Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zofinko Tobie tez zawsze wierzylam i wierze... I sadze , ze tu wsrod przyjaznych mi dziewczat odnajde sie i znajde swoj spokoj .... Jaka ja bylam glupia dawno moglam to zrobic... Po co to cale uzeranie sie i obrazanie! Spojrzcie ile nieraz czlowiek musi przejsc , by dojsc do swojej przyjaznej przystani! Lezka juz mi poleciala, ale klade sie do lozeczka szczesliwa , ze sie wsrod Was drogie kolezanki odnalazlam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpij i śnij..... u ciebie w kraju spokój , u nas młyn!!! aż się boję , że jutro rano znów nie bedzie teleranka!!!!! 😭 Kaczory na księzyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek.Dzisiaj zaczyna sę już wrzesień.Czy Wam też tak szybko czas leci?Dopiero kwitły bzy.Z polityką faktycznie cyrk lepszy niż film sensacyjny,tylko,że tutaj zdania możemy mieć podzielone,więc wolę tematu nie ruszać.Nasze zdanie w tej sprawie pewnie korygowało przez lata nasze życie. Co do \"pożycia\" z jednym chłopem przez 37 lat - to od dawna stwierdziliśmy,że nasz związek to kazirodztwo,żyjemy więc jak dobrzy lokatorzy pod jednym dachem.Swędzi mnie lewa ręka(czyżbym miała liczyć pieniądze?- byle nie wydatki).U starego w pokoju slysze już polityczną \"szczekaczkę\".Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzień się obudził , Libra już wstała! :) miłego dnia nam zyczyła! Zaparzyłam dzban kawy, goraca jest , uważajcie , by się nie poparzyć....cukier, mleczko stoją na stoliku.... a może herbatki? są aż trzy kolory , biała z płatkami róż, czerwona pu-erth, czarna, zwykła , w workach.... zalać już czy może kazda sobie wedle gustu? :) do tego są sucharki , babka piaskowa, kawałek sernika wiedeńskiego zapraszam na sniadanko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Alibabki!!! Ja tez wesolutko Was wszystkie witam i chetnie wypije ta z worka, bo kaffee juz z MM o 7:30 pilam... Ukroje sobie malutki kawaleczek serniczka, bo napewno Zofunko wszystkie nasze kolzanki beda tez ochote mialy... Sucharki tez lubie, ale wiesz boje sie o ten nowy zabek :-D Libro , Ciebie tez witam cieplutko, tak wrzeszczy wrzesien , ze juz jesien.:) I nastana chlody, deszcze, ale mysle, tez ze to miesiac kwitnacych wrzosow.:) A to niebianskie uroki:) Przyslowia o Wrzesniu:-D * wrzesień miesiąc wyborowy, wyskoczył z trawy borowik * we wrześniu tak jak w sierpniu tylko dni są krótsze * gdy się wrzesień rozpoczyna na majówkę gna rodzina * kiedy wrzesień, to już jesień, wtedy jabłek pełna kieszeń Prawda , ze sa prawdziwe? Wstalam dzis wczesnie bo MM wybieral sie na dzialke, dzis jest taki czyn, niewiem dokladnie jak go nazwac, ale cos podobny jak spoleczny ... Kazdy dzialkowicz musi odpracowac 4 godziny w roku, jesli tego nie zrobi to musi zaplacic 50 euro do kasy dzialkowiczow... A MM lubi prace ogrodowe, ale powiedzial mi , ze woli za te pieniadze pojsc ze mna do Greka na kolacje... Taki juz, jest, byl, i go nie zmienie. Moze to dla niego forma relaksu?:) A ja bylam na rynku po swieze jaja i warzywka.... Teraz ide cos upitrasic bo obiad robie dzis na 13:00 Pozdrawiam WBW i zycze milego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie , o tym sie nie da i nie mozna zapomiec!!! GDZIE SĄ TE KWIATY - Wojskowe Piosenki POWIEDZ GDZIE TE KWIATY SĄ - GDZIE SIĘ POGUBIŁY ? POWIEDZ GDZIE TE KWIATY SĄ - CO Z NIMI DZIŚ ? POWIEDZ GDZIE DZIEWCZYNY SĄ - CO TE KWIATY RWAŁY Z ŁĄK, JAK TO WŁAŚCIWIE JEST - JAK TO WŁAŚCIWIE JEST ? GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT - PIĘKNE KWIATY? GDZIE SA KWIATY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT - KAŻDA Z DZIEWCZĄT WZIĘŁA KWIAT, KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - JAK TE KWIATY, GZDIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE DZIEWCZĘTA Z TAMTYCH LAT - ZA CHŁOPCAMI POSZŁY W ŚWIAT. