Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pozdrawiam Walentynkowo 鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 Dziewczynki ja osobi艣cie wole Dzien kobiet:) 8 Marca to takie nasze prawdziwe kobiece 艣wi臋to... A paskudki jak prawdziwe paskudki:) maja wady i zalety jak sama nazwa m贸wi:-D Zofinko, Jolu, Szarooka, Langwanku, Belvo, Coperto ! Zycze Wam mi艂ego walentynkowego wieczorku....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chrupi臋 ciasteczka cynamonowe w kszta艂cie serca i s艂ucham radia....tak sobie podjadam i zapuszczam boczki....hi hi !Szkoda, 偶e nie mo偶na wysy艂a膰 magicznych ciasteczek...dla Was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
AFORYZM: Cho膰 patron zakochanych - wcale nie 艣wi臋ty jest kawalarz Walenty. Hi hi !

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
eenkoo.....buziaki....ja w艂a艣nie mam randk臋 z Zofink膮 na skypa....puszczam jej muzyk臋 i podgrywam na b臋benku...hehe kr贸ra ma skypa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍馃憚鉂わ笍 dla Was wszystkie serca i buziaki oczywiscie ja jestem tuz po pracy i oczywiscie do komputra jak do cyca matki 偶ywicielki :D:D:D ja przezy艂am ten dzien walentynkowy jakos normalnie i bez zadnych ekscec贸w i wyzna艅 milosnych, no coz ..............zostawie to bez komentarza piosenki sa super, jak fajnie sobie przypomniec takie hiciory Zeppelin\'贸w.... pamietam jak \'\'schody do nieba\'\' s艂ucha艂o sie na magnetofonie szpulowym marki \'\' grundig\'\' ,nagrania by艂y prza艣nej jako艣ci, ale jak sie tego s艂ucha艂o z zapartym tchem!!!!! spadam do lo偶ka, jutro ide na ranna zmian臋 .. wstaj臋 przed 6-ta .... to nikeludzkie wstawac kiedy jest jeszcze ciemno.... brrrrrrrrrrrr buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Na dobranoc 鉂わ笍馃尰馃憚鉂わ笍馃尰馃憚鉂わ笍馃尰馃憚鉂わ笍馃尰馃憚 Nowa mi艂o艣膰 Nie wierz臋 w to, 偶e wszystko by艂o ju偶, pozw贸lcie mi na jeszcze par臋 r贸偶: Jeszcze tylko raz pokocha膰, ach, jeszcze jeden raz! Nie pragn臋 wci膮偶 kr贸lewn膮 z bajki by膰, lecz serca dzwon niech nie przestaje bi膰. Jeszcze tylko raz pokocha膰, ach, jeszcze jeden raz ! Nie pragn臋 wci膮偶 kr贸lewn膮 z bajki by膰, lecz serca dzwon niech nie przestaje bi膰. Jeszcze tylko raz pokocha膰, ach, jeszcze jeden raz! W t臋 now膮 mi艂o艣膰 pobieg艂abym tak, jak rusza w drog臋 ksi臋偶yc i ptak, t臋 now膮 mi艂o艣膰 umia艂abym wzi膮膰, tak jak si臋 bierze rumianki do r膮k. Nie wierz臋 w to, 偶e prze艣ni艂 si臋 m贸j czas, pozw贸lcie mi na jeszcze par臋 gwiazd: Jeszcze tylko raz pokocha膰, ach, jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz us艂ysze膰 szalony serca g艂os, a potem - wielk膮 cisz臋, a potem - noc... A. Osiecka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czy wiecie kto napisa艂 s艂owa do tej piosenki? :D Na pierwszy znak Trudno serce ok艂amywa膰, Bo m膮drzejsze jest ni偶 ty, Trudno sercu si臋 sprzeciwia膰, Gdy wyrywa si臋 i dr偶y. Jeszcze nie wiesz, kto on taki, Ten tw贸j mi艂y, ten tw贸j kto艣, A ju偶 mi艂o艣膰 daje znaki, 呕e si臋 w 偶yciu sta艂o co艣. Pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a ju偶 si臋 wie, 呕e to w艂a艣nie ten, tylko ten. Drugi znak, to s艂odki l臋k, Trzeci znak, piosenki d藕wi臋k, To si臋 wplata w sen, zloty sen. I tylko oczy zamglone poka偶, Wtedy na pewno ju偶 wiem, 偶e kochasz. Na pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a ju偶 si臋 wie, 呕e to w艂a艣nie ten, tylko ten. I tylko oczy zamglone poka偶, Wtedy na pewno ju偶 wiem, 藕e kochasz. Na pierwszy znak, gdy serce drgnie, Ledwo drgnie, a ju偶 si臋 wie, 呕e to w艂a艣nie ten, tylko ten. 