Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

No nie...... :) Poranek prześliczny a tu nikogo? wstawać , miłe panie , leżenie rozleniwia!!! 😘 Listę podpisuję , na stole zostawiam dla wszystkich mamuś ogromną bombonierkę \"Merci\" , smiało , częstujcie się , do picia kawa swieżo parzona i ta z expresu, herbata wszelkiego rodzaju , więc proszę sobie nalewać ..... :) no i oczywiście dla tych , które mogą jest gorzołeczka i sok jabłkowy! A co? Dziś świeto wszystkich Mam , prawda? a ja domowe \"hektary\" obrobię i jadę do mojej stareńkiej mamusi :) Miłego dnia kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko? nie wiem , kiedy Nojka wraca , bo nie wiem jak długo trwa plener..... :) Ale rzeczywiście pusto tu bez niej, tyle wiatru wpuszczała na topik :) Belvo :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek
Witam Was dziewczynki!!! O widze, ze do nas Alisarka zawitala!!! Witam CIe kochana w imieniu moim i moich Dam:.. Odwiedzaj nas czesciej!!! Co Wy na to moje dziewuszki??? Czy nie za bardzo sie panosze na Waszym topiku ha,ha,ha! Wadne wieczorkiem na ciasto ok!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Dla wszystkich mamusiek , cudnych , kochanych, poswieconych, które tutaj zagladaja najserdeczniejsze zyczenia😍 Ja dzisiaj pracowałam , ale jest OK. Mam nadzieję , ze dzieciaki o Was pamiętały... Belvuniu wzruszajace to zdjęcie , tu najlepiej widać matczyna miłość i troskę o potomstwo.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko :-) 🖐️ Napisalam do ciebie maila ale wrocil wiec zapytam sie tu... Jaka ty kolekcje szykujesz na jesien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to już śpicie?wymadrzam się,bo przespalam popołudnie. W kolo zbierało się na burzę,skończyło się na małym deszczyku.Ale upały,jak dla mnie za duze.No to sobie śpijcie,a ja pogram w kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szarooka! U nas jest dopiero siodma wiec ja jeszcze nie spie :-) Podzeram korniszonki..te malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane, Belvusiu ten wpis nt.kolekcji nie był mój, jakas swinia sie podszyłam. Nazywajmy rzeczy po imieniu , takie praktyki to dla mnie czyste świństwo. :P Pracuję w zakladzie produkującym wyroby z dzianin, przygotoowujemy więc nowe modele na zimę , to wszystko. Nie wiem czemu wracaja niektore e-maile, Zofinka też mi to sygnalizowała, piszcie może kochane na mój adres w onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO naprawde swinia
A ja nawet przypuszczam ktora to swinia , ta ktora ciebie na deskach krytykowala...MSLE ,ze ta osoba jest chora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak
Świnia domowa pochodzi od dzika, którego udomowienie nastąpiło ok. 5-7 tysięcy lat p.n.e., początkowo w Azji następnie w Europie. Za przodków świń uważa się podgatunki dzika europejskiego (Sus scrofa): Sus scrofa scrofa, który występował w Europie i północnej Afryce oraz azjatyckich Sus scrofa cristatus i Sus scrofa vittatus. W stosunkowo długim procesie udomowienia, a później uszlachetniania zasadniczo zmienił się pokrój świń. Współczesna świnia zdecydowanie różni się proporcjami ciała w stosunku do dzikich przodków czy nawet do ras prymitywnych. Po pewnym czasie zwierzęta te przystosowały się do warunków bytowania stworzonych im przez człowieka. Nocny tryb życia zamienił się na dzienny, zdecydowanie zmienił się także rozród – w stosunku do dzikiego przodka, u którego występował tylko jeden okres rozrodu przypadający na grudzień, u świni współczesnej występują w miarę regularne cykle płciowe (rujowe) trwające zwykle 21 dni charakteryzujące się u loch gotowością do rozrodu w jednym dniu cyklu i popędem w tym dniu oraz ciągłym popędem płciowym u knurków. Po wielu badaniach naukowych i obserwacjach stwierdzono, że świnia domowa wykazuje się dużą inteligencją. Uważa się, iż ich intelekt jest na poziomie przeciętnego trzylatka. Są zatem, wbrew powszechnym opiniom, mądrzejsze od psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim🖐️ i :-) Libra