Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Hej :D .... O ............jaka jestem dumna, dziękuję Ci kochana Alisario! za piękną róże. Jednak muszę przyznać z całą odpowiedzialnością, że Twój ogród i wszystko co go otacza jest przepiękne. Jeżyny takie ....już słodkie, mimo, że jeszcze czerwone. Winogron... no nie mam słów, powiedz mi moja miła, kto dba o ten Twój raj na ziemi? Twoja huśtawka jeszcze się buja, dopiero co opuściłaś ją, to widzę na zdjęciu, ...hiii Zdjęcia są tak \"superowe\" , aż mnie zatyka.Pozdrawiam Cię🌻 ................ Dziewczyny muszę już jechać do wnusia, całuski dla pozostałych koleżanek, przepraszam ....nie zdążyłam odnieść się do pozostałych wpisów. Córka zadzwoniła i już mam jechać do niej....pa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny! Rozyczko! Czy nie zauwazylas,ze depcze Ci po pietach? Albo jak ten cien snuje sie za Toba? Jestes cudowna osoba i przyciagasz jak magnes... Alisario! Jak dobrze,ze wpadlam do klubu,chocby po to,by kolejny raz podziwiac Twoj czarujacy ogrod.Nie gniewaj sie,ze pozwolilam sobie obejrzec Twoj album___dla Belvy.\"Otworzylam\" i zaniemowilam.Piekna przyjazn z natura.Tak tylko potrafi dbac czlowiek o pieknej duszy...Masz dusze artystki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie🖐️ Alisario DZIEKI Chce jeszcze.. Nigdy nie mam dosyc.. Ogrod to moja pasja!! Dzisiaj porobie zdjecia i wam tez wysle.. U nas swieto i sa dzieci :-) Goscie poszli sobie gdzies na caly dzien .. wroca dopiero wieczorem a ja chodze sobie w kostiumie i w pareo ...Za pol godziny zjemy cos z grila z salata z ogrodu... Pogoda piekna i nawet nie jest za goraco.. Pozdrawiam wszystkie babki ... 👄 Ciao ciao !! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko witaj......dla Ciebie te chabry 🌻🌻🌻 Kochana jak miło, że jesteś przy mnie, tyle serca masz do nas wszystkich. Aż raduje się moje serce gdy czytam Twoje posty, dziękuję Ci ❤️ Coperto...życzę wspaniałej podróży do Wrocławia i cudownych wrażeń z pobytu. Do piątku masz jeszcze czas, porozmawiasz z nami. A jak wrócisz.....oj będziesz miała co opowiadać:D Belvo.....odpoczywaj,..... goście są tacy kochani,że wszystkimi siłami chcemy sprawić by czuli się u nas dobrze, a potem jesteśmy zmęczone......miłego dnia Ci życzę. A Alisario1......ja też już nie martwię się o Nojkę, choć głęboko coś mnie męczy. Nojeczko czekamy.... wracaj z pleneru cała i zdrowa. Zofinka....dziękuję za przesyłkę, piękna.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki ciesze sie, ze fotki Wam sie podobaly:) Roziu, MM tak lubi grzebac sie w ziemi :-D Ja tylko nadzoruje:) zartuje.-D Oj, nie zartujcie sobie dziewczynki, ogrodek jak ogrodek a na fotkach wszystko co kolorowe to ladne:) Belvo. Coperto, Kruszynko, Medelku, Roziu 👄 Nojka, dla CIebie To kolorowe serduszko. http://i0006.photobucket.com/albums/0006/pbhomepage/glitter/f598a656.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświęć czas... Poświęć czas na pracę - to cena sukcesu. Poświęć czas na myślenie - to źródło siły. Poświęć czas na zabawę - to sekret wiecznej młodości. Poświęć czas na lekturę - to fundament wiedzy. Poświęć czas na przyjaźń - to droga ku szczęściu. Poświęć czas na marzenia - to twój pociąg do gwiazd. Poświęć czas na to, by kochać i być kochanym - to przywilej bogów. Poświęć czas, by się rozejrzeć - dzień jest zbyt krótki na to, by być egoistę. Poświęć czas na śmiech - to muzyka duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa2
Czerwone jagody Czerwone jagody spadają do wody, powiadają ludzie że nie mam urody, choć urody nie mam ale dobre serce za pana nie pójdę, byle kogo nie chcę Raz mi matuś rzekła córuś moja droga przecież masz majątek na co ci uroda Majątku nie mają lecz mają urodę tam się chłopcy schodzą jak po żywa wodę. Stworzył Pan Bóg raka, żeby tyłem chodził stworzył i chłopaka, żeby panny zwodził stworzył i kukułkę, żeby nam kukała stworzył i dziewczynę, by się z chłopców śmiała. Jutro pieke jagodowe bulki.;) Wpadne WAs poczestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa2
