Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nasze nastroje Najbardziej niestałe ze wszystkiego są nasze nastroje, zależne od tylu rzeczy, od chemii naszego ciała, nawet od pogody. Huśtawka. Powierzchnia morza. A przecież rzeczywistość jest jedna. Pozostajemy jej wierni mimo przypływów i odpływów naszego wewnętrznego morza. Trzeba o tym pamiętać i nie brać nastrojów za odbicia rzeczywistości. Chwile martwoty i jakby bez-czułości - to nie znaczy, że przestaliśmy kochać lub że Bóg nie istnieje. Egzaltacja, łzy - to nie znaczy, że jesteśmy bliżej prawdy i istoty rzeczy. Trudno się tego nauczyć. Uczę się już prawie pół wieku. Anna Kamieńska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO stefku.... jak ci ładnie w czerni :) nareszcie nie wyglądasz , jakbyś na ulicy pracował!..... :) fajnie :) Dobranoc wszystkim , do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane klubowiczki, znowu sie tu ktos szarogęsi w naszym domu? do czego doszło, a won stąd. Nojka to osoba wrażliwa więc nietrudno ja zranic, jest to osoba nietuzinkowa, która ma wiele do zaoferowania swoją osobowościa ,dlatego zawsze będzie atakowana przez kolejne miernoty. Obiecuję , że dowalę każdemu kto jej dokuczy, trzeba chronic takie osoby przed pomarańczowymi tchórzami o wrażliwości kredki. Nojko, zrobisz jak zechcesz, ale ja nie wyobrażam sobie topiku bez Ciebie, mam Twojego e-maila więc nie stracimy kontaktu, ale odradzam Ci taką uległość zwłaszcza przed kims takim. Moja rada dla Ciebie : bądź ponad takie podjazdy jesli potrafisz. Wszystkim miłym paniom tu obecnym przesylam moc całuskow. A wszystkim desantowcom życzę , żeby im sie zrobił kalafior ze spadochronu . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra
Ty madra od dessek wara czep se tramwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrowienia dla wszystkich Pań z topiku.. Nojka,coś Ty ! Przecież to jest internet.Prawdziwe życie jest poza nim.Odkąd jestem na Kafe,ciągle przewija się motyw jakiejś enigmatycznej osoby,której jedynym celem jest niszczenie topików. Chyba to nie tak...nie wierzę w to...w tego kogoś.Bo i po co ma to robić ? Myślę,że czasami ktoś ma ochotę powiedzieć co tak na prawdę myśli,a brak odwagi.Chociaż Bogiem a prawdą,jakaż tu odwaga potrzebna? Ja na przykład ,mogę za chwilę puścić wiązankę ,a nie mam na myśli bynajmniej wiązanki kwiatów , i co ? Przyjdzie policja,ABW czy coś innego ? Nie !! A na dodatek za chwilę zmienię nick i wejdę jako pani Iksińska... Oczywiście,że to hipoteza... Chcę tylko przypomnieć wszystkim,jakaż to odwaga :D jest potrzebna na internetowym forum... A rzucanie gromów Bog wie na kogo .Kobiety,po co ?Ile latek ma każda z Was,o niżej i wyżej nie wspominając... Buzia -Aleks.Co złego to nie ja.. Ps.Iskiereczko,Twój wpis mnie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla NOjki
gdybym twoim był aniołem... Gdybym twoim był aniołem, na którego czekasz jeszcze, w szarym świecie snów-kolorem, co rozjaśnia smutną przestrzeń. Gdybym jasnym był księżycem, co zagląda w twoje okno, upragnionym serca biciem, co przegania złą samotność. Gdybym twoim był świtaniem, jednym, z pierwszych słów o świcie, mógłbym zostać na śniadanie, potem zaś na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczko
A cóż dziwnego było w moim wpisie Aleks? czy to dziwne, że mam dosyc chamskich , zakamuflowanych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie...choć nie mam siły pisać...muszę odpocząć od topiku,pisania rozmów...potrzebuję tego..ale bardzo doceniam wszelkie oznaki przyjaźni i wsparcia.❤️❤️❤️...dla wszystkich! ręka, serce...boli, mam i różne zmartwienia w życiu...więc zrozumcie mnie.Potrzebuję się teraz wyciszyć i odciąć na jakiś czas.Nie chcę wracać do tego co było i co mnie boli.Wszystko jest zawarte w moich wpisach...pisałam ogólnie...żeby nikogo nie ranić, żeby przemyślał...i jak zwykle wybaczam. Iskiereczka...jest podobnie do mnie szczerą przyjaciółką...którą czasem ponosi...wybaczcie jej, bo najważniejsze w człowieku jest to, że nie działa przeciwko... umyślnie tylko powodowana chwilową emocją, niepewnością i bezradnością.Wiem, że nie miała nic złego na myśli....desant...to przecież coś co się zrzuca..użyła metafory...nie ma powodu do obaw. Ufam jej bezgranicznie...bo wiem, że kieruje się prawdą a takich ponoszą niekiedy emocje.JA jestem podobna.Boję się ludzi zaborczych...bo tym ciężko przychodzi wybaczanie a potrafią dobrze ukryć tę prawdę i jeszcze kreują się na życzliwych.To mnie boli.....nie wpisy przypadkowych pomarańczy lecz te typu\"bunt\"...które wydaje mi się, że znam.Przypadkowa nie wymieniała by tak skrupulatnie nikców z topiku...celowo mnie omijając...zagrywka starej znajomej...żeby inteligentnie dopiec.To mnie boli a nie coś przypadkowego...lub jakiś wpis o hormonach.pa!❤️...wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Nojka ,serce Ty moje..złote.. Wybacz tępej kobiecie :D.. Przeczytałam tego bunta na Bounty.Nic nie widzę w nim złego. Całuski ... Ps.Nadal się dziwię,nic nie poradzę na to.Jestem szczera,cóż zrobić.Najwyżej dostanę w łeb.Tylko błagam- nie kalafiorem...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex❤️ iskiereczko❤️...nie obawiaj się o nic...powiedziałaś swoje zdanie...a kalafior...to lubię...podgotowany i usmażony w jajku z ziemniaczkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskiereczko
Niech już nikogo nic nie dziwi, odchodzę mam dosyć takich gierek w życiu, inne miałam oczekiwania co do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie spakowałam i nie odchodzę...:D Dzięki Wam dziewczyny za powiew młodości..:) Tak samo kłóciłyśmy się na podwórku kamienicy w Alei Najśw.Marii Panny.Co i rusz któraś zabierała wózek z lalką i bambetlami , i z wysoko zadartym nosem kroczyła do domu.. Udowodniłyście ,że mała dziewczynka nie umrze w nas nigdy !! Całuski w dumnie zadarte nosy- Aleks...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noj A Isk.
