Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no coż -o incydencie słyszałam, tak- szkoda kobiety. Mnie to cos w tej sprawie brzydko pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynki polubilam was i ten wesoly topik , a z tymi okularami to prawda.. Wybaczcie , ale sie pozegnam czuje sie dzis taka zmeczona... zycze milej zabawy i dobranoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapitanowi taka załoga sie musi podobac ,skoro wszystkie majtki chodza w stringach i w toplesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennkaa -wypoczywaj i nabieraj siły. Twoja koja juz czeka .śnij o tawernach pełnych super marynarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale mnie plecy bolą...a tu rybitwy nisko jakoś latają jakby się na burzę zanosiło, fale jakieś większe i piana tryska z lewej i prawej...oj szarooka...a co ci się tak odbija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nojki
Napisz o Blidzie___prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja też już wysiadam...ennkaa...śpij kochanie...niech nie zbudzi Cię bujanie...fala w burtę uderzyła...a z niej rybka wyskoczyła...i choć nie do uwierzenia...enncee spełni trzy życzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtka
dziewczyny nie jestem z tych co to się obrażają:) mogę być tajka (przecież to też ładnie) chętnie wypiję z Wami szklaneczkę rumu - za powodzenie Was wszystkich zmykając już do łóżka życzę wszystkim dziewczynom wielu miłych chwil spędzonych na tym właśnie tpiku pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie mogę mówić o przykrościach...a tu jeszcze Jelcyn...zszedł...brrr, jakaś czarna seria..czy co?Oczy mi się kleją do spanka...ziewanko się włączyło. Możemy się zabawić jutro w dopisywaniu wersów rymowanych aż powstanie jakiś wiersz,który wcale nie musi zawierać logiki...co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Na mnie już czas...koja czeka na swoją pańcię a w niej....hmmm...nie powiem...👄 !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojka na mnie tak dziłają te fale , co raz to silniejsze, kołysze nasza łajba jak łupinką- czujesz? Chyba bede oddawac pokłony Neptunowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojka- ja tez chyba zaczołgam sie do swijej koi . Ahoj. zwikam żagle , Całuski pappapapapapapap! do zobaczyska jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he hej jeszcze mnie nie ma ale pozdrawiam z daleka jestem na waznej misjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze..........
wszystkie stale kobietki uciekly skad wy wzielyscie sie? te nowe. Przeczytajcie na jaki temat mial byc ten Klubik. Wy spadlyscie z kasztanow. Skad nagle taki napad na tak przyjemny Klub dla 50 - 60 Wy macie swoje strony puste nastolatki. Idzcie tam i nie rujnujcie milej atmosfery kobitkom w wieku 50+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkodaże...nie obraź się ale...skoro nasza radość i forma zabawy tutaj...nie odpowiada Ci ...jest naprawdę wiele topików, rozmowy skupiają się na zwrotach grzecznościowych lub troskach lub na obrażaniu się nawzajem...nie czytaj nas po prostu.Jeśli lubisz się pogłębiać w bólu...jest wyjście...napisać o tym koleżance na maila lub stworzyć własny topik.Nikomu w wieku 50 lat (a tyle mam) nie brakuje cierpienia i bólu...nie myśl, że tylko jedna jesteś zagubiona.To jak się tutaj bawimy...nikogo nie obraża...świadczy jedynie o tym, że potrafimy przenieść się wyobraźnią do krainy fikcji i świadczy o tym, że nasi rodzice w dzieciństwie zadbali o rozwinięcie naszej wyobraźni.Fakt, że temat i załozyciele tutaj byli inni...jednak nas tu nie było jak odeszli dobrowolnie...poczytaj to sama zobaczysz. Wiem jedno...to nie my mamy problem...a co do gustu...jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził.Myślałam o założeniu własnego topiku i być może to zrobię i zabiorę stąd te fajne dziewczęta...jeśli będą chciały...narazie jednak mam wyjazdy dlatego nie zmieniam planów. Tam gdzie wyjeżdżam ludzie po 60 - ce wspaniale się bawią i pracują zarazem.Jest dużo śmiechu, zabawy, wzajemnego zrozumienia, wzajemnej pomocy ...myślałam, że uda mi się wszczepić trochę tego na topikach...niestety to już nie mój problem, że jak się chce być \"starym\" to się jest...i wszystkie przejawy kojarzące się z zachętą do życia...denerwują obserwatorów z boku.Nie spodziewałabyś się jakie postacie można tam spotkać,jak fantastycznie się wyluzować i pobyć jakiś czas w świecie nie dostępnym dla ludzi, którzy są sami katem dla własnego Ego.Z drugiej zaś strony pozostawili w swych domach wiele trosk a tych nie brakuje.Tkwiąc w wiecznym niezadowoleniu...będziesz nienawidziła wszystkiego i wszystkich...ale masz jeszcze czas do przemyśleń...czy chcesz żyć czy już nie. Dlatego...jest wyjście...załóż czarną sukienkę i baw się razem z nami albo przynajmniej nic nie mów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ennnkaa