El bajo Na wyspach kochany płócienny nasz dom stanie na parę wieczorów i tam się spotkamy i zmieni się świat w kraj egzotycznych kolorów A może nie potrzeba po gorące nieba wędrować daleko aż tam a może na jeziorze które dobrze znasz oszołomi nas wiatr taki sam Nad Brazylia zapada już zmrok Słońce zaszło i księżyc już lśni a pampasy wciąż nucą swą pieśń el bajo , el bajo , el bajo pa pa pa solo bajo W ognistym rytmie te dwa słowa brzmią el bajo ! Niebo całe jaśnieje od gwiazd i księżyca czarowny lśni blask chłopców chór śpiewa piosenkę tą el bajo, el bajo, el bajo pa pa pa solo bajo W ognistym rytmie te dwa słowa brzmią el bajo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa2
i to bardzo ladne, a wam jak sie podoba? Czerwone jabłuszko Czerwone jabłuszko przekrojone na krzyż Czemu ty dziewczyno krzywo na mnie patrzysz? Ref.: Gęsi za wodą, kaczki za wodą trzeba je rozegnać bo cię pobodą Ty mi buzi dasz, ja ci buzi dam, Ty mnie nie wydasz, ja Cię nie wydam Mazurek, mazureczek, oberek, obereczek, kujawiak, kujawiaczek choć że Maryś, choć że, chodź, chodź Czerwone jabłuszko po ziemi się toczy tę dziewczynę kocham, co ma siwe oczy. Ref.: Gęsi za wodą, kaczki za wodą Modre oczy miała, modrymi mrugała, modrymi się śmiała, bo innych nie miała Ref.: Gęsi za wodą, kaczki za wodą Tam gdzie woda czysta, tam koniki piją gdzie ładne dziewczyny, tam się chłopcy biją. Ref.: Gęsi za wodą, kaczki za wodą Nie bijta się chłopcy, dla Boga świętego! Nie wyjdę za wszystkich, ino dla jednego Ref.: Gęsi za wodą, kaczki za wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U nas pada drobny deszczyk, ale z przerwami. I w takiej przerwie właśnie, panowie z administracji zdążyli skosić trawę wokół mojego domu. Teraz cudownie pachnie świeżą zieleniną! Miałam zadatki na narkomana widocznie, bo lubię różne mocne zapachy: a to benzyny, trawy skoszonej, pomarańczy, spróchniałego drzewa, pasty do podłóg, kadzidła w kościele, palącej się świecy, kurkumy i kari, smażonej cebulki, liści pomidorów, wody w lesie, czy butwiejących liści.... Straszny misz-masz z tego wyszedł, ale tak sobie to przypominałam :D Belvo, Zofinko i Coperto dziękuję za przesyłki. Odpowiem za moment, dopiero przyjechałam. Wnuki zdrowe i rozbrykane, ale kochane jak zwykle. Córka wróciła do pracy. Strachy związane z nową nianią okazały sie mieć \" wielkie oczy\". Jest dobrze! No to wróciłam już do swojego domu i mam wreszcie czas, żeby Was odwiedzić, poczytać i pozdrowić !❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku ja tez czuje zycie nosem..:-) Zapach w mojej babci kredensie, zapach garazu ( 50 lat temu) mojego wujka ktory mial stara \"Ife\" zapach jeziora po upalnym dniu, zapach dzikiej plazy na Helu, zapach mokrego igliwia po deszczu, zapach czeremchy w cieniu, zapach maciejki wieczorem....zapach swiezo ogolonego policzka mojego taty......itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie piszecie o zapachach dziewczyny!!! Ja tez mam ich kilka:) Zapach Swiat:) Zapach ciasta drozdzowego mojej mamy:) Zapach siana, ogniska:) Lubie tez zapachy: swiezej kaffee, koperku, pieczeni:-D i takbym mogla wymieniac i wymieniac, az zanudzilabym Was na smierc:-D Was tez lubie dziewczyby, bo inaczej nie wpadalabym do Was tak czesto:) Belvo dzieki za fotke, widz, ze i paprotki masz w swoim ogrogku!? http://zwierzyniec.ovh.org/dowcipy/13.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze szalałam na punkcie zapachu farby drukarskiej w gazecie... a książki pachną zupełnie inaczej, jakoś tak dostojniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) cieszę się , że moge dołączyć do ciebie 4 x15 (cztery mendle chyba?) z tymi zapachami oczywiście :) Też tak mam , a czytanie ksiązki zaczynam od rozłozenia jej i powąchania samego środka!!! Jakby była najcudowniejszą kochanką a ja..... qrde.... co jo godom , co jo godom....