Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

do:) klub pań po 50-60tce... " NIE ŚMIEJ SIĘ DZIADKU Z CZYJEGO WYPADKU , BO DZISIAJ MNIE A JUTRO TOBIE " Chociaż ! Boże uchowaj, ja Ci tego nie życzę... Głupi żart na poziomie dziecka 5 letniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC !!! "Trzeba mi wielkiej wody Tej dobrej i tej złej Na wszystkie moje pogody Niepogody duszy mej Trzeba mi wielkiej drogi Wśród wiecznie młodych bzów Na wszystkie moje złe bogi Niebogi z moich snów I tylko taką mnie drogą poprowadź Gdzie śmieją się śmiechy w ciemności I gdzie muzyka gra, muzyka gra Nie daj mi Boże, broń boże skosztować Tak zwanej, życiowej mądrości Do póki życie trwa, póki życie trwa" SPIJCIE SŁODKO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia ale co do wejścia do was to się rozmyśliłem.Jakbym miał tutaj konflikty z powodu mojej obecności to wole nie.Miejcie sie wspaniale.Miłego dnia wam życzę.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wpisów na orange radzę wam ignorujcie przybysza.Odczepi się szybciej.Sprawdzone .Bardzo skuteczne.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj halinko🌻 Witaj desznik09 miło Cię z nami widzieć....jesteś tu jedynym chyba mężczyzną i bravo, że napisałeś parę ciepłych słów.My nie gryziemy...jest taki sam problem na wielu portalach z tymi anonimowymi wpisami ale ludzi mających komputery jest wielu....każdy jest inny i nie można brać na serio tych wpisów a tym bardziej odpowiedzialności za osoby wpisujące różne treści. Trafiłeś tu w mało ciekawym momencie.Jest to okres wyjazdów.Przeważnie jesteśmy babciami i w związku z tym mamy wolny czas z doskoku.Skoro jeszcze nikt Ci nie odpisał tzn. że dziewczęta nie odwiedziły kafe. Halinko....legwanku dziękuję za te metody \"ratowania się\"....jetsem zielona a wynika z opisu, że niestety miałam takie problemy....z tą jednak optymistyczną nutą, iż wiedziałam o oddechach i zastosowałam. Ostatnio często mi to dokucza....jestem bardzo przemęczona. Optymistycznie jednak nastawiona....w dalszym ciągu trwam z Wami, choć nieco rzadziej niż kiedyś.....wielkie buziaki....również dla czytających - nie piszących.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A moze się zdecyduję? Jestem na 3 topicach.W jednym topicu serwujemy bez przerwy kawały tam panie są w wieku 35-40 lat.w następnym mieszane towarzystwo od 22-35lat duży odskok i ja.w trzecim to samo ale tworzę z dziewczyną takie mozaiki jak tutaj pokazałem.Jeszcze nie wiem jak pozostałe panie zareagują,że mogą mieć rodzynka.Poczekam.Na topicu Wodniki jedna z pań ostro się sprzeciwiła i doszło do małej sprzeczki między mną a nietoperzem.Pozostałe panie akceptowały moja osobę.Ale u mnie jest tak tylko jedna osoba wyrazi sprzeciw nie wchodzę.Przeciwna była tym mozaikom.Rozumię ją i nie zagrzałem tam więcej jak 2-3 dni.Widzę,że tutaj są swobodne elaboratowe wypowiedzi więc by mi to pasowało.Ale to musi być akceptacja wszystkich pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestem po uroczystościach rodzinnych. Ślub syna! Myślę, że teraz będę miała więcej czasu na internet. Pozdrawiam Halinkę i Nojkę i te dziewczyny, które czytają, ale nie chce im się pisać.A co tam! Różne mogą być powody.... Witam pana w naszym gronie. Obrazki \"dywaniki\" ładne. Tego jeszcze nie było! Były wiersze i dowcipy, ale nie takie pracowite kompozycje ! Zapraszam pana Desznika09 do naszego grona. Zawsze ktoś nowy i coś nowego to miła odmiana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat Deszniku
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiący leniwic
Witam w chwilowo zawstydzony Jak tam czytam u was macie takie intymne rozmowy kobiece naprawdę nie mogę się zdecydować.Niektóre osoby mogą być skrępowane.Byłem na topicu 2 tygodnie byla nauczycielka Tyfor z pomoprza bardzo sie przywiązałem do tych osób i nagle zimny prysznic jednej osoby CO TY TU NA BABSKIM FORUM OCZEKUJESZ.Bardzo przykro było mi odchodzić.Więc naprawdę uprzejmie WAM dziękuję ale na razie sie nie decyduję.❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam po przerwie....siedzę przed ekranem i uśmiecham się, bo jeżeli chodzi o mnie - lubię eksperymenty i ciekawi mnie jak panowie postrzegają świat kobiet i czy skłonni są z nami prostolinijnie rozmawiać na tematy \"różne\":)....czasem na wesoło a czasem nawet skrajnie smutno.Tak jak to w życiu a życie to różne nastroje uzależnione od wydarzeń, nawet tych niespodziewanych i niezbyt wesołych. W imieniu dziewcząt powiem tak....my tu ze sobą znamy się już w realnym świecie, zrobiłyśmy kiedyś małe spotkanie we Wrocławiu.Oczywiście niektóre koleżanki są od niedawna , miło i szczerze się z nimi rozmawia i zauważyłam, że mają życiowe doświadczenie, kulturę osobistą i o ile nie doskwierają im kłopoty potrafią być dowcipne i młode duchowo.To moja opinia.Jest nas tu kilka piszących i podejrzewam, że większość czytających. Panowie zapraszamy:) Dziewczęta drogie....pozdrawiam Was i ubolewam, bo jutro mam znów wyjazd.Odezwę się po powrocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O to chodzi
Zimny prysznic jednej osoby. Wiadomo kogo , ona wszystkim dowala gdzie sie da! Taka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki!! Wrocilam . Jestem juz w domu dwa tygodnie. Pozdrawiam was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie
czy zaczniecie pisac czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam serdecznie wszystkie kolezanki ! Belvo, pozdrawiam gorąco👄 Legwanku👄 JOLU👄 Szarooka👄 A wszystkim przyjaźnie do nas nastawionym:):):):)Wysyłam🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! lato , plaza , morze nas wzywa:) Wyrychtować odpowiednie stringi, wygodne cyckonosze :) I w drogę popłyniemy w morza nieznane , będziemy biwakować na bezludnych wyspach i rozkoszować się promieniami słonecznymi :) A przy tym rozmowom i naszym opowieściom nie będzie końca:) http://martkassz.wrzuta.pl/audio/35uJd8ASHNX/slawa_przybylska_-_moj_kapitanie_juz_wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam MILE PANIE ...
