Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nasze nastroje Najbardziej niesta艂e ze wszystkiego s膮 nasze nastroje, zale偶ne od tylu rzeczy, od chemii naszego cia艂a, nawet od pogody. Hu艣tawka. Powierzchnia morza. A przecie偶 rzeczywisto艣膰 jest jedna. Pozostajemy jej wierni mimo przyp艂yw贸w i odp艂yw贸w naszego wewn臋trznego morza. Trzeba o tym pami臋ta膰 i nie bra膰 nastroj贸w za odbicia rzeczywisto艣ci. Chwile martwoty i jakby bez-czu艂o艣ci - to nie znaczy, 偶e przestali艣my kocha膰 lub 偶e B贸g nie istnieje. Egzaltacja, 艂zy - to nie znaczy, 偶e jeste艣my bli偶ej prawdy i istoty rzeczy. Trudno si臋 tego nauczy膰. Ucz臋 si臋 ju偶 prawie p贸艂 wieku. Anna Kamie艅ska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO stefku.... jak ci 艂adnie w czerni :) nareszcie nie wygl膮dasz , jakby艣 na ulicy pracowa艂!..... :) fajnie :) Dobranoc wszystkim , do jutra 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane klubowiczki, znowu sie tu ktos szarog臋si w naszym domu? do czego dosz艂o, a won st膮d. Nojka to osoba wra偶liwa wi臋c nietrudno ja zranic, jest to osoba nietuzinkowa, kt贸ra ma wiele do zaoferowania swoj膮 osobowo艣cia ,dlatego zawsze b臋dzie atakowana przez kolejne miernoty. Obiecuj臋 , 偶e dowal臋 ka偶demu kto jej dokuczy, trzeba chronic takie osoby przed pomara艅czowymi tch贸rzami o wra偶liwo艣ci kredki. Nojko, zrobisz jak zechcesz, ale ja nie wyobra偶am sobie topiku bez Ciebie, mam Twojego e-maila wi臋c nie stracimy kontaktu, ale odradzam Ci tak膮 uleg艂o艣膰 zw艂aszcza przed kims takim. Moja rada dla Ciebie : b膮d藕 ponad takie podjazdy jesli potrafisz. Wszystkim mi艂ym paniom tu obecnym przesylam moc ca艂uskow. A wszystkim desantowcom 偶ycz臋 , 偶eby im sie zrobi艂 kalafior ze spadochronu . :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 madra
Ty madra od dessek wara czep se tramwaja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
[kwiat馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰馃尰 Pozdrowienia dla wszystkich Pa艅 z topiku.. Nojka,co艣 Ty ! Przecie偶 to jest internet.Prawdziwe 偶ycie jest poza nim.Odk膮d jestem na Kafe,ci膮gle przewija si臋 motyw jakiej艣 enigmatycznej osoby,kt贸rej jedynym celem jest niszczenie topik贸w. Chyba to nie tak...nie wierz臋 w to...w tego kogo艣.Bo i po co ma to robi膰 ? My艣l臋,偶e czasami kto艣 ma ochot臋 powiedzie膰 co tak na prawd臋 my艣li,a brak odwagi.Chocia偶 Bogiem a prawd膮,jaka偶 tu odwaga potrzebna? Ja na przyk艂ad ,mog臋 za chwil臋 pu艣ci膰 wi膮zank臋 ,a nie mam na my艣li bynajmniej wi膮zanki kwiat贸w , i co ? Przyjdzie policja,ABW czy co艣 innego ? Nie !! A na dodatek za chwil臋 zmieni臋 nick i wejd臋 jako pani Iksi艅ska... Oczywi艣cie,偶e to hipoteza... Chc臋 tylko przypomnie膰 wszystkim,jaka偶 to odwaga :D jest potrzebna na internetowym forum... A rzucanie grom贸w Bog wie na kogo .Kobiety,po co ?Ile latek ma ka偶da z Was,o ni偶ej i wy偶ej nie wspominaj膮c... Buzia -Aleks.Co z艂ego to nie ja.. Ps.Iskiereczko,Tw贸j wpis mnie zdziwi艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dla NOjki
