Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość znajoma i zyczliwa
Czy juz spia wszystkie grzeczne dziewczynki???To i ja powiem dobranic . Pchly na noc , kalaruchy pod poduchy..;-D Zartowalam milych snow zycze....:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ są tu moje koleżanki,pozwoliłam sobie na wtargniecie i poinformowanie ,że dzisiaj zostałam szczęśliwą babcią ślicznej Basi.Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc , kolezanki :) Moj dziadek ciagle narzeka, ze koszty zycia strasznie wzrosly w dzisiejszych czasach. Mowi: - \"...pamietam kiedy bylem mlody - mama mi dala 5 zlotych na zakupy, a ja wrocilem do domu z pelna reklamowka - wedliny, mleko, chleb, ser, maslo, konfitury. A teraz co?!! Wszedzie te lustra, te kamery!!\" Rozmawiaja dwa bobasy w wozkach: - Jestes zadowolony ze swojej mamy? - W zasadzie tak, chociaz pod gorke troche zwalnia... Maria jest bardzo pobozna. Wychodzi za maz i ma 17 dzieci. Jej maz umiera. Dwa tygodnie pozniej ponownie wychodzi za maz i ma 22 dzieci z drugim mezem. On umiera. Niedlugo potem ona takze umiera. Na pogrzebie ksiadz patrzy w niebo i mowi: - Wreszcie sa razem. Facet siedzacy w pierwszej lawce pyta: - Przepraszam ojcze, ale ma ksiadz na mysli jej pierwszego meza czy drugiego? Ksiadz na to: - Mialem na mysli jej nogi. Cwiczenia z mechaniki, student rozwiazuje zadanie na tablicy, a prowadzacy: - No i teraz mamy klasyczny przyklad zwiazku prostytucji z muzyka. Cos tu kurwa nie gra! Rolnik ze swoja swiezo poslubiona malzonka, wracaja z kosciola wozem ciagnionym przez kilka koni, kiedy najstarszy z koni sie potknal, rolnik powiedzial: - Raz. Kawalek dalej kon znow sie potknal, rolnik powiedzial: - Dwa. Po chwili kon potyka sie po raz trzeci, tym razem rolnik nie mowi nic, siega pod siedzenie i wyjmuje strzelbe i zabija konia. Widzac to malzonka zaczela wydzierac sie na meza: - To bylo okropne, jak mogles to zrobic! Rolnik na to: - Raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj emerytko...dobre imię wybrano dla wnusi...i miło.że tak potrafisz się cieszyć...i jak rozumiem...problemy nareszcie się skończyły...odetchnij a wnusiątko...wynagrodzi Ci te wszystkie złe chwile. Ja jeszcze nie jestem badbcią choć córka skończyła 27 lat.Pozdrawiam....nie musisz uzasadniać swojej wizyty u nas...jesteś jak wszystkie miłe osoby...mile widziana...tu same dobre duszyczki lubiące pomagać innym i umiejące się cieszyć nawet drobiazgami....he he he!:D Jak tylko masz czas zaglądaj do nas lub przyłącz się na stałe. Zofinko...a mów sobie jak tam chcesz...ja jak maluję...to mówię, że rzeżbię...dotąd aż wyjdzie.:D Mam te fotki z myślą o namalowaniu autoportretu ale takiego z fantazją...w stylu Klimta...którego uwielbiam..i szczerze mówiąc specjalnie dobrałam taką sukienkę na plener. Najbardziej podobał mi się kawał o studencie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam z przyjecia ale jestem lekko zawiana wiec tylko zycze wszystkiego najlepszego naszej emeryci i GRATULACJE .. Wiedzialam ze bedzie dobrze A Ty sie tak martwilas... Tez przez to przeszlam ... Gratulacje i.. jeszcze raz gratulacje babciu!! :-) :-) Moze dam rade cos poczytac.. ale nie wiem czy nie padne na klawiature.. Viva il vino!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znajoma i zyczliwa pomaranczo ja tu juz jest prawie rok na tym topiku to kurcze .. jak jestes taka ciekawa to poczytaj do tylu i..sie dowiesz.. Ja nie lubie sie powtarzac// ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a o dziadku zofinko też mi się podoba...jakoś wczoraj przeoczyłam. Byłam wieczorem na samotnym spacerze.100 m ode mnie jest park z fontanną więc usiadłam na ławeczce, patrzyłam na kipiącą wodę w świetle reflektorów.Zazwyczaj jeżdżę tam rowerem \"przez\"i nie dostrzegłam ile tam przepięknych kwitnących krzewów.Taki gąszcz się zrobił jak w buszu.Ja poczułam, że dotleniłam się...wróciła pkrężną drogą...jako inny człowiek.Zwolniłam...i zobaczyłam...he he.Miłego dnia życzę!