Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Pozdrawiam serdecznie wszystkie bez wyjatku 👄 pozdróż na dolny slask o pare dni opóxnia sie ale jestem za tym aby udało sie nam spotkac mendelku , zofinko, nojeczko 👄 kto jeszcze chetny do spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłoby cudownie , gdybysmy się spotkały, Maryniu :) Poczekamy na ciebie cierpliwie :) teraz idę lulu , póżno już, śpijcie dobrze kolezanki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto... Maryniu ja twoje zdjecie przeciez tez mam jako pierwsza w mojej kolekcji.. Motyli hihihi:-D Mieli dzisiaj wieczorem wrocic goscie z Florydy... Zrobilam salatke z ryzu im na kolacje i salatke alla caprese a oni nie wrocili.. :-O Ani nie zadzwonili .. Ja musialam pomylic chyba dni.. Mowili ze wroca 26 wieczorem . Cos co prawda bylo w e-mailu od nich ale tylko potwierdzenie ze dostali mojego amila z kwietnia. Moez on chcial cos mi zakomunikowac i sie pomyli l wysylajac cos innego?? W kazdym razem salatki sami zjedlismy i rybke tez.. Ide juz spac. Wy pewnie za 3 godziny wstaniecie :-) Zofinka zrobi pobudke Ha ha A ja Ciebie Zofinko zaskocze i zrobie sniadanie dla wszystkich : Kawka z expresu wloskiego ( ta prawdziwa IllY Caffe, Do tego swiezutkie brioche, melon pachnacy , troche czeresni i jogurt. No dobra, spadam bo i juz mi zachcialo sie spac.. Na dobranoc kolysanka:Buona Notte Amore http://www.youtube.com/watch?v=bb-dEhmmgg8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiiiiiiiiiiiiiii.... nie będę robić dziś rabanu bo belva jeszce spi!! :) A śniadanko zrobiłaś przemniamuśne Joasiu :) Nie wiem czemu mail do mnie nie przeszedł ale ma twój adres...... Kiedyś DUGA robiła tabelkę , często z niej korzystam :) Pozostałe panienki powinny już wstać , chyba to zrobią jak ja do pracy pobiegnę :) miłego dnia wszystkim zyczę , kobitkom u których wieje tak jakby wiatr chciał głowy pourywać radzę kamienie do butów , by nie porwał!!!! Ja się nie muszę martwić bo z moimi gabarytami i tornado nie da rady!!! hihihihhihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki! U mnie tez wieje, ale i slonko juz za chmurek wyglada:) Bardzo dziekuje kochanej i bardzo milutkiej listonoszce :) 👄 Belvo, superowa z Ciebie Babka !!! Twoj malzonek ma komu w te blekitne oczy zajrzec:) Dzieki Zofince i wszystkim ktore tu wpadna zycze milego i pogodnego dnia👄 Slonce z lekka sie juz budzi, grzeje i weseli ludzi. Ja juz wstalem, Ty tez wstawaj, usmiech swoj swiatu rozdawa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja się czuję Kiedy ktoś zapyta, jak ja się dziś czuję, grzecznie mu odpowiadam, że \"dobrze, dziękuję\". To, ze mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko, astma, serce mi dokucza i mówię z zadyszką, puls słaby, krew w cholesterol bogata... lecz dobrze się czuję, jak na moje lata. Bez laseczki chodzić teraz już nie mogę, choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek... i znów dobrze się czuję. Mam zawroty głowy, pamięć \"figle\" płata lecz dobrze się czuję jak na swoje lata. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, że kiedy starość i niemoc nareszcie przychodzi, to lepiej się zgodzić ze strzykaniem kości i nie opowiadać o swojej starości. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź i wszystkich dookoła chorobami nie nudź! Powiadają, że starość okresem jest złotym, i kiedy spać się kładę, zawsze myślę o tym... \"Uszy\" mam w pudełku, \"zęby\" w wodzie studzę, \"oczy\" na stoliku zanim się obudzę... Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje: Czy to wszystkie są części, które się wyjmuje?