gdybym twoim by艂 anio艂em... Gdybym twoim by艂 anio艂em, na kt贸rego czekasz jeszcze, w szarym 艣wiecie sn贸w-kolorem, co rozja艣nia smutn膮 przestrze艅. Gdybym jasnym by艂 ksi臋偶ycem, co zagl膮da w twoje okno, upragnionym serca biciem, co przegania z艂膮 samotno艣膰. Gdybym twoim by艂 艣witaniem, jednym, z pierwszych s艂贸w o 艣wicie, m贸g艂bym zosta膰 na 艣niadanie, potem za艣 na ca艂e 偶ycie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iskiereczko
A c贸偶 dziwnego by艂o w moim wpisie Aleks? czy to dziwne, 偶e mam dosyc chamskich , zakamuflowanych post贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam serdecznie...cho膰 nie mam si艂y pisa膰...musz臋 odpocz膮膰 od topiku,pisania rozm贸w...potrzebuj臋 tego..ale bardzo doceniam wszelkie oznaki przyja藕ni i wsparcia.鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍...dla wszystkich! r臋ka, serce...boli, mam i r贸偶ne zmartwienia w 偶yciu...wi臋c zrozumcie mnie.Potrzebuj臋 si臋 teraz wyciszy膰 i odci膮膰 na jaki艣 czas.Nie chc臋 wraca膰 do tego co by艂o i co mnie boli.Wszystko jest zawarte w moich wpisach...pisa艂am og贸lnie...偶eby nikogo nie rani膰, 偶eby przemy艣la艂...i jak zwykle wybaczam. Iskiereczka...jest podobnie do mnie szczer膮 przyjaci贸艂k膮...kt贸r膮 czasem ponosi...wybaczcie jej, bo najwa偶niejsze w cz艂owieku jest to, 偶e nie dzia艂a przeciwko... umy艣lnie tylko powodowana chwilow膮 emocj膮, niepewno艣ci膮 i bezradno艣ci膮.Wiem, 偶e nie mia艂a nic z艂ego na my艣li....desant...to przecie偶 co艣 co si臋 zrzuca..u偶y艂a metafory...nie ma powodu do obaw. Ufam jej bezgranicznie...bo wiem, 偶e kieruje si臋 prawd膮 a takich ponosz膮 niekiedy emocje.JA jestem podobna.Boj臋 si臋 ludzi zaborczych...bo tym ci臋偶ko przychodzi wybaczanie a potrafi膮 dobrze ukry膰 t臋 prawd臋 i jeszcze kreuj膮 si臋 na 偶yczliwych.To mnie boli.....nie wpisy przypadkowych pomara艅czy lecz te typu\"bunt\"...kt贸re wydaje mi si臋, 偶e znam.Przypadkowa nie wymienia艂a by tak skrupulatnie nikc贸w z topiku...celowo mnie omijaj膮c...zagrywka starej znajomej...偶eby inteligentnie dopiec.To mnie boli a nie co艣 przypadkowego...lub jaki艣 wpis o hormonach.pa!鉂わ笍...wszystkim!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ale偶 Nojka ,serce Ty moje..z艂ote.. Wybacz t臋pej kobiecie :D.. Przeczyta艂am tego bunta na Bounty.Nic nie widz臋 w nim z艂ego. Ca艂uski ... Ps.Nadal si臋 dziwi臋,nic nie poradz臋 na to.Jestem szczera,c贸偶 zrobi膰.Najwy偶ej dostan臋 w 艂eb.Tylko b艂agam- nie kalafiorem...:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
alex鉂わ笍 iskiereczko鉂わ笍...nie obawiaj si臋 o nic...powiedzia艂a艣 swoje zdanie...a kalafior...to lubi臋...podgotowany i usma偶ony w jajku z ziemniaczkami:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iskiereczko
Niech ju偶 nikogo nic nie dziwi, odchodz臋 mam dosy膰 takich gierek w 偶yciu, inne mia艂am oczekiwania co do forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja si臋 nie spakowa艂am i nie odchodz臋...:D Dzi臋ki Wam dziewczyny za powiew m艂odo艣ci..:) Tak samo k艂贸ci艂y艣my si臋 na podw贸rku kamienicy w Alei Naj艣w.Marii Panny.Co i rusz kt贸ra艣 zabiera艂a w贸zek z lalk膮 i bambetlami , i z wysoko zadartym nosem kroczy艂a do domu.. Udowodni艂y艣cie ,偶e ma艂a dziewczynka nie umrze w nas nigdy !! Ca艂uski w dumnie zadarte nosy- Aleks...:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noj A Isk.
