Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy tu jeszcze zaglądają:))) ********* Ludzie są nieracjonalni, nielogiczni, egocentryczni. nieważne - KOCHAJ ICH Jeśli czynisz dobro przypiszą Ci ukryte, egoistyczne cele nieważne - CZYŃ DOBRO Jeśli będziesz realizować swoje cele spotkasz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów nieważne - REALIZUJ JE Dobro, które uczyniłeś zostanie zapomniane nieważne - CZYŃ DOBRO uczciwość i szczerość uczynią Cię bezbronnym nieważne - BĄDŹ SZCZERY i UCZCIWY to, co budowałeś przez lata może być zniszczone w jednej chwili nieważne - BUDUJ jeśli pomożesz ludziom będą urażeni nieważne - POMAGAJ IM jeśli służąc światu dasz z siebie wszystko, potraktują Cię kopniakiem nieważne - DAWAJ Z SIEBIE WSZYSTKO Matka Teresa z Kalkuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj chyba to słabo działajace forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIENDOBEREK MIJE KOCHANE BABISZONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WITAM WSZYSTKIE ,KTORE TU ZAGLADAJA ROWNIEŻ '' Z DUŻA DOZA NIESMIAŁOSCI" :-)... A L I S A R I O!!!! WITAM CIEBIE BRDZO SERDECZNIE, BUZIACZKI...MIŁO WAS ZNOWU ZOBACZYC,MOZE NIE W KOMPLECIE,ALE ZAWSZE....MOZE ZOFIJKA ZAGLADNIE Z BELVA..... WYBACZCIE, ZE PISZE DUZĄ TCZCIONKA ,ALE MOJ KOMPUTER , A RACZEJ MOJA KLAWIATURA JEST JUZ TAK ZDEZELOWANA, ZE TYLKO W TAKIEJ FORMIE MOJ TEKST JEST DO PRZECZYTANIA...NOJECZKO DZIEKI ZA KOMPLEMENTY. TAK,NIEDŁUGO MINIE ROK JAK SPOTKAŁY MNIE TAKIE PRZYKRE DOSWIADCZENIA, BLIZNY ZOSTAŁY I NA TWARZY I W SERCU...ALE WIEM, ZE CZAS LECZY RANY W OBU PRZYPADKACH TYCH FIZYCZNYCH I PSYCHICZNYCH.....NO COZ JA W WIEKU 52 LAT ZDECYDOWAŁAM ZROBIC PRAWO JAZDY, MAM ZA SOBA JUZ 30 GODZ. JAZD. JAK WIECIE , W ŁODZI NIE JEZDZI SIE BARDZO CIĘŻKO, ALE MOJ INSTRUKTOR POWIEDZIAŁ, ZE JAK NAUCZE SIE JEZDZIC W TAKIM SPECYFICZNYM MIESCIE, TO BEDE POTRAFIŁA W KAZDYM... NAJWAZNIEJSZE, ZE JAK NA TAKA "JAŁOWĄ" OSOBE, KTORA NIGDY NIE WIEDZIAŁA GDZIE SPRZĘGŁO, GDZIE HAMULEC, TO JAKAS SOBIE RADZĘ.... WIEM, ZE WYWOŁAM TAKIM OSWIADCZENIEM UŚMIECH WSPŁÓCZUCIA... TAKA STARA I Z MOTYKA NA SŁONCE!...NO CÓZ IDE ZAKUWAC TESTY , JEST OKOŁO 500 PYTAN , JUZ ZALICZYŁAM EGZAMIN WEWNETRZNY, ZA 2 TYGODNIE CZEKA MNIE PANSTWOWY, MOZE POJDZIE BEZ ZGRZYTÓW, ALE TO DOPIERO CZUBEK GORY LODOWEJ . NAJBARDZIEJ SIE BOJE EGZAMINU Z JAZDY, KOSZĄ NIEMIŁOSIERNIE... CIEKAWA JESTEM ZA KTÓRYM RAZEM ZDAM , CAŁUJĘ WAS MOJE KOCHANE KOBITKI ... I DO NASTĘPNEGO POPISANIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam uczestniczki tego topiku. Na początku musze przeprosic za to zamknięcie drzwi i napis KONIEC. Mam nadzieję że wybaczycie. Wszak może nie powinnam bo nie ja pisałam tu przez kilka lat. Było mi żal że skończyłyście wspólną znajomość i rozleciałyście się po świecie lub po innych działach Kafeterii. To była taka troche prowokacja - Ze może jak zajrzą przypadkiem i zobaczą że ktoś się szarogęsi to wrócą córy marnotrawne. No i wróciłyście z czego trzeba sie cieszyć . Bo mam wielką nadzieje dołączyc do was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milutko, ciesze się , ze klubik znowu funkcjonuje, nie ma nas wiele , ale jesień zaowocuje i myślę , ze dziewczyny zaczną wpadać... Milo by było, myslalam , ze po moim wpisie jakieś sepy pomarańczowe