\" Za czasów młodości (mówię bez przesady) łatwe były biegi, skłony i przysiady. W średnim wieku jeszcze tyle sił mi pozostało, żeby bez zmęczenia przetańczyć noc całą... A teraz na starość czasy się zmieniły, spacerkiem do sklepu, z powrotem bez siły... Dobra rada dla tych, którzy się starzeją Niech zacisną zęby i z życia się śmieją. Niech wstaną rano, \"części\" pozbierają, Niech rubrykę zgonów w prasie przeczytają, Jeśli ich nazwiska tam nie figurują, To znaczy, że są ZDROWI I DOBRZE SIĘ CZUJĄ. Józefa Jucha Ktoś kiedys podał, że to wiersz Wisławy Szymborskiej, ale dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy forumowicze.. ( bo caly czas mam nadzieje ze Bawidamek jeszcze nas czyta).. :-) Mam dzisiaj dobry ranek bo pierwszy raz od wielu dni nie obudzilam sie z bolem glowy.. Mendelku ja tez myslalam ze to jest wiersz Szymborskiej......Dzieki za listonoszowanie.. Alisario ja sie rumienie :-) A moj ogrodek podobal ci sie?? Ja go kocham bardzo.. :-) Zofinko !!! Te buty!!! :-D :-D Aleks !!! ❤️ A gdzie Nojka??? A gdzie Iskiereczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mile kolezank! Medelku wiersz wspanialy ! Naprawde jest sie nad czym zastanowic, starosc nikogo z nas nie ominie :) Jak oczywiscie doczekamy tak sedziwej starosci:) A i usmiac sie tez mozna, jestes grnialna pod tym wzgledem👄 Belvo, z tym rumiencem napewno Ci do twarzy:) Ogrodu Twoiego jeszcze nie widzialam. Bardzo prosze wyslij pozwolenie do maszej kochanej listonoszki:) Zofinko bardzo dziekuje 👄 Aleks_555🖐️ Nojka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...miałam gościa...z malowania nici.Uśmiałam się z butów...tak obleśne...że aż zabawne...najwymowniejsze są te dla facetów.Pana bawidamka widziałam kiedyś na innych topikach...wśród kobiet...widać znalazł tam to czego szukał...ale dość dawno.Nie mam czasu przeglądać innych topików...nawet nie zawsze zdążę zajrzeć do starych znajomych. Wiersz mendelku...odzwierciedla często mój stan...zabawny i prawdziwy...dziś mi smutno i jestem podminowana...myślę, że nie bez powodu...a te zawsze się znajdą.Nasłuchałam się rozpaczliwych opowieści koleżanki o zdradzie...głowę mam pełną...a tu jeszcze sms...od przyjaciółki niezbyt miły...ojojoj:-( Ale i tak bywało gorzej...czekam aż wiatry miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario i Belvo już wysłałam ogrody.A mail do Zofinki wrócił, ale to moja wina , zrobiłam błąd w adresie...mea culpa,mea culpa, mea maxima culpa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku!! W podziece za Twoje Przyslugi.. dzisiaj wieczorem zapraszam cie na wirtualna kolacje: Koktail: Bellini ( wiecie ten z Harry\'s bar w Wenecji) Pierwsze danie: Chlodzona zupa krem marchewkowy z (koniakiem i z galka muszkalalowa) Drugie danie : Pollo alla cacciatora ( czyli kurczak z papryka) Deser: Foremka z kruchego ciasta z kremem napoleonkowym i poziomkami ( juz sie koncza niestety) Po wlosku crostata alla pasta crema.. Takie sobie dzisiaj wymyslilam meniu ... Jak wam sie podoba? Teraz wrabalam miske salatki z ryzu ( tej wczorajszej . Dzisiaj jest lepsza niz wczoraj) Goscie przyjezdzaja jutro. Laskawie raczyli sie odezwac via e-mail.. No itak sie toczy moje zycie.. Musze chyba znowu zreperowac filtr kurcze blade.. Porobie troche fotek z ogrodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja ogrodu Twojego belvo nie obacze??? alisario, kruszynko, szarooka , alex_555 moge prosic o Wasze foto? POZDRAWIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Czuję się jak posłaniec Bogów! Co za menu! Marchwianka z koniakiem! mniam mniam...koktail - uch! Coś z drobiu... i ciacho z poziomkami. Oszaleję!:D % -) kręci mi się w głowie! Daj