Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Dziewczynki pobudka wypijmy za zdrowie Belvy sto lat, sto lat.... Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ, STO LAT , STO LAT NIECH ZYJE NAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 53.
Dzień dobry, jestem Ana z Mazowsza. Trafiłam na czyjeś urodziny..? Mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Ano serdecznie 🖐️ , mamy właśnie imieniny naszej przyjaciółki, dołącz do nas bedzie nam niezmiernie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 53.
Dziękuję Iskiereczko. A solenizantce (czyje dziś?) życzę zdrowia i dużo życzliwości ludzkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla Asi,wszystkiego najlepszego co się szczęściem zwie,oraz odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne,a później okazują się spełnieniem najskrytszych marzeń zakamarków duszy...:) A dla wszystkich Pań dużo uśmiechu,oraz tego aby o mnie nie zapomniały tak szybko - życzę ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przyjaciolki, jeste mi tak milo ze tu jestescie z zyczeniami dla mnie.. Ja jeszcze w pracy ale juz za 2 godzinki bede w domu i bede z wami mogla pobalowac Zofinko 👄 Aleks dzieki , przedewszystkim za \"dostojne \" zdjecie... To najlepszy prezent jaki moglabys wymyslec..👄 Copertko 👄 Uwielbiam bez 🌻 Spadam bo duzo pracy.. Witam nowa Ane..jeszce pomaranczowa ale to w lecie chyba jest dobry kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Pani Joasiu ! Prosze sie nie spieszyc najpierw praca a potem przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Ach ciesze sie, ze Was poznalem dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie z kielichem szampana i rozmyslam nad tym ze wy jestescie ode mnie starsze o 6 godzin.. Juz pewnie smacznie spicie a ja jem samotnie moj kawalek poziomkowego tortu..i jeszcze czytam co napisalyscie dzisiaj. Fajnie ze sie tutaj znalazlysmy prawda? No to czin czin ! Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, został jeszcze kawałeczek tortu poziomkowego? Kielich też nadstawiam! :D Y :D Żyj nam długo , wesolutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAJ W splątanym gaju rąk i nóg szepczemy słowa święte, jak szeptał kiedyś Młody Bóg bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. Ole, ole, ole, ola, oli, bogini niepojętej. W czerwonym żarze rzewnych żądz płoniemy jak pochodnie i opadamy w niebo, śniąc niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. Cyt, cyt, cyt, niewinnie i łagodnie. W żałobnym chłodzie znanych ust szukamy pocieszenia, słuchając, jak nam stygnie puls i mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. To nic, to nic, to nic, to mylą się znaczenia. Dopóki demon smutku śpi, niech żyją młode żądze. Dopóki życie w nas się tli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze Cyt, cyt, cyt, dopóki są pieniądze. Ole, ole, ole, ola, oli, niech żyją młode żądze. Ole, ole, ole, ola, oli, dopóki są pieniądze. To nic, to nic, to nic, niech żyją młode żądze. 1-2-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś z dedykacja dla naszego \"rodzynka\" :D Kraina starszych panów Jest gdzieś kraina starszych panów, Ciepła, wesoła i różowa. I kiedy tam się zbudzisz rano Nie musisz się gimnastykować. Możesz poleżeć wśród poduszek Zanim zakipi świeża kawa, I tak ci nie wyrośnie brzuszek, I tak ci nie zagrozi zawał. Czystej pościeli czujesz dotyk, Bułeczki z masłem ci podają, Nie musisz spieszyć do roboty, Nie musisz pchać się do tramwaju. Nie grozi ci gderanie żony Uszu nie wierci gwar ulicy, Wstajesz od razu ogolony, Wyprężasz ciało pod prysznicem, I oto już po trotuarze Stąpasz zerkając na kobiety, Wypijasz jeden koniak w barze Przerzucasz pisma i gazety. Po pół godzinie - syty wiedzy - Odwiedzasz szereg pięknych sklepów. Aż spotykają cię koledzy, Dobrane grono starych repów.... Więc chichy-śmichy, gadu gadu: - Pamiętasz Manię, Franię, Zosię? I tak czas