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT - DZIELNE CHWATY. GDZIE SĄ CHLOPCY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT - NA ŻOŁNIERSKI POSZLI SZLAK. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - TYCH SPRZED LATY, GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE ŻOŁNIERZY NASZYCH KWIAT - TAM GDZIE W POLU KRZYŻA ZNAK ! JAK TO WŁAŚCIWIE JEST - JAK TO WŁAŚCIWIE JEST ? GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - TAM GDZIE KWIATY. GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - CZAS ZATARŁ ŚLAD. GDZIE MOGIŁY Z TAMTYCH LAT - TAM GDZIE KWIATY POSIAŁ WIATR. KTO WIE CZY BYŁO TAK - KTO WIE CZY BYŁO TAK ? http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2342.jpg Alibabki pozdrawiam Was Wszystkie milutko.:) Mam dzis cala chalupe gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :)) Pamietamy belvo, chociaz..... pamięć pamięcią ale nasze władze nadmiernie grzebią w przeszłości , nie troszcząc się o przyszłość..... a wszystko co w nadmiarze powoduje przesyt! Urodziłam się cztery lata po zakończeniu wojny , pamiętam jeszcze Wrocław w gruzach ale czy mam wciąż o tym mówić? Wystarczyło by , gdyby w tym dniu odbyły się okolicznościowe akademie , złożono by wieńce , jakiś film..... i nastepnego dnia żyjemy z twarzą zwróconą ku przyszłości a nie do tyłu!! Świat nas wyprzedził już chyba we wszystkim a my nic tylko pomniki, medale , uroczystości ku czci, oficjele i purpuraci , całowanie po łapkach czy pierścieniach i totalne włazidupstwo!! A świat gna do przodu, ku gwiazdom.... W złym nastroju dziś jestem , drzażnią mnie nawet drobiazgi..... chyba się napiję drina! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko pewnie ze trzeba isc do przodu a nie do tylu..ale fakt ze my mozemy isc do przodu zalezy od tych ktorym w rocznicach takich jak ta nalezy sie czesc.. Ot i wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was moje kochane babki wrociłm z pracy, zjadłm obiad, no i co , zsiadłm od kompa widze Zofinka w jakims wiselczym humorki, ale wcale sie nie dziwie, tyle zametu , tyle zawieruch , chlają się jak wsciekłe psy , drą ta biedna Polske na strzepy , a my biedny pleps patrzymy sie na to jak na darmowe widowisko.... żałosne zbojkotowałam ostatnio TV i nie patrze wcale na takie darcie kotow, jak zreszta wiele ludzi , wszyscy sa zmeczeni takimi chorymi sytuacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Belwuniu , dobrze, ze wpadłas na nasz topik płyta juz lec..... najprawdopodobiej bedzie za 6-7 dni... wysłałm poleconym listem , z obawy , zeby sie przypadkiem komus nie spobobała za bardzo, juz nie moge sie doczekac kiedy bedziesz jej słuchac piosenka o kotku jest 18... tylko sie martwie czy to ta piosenka? własnie jak pisze , słucham tej płyty... moim hiciorem jest \"na francuskiej\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedna ta nsza Polska , Belvuniu, no ale coz my sie do takiej szarpaniny przyzwyczailiśmy... wiesz moim