Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Belvo, znasz opowiastkę o kozie? Rozumiem Cię! Czasem też tak mam... Radość,że w końcu goście sobie pojechali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zbyt póxno ale lepiej niż wcale mówie dobry wieczór :D minął mi wspaniały dzień w obecności mendelka we wrocku MENDELKU JESTEŚ WIELKA I KOCHANA DZIĘKUJE ZA CZAS POŚWIĘCONY NAM BYŁO CUDOWNIE :D obiecuje fotki wstawić tutaj jak tylko wróce do domu za pare dni po drodze do wrocka odwiedziłam Nojeczke na plenerze przekazałąm jej ucałowania o które prosiłyście i oczywiscie mam WAS wszystkich serdecznie pozdrowić no i ucałowac chocby wirtualnie 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju baju baju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCUR Siedzi kocur skastrowany na przypiecku, już o żonie mu nie myśleć ni o dziecku, Rozrabiają inne koty, Ale jemu brak ciągoty, bardziej mleko pachnie mu i dorsz po grecku. Siedzi kocur skastrowany, fajkę pali, Na przebytą operację się nie żali: - To nie taki znów mankament Żeby aż podnosić lament, Oby tylko smaczny obiad mi podali! Siedzi kocur skastrowany na posadzie, Tłuszcz mu rośnie na podbrzuszu i na zadzie, Czyści futro, wącha kwiaty I układa referaty Które jutro ma wygłosić na naradzie. Siedzi kocur skastrowany w swojej willi, Już się taki na kociaki nie wysili, Już nie będzie łowił myszy W gronie innych towarzyszy I wogóle już się z niczym nie wychyli. Siedzi kocur skastrowany wśród foteli, Myśli sobie: - Lepiej że mi usunęli, Zawsze miałem z tym ambaras, A tu taki spokój naraz, Tam wycięli, a tu - medal mi przypięli! Siedzi kocur skastrowany w swojej chacie A satyryk zblatowany na etacie, Jeden mruczy dyrdymały, Drugi płodzi takie chały Jakie państwo właśnie teraz tu czytacie. Andrzej Waligórski :):D:classic_cool: Tak mnie naszło po Zofinki dowcipasach w poczcie hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek.
Kobitki caluje raczki! Pozdrawiam Was wszystkie milo i serdecznie.) Dobranoc. Wszyszko przeczytalem i ciesze sie , ze Nojce lepiej idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim , które zawitają do klubu w dniu dzisiejszym !! Piękne słoneczko za oknem , wstawać miłe moje !! :) Zapraszam na gorąca kawę ze smietanką i herbatę zieloną z listkami melisy.... :) Mendelku , fajnie ci się \"wierszokleci\" !! Wspaniałego dzioneczka życzę wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babaczki kochane pozdrawiam Was wszystkie i zycze milej i slonecznej niedzieli:) Coperto i Medelku ciesze sie z waszej biedrony, ale tez zaluje , ze nie moglam byc z wami:( Dzieki Coprrto, za wiesci od Nojki:) Belvo narszcie sama! To znaczy z kochana rodzinka, wypoczywajcie i naciezcie sie soba:) Aha, Copretko , Medelku moze Wasze fotki tez z Biedronki zobacze:) Bardzo prosze dziewczynki! 👄 Wysylam wam pare fotek ze spacerku:) http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2731.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2604.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2572.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2562.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2575.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2541.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/100_2545.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie z tego topiku,🖐️ Ja też mam wieści od Nojki. Prosiła żeby Wam powiedzieć , że ma wirusa w komputerze oraz musi zmienic abonament na internet a wtedy wroci na forum. Poza tym tęskni za Wami i prosi abyście o niej pamiętały. Belvie dziekuje za telefon. