzi tutaj o nagrode,z mojej strony to byla fajna zabawa z osobammi,ktore lubie,mimo,ze nie znam❤️.Teraz juz uciekam spac,moze dowiemy sie wiecej o tej wyprawie rowerowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnimanije , wnimanie.. atansjon, atansjon... ide na poczte odebrac prezent od Nojki ... przez 3 minuty nie bedzie mnie na łączch....prosze nie regulowac odbiornikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnimanije
ja sie tak nie bawie a ja nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję i trzymam kciuki żeby się otworzyła zakładka!Jak już dostaniesz i otworzysz prezent to proszę podziel się z nami wrażeniami.Pomarańczkom też się należy...trochę humoru.Mendelku ty wiesz co jej wysłałam...bo ty to dostałaś...no wiesz...ten dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor Clouseau
klania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka bylas na Randce ....na rowerze ... w lesie ...po ciemku??? A ja jeszcze dodam z miska??? :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a zaspokajając ciekawość pomarańczki...to w lesie byłam z przyjaciółką i na słonecznej polance opowiadałyśmy sobie leżąc na mchu o różnych ostatnich wypadach i słuchałam o jej motylkach w brzuchu...no wiesz w końcu się zakochała!!!hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...belvuś...wysyłam Ci ale jak się skrzynka zapcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci wysłać,ale podejrzewam,że ten @ wróci. Masz pewnie kopę zabezpieczeń antywirusowych i nie przepuszczą tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje kochane .. jestem oszołomiona ... nie dośc , ze dostałam domek z ogrodem i basenem to.... jeszcze jaka służba domow !!!! w kazdym pokoju taki \"lasek\", ze mozg staje w pionie ... ciała maja jakby ich rzezbił sam Michał Anioł... no Nojeczka spisałas sie na medal... a tak na marginesie zachowam cały dom ze słuzba do swojej tylko i wyłącznie dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie moge tych pieknych młodzianow dawac wam w tzw. lizing na jeden dzien , zeby wam wyszorowali plecki, ewentualnie skopali ziemie na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku Ibisz nie dorownuje do pięt Nojeczce z takimi nagrodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam tez belvusi...oby udało jej się otworzyć...oczywiście jak nasza ennka się odezwie...też jej wyślę a iskiereczko ty spróbuj otworzyć jeszcze raz.Słychać taki sygnał \"bam\" i pytania się pojawią...to kliknij \"nie\" i odczekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku dzieki juz dostalam od Nojki.... Fiu fiu!! Moze ja sprzedam moj domek i kupie sobie ten??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajowo, że Wam się otwarło dziewczynki kofane:D:D:D...doszłyście? A który Wam się najbardziej podoba?:D...mnie ten w kuchni od pasa w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×