Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

hahahahahaha! Buziaczki dla Ciebie Alex_555👄....pozdrawiam Cię cieplutko....świetny dowcip...belvuni też....hehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie za mnie jutro kciuki. Idę na operację. Lekarze, co prawda, mówią na to zabieg, ale co oni sie znają... :) Jest przecież pełna narkoza i pełny odlot.:D Odezwę się "po" jak Bóg da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia65
hahahahahaha ale brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arania2508 do jolka49
witajcie moje drogie!nie oddzywalam sie bo che przeczekac zeby ta podszywaczka sobie poszla na inny topik!Jesli nie to niech sie wydurnia!Jolka ja wczoraj czekalam ze mi to .....przeslesz pisalam ci na eila ze ccccchcialabym sobie poczytac to... albo posluchac nie wiem czy to masz na plycie ?Obojetnie przeslji CZEKAM widze ze znalazl sie podrywacz!Super zescie go skasowaly! legwan ZYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!I do nas na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arania2508
Kurcze ja znow na pomaranczowo!niech tak juz jest ! nie umiem!! przesylam buziaczki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jutro trzymam kciuki za ciebie.. ❤️ Jak bedziesz pod ta pelna narkoza ..to mniej przyjemne sny.. Wszystko bedzie dobrze .. A my wierne dzusze bedziemy czekaly na ciebie przy kompach az sie odezwiesz. Jola ja twoje maile dostawalam tylko nie moglam odpisac tak ze mozesz mi wyslac nowy adres jezeli chcesz.. Wyslij tez nowy numer skypa.. w razie czego. Jezeli nie dostane to znakiem bedzie ze nie odezwe sie.. W tym wypadku moze Coperta czy Ania mi go wysla na nowo? Aleks:-D :-D 👄 i ❤️ tylko zeby komu nie przyszlo do glowy brac od nas podatkow za takie bogactwo.. he he he :-D bo... we Wloszech to kurcze wymyslili ostatnio podatek od ..balkonow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Pozdrawiam🖐️ Piosenka o radości życia Nie szkodzi, że po wódzie ciężka głowa Nie szkodzi, że od dymu w płucach rzęch Nie szkodzi, że przed ludźmi się nie schowasz Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest Nieważne, że po nocach usnąć trudno Nieważne - wyje gdzieś skopany pies Nieważne - gorycz w ustach masz paskudną Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest Gwiżdż na to, że cię wszyscy opuścili Gwiżdż na to, że cię czeka krwawy chrzest Gwiżdż zwłaszcza, że ci zęby dwa wybili Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest Co z tego, że nic nie masz, choć się starasz Co z tego, że o pewnych sprawach wiesz Co z tego, że położą cię na marach Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest I śmiej się, że zaprzedał cię przyjaciel I śmiej się, że ci bliski wróżą kres I śmiej się, kiedy grożą ci i straszą Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest To nic, że prawie nie ma czym oddychać To nic, że skończyć z tobą może jeden gest To nic, że drzwi otworzą ci wytrychem Życiem się ciesz - dopóki jeszcze jest To prawda - chcieć to móc - a chce się tyle! To prawda, że już blisko raju bram! Jedno mnie martwi (chociaż cieszę się, że żyję) Komu za taką radość podziękować mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JGoor
Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś Dziękuję Ci po prostu za to, że jesteś za to, że nie mieścisz się w naszej głowie, która jest za logiczna za to, że nie sposób Cię ogarnąć sercem, które jest za nerwowe za to, że jesteś tak bliski i daleki, że we wszystkim inny za to, że jesteś odnaleziony i nie odnaleziony jeszcze że uciekamy od Ciebie do Ciebie za to, że nie czynimy niczego dla Ciebie, ale wszystko dzięki Tobie Za to, że to, czego pojąć nie mogę, nie jest nigdy złudzeniem za to, że milczysz. Tylko my - oczytani analfabeci chlapiemy językiem Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich pozostałych, życzę miłego wieczorku i przesyłam 👄 PRZENIEŚMY SIĘ NA chwile NAD MORZE:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! czytałam ten wasz topik i mam go w moich tematach bo fajne jesteście .....stad ta pomyłka.....Przepraszam i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihhihihihi Jola zadała fantastyczne pytanie : "A co do p.Ryśka to zastanawia mnie po co komuś na spacer koniecznie mały biust?" i.... uśmiałam się po pachy jak norka!!!! Z odpowiedzi waszych , oczywiście!!! :P Legwanku trzymam mocno jutro paluchy i czekam z niecierpliwością , aż się odezwiesz :) A może odwiedzić cię w szpitalu? tylko powiedz!.