Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

\" Upał w raju \" Nie tylko źle jest na ziemi, w raju jest tez niewesoło: Patrzcie - kroplami wielkiemi pot z twarzy spływa aniołom. Nic im się nie chce - wiadomo - ogłupia straszliwy upał. Nawet ów motyl z Kiplinga w upał by także nie tupał. Mój Boże, i Bóg Staruszek dzień cały wodę sodową trąbi, miotełką od muszek machając sobie nad głową. I małpki pomizerniały, i szyje schudły żyrafom. Piotr Żydów wpuszcza i robi gafę, panie, za gafą. Od rana aż do wieczora anioły wzdychają, wzdychają, pokotem leżą na łąkach i piwem się polewają. Opustoszały jezdnie, a w kramach święci rozliczni mruczą: - Uff, to już jest nie- takt meteorologiczny. K.I.Gałczyński * * * * * * * * * * * * * * * * * * :D * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam WbW👄 Tyle słońca w całym mieście Nie widziałeś tego jeszcze Popatrz o popatrz! Szerokimi ulicami Niosą szczęście zakochani Popatrz o popatrz! Wiatr porywa ich spojrzenia Biegnie światłem w smugę cienia Popatrz o popatrz! Łączy serca wiąże dłonie Może nam zawróci w głowie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Dzis juz od 5 rano zalatwiam sprawy .. w Polsce ..... Lece pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mendelku nie jestem w Polsce tylko zalatwiam sprawy w Polsce.. a konkretnie szukam firmy przeprowadzkowej i odnawiam wanne... Ukochana moja wanne jeszce po dziadku.. juz antyka wlasciwie.. Mam zamiar ja tu przytargac.. Oczywiscie nie wlasnorecznie.. Na razie musze znalezc jakas porzadna firme przeprowadzkowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belwo,ja tez w pierwszej chwili myslalam, ze Tyw Polsce buszujesz:-D Pozdrawiam Cie kochana i zycze pomyslego zalatwienia spraw... Medelku, chcialabym tak jak ci Aniolowie leniuchowac i oblewac sie zimnym piwkiem w te upalne dni:-D Dziekuje Ci za poczte! Wiesz, duzo z tego nie wiedzialam :-D A na dodatek ten babowy smiech mnie do reszty rozbroil👄 Sle pozdrowka Wszystkim milym klubowiczkom, tesknie za Nojka :( Caluje Was jak zwykle WbW 👄 http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0369.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefek bawidamek.
Witam i caluje raczki ! Alisarko,Zofino, Belvo Cztery medle,Coperto, Szarooka i Nojka, resztty pan nie pamietam przepraszam..... Oj fajny te wiersze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę obecności , i wypadam do łózka, jutro mam wolne i z wami będe :) kocham was wszystkie ale dziś nie dam rady już dłużej czuwać :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki!! Wy sie tutaj juz na drugi bok przewracacie a ja jeszcze nie spie.. i slucham sobie muzyczki. Ta przypomina mi dyskoteki na Sardyni... na otwartym powietrzu , pod gwiazdami... z roznymi przystojniakami.. Kwiaty hibiskusa spadaly nam na glowy.. Morze pod skalnym tarasem szumiace do tanca... Ja zlotych sandalkach i zwiewnej kreacji :-) Dlugo jej szukalam... http://www.youtube.com/watch?v=DhZa1REzv6g&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BELVO! Teledysk wysluchalam, Naprawde piekny:) Pozdrawiam wszystkie kolezani 👄 Zycze milej srody:) ZYJCIE CHWILA Indyk co w niedzielę już wtorek wspominał, Wpadł w poniedziałek w rosół ,niczym mocz w urynał. Ten, co w poniedziałek o środzie pomarzył, We wtorek wieczorem, też się w garze warzył. Tym, co we wtorek żył czwartkiem ptaszynę, poczęstował w środę chłopaczek dziewczynę. Indyk, co w środę wspomniał o piątku, w czwartek wylądował, z kanapką w żołądku. A ten, co w czwartek żył sobie sobótką , miał pod toporem śmierć okrutnie krótką Podobnie jak ten, co myślał w piątek o niedzieli, a w sobotę siekierką łeb jemu ucieli. Z indyka, co w sobotę widział poniedziałek, też nie pozostał najmniejszy kawałek. Z tej martyrologii drobiu morał dziś wynika, że trudno spełniać marzenia mieszkańcom kurnika, a i nauka płynie dla człowieka by żył chwilą bo nie wie co go jutro czeka autor: nireznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kochane ALIBABKI! Moze wydaje sie to Wam smieszne, ze wysylam Wam te piekne gify, ale juz od dziecka mialam takie smieszne ciagotki:) Bedac 7 letnia dziewczynka, lubilam chodzic po swiezo zaoranych polach (oczywiscie z innymi dziecmi), by zbierac kolorowe szkielka, oj jaka byla radosc gdy ktores z nas znalazlo kawalek mieniacej sie porcelany... Pamietam jak tatus kardzil mnie za zablocone buty:) Potem przyszla kolej na kolorowe pocztowki i widokowki, kolorowe sreberka itp W klasie 7-mej przyszla kolej na fotosy aktorow, piosenkarzy, mialam takich chyba z 7 zeszytow z powklejanymi fotkami... Rodzice smieli sie ze mnie widzac jak ja ta ciezka makulature taszcze na podworko by pochwalic sie kolezankom:-D Pozniej przyszla kolej na te zwykle pocztowkowe plyty, mozna bylo je kupywac na rynku.... Pierwsza taka muzyko-pocztowke kupilam Jacka Lecha. Moze dlatego czuje do tego piosenkarza taki ogromny sentymet Ach, jak ja chetnie wspominam te piekne choc ubogie czasy Teraz dzieci nie potrafia sie tak cieszyc jak kiedys ja z byle czego To byly moje