się wściekną , ale dzięki Bogu spokój:))) Ciesze się Oleńko, ze się odezwałaś , a co do prawa jazdy to przecież normalka , duzo kobiet dojrzałych je robi i będziesz dumna jak cel osiągniesz , przecież wiem , ze szafniesz:-) bo zdolna z Ciebie dziewczynka... Herbatko miętowa - brzmisz bardzo swojsko i przyjaźnie , ciesze się , ze nas tu zwerbowałaś , może odnowimy dawne przyjaźnie i w klubiku wszystkie jak dawniej zaśpiewamy wesoło... Zofinke,Ewkę,, Nojke, spotykam na naszej klasie to super dziewczyny, choć przyznam nie mamy dużego kontaktu , ale zawsze jakoś tak mi weselej jak zobaczę na moim profilku ich śliczne roześmiane buziole... Belva , niestety nie daje żadnego znaku i " kupę lat "już o niej nie slyszalam... A szkoda bo to fajna babeczka... Z Mendelkiem tez jakoś tak nam się drogi rozeszły i już długo o niej nic nie wiem... Pozdrawiam Was milutko i życzę miłego wieczorku...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane koleżanki WBW....dla nowszych koleżanek wyjaśniam, że chodzi o skrót, który sama kiedyś wymyśliłam i oznacza "wszystkie bez wyjątku" Alisario1...tak się cieszę na Twoją obecność z nami.Jeszcze nie miałam okazji zobaczyć linka od Ciebie...nadal trwa u mnie remont łazienki, haos i bałagan.Jestem bardzo mocno przeziębiona ale chodzę do pracy a po pracy pędem na zakupy....obiad dla pomagierów i padam z nóg.Ostatnio wznowiłam również kontakt z moją starszą sąsiadką z bloku, która ma 84 lata, pisze, maluje, szyje i jest wesoła.Ona myślała, że jestem taką niewdzięcznicą, która pojawiła się w jej życiu, narobiła zamieszania i znikła. Tak...na jakiś czas...ponad rok unikałam jej i to z powodu własnych trosk, którymi nie chciałam obarczać jej mocno cierpiącego serducha. Wczoraj przyszła jej córka, blada ze strachu,bo mamę piecze w klatce piersiowej i paralizuje jej prawą stronę.Pobiegłam tam i zobaczyłam żywego trupa.Jej córka była w szoku więc ja zadecydowałam wyjazd na pogotowie i dobrze zrobiłam, bo sąsiadka dostała kroplówkę a dziś jak do niej poszłam wyglądałam jakby nic wczoraj się nie stało....promieniała.Tak się cieszę, że żyje. Mam nadzieję, że odezwie się belvunia....przecież obiecała nam wspólną biedronę w Polsce i ja nie mogę się doczekać. Proszę Was dziewczęta....nie zrażajcie się przerwami w pisaniu czy jakimiś nieżyczliwościami, które tutaj was spotkały ze strony wchodzących, nieznanych nam osób.Ludzi się nie zmieni a i może się okazać, że mały procent kobiet wymaga wielkiej odnowy psychicznej, bo doznały wiele krzywdy i nawet nie zauważają swojegoi stanu psychicznego.Myslę, że najważniejsze jest to, że jest nas tu kilka wiernych sobie istot....otwartych na innych...potrafimy "przytulić "każdego człowieka niezależnie od wieku i pozycji.Warunek....szczerość, kultura i nie podszywanie się pod inne osoby. Musze na razie lecieć do garów....głodne chłopy czekają.Wpadnę potem i zobaczę czy któraś odpisała. Całuję Was mocno WBW👄🌻[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczyny.Alisario, Nojeczko i wszystkie ,ktore zagladaja do nas niesmiało ,całuje was bardzo, bardzo sredecznie. Wrociłam jakes 15 minut temu z pracy padnięta , jak mops...... tez czuję sie jakos trochę połamana, moze to stres , jaki mnie dopada.... poprostu mam niezlego cykora przed