Boże, żeby wszyscy listonosze za swoją ciężką pracę tak byli goszczeni i doceniani! » Skaldowie » Medytacje wiejskiego listonosza Świat ma co najmniej tysiąc wiosek i miast List w życiu człowiek pisze co najmniej raz Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie Zamknij gaz, to co, że za granicą wujka masz Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie A mój motorower ten każdy tutaj dobrze zna Dostaniesz od wujka list Ja wiem kto w życiu myśli nie pisze nic Kto bardzo kocha pisze długi list Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie Ciężka jest od listów torba listonosza dziś Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie Może ktoś na ten list czeka kilka długich lat Dostanie go może dziś Ludzie listy piszą, zwykłe, polecone Piszą, że kochają, nie śpią lub całują cię Ludzie listy piszą nawet w małej wiosce Listy szare, białe, kolorowe Kapelusz przed poczta zdejm Tam taratarara tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nasza Listonoszko ! Jeszcze ogrod Belvy Do mnie nie doszedl:) Ale dziekuje Ci bardzo, za fatyge:) Ten kwiatek dla Ciebie👄 http://s82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/?action=view¤t=100_2193.jpg I Belva dla Ciebie wyzerke zafundowala, widzisz jaka fuche podlapalas:-D A swoja droga, fajnie miec takie uczynne i mile kolezanki:) Coperto, Liszko, Nojka pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Babki wieczorkiem!!! Kochana Liszko wysle Ci swoj fotosik napewno, miej cierpliwosc:) Cos mi zablokowalo i polikwidowalo wszystkie zdjecia, ktore mialam.... Moze jutro dzieci cos na to zaradza... Jestem taka podenerwowana tym dziwnym zajsciem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam jeśli mne nie będzie z Wami...nie mogę nic więcej powiedzieć...:-( iskiereczko...próbowałam i nie udało się w związku z tym bezpieczniej będzie na razie bez twojego skypa...musiałam go wykasować z kontaktów...bo on zaglądał , jest bystry...jutro by się wydało.Tak na razie musi być a jak coś to do mnie masz skypa to ja cię znów dodam...ok? kocham Was❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Alisario bede czekac👄 belva👄 Nojka👄 coperto👄 mendelku👄 Aleks👄 Zofinko👄 Kruszynko👄 i pozostale Damy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko? Czy wszystko w porządku? Czy też jakaś wojna atomowa u ciebie? Zmartwiłas mnie wpisem....:( belva..... mam cię!! na foto oczywiście :) fajowa kobita z ciebie :) liszko buziaki serdeczne :) A tak naprawdę nie powiedziałam \"dzień dobry\" ! więc witam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie Babeczki ! Zycze milego dnia i caluje Was wszystkie👄 Nojka trzymaj sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-(...nie jest w porządku...i długo nie będzie...to dokładnie wojna! Całuję Was bardzo mocno...piszcie...ja nie mam siły...całą noc nie spałam...:-( ❤️👄...dla wbw...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony hormony
hormony🖐️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko, trzymaj się. Ślę pozdrowienia i... \"Ja kocham ciebie\" Jak tchu dla piersi, tak mi ciebie brak! W pochmurnym niebie Przeciąga w siną dal wędrowny ptak. Niech leci, niech śpieszy, Niech się serce me pocieszy, Ze choć on mknie ku tej stronie, Gdzie wyciagam tęskne dłonie, Rozpaczliwie beznadziejne dłonie... Ja kocham ciebie! Niech o tym powie ci przelotny wiew, Co w sen kolebie Samotne szczyty cichych, smutnych drzew. Niech leci, niech wieści, Ze w tęsknocie i boleści Nie mógł uśpić mojej duszy, Co się męczy w pustce, w głuszy, W rozpaczliwie beznadziejnej głuszy.... Leopold Staff ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×