cenne skarby, o ktorych nigdy nie zapomne. Pozdrawiam Ps. Moze tez napiszecie o Waszych dzieciecych pasjach lub nawykach, zachecam dobrze nieraz tak powspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje ukochane królewny!! :) od niedzieli do dzisiaj , do południa miałam moją niuniaczkę...Weronkę :) miałam ją non-stop , jakby była moją córeczką! I wiecie co? i mimo że jest to dla mnie obca krew i że kocham ją bezgranicznie, bo przeciez od roku jestem z nią codziennie po kilka godzin to taka opieka nad rocznym dzieckiem w naszym wieku raczej przekracza nasze siły!!! A moje napewno :( Jednak wystarczyło kilka godzin jej nieobecności a już za nią tesknię! Qrna.... :) jutro do niej jadę hihihiih Alisario ja też zbierałam , podobnie jak ty , różne dziwne rzeczy a do tego jeszcze były takie zeszyty , z róznymi pytaniami , na które trzeba było odpowiadać, pamiętasz? Każda dziewczyna miała taki zeszyt , dawało się do wpisywania koleżankom ale chyba bardziej zależało nam na wpisach chłopaków , chociaz oni nas za te zeszyty wysmiewali :) Każda polowała z tym zeszytem na chłopaka który jej się najbardziej podobał....... ile było różnych szczęść , a ile dramatów , jak taki zeszyt zaginął!!!! Piękne czasy!!!! Całuję serdecznie , miłe panie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie Panie wiele rzeczy zbierałam ale mam do dzisiaj swoje pocztowe znaczki Może kiedys zrobie foto tych najstarszych znaczków i pokaże WAM sporo czasu leżały bez zagladania do nich, moje dzieci juz nie kontynuowały tego typu zbieractwa Jedno jeszcze oprócz zdjęć... mam z tamtych lat zgadnijcie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto!! Masz pamietnik? Ja tez jeszcze mam moj klaser ze znaczkami.. Ciekawe czy one sa cos teraz warte?? Wiecie.. jestem teraz w pracy , komputer mam przed oknem a za oknem stado dzikich kanadyjskich gesi...ja jeziorku..Chcialabym tam im wskoczyc i popluskac sie bo u nas upal jak nie wiem co Dobrze ze mamy wszedzie klimatyzacje.. Caly czas szukam tej firmy przeprowadzkowej... Czy ktos zna jaka dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko Witam! Tak mysle sobie, ze moze masz ze szkolnych lat swoj PAMIETNIK!? Napisz prosze! Czy cieplo? Czy zimno? A moze goraco? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GORąCO UPAł :d BINGOOOO Szkoda kwiatów, które więdną W ustroni I nikt nie zna ich barw świeżych I woni. Szkoda pereł, które leżą W mórz toni; Szkoda uczuć, które młodość Roztrwoni. Szkoda marzeń, co się w ciemność Rozproszą; Szkoda ofiar, które nie są Rozkoszą. Szkoda pragnień, co nie mogą Wybuchać, Szkoda piosnek, których nie ma Kto słuchać; Szkoda męstwa, gdy nie przyjdzie Do starcia - I serc szkoda, co nie mają Oparcia. \" - Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario czy ty pracujesz?? Jezeli tak to w jakiej branzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo🖐️ Mysle, ze to telepatia, myslalysmy o tym samym:-D No, ale jeszcze nic wiadomego? Poczekamy na Coperty odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisario czytaj uwaznie :D obie zgadłyście pisałam bingooo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo, ja juz od 4 lat jestem na rencie chorobowej, pracowalam w bardzo duzym sklepie na stoisku Parfümerii:....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Copertko czulam , ze mialysmy racje.-D A swoja droga zazdroszcze Ci tego skarbu, bo to czastka mlodosci prawda? Caluje Was mocno i zycze wszystkim bez wyjatku kolorowych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tez mam moj pamietniczek w ktore wpisywaly sie kolezanki z klasy.. Pamietam jedna tak sie wpisala: \"Kochana Joasiu przeciez wszyscy wiedza ze ten twoj pamietnik kiedys myszy zjedza\" Ale nie zjadly :-P A gdzie nasz Mendelek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królewny !!! Księżniczki !!! POBUDKA !!!! Witajcie najmilsze :) Mówię wszystkim słoneczne \"dzień dobry\" :) Bawcie się dobrze , do popołudnia , lecę do obowiazków :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliaaria1
Ja tez wpadlam Was powitac moje kochane Alibabki! Zaraz lece na zastrzyk bo moj Doktor ma od 20 -lipca urlop.... Pozdrawiam i zycze milego czwartku:) Wierszyk Dla Ani:) Anna Wojdecka PSZCZÓŁKI Wstała słońca złota kula wyleciały pszczoły z ula lecą pszczoły do ogrodu lecą pszczoły szukać miodu pierwsza pszczółka robi kółka druga pszczoła siostry woła trzecia leci tuż naprzeciw gdzie rozpina się tarnina czwarta leci wprost na dzieci - myli z kwiatem słodką watę piąta lubi biały łubin szósta pszczoła kocha zioła siódma z ósmą pyłkiem sypie bo zbierają miód na lipie i dziewiąta też się krząta - z kwiatów maku do rzepaku a dziesiąta jest w złym stanie - użądliła właśnie Anie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizski
Belvo zawsze mozesz skorzystac z firmy Polamer albo Doma. Nie wiem wiele na temat "Domy" ale wiem, ze Poamer ma oddzialy w Chicago. Nowym Yorku i Warszawie. Jezeli potrzebujesz ich telefony napisz na moj e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×