egzaminami... powtarzam testy do obrzydzenia, mam juz jeden mętlik w głowie...przed następną seria testów weszłam na moment do naszego klubiku odhaczyc sie..... ze jestem , czytam i trochę popisze do Was . Nojeczko , jestes wielka ratujac swoją juz tak stara kobiete!!, To cud od Boga, ze Ty nie uległas przerazeniu i zachowałas tak zimna krew.Nie raz jest tak,ze w takich sytuacjach tracimy głowę i jestesmy sparaliżowani strachem i nie wiemy co dalej robic .Miałam taka samą sytuacje ze swoja samotna sąsiadką.Zawsze mnie nazywała "moja córunią". Jestem jej niezmiernie wdzieczna za to ,ze jak byłam sparalizowana, opiekowała sie mna jak matka.NIestety juz nie żyje... brdzo mi jej brakuje. Alisario,cieszę sie rownież,ze jesteś i odezwałaś się, dzieki za taki duzy uśmiech...Nojeczko,jak tam prace z remontem?... długo jeszcze, będziesz gotować te gary dla mechaniorów :-) Hrebato- buziaczki i pozdrowienia dla Ciebie... napisz coś o sobie, BELVUS-----> odezwij sie!!!!! BUZIACZKI DLA WASWSZYSTKICH BEZ WYJATKU, IDE ZAKUWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajci e WBW. Skoro Nojka tak fajnie wymyśliła to trzeba skorzystac . Przeraża mnie ta zima na południu Polski. Czy jesień juz nie wróci? U nas na Wybrzeżu nic takiego nie ma miejsca, wiało wczoraj tylko okropnie . Obejrzałam sobie w telewizji fale przewalające się przez molo w Sopocie. Dzisiaj juz z tej pogody niewiele zostało. tylko trochę zimno . Ale słoneczko w ciągu dnia świeciło. Złośliwi ludzie często wchodza do kafeterii i wygłaszają poglądy które obrażają innych. Jeżeli miałyście wcześniej taką sytuację to współczuję . Po prostu nieraz się ,,nóż w kieszeni otwiera,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja tylko Was dziś ucałuję 👄 Poczytałam wszystko , ale jakoś nie czuje się zdrowo i nie mam żadnej weny:))) do pisania... Buziole ! Dobranoc, miłych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatko miętowa....to Ty z pomorza?....oj tam to chyba głowy urywa wiatr? U nas 13.10.2009 na drzwiach klatki schodowej było ogłoszenie zachowania ostrożności z powodu stanu zagrożenia wihurą.Byłam w pracy ale jak wracałam autem to nas znosiło i łeb urywało.Coraz gorsze te anomalia pogodowe.Przedwczoraj zaś ,były takie tąpnięcia, że w biedronce pospadały z półek alkohole a w niektórych mieszkaniach są pęknięcia.Ludzie pisali na stronie LUBINA, że trzęsło całymi blikami mieszkalnymi jak pudełkiem zapałek.No i wiecie....jak pomyślę, że oni tu chcą kopalnie odkrywkowe robić wokół naszego miasta i tylko jedna droga ucieczki poza lej depresyjny... to chce mi się wyć....jacy ludzie są pazerni na pieniądze.Zachowują się jakby zapomnieli, że po czterdziestce zaczną chorować a i i tak wszystkich , prędzej czy później czeka śmierć.To jedno słowo jest najprawdziwsze i nie da się go kupić, przekupić, zniszczyć i zaplanować nieśmiertelności.To jedno słowo jest niezaprzeczalną prawdą i sprawiedliwością. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam wymieniając okna na plastiki.W mieszkaniu jest cieplej ale czy wytrzymają napieranie wiatru? szarooka kotku....niestety remoncik trwa i nawet nie mam jak z kibelka skorzystać.Na szczęście na dziś mam z głowy opłaty i obiad dla chłopców.Najważniejsze, że wolny weekend i kochaniutkie moje....skoro paskudna aura to może sobie popiszemy?Może coś o kobietach.....dla kobiet?Może jakieś dobre rady na piękny wygląd albo jakiś tani przepis na pyszne ciasto?Co wy na to?:) :) :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....właśnie....Szarooka....bravo za prawo jazdy....sama mam chęć ale remoncik uziemił mnie finansowo na troszkę...spłacam raty. Cieszę się , że kobiety w każdym wieku są piękne,mądre i przedsiębiorcze....to na pewno zaowocuje Olu w jakieś wspaniałe wydarzenia.....he he....może przyjedziesz do mnie tym wehikułem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi się poczytać do tyłu i wyłapałam dwie miłe osóbki....Gociu i halka1....proszę powróćcie do nas.....zapraszam w imieniu naszych klubowiczek:)...i pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zmianę planów na dziś....mój pomagier od kafelek pobiegł po piwko, bo skończył cztery ściany.Jutro zrobi podłogę....chyba sie napiję, bo fajnie już w tej łazience:) To do juterka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje babeczki... jestem świeżo po pracy. Przeczytałam szybciorem , co tam moje psiapsiuły napisały. Nojeczko, chyba pijesz sobie chłodne piffffko z majstrem od płytek, zazdroszczę,tez bym sie chętnie napiła łyczka, Zrobiłam siebie jakis '' biedronkowy'' wynalazek pt. herbata- grzaniec kozacki na miodzie -herbatka z prądem...musze powiedziec ,ze całkiem niezły ten wynalazek. Nojeczko , proponujesz temat porad na piękny wyglą... az mi sie płakac chce... jestem zarosnieta jak lwica, odrosty na pół metra...wygladam jak wiecheć słomy,trudno, nic z tym nie zrobie, nie zetne nawet centymetra włosów do egzaminów, trudno!!! a i mam sobie kupić czerwone majtki ... takie sa rady moich kolezanek, czy pomoga takie zachody? nie wiem , ale wytrwać muszę....... HERBATKO, nie martw sie , jesien ,ta piwkna Polska jezien wroci, jakby inaczej.... w tv zapowiadaja pzreciez na drugi tydzien ocieplenie , ma dochodzic do 17 st c... napewno odbije sie nam czkawka taki przeskok,i bedziemy padniete jak muchy Alisario... słonko napewno stan zdrowi poprawi sie, , wystrczy jak zajgladniesz do nas,popiszesz....napewno tak bedzie, przeslę wam goiraca pisenke... moze humorki sie poprawia,... tymczasem wysyłam y to co mam.... moze ktorac z was cos napisała? jakby co to bede do 23-ciej całuski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taka paskudna pogode , daje włąsnie takie pogodne piosenki... zreszta wicie, ze takie lubie Nojeczko, w ostanim moim wpisie chciałam rzucic taka propozycje przyjazdu moim wehikułem , ale troche sie wstydziłam.... nie chciałam zeby było odebrane jak jakies zarozumialstwo ... wehikuła mam i to 7 osobowego , pomiescimy sie wszystkie ... warunek jeden !!!!!!!!! niech zdam te egzaminy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , wypada napisac coś o sobie.Mieszkam na Kaszubach 20 km za Gdynią . Ale nie nad samym morzem . Jeśli mi potrzeba morskiego powietrza to musze trochę się pofatygowac, i albo do Gdyni albo na Półwysep. Dzieci juz dorosłe a jedyna wnuczka ma dwa latka. Dzielnie idzie przez życie bo mąz amerykanin i po polsku ani w ząb, więc maleństwo dwujęzycznie musi gadać . Na razie angielski leży odłogiem bo mama tylko z dzieciątkiem po polsku rozmawia. Ale amerykański tata powiedzial że