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak, Wars pisa艂 muzyk臋 , ale s艂owa do \"Mi艂o艣膰 ci wszystko wybaczy \" i do \"Pierwszy znak\" napisa艂 JULIAN TUWIM . Nie mog艂am w to uwierzy膰 i musia艂am sprawdzi膰...:classic_cool: A s艂ucha si臋 tego wtedy, gdy jest romantyczny nastr贸j i ma si臋 ochot臋 ta艅czy膰 i nuci膰 ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Belva 鉂わ笍 copertka 鉂わ笍 Jolusia 鉂わ笍 Zofinka 鉂わ笍 Szarooka 鉂わ笍 i dla pozosta艂ych pa艅 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s贸wka 5
pozdrawiam wszystkich,czeka艂am na tak膮 stronk臋.Mam nadziej臋-do jutra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam ....kole偶anki...te nowe r贸wnie偶...niestety nie pogadam, bo sko艅czy艂am obrazek....padam i id臋 lulu.Jednak w tym miejscu sk艂adam sw贸j buziak dla Was 馃憚 Mo偶e do dzisiaj po po艂udniu?...pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
drogie, przepraszam, ze nie na temat, ale sprawa warta uwagi i wagi. Na allegro jest specjalna licytacja!!!! http://telefondomamy.allegro.pl/ Je偶eli nie b臋dziecie licytowa膰, prosz臋 przeka偶cie link dalej. http://telefondomamy.allegro.pl - Licytujcie lub przekazujcie ten link dalej! Ratujemy dzieci i przekazujemy pieni膮dze dla szpitali! Potrzbne s膮 wnelflony!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
O nie!! Nie wierz臋 w 偶adne apele w internecie! Wszystkie po czasie okazuj膮 si臋 by膰 fa艂szerstwami! Pomagam tylko znanej mi osobie i bezpo艣rednio dla niej. 呕adnych organizacji, 偶adnych po艣rednik贸w!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Legwnku...jednym boczkiem tul臋 si臋 do Twojego nika. Dziewcz臋ta drogie....moje dwie biedronki....a mo偶e przyjedziecie do mnie za tydzie艅?Co prawda na skromne zaprosiny....ale Zosia wzi臋艂a by to co zapomnia艂a...mo偶e pokaza艂abym Wasm sklepy na ka偶d膮 kiesze艅???To jak? Tym razem po艂azimy wi臋cej...hm?Potem mo偶e by膰 r贸偶nie.Zrobi臋 na pewno co艣 dobrego do jedzenia.Zn贸w posz艂yby艣my na gie艂d臋.Jeszcze mam ten rower do sprzedania i 偶yrandol.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pani.w.sile.wieku
dla wszystkich pan po 50 polecam "W sile wieku" Simone de Beauvoir - http://merlin.pl/frontend/browse/product/1,342582.html - 艣wietna ksi膮偶ka na doenergetyzowanie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
apropo's walentynek....dosta艂am dwie...na sms-a, pisa艂o 艂adnie "KOCHAM CI臋"....chwilk臋 rozmarzy艂am si臋...bo oba numery nie znane....potem odpisa艂am:"dzi臋kuj臋"...."kim Ty jeste艣"....i okaza艂o si臋, 偶e oba wyznania pochodzi艂y od koleg贸w z pleneru...kt贸rzy s膮 偶onaci...wi臋c mina mi oklap艂a. Z trudem zasn臋艂am...a o 2:00 w nocy obudzi艂 mnie domofon...dzwoni艂 kto艣, kto zna艂 szyfr ,jeszcze zaspana zapyta艂am kto to...ale nie dos艂ysza艂am.G艂os przypomina艂 ex...postanowi艂am go "zjecha膰"....otworzy艂am rozw艣cieczona.....patrz臋....i ga艂ki mam coraz wi臋ksze....stoi przystojny m艂odzieniec....kt贸rego nie znam...na oko 28 lat...uk艂oni艂 si臋 i pyta czy mo偶e wej艣膰?Tu pomin臋 lawin臋 w kt贸rej oczywi艣cie go umoralnia艂am....co do tupetu,godziny i w og贸le pytaj膮c jakim cudem tu trafi艂 i sk膮d mnie zna? On wymieni艂 imi臋, kt贸re nic mi nie powiedzia艂o i stwierdzi艂, 偶e jest synem mojej kole偶anki....zgubi艂 klucz a pono膰 domofon nie dzia艂a.Ja na to, 偶e przykro mi, nie wpuszczam nieznajomych....a on...