Kochana pomaranczko bardzo szkoda, ze nie masz poczucia humoru, to smutne, ze bedac 50- tka czy 60-tka czujesz sie tak powaznie. Rozumiem sa w zyciu gorsze dni i o tym tez mozemy porozmawiac. Ale jak zauwazylas takiej wesolej odskoczni nam troszke starszym tez potrzeba.. Mysle, ze jestes jedna z tych co czuja sie dobrze na tym topiku, ale tylko w swoim gronie....Ja osobiscie chcialabym Ciebie poznac, jestem otwarta na wszystko co nowe i sprobuj prosze to tez zaakceptowac..Bardzo prosze przemysl to i nie potraktuj mojego wpisu za przemadrzala zlosliwosc... Pomysl: czyz nie kazda z was byla kiedys" nowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Cie nojka i pochwalam twoj wpis.. Mamy pododne charaktery, skoro na wpis kolorowej kolezanki podobnie zareagowalysmy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...do szkoda że...może zabrzmiałam zbyt ostro...nie chciałam Cię urazić tylko ogólnie przykro jest patrzeć jak niemalże linczuje się osoby uśmiechnięte(nie mylić z zadowolonymi z życia...bo nie zawsze tak jest)...a wystarczy przypomnieć sobie chwile kiedy się uśmiechaliśmy w życiu i potrenować...by również poczuć się w zgodzie ze sobą.To życie okrada nas z uśmiechu i śmiechu,,,ale od nas zależy projektowanie dobra...inaczej nic już nie miałoby sensu....nie gniewaj się tylko wstępuj do nas...zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że...:-)...:-)...:-)...❤️....witam pozostałe dziewczęta... niebawem lecę na kurs...a potem mam dużo innych spraw...więc już na zapas życzę wszystkim bardzo miłych chwil i dużo uśmiechu...to nic nie kosztuje...a jak jest przyjemnie!!!!:-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...trzymam kciuki za misję...brakuje Cię tu...wracaj do nas czym prędzej...całusy ślę!!!👄👄👄... ...i dla coperty...cztery mendle...iskiereczki...i nowych koleżanek o których pamiętam...choć jeszcze są onieśmielone...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozecie
przeczytalam uwagi uwaznie ! dla lepszego was zrozumienia. zabawe rozumien :w swoim domu" wypychanie mieszkancow do kata i wpychanie 'swoich madrosci' gadanie do siebie to,,,,,,,, No wlasnie kto ma problem? Myslalam, ze jestescie zwariowane nastolaki. przyznac sie do 50-ki i tak sie zachowywac to ublizanie kobietom po 50-ce. mozecie zalozyc nowy sobie nowy topik - to jest grzeczne. wskoczyc na ten topik i powitac mieszkancow to grzeczne. rozpychanie sie na sile w czyims domu to > brak kultury > Zastanowcie sie same, dlaczego wszyscy uciekaja gdzie tylko sie pojawicie? to warto tez przemyslec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a to już z Twojej strony niegrzeczne...ale wybaczam Ci bo nieszczęśliwa jesteś i pewnie w realu samotna.Mam swój własny pogląd i nie zmienię go...nie jesteś w stanie mnie przekonać, że powinnam być taka jak większość...bo to właśnie miejszość powoduje że jeszcze się to życie jakoś kręci a skoro przychodzisz z innego topiku...przebrana by wygłaszć swoje niezadowolenie...a nic w sobie nie poprawiać...to wybacz ale...ja z nie mam ochoty z Tobą konwersować.Rozmawiam tylko z osobami jawnie się wypowiadającymi...i to tylko wtedy kiedy uznam,że mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w realu ja
w realu ja samotna ! buhahaha ,,,, dlatego ze napisalam 4 posty od wczoraj? to co powiemy o tych co pisza 100 za dwa dni. Samotne czy zdesperowane stare panny bez kumpli. te ktore musza mowic i udawadniac jakie sa wspaaaaanialeeeeeeeNIEeee W realu tezuciekaja od was wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie pisać hasła
bo mi opadają ręce i nogi... I tu Cię dopadła prześladowczyni ? Nojka,pisz sobie po swojemu.Prawo własności netowej stronki,śmiechu warte.Czyżby sam właściciel portalu się odezwał ?:D.Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Witam milutko wstystkie mile Panie ktore mnie juz tu znaja : Belvo, Szarooka, Nojeczko, Ennkoo, Iskierko i inne bardzo mile kobietki a dla tej niemilej pomaranczkowej tez cos mam: http://lists.w3.org/Archives/Public/w3c-wai-gl/2000OctDec/att-0420/Pumpkin.jpg Pumpkin.jpg (JPEG-Grafik, 1024x768 Pixel) nie gniewaj sie, to tylko dwie DYNIE Ja tez jeszem pomaranczowy , ale calkiem z inego powodu... Mysle, ze kiedys i ja bede mogl zalozyc ten ciemny fraczek.... Jesli czas pozwoli to odwiedze Was wieczorem ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×