jest dumny że jego córka będzie należec do elitarnego klubu ludzi mówiących w tym strasznie trudnym języku jakim jest język polski. Siedzę w domu , gotuję sprzątam i dorabiam malowaniem obrazków. Pisze o tym bo pewnie nieraz was będe zanudzać jak to mi jakiś kicz wyszedł zamiast jakiegoś arcydzieła. Pogoda zo to dzisiaj wspaniała. Wybrałam się do Gdyni na zakupy . Słońce przepięknie świeciło , wiaterek taki w sam raz. Ani śladu zimy , po prostu złota polska jesien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka na yu tube rozkosznie wakacyjna. Krajobrazy w tle jeszcze piękniejsze, tym bardziej że przypominaja mi się dwumiesięczne wakacje w Turcji. Miałam kiedys taką cudowna okazje że aż dwa miesiące mogłam zwiedzac ten kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć👄 szarooka wkleiła super linka.....same przeboje z młodości....szalałam przy nich.Przy okazji weszłam na youtube na Santanę, którego lubię a z tamtąd na jeszcze starszych, nie żyjących wykonawców złotych płyt z lat siedemdziesiątych. Byłam dziś na giełdzie....taki szper po Polsku....kupiłam stojący krzyż z myslą o świętach BN.Zobaczycie jak szybciutko zleci. Ziąb u nas straszny więc siedzę w domku.Kolega od płytek miał robić dziś podłogę i nie przyszedł......wrrr....trochę jestem zła. herbatko miętowa....napisałaś coś o malowaniu obrazków....uśmiecham się w tym miejscu🌻 Olu pisz na bieżąco jak tam z prawkiem....gdyby jednak coś nie wypaliło....nie zrażaj się....słyszałam, że u nich są jakieś trzy podejścia żeby zdać....bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zrobiłam błąd ortograficzny.....cholewcia starzeję się....pomyśleć, że kiedyś byłam dobra w te klocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....herbatko miętowa...lubię słuchać i czytać o przygodach i spostrzeżeniach z różnych podróży....może napiszesz coś?:)Może jakieś ciekawe zwyczaje...???Może miałaś jakieś fajne przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam kobitki🖐️🌻 moze tu dolacze do was? co wy na to? narazie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOJECZKO, HERBATKO I WSZYSTKIE ZAGLADAJĄCE DZIEWCZYNY- WITAJCIE Wiem, musze zmienic tczcionke, bo wygląda to na krzyk z mojej strony, ale powitanie może byc powiedziane głosno, no nie! Nojeczko, nie przejmuj sie bykami,ktorz ich nie robi?Nikt nie jes nieomylny, ja tez nie raz sadze takie, ze az zrywam boki, traktuje to ze smiechem...wrzuc na luz Nojeczko, w tym wieku nam juz to wypada. zaczyna sie ''brzydula'' ide ogladac, popisze wkrotce, ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tilza.....zapraszam Cię do nas:) szarooka....a co... film w tv? Przyznam Wam się, że czytałam wpisy do tyłu i trafiłam na coś co mną wstrząsnęło....z jednej strony żałosne ale z drugiej śmieszne....no to wklejam http://www.youtube.com/watch?v=_9Bj4HkcjmQ Tak sobie myślę.....trzeba jednak trzymać fason w tym wieku i zwracać uwagę na eliminowanie przekleństw.....a mnie się ostatnio przytrafiały....trzeba się poprawić....he he:)całuski pozdrawiam również lonię25....halinkę56....librę...izę....i tu skleroza a tyle fajnych koleżanek czytałam....nawet ich życiorysy przypominały mi własny scenariusz....niestety ten dotyczący życia jako wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×