Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Psluchajcie moi mili, co najbardziej dreczy mnie.... Taka mala bardzo mala, to jest wlasnie pchla... Wy sie nie smiejcie prosze Was, i litosc miejcie blagam Was, Nie wiecie co to znaczy, jezeli pchla zobaczy, glowna ofiare kogos z nas........... Po cichutku sie rozbieram , po cichutku , klade sie, po cichutku koc rozscielam , zeby ta malpa nie ujrzala mnie :) Bo gdy ujrzy taka mala, bardzo mala trzeba z lozka wiac:-D Wy sie nie smiejcie prosze Was, i litosc miejcie blagam Was itd...itd... Witajcie!!! Ta piosenke z koloni napisalam, bo mialam taka potrzebe wewnetrzna.. Mysle , ze i Wam sie spodoba:) Mialam dzis wisielczy humor, ale gdy zobaczylam temat jaki poruszyla Nojeczka wyluzowalam sie na maksa... Dobrze, ze to jutro sroda:) Dziewczynki, czy znacie ta smieszna piosenke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) czytając was kulam się ze smiechu :) hihihihih co to są rakuny? bo nie odpowiedziałaś belvo? i naprawdę może być tak duzo pcheł? i czy piszesz o takim lepie , jak na muchy? i do tego doczepiona zarówka? Nie mam pojecia co ja bym zrobiła , naprawdę :) rozmawiajcie dalej , bardzo mi się fajnie czyta ! A gdzie reszta babeczek? Coś tu dziś mało nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka , przykro mi , ale nic mi nie wiadimo na ten temat👄 Wiem , ze to bardzo dokuczliwe cholerstwo, ale napewno dziewczyny dadza Ci jakies namiary:) Alle mnie wyluzowalas:) dzieki kolezanko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wstydze sie przepraszac 3 razy pocichutku:( A tych bykow co nie zauwazam, pewnie az sie roi w moich wpisach:)SORRY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie odpowiedzialam nawet wam wyslallam strone z encyklopedii.. Ten lep jest wielkosci kartki papieru i do niego jest doczepiona mala zarowka.. ale to jest tylko potrzebne tam gdzie jest ciemno.. bo inaczej pchly nie widza zadnej roznicy Tak jest wam do smiechu ale wiecie jaka to tragedia byla ?? Ci ludzie jak w koncu wyciagneli te zwierzaki z komina ( smierdzace) to skakali przez godzine po trawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zofinko alisario...a mnie wszystko swędzi z nadmiaru wrażeń..hihi:D Jednak było mi żal mojej pokąsanej siostrzyczki...jak zobaczyłam jej nogi a potem pokazała mi eksperyment.Mówi:..patrz...wlazła na grządkę...a za chwilę jej skarpetki czarne...ona się śmieje i drapie ale ja nie chciałabym się do takich plag przyzwyczajać.A jak one kopulują na maxa..to jutro może być ich więcej...:-( :D:D:D:D...dobranoc...pchły na noc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario raz na zawsze cie rozgrzeszamy z bykow juz wiecej nie przepraszaj.. Ja tam robie pelno bykow pewnie tez ale juz sobie dawno przebaczylam he he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietacie w jaki
sposob lisek pozbyl sie pchel?Nalozyl na lebek garsc suchej trawy i zanurzyl sie w wodzie po szyje.Pchly uciekly na garsc suchej trawy,lisek zanurzyl sie raz w wodzie i......kepka trawy poplynela ....razem z pchlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wiecie, ze mowa o pchlach mi sie udzielila i sie drapie:-D Belvo, jestes wspaniala, ale Ty wiesz o tym prawda!? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pomarańczko to trzeba by było czekać na zanurzenie całego domku...bo one są wszędzie...hehehe! alisario nadstaw się to Cię ...podrapię ...a co mi tam jak i tak sama się drapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko👄...dostałam fotki...dech zapiera jaka piękność na nich...jestem z Ciebie dumna...i proszę co jakiś czas więcej. copertko[👄...miałaś szczere chęci...niestety nie otworzyła się fonia...całuski...dziękuję!dobranoc wszystkim koleżankom👄!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wami