Wklejam ... Do stosowania!!! :-D Żył sobie pewien człowiek, który ciężko pracował przez całe swoje życie, oszczędzał wszystkie swoje pieniądze, a przy tym był wielkim sknerą. :( Krótko przed swoją śmiercią, powiedział do swojej żony: "Kiedy umrę, chcę żebyś wszystkie moje pieniądze włożyła razem ze mną do trumny. Chcę zabrać moje pieniądze ze sobą na drugi świat." Tak wiec zmusił swoją żonę, żeby mu obiecała, że spełni jego prośbę po jego śmierci. No i zmarł. Leżał w trumnie, jego żona siedziała obok ubrana na czarno, a obok niej siedziała jej przyjaciółka. Po skończonej ceremonii, tuż przed zamknięciem trumny, żona powiedziała, żeby chwilkę zaczekać. Podeszła do trumny i włożyła do niej małą metalową kasetkę, którą przyniosła ze sobą. Wtedy jej przyjaciółka powiedziała: "Dziewczyno, wiem, że nie jesteś na tyle głupia, żeby włożyć wszystkie te pieniądze razem z twoim mężem do trumny." Lojalna żona odpowiedziała: "Posłuchaj, jestem chrześcijanką, nie mogę cofnąć swojego słowa. Obiecałam mężowi, że włożę pieniądze do trumny." Przyjaciółka zapytała zdziwiona: " Czy chcesz mi powiedzieć, że rzeczywiście włożyłaś wszystkie pieniądze do trumny?" "Oczywiście, że tak"- powiedziała żona,- "zebrałam wszystkie pieniądze, wpłaciłam na swoje konto i wypisałam mu czek. Jeśli go zrealizuje, wtedy będzie mógł wydać wszystkie swoje pieniądze." :-D A jaki moral z tego wynika ? Kto powie ? To co facet wymyśli przez całe swoje życie ... kobieta w niecałą godzinkę zburzy ... :-D Miłego wieczoru życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super bajka z morałem! Ja bym powiedziała, że mężczyźni całe życie myślą, że są cwani i udaje im się przechytrzyć żony... Żony pozwalają mężom myśleć...(cool)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moc gorących buziaków dla Haliny, Belvy i Joli 👄👄👄 Dla Szarookiej też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moral jest taki ze wygodne sa czeki :-) Jola ty nigdy nie jestes na skypie chyba...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co robi taka jak ja babcia na wakacjach? Pełnię rolę punktu informacyjnego! - Meteorologicznego, bo młodzi wędrują po różnych częściach Polski i świata....a pogoda ciągle niepewna. - Informacyjnego, czyli skrzynki kontaktowej, bo mam stały numer telefonu i wiadomo, że odbiorę. Często zaglądam do internetu, więc wszystkie mail\'e też odbieram. O całej korespondencji listowej też informuję adresatów, bo co prawda już wszystkie dzieci się wyprowadziły od mamusi, ale adresów nie zmienili. Poza tym prowadzę stały hotel dla bliższej i dalszej rodziny i ich znajomych z wyszynkiem i opierunkiem. No i jestem w pogotowiu, kiedy trzeba zaopiekować się wnukami, kotkami, pieskami...:D Wszyscy bardzo dbają, żeby mamusia się nie rozleniwiła na stare lata i żeby miała dużo zajęć i nie myślała o .... starości (chyba? ). Całusy przesyłam😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aniu.... faktycznie bardzo o ciebie dbaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie znajome mi i nie znajome dziewczynki i pozdrawiam gorąco:) U nas upal niemożliwy, duchota , spiekota , ze trudno oddychać... W tym roku owoce mi tak obrodziły, ze już chwilami mam tego dosyć:( a drylowanie wiani , śni mi się po nocach... Ale jak wiecie nie robię tego tak dużo dla siebie , jak zwykle dla swych dzieci , bo oni w tym czasie urlopują:) Jak widzisz Legwanku , nie tylko o Ciebie dbają dzieci , mnie tez dali zajęcie:) COBY BABKA SIĘ NIE ZANUDZIŁA...ha ha ha ! Kochanych mamy dzieciaków Prawda:( ? Dobrze , ze niedlugo jadę z mężem na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wariatka tańczy
a wariatka tańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tanc
Bidulo tanc , uposledzona cy co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×