偶e by艂 raz z mam膮 u mnie kiedy艣 tam...to ju偶 si臋 znamy....ja m贸wi臋, 偶eby szed艂 pod okna i krzycza艂 albo przespa艂 si臋 u koleg贸w..a on wym贸wki , 偶e jestem nieludzka i oboj臋tna na jego sytuacj臋....ot g贸wniarz.Pu艣ci艂am kilka sygna艂贸w do kole偶anki i sms-a, 偶eby mu otworzy艂a...drzwi na klatk臋.Pogoni艂am i ju偶 potem nie mog艂am zasn膮膰.Rano zaparzy艂am kawk臋....bardzo "nietomna" siad艂am do komputera 艣cieraj膮c za艂zawione oczy.....dzwoni skype....pisa艂o...jaka艣 Ula S....ODEBRA艂AM....I WIECIE CO zobaczy艂am?????.....m臋skiego.....no wiecie.....ma艂o nie pu艣ci艂am pawia.....zanim si臋 zreflektowa艂am, gdzie nacisn膮膰 guzik, 偶eby go wy艂膮czy膰....to on zrobi艂 swoje...fuj! Takie to mia艂am walentynki...jak na filmie.....hehehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s艂ownik
S艂ownik poprawnej polszczyzny k艂ania Ci si臋 Droga Jolu-------"by艂o napisane", a nie "pisa艂o";-) To tylko jeden z wielu b艂臋d贸w, makabra!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
cichooooo....wiem o tym! Makabra i p贸艂 kabla:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
brawo Jolu!!! Po 艂apach czerwonej topikowej zarazie!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
witajcie moje kochane dziewczyny \'\'s艂owniku\'\' bo tak sie podpisa艂/艂a pomaranczowa istota, chce wyjasni膰 iz pan porfesor Bralczyk nie tak dawno w tv polonia wyjasnia艂,偶e obie formy s膮 dopuszczalne... ludzie chc膮c podkre艣lic swoja elokwencje i \'\'wielkopanskie\'\' maniery, lubuja sie w poprawianiu b艂臋dnych wypowiedzi tu cytuj臋: \'\' by艂o napisane\'\' a nie \'\'pisa艂o\'\'.... w tym wypadku jest zupelnie odwrotnie, gdyz kulturalna , elokwetna i osoba z taktem nigdy na forum nie g艂osi wszem i wobec o u艂omno艣cich drugiej osoby, no chyba 偶e za taka sie uwa偶asz domyslam sie kim jestes , bo nie raz czyta艂am , ze wytykasz b艂臋dy forumowiczkom, z czego powstaja niez艂e jazdy(k艂贸tnie).Skoro czerpiesz z tego satysfakcje to tw贸j problem-macabra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Pozdrawiam serdecznie 馃憚 Szarooka, brawo !!! Ja uwa偶am zachowanie pomara艅czowej polonistki za prostacie... A nawet powiem wprost chamskie... Weekend sp臋dzi艂am u c贸rki, m艂odzi byli zaproszeni na tureckie weselisko, ja zosta艂am z wnuczkami... Czas sp臋dzony z nimi nigdy nie uwa偶am za stracony, bardzo je kocham i lubi臋 im dogadza膰 i je rozpieszcza膰, cho膰 ju偶 to ca艂kiem du偶e pannice... W sobot臋 biega艂y艣my po butikach i sklepach ... A wieczorem robi艂y艣my rewie mody...Oj m贸wi臋 Wam ubaw by艂 na 102... Dziadkowi nakr臋ci艂y艣my film i naszych harc贸w i igraszek... W艂a艣nie go odtwarzamy:-D Pozdrawiam Was serdecznie i 偶ycz臋 mi艂ych i kolorowych sn贸w...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jola ja nie rozumiem cos ty zobaczyla meskiego na skypie?? :-D Szarooka!!! 馃憚 masz racje. Co kogo obchodzi jak my sobie tu piszemy.. Proponuje pisac tylko z bykami.. taka nowa moda!! Ja mam na razie jeszcze moich gosci z Wloch. Nie tyle musze sie dla nich starac.. ale jestem rozkojarzona . W sobote caly dzien robilismy kolacje razem bo oni zaprosili do mnie dwie pary swoich znajomych.. Jedna para pojawila sie z dwojgiem dzieci, ktorych ja nie lubie.. Dlatego nie zapraszam ich zbyt czesto bo zawsze targaja ze soba te dzieciaki, ktore przeszkadzaja .. Tym razem od razu prawie usnely tak ze bylo ok..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×