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim Dzisiaj idziemy na przyjecie u przyjaciolki ( tej od cardiologa z witaminami) urzadzone na czesc mojej coreczki i wnuczki.. Wczoraj tez bylismy u przyjaciol na przyjeciu basenowym.. Tak ladnie sobie urzadzili Fiu fiu .. prawie Club Med albo jakis Valtur .. Zainspirowali mnie... Bardzo bardzo lubie jak ktos cos ma ladnego i przez to mnie jakos tak rozrusza i tez tak chce.. A wy?? Lubie chodzic po pieknych domach i ogrodach juz nie mowiac o muzeach.. W muzeach to nawet zaczynam sie denerwowac bo za duzo szczescia dla mojego mozgu na raz do przetrawienia.. Czy wy tez tak macie??? W naszym miescie na wiosne sa urzadzanie takie pokazy domow i ogrodow.. Kupuje sie bilet i idzie sie na tour.. Uwielbiam te pokazy.. Kiedys chcieli zrobic taki pokaz w moim poprzednim domu ale niestety akurat wtedy kiedy bylismy na wakacjach. Niec z tego nie wyszlo.. Alisario super te twoje fotki!! Zofinko dzieki za maile!! Mendelku ty nasz nadworny poeto !!! Zeby nie ty to nie wiedzialabym o Waligorskim :-( Tu sie rumienie ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, nie słyszałaś... A piosenki Tadeusza Chyły? Np Ballada o Cesarzu? Cysorz Cysorz to ma klawe życie Oraz wyżywienie klawe! Przede wszystkim już o świcie Dają mu do łóżka kawę, A do kawy jajecznicę, A jak już podeżre zdrowo, To przynoszą mu w lektyce Bardzo fajną cysorzową. Słychać bębny i fanfary, Prezentują broń ułani: - Posuń no się trochę, stary! Mówi Najjaśniejsza Pani. Potem ruch się robi w izbach, Cysorz z łóżka wstaje letko, Siada sobie w złoty zycbad, Złotą goli się żyletką I świeżutki, ogolony, Rześko czując się i zdrowo Wkłada ciepłe kalesony I koszulkę flanelową. A tu przyjemności same Oraz niespodzianek wiele: Przynoszą mu \"Panoramę\", \"WTK\" i \"Karuzelę\", \"Filipinkę\" i \"Sportowca\" I skrapiają perfumami I może grać w salonowca z Marszałkiem i Ministrami. Salonowiec sport to miły, Lecz cesarska pupa - tabu! On ich może z całej siły, A oni go muszą słabo... Po obiedzie złota cytra Gra prześliczną melodyjkę, Cysorz bierze z szafy litra I odbija berłem szyjkę. Sam popije - starej niańce Da pociągnąć dla ochoty. A kiedy już jest na bańce, To wymyśla różne psoty Potem ciotkę otruć każe Albo cichcem zakłuć stryjca... ...dobrze, dobrze być cysorzem, Choć to świnia i krwiopijca! Andrzej Waligórski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baran powinno być , nie braian... jestem , czytam ale nie piszę ... do jutra , miłe moje 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam!!!! Po raz kolejny robię pobudkę !!! A może wszystkie na wakacje wyjechały????????? WSTAWAĆ !!!! Nowy tydzień się zaczął , pogoda piękna , więc spójrzmy w lustro, uśmiechnijmy się , mimo kłopotów :) zaraz robi się lżej na duszy i bierzmy się z życiem za bary!!! Miłego dnia , kolezanki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zofinko! Maciek Maleńczuk - W tym mieście trudno jest żyć W tym mieście trudno jest żyć W tym mieście wódkę trzeba pić Trudno jest nie pić Trudno bo trudno jest żyć W tym mieście trudno rano wstać Chyba że już zacząłeś grzać Trudno tu żyć Można tylko grzać albo pić W tym mieście trudno jest żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao ciao baaaaaaaambine!!!! Dzisiaj jest piekny dzien!!! Mendelku a co tu w takim wisielczym humorze??Oczywiscie cysorzowa piosenke pamietam :-) Dzieki za przypomnienie :-) Zofinko poranny ptaszku!! 