przepraszam cie ten ostatni wpis mial byc do ciebie.. Nie wiem co mi przyszlo do glowy pisac do Szarookiej.. Dopiero dzisiaj sie zorientowalam.. Iskiereczko sprobuje napisac jeszcze raz :-) Jezeli chodzi o osobe ktora udawala Iskiereczke ..Hmmm nazwac ja swinia to zbyt obrazliwe... dla biednej swini. ;-)bo faktycznie swinie sa bardzo inteligentne a ta osoba podszywajaca sie ....niezbyt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane nie było mnie przez jakis czas, ale to tylko i wyłącznie proza zycia nie pozwoliła mi z wami pogadulcowac.... zakupy... obiad ... sprzątanie... i zaległe prasowanie... buuuuuuuuuu....nazbierało sie tego cała masa.... wczoraj wieczorem chciałam skopiowa płyteć dla ciebie Belvus.... niestety nie mogła sobie z ty poradzi ... ma chyba jakies zabezpieczenia z ktormi nie moge sobie dac rady...musze poprosic o to madrzejsze głowy ....ale to troche potrwa.... acha.... Belvus czytajac twoje wypowiedzi zastanawiałam sie dlaczego tak ubolewsz nad tym ze jestes starsza o 6 h ... nie ma powodu do rozpaczy... ja uwazam ze jestes młodsza o te 6 h... ziemia obraca sie w przeciwy kierunek niz wskazowki zegarawiec.... jak u nas jest 5 rano -poniedziałek to u ciebie jest dopiero 11 wieczorniedziela .... no chyba ze jestes w Australii...( ale z adresu wynika ze nie).. to zmienia postac rzeczy i jest odwrotnie tylko z wieksza roznica czasu.. albo latasz samolotem na rozne kontynenty i wtedy roznica czasu jest zawsze inna jezeli sie myle to wytłumacz mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Belva
kwiatuszku,mieszkajac w Stanach jestes mlodsza o 6 godzin od swoich polskich kolezanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Szarooka!! Ja powiedzialam ze Wy jestescie starsze ode mnie nie ze ja jestem starsza o 6 godzin :-) Z plyta kochanie nie ma pospiechu .. jak bedziesz miala czas. :-) A moze ja tobie tez moglabym cos wyslac stad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz!!!!!!!!!!! a ja przeczytałam , ze ty jestes starsza... dała bym sobie reke uciac...... ponowniw weszłam na Twoja wypowiedz i rzeczywiscie..... wielki sorki za swoje gapostwo👄👄... starosć nie radość.... Belvus nie kłopoczć sie ... z tym problemem dam sobbie rade ... nie sama ....ale dam .. troche potrwa... sama bym chciała zrobic to jak najszybciej ... ale musze poczekać na \"fachowca\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvunie dziekuje Ci za przepiękne flamenko ... jest ogniste.. jak wszystkie melodzie hiszpanskie 3 min temu rozmawiałam z siostrzencem MM -Marcinem .. to ten fachowiec powiedziął , ze przyjedzie do nas w weekend i ma specjalny program\"klon\" to mi skopiuje ta płyte .. oznajmił , ze dla niego nie ma mocnych na skopiowanie zadnej płyty...ta ktora mam ma widocznie bardzo dobre zabezpieczenie , bo jest ze sklepu aukcyjnego z internetu... przesle ci ja wtedy na skypa.... wielkie sorki , ze troche to potrwa , ale bedziesz ja miała jak w banku szwajcarskim...sama nie mogę sie doczekac kiedy bedziesz mogła sie cieszyć z niej tak jak ja moje odpowiedzi były z duzym poślizgiem ....ale przeszła kosmiczna burza i pirunami i wyłaczyłam komputer... boze jakie cudowne świeze powietrze .. no i sie ochłodziło troche...z 34st C na jakies 25st ... jaka ulga uffffffffff... była silna , ale krotka ... poszła w kierunku Warszawy ... chyba u nich tam teraz grzmoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok był Jose Feliciano- s luchałam go nie tak dawno... przepieknie gra , a do tego ma taki tembr głosu jak rzadko kto- jest boski tylko szkoda , ze taki nieszczęliwy z racji swojej slepoty... podziwiam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam ci Belvunie, ze majac Twoj adres weszłam na Google Earh..wpisałam go i wiem gdzie teraz mieszkasz moze nawet widziałam twoj domek... na wschód od miejsca ktory wybrał mi komputer sa tory kolejowe... czy mam racje??....tak samo zrobiłam z adresem mojego brata.. wklepałam go a ten pokazał mi jego dom ...super zabawa... tylko bardzo ciezko wchodza mi zdjeci z danych miejsc.. widziałam tylko jedno z przepieknym wiezowcem w centrum w twoim miescie... to jest moja pasja wedrowac po całym swiecie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE KOLEZANKI...!!!!!!! JESTEM PADNIETA!!!!...dziś nie napiszę wiele...wpadłam, żeby Was przywitać...