zdaniem nie dorosliśmy do demokracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SZAROOKA :) A jakoś tak mam z tym humorkiem moim.... I powiem wam dlaczego - nie spałam całą noc z powodów bardzo osobistych, własnie dzis mija pięc lat od bardzo traumatycznych przeżyć , które wywróciły moje zycie do góry nogami!!! Z psychicznego doła , który trwał ponad rok , wyszłam o własnych siłach , jakoś funkcjonuję ale ....mój mozg \"zapisał\" sobie tamte tragiczne wydarzenia i nawet jesli o nich nie myślę , to jak zaprogramowany sam mi o nich przypomina....(psychika ludzka niezbadana jest! ) .A poniewaz nie spałam , miałam włączone tiwi, oglądałam całe to gówno w wykonaniu naszych polityków , co mnie jeszzce bardziej dołowało. w tej chwili już jest lepiej , dzień się kończy , może sen mnie powali na mojego jasieczka polarowego , jutro wstanę jak nowo narodzona? więc się na mnie nie gniewajcie , poprawię się :) całują was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Zofinko wspołczuje ci tych przezyć , kazde takie przezycie zostawia slad nie do zatarci , wiem ,wiem, kazda ma takie rysy na sercu,powracaja i dręczą , ale wiem z doswiadczenia, ze z czasem to troche mniej boli... blizan oblewa sie bardzo gruba skorą .. wierz mi... 27 lat temu myslałąm , ze świat mi sie zawalił i nie bede w stanie oddychać , a co dopiero żyć , przetrwałam.... teraz patrze z perspektywy czasu... westchnę i pomysle, ze dałam sobie rade i wykaraskałam sie z takiej traumy, koleżanki powiedziały , ze jestem bardzo silna , tak , i to tez miało duze znaczenie, ale człowiek nie jest ze stali... a może?? Zofinko musze chyba poszukac jakiegos kielonka i puścic jakas muzyczke ... co ty na taka propozycje... moze dołacza do nas nasze babki i zrobimy sobie bibkę na te nasze małe smuteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne!! bardzo lubię ten kabaret :) Dzieki :) a co polejemy do kielonków? na sąsiednim topiku popijają ajerkoniak :).... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sie ciesze , że jesteście :D Zosiu ❤️ Szarooka ❤️ belva ❤️ witam , ściskam , pozdrawiam :D mam nadzieje humorki macie juz ok mimo zawieruch bo moje drogie czyz mamy na nie wpływ? a gdzies powiedziano zeby nie kłopotać sie tym , czego zmienic nie jestemy w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki !!! Jestem , wpadlam choc jeszsze do Was na chwileczke, mialam gosci z Braunschweigu... tzn . kolezanka z mezem, swoja synowa, synem i wnukami... Bylo bardzo gwarno :) a ja juz troszke od malych dzieci odwyklam... Ale nie powiem, ze mi to przeszkadza... Tylko mam dzis cos podwyzszone cisnienie wlasnie mierzylam, moze za duzo kaffee wypilam... Kabarecik mnie tez rotwselil.. Super:) Bardzo ciesze sie ze wszystkie jestescie.:) Belvus❤️ Ty moj!!! Masz tak jak ja wrazliwa dusze, moze to przez ta rozlake z krajem jestesmy bardziej wyczulone na Polskosc.:) Zofinko, tak przezycia z czasem i data powracaja:) Ale juz bedzie wszystko dobrze , przytulam Cie tez bardzo mocno... Szarooki skarbie, Ciebie tez przytulam do mojego serduszka... Kwitną, kwitną, kwitną wrzosy Złoci się gorczycy łan Pozbierane z pola kłosy A na stole miodu dzban Przyjdą chłody, przyjdą deszcze Liście gdzieś poniesie wiatr Nie spostrzeżesz gdy za oknem Biały Będzie cały świat Usiądź wtedy przy kominku Drwa do ognia dołóż tak Aby ciepło i przytulnie Było w ten zimowy czas