👄 Dzisiaj w nocy postanowilam ze zrobie porzadek w moim domu.. Nie taki normalny porzadek ale taki ze gdybym umarla to moi mili wszystko znalezliby po mnie to co trzeba.. Niestety tak teraz nie jest.. To pewnie zajmie mi kilka miesiecy ale ..... Wiecie zainspirowal mnie film wczoraj.. Facet bisnessmen umiera i zostawia rodzine w niewiedzy... Przychodza jacys adwokaci jacys inni \"bisnesmeni\" i chca aby ta rodzina odstapila za bezcen jakis tam teren pustynny ktory on kiedys tam kupil.. ( facet znal sie na terenach) Z poczatku rodzina chorem zgadza sie na to ...oprocz jednej dziewczyny ktora nie mogla uwierzyc ze jej tata kupilby cos tak glupiego i postanawia pojechac na miejsce i sprawdzic co jest grane. Zmusza dwoch swoich braci do towarzyszenia jej i jada. Na miejscu faktycznie zupelnie nic nie znaczacy teren pustynny i zupelnie nic nie znaczacej miejscowosci.. Nie moga uwierzyc ze ich tata byl taki glupi i dalej draza w miejscowym ( jedynym) banku... Jednoosobowym!! Okazuje sie ze w skrytce sa papiery a w tych papierach .......... Teren jest wart 180 milionow$ Wyobrazcie sobie teraz dlaczego te sukisyny chcialy aby oni odstapili to za bezcen... To wszystko bo ten ojciec umarl nagle nie informujac swojej rodziny o swoich biznesach i nie majac uporzatkowanego zycia..dla przyszlych pokolen.. Ja nie mam na mysli zadnych milionow ale na przyklad historia rodziny, zdjecia, dokumenty, pamietniki, paamiatki, inwestycje.. To musi byc uporzatkowane.. Dotychczas jest balagan jakbysmy mieli zyc conajmniej nastepne sto lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O Boże
Zmądrzała i już tu nie wytrzymuje w tym Pieścidełku żmijowatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo...chyba pomylilas topik!! U nas nie jest zmijowato :-) Wprost przeciwnie ! Chyba tu jest serdeczniej w porownaniu z innymi topikami i nikt nikogo nie krzywdzi.. Alisario piekne zdjecia, dzieki.. Teraz to u mnie kwitnie :-) [url=http://img45.imageshack.us/my.php?image=lipiecisierpien2006019ve5.jpg][img=http://img45.imageshack.us/img45/6176/lipiecisierpien2006019ve5.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, co to za dudowne dzewko, ach jak tam u Ciebie musi byc Pieknie,az troszeczke zazdroszcze:) A raczej nie uchodze za zazdrosnice:_D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde te pomaranczowe to Wielkie zazdrosnice fuj, fuj ! Ja juz do nich serca nie mam w dzika jablon je przeklelam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDYBYM BYŁA CZARODZIEJKĄ Gdybym była czarodziejką gdybym czarodziejką była to bym wszystkie smutne rzeczy na piękne zmieniła.. nakleiła bym na twarze radosne słoneczka by się buzie nie krzywiły jak kwaśna porzeczka oczyściła bym ze smogu ukochane miasto nie było by nigdy wojen i żadnych katastrof nikt by nie mógł o człowieku powiedzieć \"to zero \" nie było by głodnych dzieci chorób ani sierot gdybym była czarodziejką gdybym czarodziejką była to bym wszystkie smutne rzeczy na piękne zmieniła Anna Wojdecka A Pomaranczki w dzikie jablonie naprawde bym zmienila:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario to drzewo to \"Crape Myrtle\" Kwitnie w roznych kolorach i to w srodku lata.. Ja tez je lubie :-) Ja tez jestem zazdrosna o ogrody... :-O Z natury nie jestem zazdrosna... a wlasciwie moze i jestem troche zazdrosna o uczucia czyjes... ale nie jestem zawistna.. wprost przeciwnie :-) [url=http://img248.imageshack.us/my.php?image=maggio2007235sj3.jpg][img=http://img248.imageshack.us/img248/6595/maggio2007235sj3.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich drzewek pewnie u nas niema!? Naprawde tylko pozazdroscic:) A te kwiatki to pewno te smolinoski , tak sama taka nazwe dla nich wymyslilam, bo zawsze mam problem z nazwami kwiatow.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo mi bylo z Toba pogaworzyc, ale musze zabrac sie za prasowanie, cala sterta na mnie czeka :(pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×