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko kochana...dostałam na maila coś niesamowitego...związanego ze sztuką....czy to aby do mnie adresowane...bo treść do tej prezentacji...nie jest skierowana do mnie:(...szkoda...ale i tak się cieszę, bo nacieszyłam oko...dziękuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{czesc] Widze ze tylko Nojka jest na posterunku.. Gdzie sie wszyscy podziali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Witaj Nojeczko....dla Ciebie, dla Ciebie...nie było pomyłki, dla Dziewczyn do których mam adresy.A szczególnie dla Irusi, bo muzyka jest jej życiem. Wszystkie jesteście mi bliskie i kochane. Nie mam wrogów, tak mi się wydaje. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo mocno ❤️ Róża ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko....a posłuchałaś sonaty, prawda, ze ucho też się cieszy? Buźka dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko...u mnie komputer głuchy...parę razy naciskałam co się da...i nic...ale dziękuję za pamięć i doznania wzrokowe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka 👄 Roza 🖐️ ale nie moge sie dopatrzyc zadnej sonaty :-o Czy ja mam skleroze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tu dziwnie jest dzisiaj :-( Nojko to byly lata 80...ja juz dawno na innej planecie !! fizycznie, duchowo i muzycznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem zawracam do tych fajnych czasów...pomaga mi to w przypomnieniu sobie kim jestem...jak świetnie żyję..i że jak tylko zechcę...mpgę wrócić w realny świat...to tylko tyle...nie ma podtekstów.Ja ciągle czuję się młodo...a koncerty wypełniały kiedyś połowę mojego życia.\"D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...http://www.youtube.com/watch?v=f_LPh8v-ywo Mam dziś w sobie jakiś bojowy duch...cechy facetowskie się odzywają. Zespoły alternatywne...śpiewają o życiu tu...nie ma w tym niczego złego http://www.youtube.com/watch?v=j1M16CJ3j1U http://www.youtube.com/watch?v=24AxrgT79vA i dedykacja dla ciebie belvuś http://www.youtube.com/watch?v=MJd6aYDU_KQ proszę Cię poczuj się przez chwilkę jakbyśmy razem były na jakimś szalonym koncercie i miałay po 30 lat...ok?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez Rózo chce sonate znajoma pomarańczko moje foto kazdy ma kto napisał do mnie choć raz maila i przysłał mi swoje foto publicznie raczej swojej podobizny nie umieszczam nigdzie Pozdrawiam serdecznie 👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼👄🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) posadziłam dziś w ogrodzie tytoń..... pachnący :) pod oknem mam plantację maków... pod siatką powyrastał powój..... nie pamietam , bym go siała? ... a może? hm... a moja sąsiadka nie może wyjśc z zachwytu , że u mnie tak dużo i dziko hihihihi deszcz tak pięknie podlał ziemię, wszystko rośnie az słychać!! :) coś mi się dziś pisze tak o wszystkim i o niczym :) belvo :) Różyczko :) Nojka :) copertko :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva witaj po prostu włącz głośniki i otwórz załącznik. Powinno być dobrze. Coperto, również witam Cię, Tobie teraz wysłałam. Pozdrawiam Was i wszystkie Panie z Klubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko wielkie dzieki fantastico sliczności :D:D:D ukojenie na dusze 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼 👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Coperto, że mogłam sprawić Ci radość 👄 Życzę Wam miłych snów. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozo ja nie widze tutaj zadnych zalacznikow sorry!! :-( Wszystkim paniom 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpiochy!!!!! ja rozumiem , pada , ponuro ale spać tak długo???????? no nie..... lekka przesada :) podpisałam listę obecności , na stole zostawiam duży dzban zmiksowanych truskawek , obok cukier, śmietanka , jogurt, co kto woli, częstujcie się :) Miłego dnia panienki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...ja już myślami u alergologa...nareszcie dostanę receptę na swoją przypadłość i będę mogła normalnie oddychać. Najadłam się na noc czosnku...bo jestem przeziębiona...a moja wątroba buntuje się. Teraz rzadziej wchodzę na topik ale czytam z doskoku.Cieszę się jak widzę Wasze wpisy....copertka...belva...róża...zofinka...mendelek...szarooka...aleks... iskiereczka...Stefek bawidamek...❤️[🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo..maila od CIEBIE otrzymałam...nie ma nic w załączniku...cokolwiek naciskam...wyświetla się...że mam ci dać znać jak się otworzy...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×