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ...nie było mnie tu...legwanku kochany....wiem co czujesz,ja tak się boję zabiegów ale jak miałam atak nerki to ból był taki,że byłam szczęśliwa,że mi coś zrobią żeby tylko się pozbyć bólu nerki a o bólu ewentualnego zabiegu to nawet nie pomyślałam.Nie wiem co Ci jest ale współczuję i trzymam kciuki.Ponoć zabiegi nie bolą tylko szwy potem ciągną tak mówią ludziska no i w naszym wieku to normalka,że jesteśmy połatani prawie wszyscy. ❤️❤️❤️ dla Was wszystkich! Zofinko...ja też się uśmiałam.Mam totalny brak czasu....wybaczcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napisalam do was dluga epistole i wszystko mi wcielo... To jest niesprawiedliwe jednak :-O Ciekawe jak nasz Mendelek dzisiaj sie czuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć klubowiczki !! Belvo nauczona doświadczeniem , że internet gra z nami w kulki i pozera nasze posty, to po napisaniu tekstu, szczególnie długiego tekstu, zaznaczam na niebiesko , klikam "kopiuj" i.... dopiero wysyłam :) Nawet jesli zdarzy się katastrofa i wetnie mi tekst, ponownie otwieram okienko odpowiedzi i....wklejam to , co mam w pamieci myszki!! hihihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Copertko...ho ho ale z ciebie poetka !!! Fiu fiu!! Dobrze tylko ze nie napisalas ze ja ..puszczam pawia.. bo bym sie obrazila :-D :-D Wiec ja tu ze skromna minka rzuce tez ma...wypocinka.. i powiem wam sekret maly.. ze ja karmie..kardynaly..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heehehehee.ale się obśmiałam...szkoda, że nie mam czasu pisać ale całusy da wszystkich i za Anię kciuki mocno trzymam i łudzę się, że będzie wszystko dobrze...ona tak ciężko oddychała ostatnio. Graniu...kiedyś Ci wyślę..teraz nie mam czasu...lecę!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po! Wszystko przebiegło prawidłowo i wierzę, że to dzięki Waszemu wsparciu! Bardzo dziękuję, za wszystkie słowa otuchy i dobre myśli skierowane w moją stronę! Pozdrawiam i ślę całuski. :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legwanku!!! Fajnie ze juz jestes.. Ja za ciebie zmowilam zdrowaske na wszelki wypadek.. Trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ....
tez Legwanku, się bardzo ciesze....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legwanku? fantastycznie , że wszystko poszło ok! Teraz pomyslimy może o jakiejś \"biedronie\" ? Takiej miejscowej , nie wyjazdowej :) lato idzie , coraz cieplej :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam buziaczki posłać WAM a szczególnie legwankowi, że dała rady grania...nie prędko Ci wyślę,wszystkie konta mi wysiadają a wogóle mam urwanie głowy i wielkie stresy....nic mi nie wyszło na razie. Trzymajcie kciuki za mnie!Jola👄❤️!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie , skarbeczki!! Gramy dziś?? Gramy!! Orkiestra wystartowała i gra po raz 16-ty, więc biegnę do sąsiedniego miasteczka po 16 serduszko :) bo każdy grosik się liczy . Lecę szukac skarbonki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich dziewczyn a szczegolnie dla Legwanka. Jakiego koloru jest u was zima? U nas jest brazowa:-( z zielonymi dodatkami.. Okropnosc!! Moj sasiad buduje olbrzymi dom.. zajmuje cala dzialke w szerz i.. goruje nad wrzystkimi domami w gorze.. Dobrze ze jest wzglednie daleko, bo robotnicy z dachu mogliby mi zagladac do garnka.. Ja nie wiem po co komu takie wielkie domy? Moj co prawda jest test spory ale taki juz byl jak go kupilismy.. ale zeby specjalnie budowac sobie taki \"kosciol\" ??? Co myslicie na ten temat??? W Polsce teraz sie tez duzo buduje.. Ciao belle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×