Nie jestescie Szczere baby! lubicie sie i cukrujecie a szpile wpychacie w dupy jak nie nojce to alisari jak nie jej to iskireczce i kto was zrozumie. Mysle ze te dziewczyny sa bardzo lubianie ; A wy glupie nie wiezcie zadnej z nich, falusz je zzera jak rdza... jA tylko czytam to 1 moj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kogo lubie to wie ten co ode mnie maila dostał zas mnie chyba lubiate co odpisały a ja jestem tylko człowiekiem i chce byc ludzka dla kazdego człowieka ale jak człowiek tez błądze tylko ten nad nami chyba nie błądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość copertkaa
nic co ludzkie człowiekowi nieobce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo zapraszałam na WARMIE i widze ze bede miec WAS u siebie czekam i ciesze sie baaardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie małe dziewczynki!! hihihihihhhi coś wspaniałego dzisiaj jest tu na topiku!!!! Świetnie się czyta , naprawdę , jak małe panienki ..... zabieram łopatkę i wiaderko i sobie idę do innej piaskownicy !! :) Mam nadzieję że to tylko takie dziecinne gierki ? I tak was wszystkiw bardzo lubię , z ciekawością czytam , co macie do powiedzenia bo kazda z was jest inna i na swój sposób bardzo interesująca :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wieczor u was a ja dopiero teraz wrocilam z ogrodu.. Sialam podlewalam i zbieralam poziomki :-) Stawiam miche poziomek z cukrem i podlana bialym winem :-) Moje psy niestety tez mi pomagaly w ogrodzie i polamaly mi kilka lilii oraz wydrapaly 3 duze dziury. Zadne krzyki na nie nie dzialaja bo one sa takie szczesliwe ze sa ze mna w ogrodzie ze dostaja amoku.. U nas zaczyna sie chmurzyc ale na razie jeszcze deszcz nie pada.. Bede chyba musiala uskutecznic jakis taniec deszczu czy co? :-D Mowiac o malych dziewczynkach czy pamietacie jak sie gralo w klasy ? A jak chcialysmy zeby ktoras skusila to sie mruczalo pod nosem: SKUS BABA NA DZIADA, SKUS BABA NA DZIADA? Teraz powinnam tak robic aby padal deszcz.. Dzisiaj ide na kolacje do mojej przyjaciolki Millie ( tej amerykanskiej ksiezniczki hi hi hi) Mezow nie ma wiec bedzie babskie zebranie.. Jak sie ciesze!! Zaniose jej troche poziomek ( tu ich nikt nie zna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomniala mi sie historyjka o kalafiorze. Wiecie u nas w Posce kalafior..goracy ,pachnacy, polany maselkiem i buleczka..ewentualnie troche koperku ,mniam az mi pachnie. A oto jak on byl przyrzadzany na pewnym przyjeciu w Rzymie specjalnie wydanym na moja czesc.. w salatce pozal sie Boze.. Zimny, podrobiony z oliwa z oliwek i ...czerwonym octem.. Dla mnie to byl szok!! Wlosi nie moga dotychczas zrozumiec jak ja moglam na tej ich wspanialej kuchni schudnac 10 kilko w ciagu kilku miesiecy.. Niestety juz sie teraz przyzwyczailam i uwielbiam wloska kuchnie co oczywiscie widac w kg :-( Lece sie odremontowac na moja dzisiejsza kolacje Pa Jakby ktos wpadl to byloby milo.. Co tu takie puchy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie dni w tygodniu gdy nic mi się nie układa i jak na złość wypada wszystko z rąk. Zasłaniam wtedy okna w najdalszym kącie siadam i sama z sobą chcę do ładu dojść Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz nie mówię wtedy nic telefon milczy też. Bo są dni gdy z nieba kapie deszcz zamykam wtedy drzwi po prostu nie ma mnie. Są takie dni w tygodniu gdy Bóg wie na co czekam a każdy szelest spędza z oczu sen. Za drzwiami nocny program miękko się sączy w ciemność i niby wiem i nie wiem czego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem , belvo , ale.... nikt nie chce ze mną pogadulić...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×