Jak milo jest w tym klubie! Podczytuje was od bardzo dawna. Ciesze sie,ze wasze grono rozrasta sie. Moze i ja pewnego dnia dolacze sie do was. Do 'zobaczenia". Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc..... a co tu nikt dzisiaj nie zajzal??? Wczoraj w nocy nie moglam spac wiec wstalam i zrobilam sobie 3 kanapki? Usnelam jak niemowlak!! Dzisiaj przychodzi spec od filtrow.. Nojka no jak z tymi pchlami? A gdzie nasz mendelek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprowadzilam druga polowe kuchni do porzadku po wczorajszej bitwie.. i ..widze ze nikt laskawie nie zglosil sie dzis do klubu.. Dobra.. ide sobie w takim razie tez.. :-( U nas niestety pogoda znow na medal.. a ja chce deszczu. A moze Nojke pchly wczoraj zagryzly??? ze sie nie pokazuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belvy
jak to nikt nie zglosil sie do klubu? a ja? pojde sobie gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...mam \"siwy dym\" z różnymi sprawami..sorry..nie będzie mnie na razie.pa!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pomaranczo..faktycznie ty bylas ale... wiesz jak to jest z pomaranczami.. Od tych wszystkich klotni na topikach zaczely byc traktowane mniej serio... Szkoda bo wiele osob mogloby byc na topikach z pomaranczowymi nickami... Sek w tym ze tych nickow nie ma wcale.. Bo co to za nick \"jestem z wami\"??? Jezeli jestes to nazwij sie jakos aby mozna bylo cie rozroznic wrod innych Daj sobie nawet pomaranczowa nazwe ale nazwe.. np; \"Zelazko\" czy \"fruwajacy dzbanek\" albo moze pieknie ....\" klikajaca krolowa\" Tu kiedys byla jedna ktora funkcjonowala prze jakis czas nazywala sie \"a ja jeszcze 58\" Pojechala do cieplych krajow i tyle ja widzialysmy... Szkoda bo fajna dziewczyna.. Nojka nie wiem co to siwy dym :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sentymentalna...
Belva,chcialabys rozmawiac z fruwajacym zelazkiem? Bo ja nie A moze to ja wyjechalam do cieplych krajow? Wyrazilam jedynie swoja sympatie do tego klubu.Sympatyzuje jedna z was.Zycze wiekszej wiary w ludzi.Juz mnie nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , belvuniu :) Rzeczywiście strasznie dziś tu pusto..... moze te pchły nojki pozarły resztę dziewczyn? :) Ale ja podpisuję listę obecności , macham do ciebie łapką :) i pędxzę na fotosik , by zamieścić fotki :) narazie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość Przyszła nie zaplanowana strzeliła na twarzy zdradliwy rumieniec rozhuśtała bebechy Pełna wad Niedorzeczności Kazała kochać za nic ma taki kaprys Nie ma szans Ucieczki ani sensu ani granic tej wycieczki Wśród niespokojnych myśli postaci nie - znanych odgrywa tysiące ról dla Pani Nocą zrywa ze snu piecze,dusi roztrząsa wnętrzności zawstydzona rozmiarem - kusi na przemian cieszysz się płaczesz lecz... Biegniesz na spotkania najdoskonalszego w udoskonalaniu cierpienia kochającego Cię Szatana autorka:Jolanta Baczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Po przemarszu\" Miły \"niestety\" - kocham Jeszcze jeden szczebel drabiny piekła - Nie będzie skrzydeł anielskich ! -Fanfary zabrzmią czerni ! Niestety dalej...boleśniej Ni cisza... Ni jesteś... - Bać się z Tobą - bez Ciebie - Bać... bez Twego cienia ? autorka:Jolanta Baczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemna strona Marsa cisza gorsza od prawdy noce bezzapachowe krztuszę się dławię martwa bez Twojej połowy zasypiam z dłonią na której dotyk Twój został przyłożony do głowy autorka:Jolanta Baczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSTANOWIENIE -nie będę zdobywać francuskich perfum nie zatuszują zapachu przemijania nie mam pieniędzy na zakup wieczności... Zadowolę się tym co Mam mam Siebie i...własne buty za chwilę je włożę -pójdę zobaczyć czy.... jestem Człowiekiem autorka:Jolanta Baczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem na wyjeździe nie na swoim kompie ale ciut dostepu dostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zaczynam pisać nie stwarzam pozorów,że coś robię przelewam na papier uczucia Jestem w Tobie zakochana ....................................... Kiedy moje oczy błyszczą cieszę się na myśl,że Cię widzę marzę o skonsumowaniu tej chwili ....................................... Gdy moje oczy są zgaszone mam żal,że nie kochasz mnie więcej i więcej Śmieją się kiedy Ty Zapraszasz mnie do Swojego Serca ....................................... Płaczę Z bezsilności,że nie potrafię dobrać słów na tyle by być lepiej zrozumianą ....................................... Kiedy milczę to znaczy,że nie mam Ci nic do powiedzenia Twój uśmiech stopi lód we mnie ...................................... Gdy jestem zamyślona zmuszam sie do bólu sięgania w podświadomość w której ukrywam tę gorszą stronę siebie ..................................... Gdy cię dotykam to nie znaczy,że chcę Cię teraz posiąść Sprawdzam czy jesteś dla mnie I czy działam na Ciebie .................................... Kiedy zamykam oczy wstydze się własnych niedoskonałości Otwieram je gdy jestem pewniejsza siebie .................................... Mam twarz bez wyrazu GDY próbuję coś sobie poukładać i jestem nieobecna ................................... Gdy śpiewam To... nie z potrzeby samego śpiewania - wyrzucam z siebie nadmiar szczęścia ................................... Kiedy pytam czy mnie kochasz... jestem w panice bo za mało wyrażasz swoje uczucia .................................. Dużo mówię o sobie Nie,żeby się chwalić Chcę tylko ukryć Brak pewności siebie .................................. Kiedy oszczędzam słowa to znaczy,że kontroluję by się w Twoich oczach nie \"przesłodzić\" .................................. Gdy \"schodzę Ci z oczu\" podkreślam jedynie własną niezależność Stwarzam dystans byś i Ty poczuł przy mnie wolność .................................. Patrzę ukradkiem wówczas gdy napawam się Twoją obecnością Śledzę Czy jesteś mną zainteresowany .................................. Pudruję twarz nie po to by być ładną Zacieram ślady na mapie moich przeżyć .................................. Gdy szminkuję usta nie robię tego z próżności Ważne - by je całować Rozbudzisz moje zmysły .................................. Kiedy mój śmiech przypomina rechot buntuję się - brak mi twojej uwagi .................................. Kiedy jestem cyniczna to nie dlatego,że myślę o Tobie źle - Nie mogę siebie Znieść .................................. Jeśli używam niecenzuralnych słów to nie dlatego , że lubię być wulgarna -Wyrzucam tylko nadmiar złej energii która mnie zatruwa .................................. Gdy Cię Oceniam Chcę Cię Zranić ! - Twoja wściekłość odwróci moją uwagę od \"niekochania\" siebie .................................. Gdy zachowuję sie jak \"błazen\" To nie z poczucia humoru lecz... z przebiegłości Stracisz czujność Czyli się odsłonisz ................................. Kiedy tańczę czuję wyzwolenie i chcę Ci jedynie zaakcentować swoją sexualność Spojrzenia mężczyzn upewnią mnie czy tak jest ................................. Kiedy spożywam trunki - to nie z kłopotów Wytwarzam sytuacje w których... popełniam drobne grzeszki W ten sposób nie będę nieskazitelnie nudnym ...ideałem ................................. Gdy NIC nie robię to znaczy,że jest tak wiele do zrobienia ....nie wiem od czego zacząć .................................. Pozwalam sobie na głupstwa nie dlatego,że jestem \"pusta\" - Chcę uwolnić się od własnej ...samokontroli ................................. Kiedy włóczę się poza domem i nie tęsknię - zostawiam problemy do rozwiązania z którymi nie umiem sobie poradzić ................................. Kiedy uda się zasnąć - Nabieram sił do kochania Cię mocniej i trwalej ................................. GDY uciekam w chorobę chcę zwrócić uwagę, że - jest mi smutno ! -nikt sie mną nie interesuje ! .................................. Kiedy Cię unikam.... - nie wiem czego chcę Jestem w stanie NIEPRZYSIADALNYM dla nikogo ! ..to jest wyciszenie autorka: Jolanta Baczewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka ty sama chcesz zawładnąć kochana tym topikiem? ja dzisiaj nie dam rady obczytac tego soryy :) moze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×