( to się wytnie! hihihihihihi ) a zapach , którego nigdy nie zapomnę?... to zapach płaszcza mojej mamy ,zapach zimowego powietrza , wiatru.... miałam kilka lat i zostawiała mnie w szpitalu, bo miałam ostry rzut choroby reumatycznej..... i jej przerazone oczy, .... ale jak widać wszystko dobrze się skończyło :) całuję was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi pomarańczami to bylo tak, że w dzieciństwie to one bardzo pachniały, bo pojawiały sie tylko na świeta. Pojechałam do Afryki i poszłam kiedyś na (suk) targ i nagle poczułam zapach Świąt i to taki silny, że ...stałam sie małą dziewczynką. Jak te pomarańcze pachniały! I były ich całe stosy, całe wielkie ciężarówki ! Nic piękniej nie pachniało niż wspomnienie dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko jak tez jak bylam zupelnie mala to bylam w prewentorium w Rymanowie... Z tamtad pamietam rozne zapachy ale nie dobre...zapach mokrej welny ( lzy pod kocem), zapach lapisu do zebow, i zapach piwnicy-pralni gdzie nas kapano.. zapach szpitala i eteru..a najgorszy to byl zapach welnianych zasikanych majtek( moich) Mamy do mnie nie wpuszczano i mogla tylko pomachac mi za szybka. Pamietam kiedys przywiozla mi lalaeczke w czerwonej sukience ktora nazwalysmy Marysia.. Ciekawe gdzie jest ta lalaeczka..Czy moze istniec zapach cierpienia dziecka?? Mendelku zapach pomaranczy dla mnie tez znaczy swieta dotychczas.. Mendelku ja tutaj odczytuje polska pisownie tylko nie moge nia pisac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, może ta laleczka została w tym prewentorium i osładzała życie innym biednym chorym maluszkom? Jako dziecko byłam w szpitalu zakaźnym,bo zachorowałam na szkarlatynę , później przyplątała się jeszcze ospa wietrzna i powystrzygali mi włosy i obmalowali na fioletowo i wyglądałam jak małe straszydełko. Jakimś cudem zobaczył mnie taką mój tato (a ,że był nerwus straszny, to zrobił potworną awanturę, że zamiast mnie leczyć,to zarażają jeszcze czymś!) i wypisał mnie na własne żądanie...w domu chuchano na mnie i dmuchano, i pewnie dzięki temu nie byłam \"dziobata\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze by tak pomyśleć o biedronie w niedziele? Kto za???? byłaby: Zosia, Wiesia, Mada, Cecylka, coperta i..... :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne te wasze wspomienia , ze szpitala:( Ja bedac dzieckiem nie lezalam w szpitalu, a bylam takie chudziutkie chucherko, nozki jak patyczki, ale zdrowa:) Natomiast siostrzyczka moja Danuska byla zawsze nie gruba , ale taka fajna pulchniejsza i to wlasnie ona czesto chorowala , na szkarlatyne a nawet raz bylo z nia tak bardzo zle, ze musala koniecznie dostac penicyline:.. To byl rok1953 jak dobrze licze i wlasnie to lekarstwo uratowalo mojej siostrzyczce zycie......A wiecie wtedy jak ciezko bylo o jego zdobycie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendelku? spotkasz się z nami w niedziele? belvo 😘 Alisario 😘 jaka szkoda ze tak daleko jesteście !!! :( a gdzie pozostałe miłe kolezanki klubowiczki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na otwarcie strony grzane piwo z koglem moglem, po którym śpi się jak niemowlę!!! Zapraszam :) Smacznego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeszcze piwka sie smacznego napije:) Cos nie moge spac i tak laze z kata w kat, jak nocny Marek:) \"Idzie niebo ciemną nocą\" Idzie Niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy błyszczą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd. Jak wyjrzały - zobaczyły i nie chciały dalej spać, kaprysiły, grymasiły, żeby im po jednej dać! - Gwiazdki nie są do zabawy, tożby Nocka była zła! Ej! Usłyszy kot kulawy! Cicho bądźcie!...A, a, a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×