http://images.google.de/imgres?imgurl=http://pg&imgrefurl=http://tomszak.pl/galeria/wrzosy/page_01.htm&h=392&w=294&sz=155&hl=de&start=31&um=1&tbnid=ms1UIdF-lQKJkM:&tbnh=143&tbnw=107&prev=/images%3Fq%3D%2B%2Bwrzosy%2B%2B%26start%3D18%26ndsp%3D18%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dde%26sa%3DN Google-Ergebnis für http://tomszak.pl/galeria/wrzosy/Calluna%20vulgartomszak.pl/galeria/wrzosy/Calluna%2520vulgaris%2520Darkness%25203.jis%20Darkness%203.jpgALERGIA WRZOSOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sory alisario ,że nie wymieniłam ciebie bo nie było cie jeszcze wieczorem , ale Ty ciut jakbyś mnie niezauważyła hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiat pedzi do przodu,a my oglądamy się do tyłu - nie chcę nikgo urazić,ale podyskutować mozna.np dzisiaj pamiętna rocznica,a w niemczech zloty neonazistów -propozycje dla nas aby wrócić do starych granic w zamian za uzyskannie narodowości niemieckiej(czyzby tej wybranej?) - pobite gęby facetów o pochodzeniu muzulmanskim - czyzby powtórka z historii?? Nie wolno zapominac historii,trzeba wyciągać z niej wnioski,wszystko tam już było.HISTORIE należy pamiętac i uczyć - aby nie obudzić się któregoś dnia z ręką w nocniku. Co do naszej pozycji w Swiecie,to w chwili obecnej jesteśmy dołowani przez europę,nasza mlodzież wyjechała na służbę do narod€w wybranych,są lepsi od ściąganych tam dotychczas muzułmanów,nie są oszołomami religijnymi ani nie Sciągaja za sobą calych,liczących kilka-dziesiąt członkow rodzin. Polska zawsze byla wykorzystywana,jak nie przez jedną stronę,to teraz drugą.Jesteśmy rynkiem zbytu,nasze zakłady pracy polikwidowano,banki,media, to wszystko za pomocą polako-zdrajcow przeszlo w cudze łapy. Po tej wypowiedzi,jak nie chcecie mnie na tym topicu,to mi napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko!!! Przepraszam zapatrzylam sie w TV na SAT 1, fajny program rozrywkowy wlasnie leci.. Daj dziobka, daj moja kochana kolezanko.👄 cmok!!! hihihi DOBRANOC Mendelku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro 👄 Wybaczcie kochane moje , ale oczy mi sie dzisiaj jak nigdy zamykaja... Kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libra nie zajmuje sie polityką i raczej jestem zdania ze naprawde trudno juz komukolwiek uwierzyc ja uważam nie mam wpływu , nie jestem w stanie nic zmienić sama osobiście to niech sie dzieje wola nieba bo szkoda zdrowia Masz prawo do swojego zdania Wspomne Libra ze masz podobna sytuacje w domu jak ja , podkreślam podobną , bo ja pracuje i jeden obowiązek więcej , ale to nie teraz i nie tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libro czemu myslisz , że cię nie chcemy? Przecież po to tu jesteśmy , byśmy mogły się wypowiedzieć , napisać to co myślimy , przecież kazda z nas jest inna , ma inny gust, przekonania , zasady wyniesione z domu..... uksztłtowało nas zycie , tak albo inaczej, Wiesz o tym , że nawet jak 10 osób będzie patrzeć na jedno jabłko i je rysować , to na kazdym rysunku bedzie ono inne? Tak i my jesteśmy rózni :) I bądz z nami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mendelka dzisiaj chyba nie było alisario... cosik chyba nie teges ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze juz spicie?? Ja sobie jem buleczke z gorgonzola i popijam Pinot Griggio.. Libro dobrze ze sie wypowiedzialas. Ja sie zgadzam z twoja opinia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×