👄👄👄!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko bardzo sie cieszymy , ze jestes juz z nami... wiemy... padnieta jestes ale... czekamy na Twoje relacje jak odsapniesz... czekałysmy na ciebie z utesknieniem.. jak zapewne czytałaś albo bedziesz czytac.. wszyscy dopytywali o ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o są żywi wśród nas...👄....witaj...niech no Ci uścisnę grabkę szarooka.Oczywiście jeśli pozostałe dziewczęta są za ekranem...to również ściskam je bardzo mocno...i dziękuję za pamięć...sms-y!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPIERO teraz troszkę poczytałam ...i co widzę...(?) Belvunia...miała urodziny🌻🌻🌻...ech, że też mnie nie było...belvo...chyba wypada skoczyć teraz na stację Bp i kupić szampana na tę okazję? ...Jesteś dla mnie wciąż tajemniczą postacią...więc w prezencie daję Ci moc mojej czarodziejskiej energii i ekspresji...której mam w nadmiarze ostatnio wielki bukiet kwiatów🌻🌻🌻...z bilecikiem \"Żyj nam sto dwadzieścia lat\"!!!!! karnecik do salonu odnowy biologicznej i torcik poziomkowy...dla Ciebie belvuś!👄...rzucam ci moc...żebyś bardziej się otwarła...chcę CIę POZNAWAć. ...eneczka mnie zmartwiła...chce nam wyfrunąć...i nie mówi dokąd...a wystarczy po prost powiedzieć hasło ...np. jadę do pracy...i tyle.Martwię się słoneczko...co i jak...ale oczywiście nie mam natury dociekliwej.Jak będziesz chciała to napiszesz więcej...ok?👄 MENDELKU...SłONECZKO👄!!!!!twoje sms-y były dla mnie lekiem na ukojenie nerwów a miałam je niestety.Baaaaardzo miłe to było...👄 Całuski👄 copertko...miła jak zawsze👄 szarooka...miła jak copertka👄 iskiereczko...mój ty tajfunie energii...kobiecości...lojalności...itd 👄 Różyczko...mój dobry...wierny duszku...przyjaciółko...poranna roso👄 zofinko...łobuziaku...wodzireju...kompanie....👄 sofko...miła...łobuzerska...nie czaj się...przychodź oficjalnie.Jak zdrówko...mam nadzieję, że lepiej!!!!👄 iwuś...dzięki za sms-a...oj kobitko...tak Cię rozłożyło...będę się o Ciebie modliła...żeby wszystko się udało.Wracaj do Nas zdrowa....musi tak być!!!!!!Trzymam kciuki a od jutra stosuję w Twoją stronę afirmacje uzdrawiające👄!!!!! Aleks..niewidzialny aniele...ja wyczytałam, że podarowałaś komuś fotkę....jeżeli mogę liczyć na nią również...byłby to dla mnie zaszczyt...pozdrawiam serdecznie...👄 zaraz jeszcze dopiszę coś...przyszedł mój M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam również P. Stefka bawidamka...naszego rodzynka w czekoladzie ...liberkę❤️...bardzo się cieszę z Twojego lepszego nastroju pozdrówka dla liszki...mady słodko piszącej o koteczkach...alisarii pozytywnej postaci...wklejejącej piękne kwiaty, której wpisy czytam...dudaska też...i jej fotki namiętnie oglądam...a nawet pomuślałam o ich namalowaniu...i wogóle pozdrawiam wszystkie pozytywne naładowane osoby a pesymistom....optymizmu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka ja tez lubilam sie bawic tym programem ale teraz juz widzialam domy wszystkich znajomych z GORY i ... koniec. Teraz powinnam tam wszedzie pojechac.. Ten adres ktory ja ci podalam w kazdym razie jest do mojego biura bo tam tylko chce otrzymywac poczte. Nie mam prywatnego adresu tzn mam ale nie lubie tam nic otrzymywac bo kilka razy chuliganie zdemolowali mi skrzynke.. Faktycznie sa tam tory kolejowe i drapacze chmur.. A zobacz co ja sobie ogladam i tancze przy komputerze he he he http://www.youtube.com/watch?v=Kas9lMZA2m4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka!!!! Skarbie !!! Ja dopiero teraz wyslalam do Szarookiej ten post bo przyszla sasiadka i przegadalysmy popoludnie :-) Jak sie ciesze ze juz jestes!! Bylo bardzo smutno bez ciebie!!! Teraz poczytam co napisalas pa na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×