Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Szarooka a moge sie zapytac w jakiej branzy ty pracujesz ?? wtych 46 stopniach celsjusza?? Nojeczko, nikt ciebie nie oskarza o nic ..nie musisz nikogo przepraszac. Jestem wdzieczna ci ze tu jestes z nami i podbilas kompletnie nasze serca.. Jezeli chodzi o lazienke to bylo tam male okno lekko otwarte i tedy sie dostal piorun.. Ja zawsze mam przed oczami ta dziure i czuje sie nieswojo jak tak wali .. Moj mily sie nie boi zupelnie ani burzy ani piorunow ani chyba niczego co powoduje ze ja sie musze bac za dwoje bo on jest zupelnie nieodpowiedzialny.. :-( Ci faceci.. nie sa przewiduja niebezpieczenstwa tak jak my kobiety..Pamietam jak bylismy jeszcze mlodzi z malymi dziecmi ...Mieszkalismy wtedy w bloku w Mediolanie.. Bylo wtedy okropne trzesienie ziemi w okolicach Wenecji..wlasnie tam gdzie mieszka moja tesciowa. Siedzimy sobie w kuchni a tu zyrandol zaczyna sie chustac prawie na metr w kazda strone.. Wszyscy sasiedzi pozlatywali na dol ( 8 pieter) po schodach a moj miLy ??? Nie chcial zejsc.. W koncu zmusilam go i zeszlismy.. Malo tego , poniewaz on sie martwil l o swoja mame ktora mieszkala w epicentrum tego trzesienia ziemi to zaraz na drugi dzien tam pojechalismy ....Z DWOJGIEM DZIECI I MOIM TATA .. Pamietam ze wtedy mieszkalismy w osobnym malym mieszkanku zupelnie na plazy i 2 czy 3 razy musielismy w ciagu nocy wychodzic na dwor bo trzeslo... Moja tesciowa w salonie miala olbrzymi stary fortepian na kolkach ktory w czasie pierwszego trzesienia pojechal na druga strone pokoju i rozwalilby sciane gdyby nie nadzial sie na miekka kanape.. Dobrze ze jej nie bylo na tej kanapie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvuniu...kochanie...jak ja się boję żywiołów.Dobrze się je ogląda jedynie na ekranie i w filmie.Ja jeszcze w piżamie...wstyd...a tu nic nie zrobione.Przyszła psiapsiółka z problemem..trzeba było ją wspomóc i wysłuchać, żeby nie wpadła w schizę...wyszła nieco pocieszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj p.Mario...jak Ci się u nas podoba..nie widzę problemu...witaj Tylko ja już muszę zmykać do pilnych zobowiązań...przepraszam więc za nieobecność..a komp będzie włączony...tak z przyzwyczajenia do zaglądania na topik...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mario dolaczaj dolaczaj.. Tu pelno miejsca dla wszystkich!! Opowiedz cos o sobie. Skad klikasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mario imienniczko moja :D duża buźka 👄 no i prawie równiesniczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario...co to za drzewko?piękne...podobne do jabłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko kochana !!! Urzekajaco piekne! Wiesz, szkoda gadac musze wzrok nasycic:) Nojka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko mysle , ze to jest glog !!.Zrobilam to wczoraj na spacerku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario !! Piekny jasmin ..ale czy ten pachnacy?? Copertko kwiaty cudo!! Czy dostalas ode mnie piosenke wczoraj? Hi HI HI :-D Ja tylko sluchalam jej a potem spojzalam jaki to film i....zbaranialam :-D :-D Pewnie sobie o mnie zle pomyslisz :-D Szarooka dzisiaj mnie zainspirowalas i robie sama sobie zupe pomidorowa ale po mojemu z zoltych pomidorow i z cuscus.. :-) Do tego zukinie z grila w sosiku czosnkowym mniam Ide dopilnowac grila.. Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko ! Na drugim fotosiku to chyba , takie cudowne sniezno biale hortensje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Belvo!!! Ale juz sie drugi raz zblaznilam w Twoich oczach:-D To tylko tlomaczy moja bezradnosc:) Nie znam dobrze, nazw kwiatow i krzewinek, ale wtydzilam sie do tego przyznac:) Teraz juz poznalyscie moja slaba strone:) Z ta hortesja to tez nie wiem czy dobrze strzelilam:( Pomimo tego kocham kwiaty i przyrode..Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario a my kochamy Ciebie ❤️ i wcale sie nie zblaznilas wprost przeciwnie.. Ja kocham ogrod i kwiaty i twoj jasmin przypomina mi dziecinstwo .. Wiec nie mow tak ..Ta kalina jako kwiat jest identyczna jak hortensja tylko ze liscie mam inne i kwitnie w innym czasie ot i cala filozofia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak belva ma racje co do jaśminu i kaliny jak mój jasmin zakwitnie tez foto zrobie Nojczko buziaki 👄 i usciski❤️ belvo zadziwiasz mnie znajomościa kwiatów rzadko juz spotykanych Alisario jestem ciekawa Twojej stronki na photobucket tam wsio nie ponaszemu , nicziewo nie panimaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Babki jestescie takie madre i kochane!!! Milo mi u Was, jak pozwolicie bede tu wpadala :) Copertko kochana, na ta stronke weszla moja wnusia, ona zna angielski ja tez tego jezyka nie poniemaju : ) Dziewczynki!! Czy te male w tyle kuleczk z punkcikami to jest glog? http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_1906.jpg http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_1924.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo!!! Piekny i tyle w nim drzewek i krzewinek i ta soczysta zielen , uwielbiam takie widoczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario ja tam glogu nie widze.. raczej te biale to inny rodzaj kaliny ( jest ich bardzo duzo) a te zielone kuleczki podobne do niedojzalych winogron to nie wiem bo musialabym zobaczyc liscie razem z kulkami.. Znalazlam strone o glogu oto ona: http://www.drzewapolski.pl/Drzewa/Glog/Glog.html Golabki sa fajne!! Jak juz jestem to wysle wam jeszcze jedno zdjecie z mojego ogrodu. [URL=http://img248.imageshack.us/my.php?image=ogrodwmaju008ml8.jpg]http://img248.imageshack.us/img248/5034/ogrodwmaju008ml8.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pięknie! \"Stare\" i nowe dziewczyny; z pasjami ogrodniczek i bez tej pasji, ale pasjami oglądające piękności wypielęgnowane czułymi rączkami . Robiłam za opiekunkę 24-ro godzinną przez kilka dni i muszę Wam powiedzieć,że już za stara jestem do takiej roboty. Mądrze urządzony jest ten świat, że obdarza nas dziećmi w odpowiednim wieku, gdy są siły i czas na nie. Teraz fajnie jest pobawić się z wnukami, troszkę je porozpieszczać, posłuchać ich opowieści, poczytać, czy poopowiadać jakieś baje, ale tylko troszkę. Na dłuższą metę nie daję rady, a przecież tak je kocham. Wiedzą o tym ich rodzice i dawkują mi te przyjemności... Za parę dni wyjeżdżam z młodszym wnuczkiem ! Zatęskniłam już za babskimi pogaduchami :D:classic_cool: :)) czyli za Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo!!! Piekne malwy doprawdy urocza fotka:) Mysle, ze chyba teraz strzelilam bezblednie:) Dziekuje za stronke, o glogu nawet nie zgadniesz dlaczego sie tak ta krzewa interesuje :) Belvus, jak bylam dzieckiem to przypominam sobie jak objadalysmy z dziecmi z drzewek takie czerwone kuleczki.. Nawet pamietam ten maczysty slodkawy smak:) Cztery medle🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Witajcie Dziewczynki !!! Piekne te Wasze fotisiki, teraz tu tez tak weselej i kolorowiej ... Tylko cos nie widac i slychac Nojeczki , a ckni mi sie za nia... Caluje Paniom raczki ;) Wpadne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×