zleci do obiadu, A dziś jest ozór w szarym sosie. Cóż, portfel pełen masz gotówki, A dla swych kumpli wiele serca, Więc od żubrówki do wiśniówki, A może być i vice versa. Niewinne, przyjacielskie waśnie Uprzyjemniają tylko sjestę... A wtem - jak coś ci we łbie trzaśnie! O rany - myślisz - gdzie ja jestem? Zniknęła miła knajpka w lesie, Oliwne się rozwiały gaje, Przy łóżku budzik wrednie drze się Za oknem auta i tramwaje, Dwudniowy zarost masz na twarzy, W ogóle czujesz się do chrzanu... Wytrwaj! Wieczorem znów pomarzysz: ...jest gdzieś kraina starszych panów... (A. Waligórski)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
Kochane moje dziewczyny!! Nie bede ukrwac jestem starcem, a Wy mozecie byc moimi corkami :) Tylko Wam powiem ,ze lubie WAs bardzo i dziekuje Szarookiej, Bevelci...Medelku, Twoje wiersze sa super a szczegolnie ten dla mnie:) Jeszcze raz dziekujem Wam , ze jestescie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!Dziendoberek!! Mendelku to ja sie czuje dzisiaj rano mniej wiecej jak ten pan po obudzeniu budzikiem :-( Moze bylo za duzo tego YYY?A moze ten brak deszczu? Ale co wy zaspaliscie ??? Nikogo ni mo?? Ide po druga kawke i wypije ja na tarasie bo was nie ma do towarzystwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefku🖐️ nie zauwazylam cie w drzwiach.. Tak sie przyczailes :-) Ja nie wierze w starosc :-) Moj tatus ktory mial 93 lata byl zawsze mlodym czlowiekiem.. moze nawet mlodszym niz niektore 50 latki ktore znam !! Glowa do gory i zdrowiej szybko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Wyszłam ze swojego basenu, czyli wanny i suszę teraz włosy... Dzisiaj już dostanę wnuka na weekend, więc będę miała z kim sie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana 53
Dzień doberek mówię wszystkim "na liście" :) Jeszcze sie męczę w pracy, ale normalnie zasypiam, bo muszę mrużyć oczy przed slonkiem. Powinny być rolety... Oby do 16.00 ! Czy bywają tu panie w czasie pracy, czy tylko wolne od zarabiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tylko w doskoku bo musze pracowac za dwie osoby.. Staram sie zdzialac z domu to co moge a potem za 3 godziny ide do biura. Mendelku fajnie ze bedziesz miala wnuka na weekend.. Mnie niestety nikt nie chce wykorzystywac:-( Ana wiekszosc z nas pracuje chyba. Moze tylko Mendelek ...ale ona wlasciwie tez pracuje tylko ze w domu.. Wiec nie czuj sie taka pokrzywdzona :-) Nie mysle ze tu jest wiele udzielnych ksieznych ktore tylko sie wyleguja na zielonej trawce a sludzy im wachluja palmowymi liscmi.. Jezeli ktos taki jest to prosze sie zglosic!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Belvo :) Chyba wszystkie pieką ciasta na jutrzejszy dzień , na Dzień Matki!!! I dlatego tak jest tu pusto? Tak przypuszczam :) To idę w takim razie do mojego prywatnego gabinetu SPA by się \"ukumpać\" i wypachnieć no i moze w tym czasie ktoś już się plackiem podzieli? Uwielbiam z truskawkami..... mniam!... :) Zajrzę pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
Wpadlem tez do Was moje ulubienice!!! Widze, ze cos jutro pieczecie na Dzien Matki!! Ja na to ciasto truskawkowe napewno wpadne! Spijcie dobrze! Kolorowch snow zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek bawidamek
zapomnialem dodac,caluje raczki pieknych Pan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko!! Bawidamku!! moj dzien matki juz dawno minal :-( ale i tak nie pieklam ciasta wczoraj zrobilam tort poziomkowy z bita smietana i jeszcze zostal spory kawalek :-) Prosze sie czestowac.. Ja uwielbiam poziomki :-) UWIELBIAM!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo Ponieważ też badzo smakują mi poziomki , nie mogę dopuścić do tego , byś sama zjadła ten kawałek , który ci pozostał!!! Wiec prosze mi ukroić kawałek ..... mniam , mniam... nawet nie popiję , by sobie smaku nie popsuć :) mmmmmmm.... niebo w gębie!! Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×