Nie jestescie Szczere baby! lubicie sie i cukrujecie a szpile wpychacie w dupy jak nie nojce to alisari jak nie jej to iskireczce i kto was zrozumie. Mysle ze te dziewczyny sa bardzo lubianie ; A wy glupie nie wiezcie zadnej z nich, falusz je zzera jak rdza... jA tylko czytam to 1 moj wpis

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witam kogo lubie to wie ten co ode mnie maila dosta艂 zas mnie chyba lubiate co odpisa艂y a ja jestem tylko cz艂owiekiem i chce byc ludzka dla kazdego cz艂owieka ale jak cz艂owiek tez b艂膮dze tylko ten nad nami chyba nie b艂膮dzi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 copertkaa
nic co ludzkie cz艂owiekowi nieobce

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
noo zaprasza艂am na WARMIE i widze ze bede miec WAS u siebie czekam i ciesze sie baaardzo :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie ma艂e dziewczynki!! hihihihihhhi co艣 wspania艂ego dzisiaj jest tu na topiku!!!! 艢wietnie si臋 czyta , naprawd臋 , jak ma艂e panienki ..... zabieram 艂opatk臋 i wiaderko i sobie id臋 do innej piaskownicy !! :) Mam nadziej臋 偶e to tylko takie dziecinne gierki ? I tak was wszystkiw bardzo lubi臋 , z ciekawo艣ci膮 czytam , co macie do powiedzenia bo kazda z was jest inna i na sw贸j spos贸b bardzo interesuj膮ca :) 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Juz wieczor u was a ja dopiero teraz wrocilam z ogrodu.. Sialam podlewalam i zbieralam poziomki :-) Stawiam miche poziomek z cukrem i podlana bialym winem :-) Moje psy niestety tez mi pomagaly w ogrodzie i polamaly mi kilka lilii oraz wydrapaly 3 duze dziury. Zadne krzyki na nie nie dzialaja bo one sa takie szczesliwe ze sa ze mna w ogrodzie ze dostaja amoku.. U nas zaczyna sie chmurzyc ale na razie jeszcze deszcz nie pada.. Bede chyba musiala uskutecznic jakis taniec deszczu czy co? :-D Mowiac o malych dziewczynkach czy pamietacie jak sie gralo w klasy ? A jak chcialysmy zeby ktoras skusila to sie mruczalo pod nosem: SKUS BABA NA DZIADA, SKUS BABA NA DZIADA? Teraz powinnam tak robic aby padal deszcz.. Dzisiaj ide na kolacje do mojej przyjaciolki Millie ( tej amerykanskiej ksiezniczki hi hi hi) Mezow nie ma wiec bedzie babskie zebranie.. Jak sie ciesze!! Zaniose jej troche poziomek ( tu ich nikt nie zna)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
przypomniala mi sie historyjka o kalafiorze. Wiecie u nas w Posce kalafior..goracy ,pachnacy, polany maselkiem i buleczka..ewentualnie troche koperku ,mniam az mi pachnie. A oto jak on byl przyrzadzany na pewnym przyjeciu w Rzymie specjalnie wydanym na moja czesc.. w salatce pozal sie Boze.. Zimny, podrobiony z oliwa z oliwek i ...czerwonym octem.. Dla mnie to byl szok!! Wlosi nie moga dotychczas zrozumiec jak ja moglam na tej ich wspanialej kuchni schudnac 10 kilko w ciagu kilku miesiecy.. Niestety juz sie teraz przyzwyczailam i uwielbiam wloska kuchnie co oczywiscie widac w kg :-( Lece sie odremontowac na moja dzisiejsza kolacje Pa Jakby ktos wpadl to byloby milo.. Co tu takie puchy??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
S膮 takie dni w tygodniu gdy nic mi si臋 nie uk艂ada i jak na z艂o艣膰 wypada wszystko z r膮k. Zas艂aniam wtedy okna w najdalszym k膮cie siadam i sama z sob膮 chc臋 do 艂adu doj艣膰 Bo s膮 dni gdy z nieba kapie deszcz nie m贸wi臋 wtedy nic telefon milczy te偶. Bo s膮 dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. S膮 takie dni w tygodniu gdy B贸g wie na co czekam a ka偶dy szelest sp臋dza z oczu sen. Za drzwiami nocny program mi臋kko si臋 s膮czy w ciemno艣膰 i niby wiem i nie wiem czego chc臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem , belvo , ale.... nikt nie chce ze mn膮 pogaduli膰...... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oooooooooo copertko mi艂a :)) belvo namaluj sobie sliczn膮 urod臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×