Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

oj stefku nie całuj jeszcze nie umyłam, bo ogródek plewiłam :D alisario podejrzewam te kuleczki to tez może byc czarny bez chyba teraz jest okres jak przekwita i podobnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj stefku nie całuj jeszcze nie umyłam, bo ogródek plewiłam :D alisario podejrzewam te kuleczki to tez może byc czarny bez chyba teraz jest okres jak przekwita i podobnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do obowiązków domowych i mało dzis na necie bede do miłego kochane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oj mili moi...panie Stefku...to miłe z pana strony... wróciłam z zebrania radosna, bo pojadę z tą wypróbowaną grupą artystów na prywatny plener i w końcu mogę malować tylko na swoje potrzeby...a wyjazd w czerwcu...za trzy tygodnie...w Góry Janowickie do chaty...klubu wysokogórskiego.wiecie...taka chata góralska z piecem a mycie w strumyku albo w balii....super...ja takie rzeczy uwielbiam...bo dzieciństwo u dziadków spędzone mi się przypomina.Byłam tam...jest pięknie!W potoczku pływają pstrągi...są kolorowe jeziorka, woda o różnym zabarwieniu w każdym.Będziemy malować ale i też bawić się jak dzieci...wiem to. MENDELKU...dobrze, że jesteś.Tak myślałam, że coś lub ktoś Cię zatrzymał.❤️ belvuś...cudne fotki...a jednak \"naumiałaś\" się...hehehehe copertko...ty mój cichutki czorciku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...zapomniałam belvie serducha wkleić❤️...no tak i znów pustki...to idę na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko no wlasnie sie \" nienaumialam\" bo wiem jak wysylac tylko jedna na raz a nie tak jak wy po 3 czy 4 na raz.. :-( Alisario wlasnie jak widzisz na zdjeciu w tej stronie ktora ci wyslalam tam s awlasnie takie czerwone owocki.. Wiec ten bialy kwiatek moze byc tylko jakas odmiana kaliny . Coperto chyba na czarny bez jeszcze u was za wczesnie a i liscie nie te? :-O Mendelku !!! to ty ledwo do nas zawitalas a juz znowu gdzies cie niesie?? Moze wez ze soba komputer ?? Stefku 🖐️ czy ty jeszcze lezysz w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnij sobie jak wkleiłaś pierwsze zdjęcie.Powinno tam pisać dodaj kolejne zdjęcie.Nie sprawdzaj więc na razie jak wyszło pierwsze tylko klikasz na tę funkcję...dodaj kolejne.Robisz je tak samao i tak samo dodajesz kolejne a jak ci się znudzi...to szukaj napisu: zdjęcia i przejedź paskiem na sam dół ekranu.Tam będą twoje zdjęcia zaprezentowane i przygotowane do pobierania linków na przesłanie na forum.znajdź opcję\"zaznacz\"...podświetli się pole na zielono.Powiększ zdjęcie...klikając na nie i zjedź paskiem pod zdjęcie.Tam znajdziesz napis \"pobierz kod lib link dla tego zdjęcia.Jak wyświetlą się linki...znajdź napis link dla forum(chyba drugi)...podświetl go...wciśnij na klawiaturze crtl+c...czyli kopiuj.Przejdż z powrotem na stronę ze zdjęciem i po prawej stronie...wklej czyli Crtl+V.Ustaw stronę na której się logujesz do wpisów na topiku...minimalizując ja.Ustawi się na dolnym pasku w kompie i wtedy wklej na forum po ustawieniu znacznika(tej migającej kreski)w treści do pisania crtl+v.Ja cały czas mam stronę do wpisów zminimalizowaną na pasku tak więc po obrobieniu fotki i pobraniu linka ciągle wchodzę na ten sam wpis...stąd pod jednym nickiem tyle fotek.Po prostu po każdym wklejeniu fotki...nie zamykam miejsca do wpisów tylko go minimalizuję na dolny pasek i otwieram o każdym zdjęciu....spróbuj..belvuś...ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde podłapałam coś na stopie po tym basenie.Jest kilka pęcherzy i zaczęło przeszkadzać i boleć a chodziłam w klapkach ale pod prysznic coś mi odbiło i weszłam boso.Nie wiem co najlepiej zastosować...czy cytrynę albo jaką maść.Dermatolog...nieosiągalny...tylu ludzi...i czeka się 3 miesiące.Może coś doradzicie...bo są jakieś tubki ale nie wiem do czego...nie pisze.Jutro już buta nie włożę. Panie Stefku...no właśnie...a jak u pana?Wszystko w porządku?Serduszko lepiej?Jest Pan już w domu?...jeśli nie...pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia...mierzyć ciśnienie ciśnieniomierzem i brać leki w domku.Nasz artysta mówił mi dziś, że po bajpasach dostał nowe życie...i ma się lepiej od młodszej żony, która narzekała na serce a zawał dostał on...któremu nic nie dolegało.Sąsiadka...odkąd mierzy rytm serca i bierze leki...już trzy lata nie musiała leżeć po szpitalach..a wcześniej panika ją zabijała a w szpitalu wiadomo, że ludzi starych troszkę spisuje się na straty więc owszem pomaga się...ale uznając, że człowiek ma swój wiek to mu się kostucha należy....a guzik prawda...trzeba samemu sobie pomóc...i ratować się biorąc regularnie leki i przebywając na powietrzu...zdrowo się odżywiać, spacerować i śmiać się...a w ten sposób pompka popracuje jeszcze wiele lat...ja to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi ....
Nojka zaczyna po angielsku:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś niecoś się naumiałam...a dziś nieco skleroza mi się odblokowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi ....
Nojeczko,mozesz byc z siebie dumna,malymi kroczkami do przodu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe kroczki przynoszą wiele szczęcia...I\'m very hapy girl...flower for you🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi .......
thanks for the flower,love you too👄 Nojka rocks!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi......
Yes,pretty Nojka,I do understend,ooops,orange understends❤️.Now,I need to say Good Night,sweet dreams💤 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi......
ooops:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie jak wy tak wczesnie chodzicie spac :-( Ja jestem jescze w pracy i co?? Nojko jak bede miala czas to przeczytam twoje instrukcje ale cholernia mi sie one wydaja skomplikowane . Jezeli chodzi o stopy to moze zarazilas sie jakims grzybem na basenie?? Od tych Niemcow hi hi hI? Teraz rozumiem dlaczego nie wpuszcaja tam Polakow .. bo nie chca zeby sie zarazili :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hi hi hi a skad ty klikasz ze tak po angielsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi......
siedzi teraz w Chile....i wskakuje pod kolderke🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no belvuniu mój M łóżeczko rozściela więc to ostatnie podrygi smażonej ostrygi...ponawijaj coś do mnie👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię grzyby ale z lasu...hihihi...rozprawię się z tym pasożytkiem jakem samowystarczalna samouzdrawiająca...ja mnie szerszeń w pupke ugryzł to cytrynka pomogła...więc i toto zniknie...domniemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych i gwiazdki z nieba. Dobranoc milasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu kontrola snu: śpisz dobrze? Nie jest ci zimno? Nie łazi po Tobie robak? Nie śnią Ci się koszmary? OK śpij dalej. Za godzinę znowu to skontroluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciao mendelku...buenos nocies❤️...wiem że kwaszę ale domyślisz się o co chodzi...boś ty mądra dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×