Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

no tak jak my spimy , belva zajada bułeczki ;) jak ona spi , to my...... nie , nie napiszę , że tez zajadamy , bo to chyba nieprawda , nie? Różnice czasowe powodują , że wciąż się mijamy a tak bym chciała , bysmy razem usiadły przy stoliku, nakrytym śnieznobiałym obrusem w żółte słoneczniki i wypiły poranną kawę przy wtórze śpiewu ptaków...... ale to chyba marzenie ale marzenia nic nie kosztują i są ogólnie dostepne :) witam więc wszystkie klubowiczki na porannym śniadanku , kawa paruje , jest gorąca i mocna.... są oczywiście wszystkie dodatki do niej , więc się częstujcie , bardzo proszę :) miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z Wami sie przywitać - możemy pogadać nie znając sie osobiście i to chyba jest zaletą.Pozwolicie mimoże na pociągnięcie dalej mojego wczorajszego tematu,nam sie mówi,że ie mamy pamiętać, dobrze by było,sama uwazam,że należy wybaczać,nie żyć przeszlością,ale chyba nóż w kieszeni się otwiera jak niejaka Erika Steinbach tworzy centra wypedzonych \"zapominajac\" o nieszczęściach spowodowanych przez hitlerowców,niemcy domagają się od nas odszkodowań,właśnie oni zupełnie zapomnieli o przeszłości, a swoim dzieciom nie przekazali prawdziwej historii. Co do naszej polityki - to faktycznie,nie ma co się przejmować,ale jakiś maly wpływ na rzeczywistość obecnie też mamy - jedyną możliwością jaka dała nam demokracja - iść na wybory. Mój Men siedzi ciągle w polityce,widocznie mi też sie to udzieliło,zresztą jak już pisałam stajemysię coraz bardziej do sibie podobni buuuu. Nasi rządzący zrobili dla nas (starych - jak siebie okreslam) jedno,dali parę groszy emerytury,pozbawili np.mnie pracy w zamian dając paszport - jak chcesz to wyjedż,nikt nie będzie za tobą płakał. Dobre to,ale juz nie dla mojego rocznika - czuję się przegrana. No to na tyle,trzymajciesię klubowiczki zdrowo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zofinko, Libra no to ciagne temat troszku owszem otwiera sie noż Libro , owszem chodze na wybory , ale puki co to nikt nie gwarantuje mi emerytury tylko jałmuzne AZ BOJE SIE ZE BEDE WEGETOWAć , pracuje juz ponad 30 lat i do emerytury jeszcze conajmiej 8 lat (jeżeli nie wydłużą czasu pracy ) szoook ile bede miała tej emerytury jak słysze co dalej z ZUS em Teraz z pomoca rodziców lub dziadków do przodu, a potem na starośc liczyc na pomoc dzieci???(jeżeli dobrze zarobią , ale nie u nas w Plosce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam sms od Nojeczki pozdrawia wszystkie serdecznie, imion raczej wymieniac nie jestem w stanie bo mi komórkie zablokowała hihihih tyle tego napisała nadal ma problem z netem , wczoraj gdzies na koncercie była , zdrówko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was BABECZKI WBW!!! Jestem, wyspalam sie dobrze, ale z robotka sie przez to nie wyrobie:) Zartuje jeszcze wszystko nadrobie :) Dzis jestesmy zaproszeni na obiad do restauracji... Dzieci nasze obchodza 13 rocznice slubu :) Tak szybko ten czas zlecial ! Wezme kapiel, zrobie fryz, troszke pudru na nosek , kiecke odswietna \"na tylek i ole , ole, ole, ole hihihi ! Libro kochana ja tez jestem za tym i zgadzam sie bardzo z Twoimi wpisami... Tez az serce mi krwawi widzac te zloty neonazistow... Zgadzam sie: historii nie da sie zapomiec , to siedzi w nas chociaz urodzilam sie juz po wojnie, bo w 1951 roku. Jednak dobrze pamietam, opowiesci moich dziadkow , rodzicow , widzialam i plakalam na \"Czterech pancernych\", a pozniej na \"Zakazanych piosenkach\" czy \"Polskich drogach\"... A to tylko mala namiastka tego co sie kiedys dzialo i bylo codzienna rzeczywistoscia.... Coperto: ja pozdrawiam nie tylko osoby przebywajace na topiku w danej chwili, ale i te ktore bardzo szanuje i lubie... Szkoda , ze nie zauwazylas jeszcze tego.. Bo mam wrazenie, ze wszystko ostatnio bardzo dobrze zauwazasz:) Belvo: wiem, ze ze smakiem zajadalas buleczke , tylko znowu nie mam pojecia z czym ? Czy dobrze mysle ze to jakis wloski ser a to co pijesz to juz wcale nie wiem co to za napoj !?:-D Zofinko, dzieki za kaffee, smaczna i taka jaka lubie :) Pozdrawiam Was i zycze milej niedzieli ... Do wieczorka. pa pa👄 PS. Pozdrawiam Szarooka, Medelka i Nojeczke👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach!! Copertko jak Ty sie we wszystkim dopatrujesz zlego, przeciez to zart, dziekuje za pozdrowka od Nojeczki👄 Spadam bo mam wanne przygotowana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soryy Alisarko ale chyba nie we wszystkim :) poprostu fragment Twojej wypowiedzi tak mi zabrzmiał dzieki ze wyjasnłas ok spoko miłego dnia 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w nocy okropnie sie meczylam i rozmyslalam nad moim kolejnym wyjazdem do Europy z mezulkiem tym razem... Mamy juz bilety i wszystkie rezerwacje w Niemczech i Wloszech.. Wiecie co ja postanowilam? Nie jade nigdzie.. Nie chce mi sie tyle telepac aby 3 dni siedziec na targach w Niemczech potem ( jedyna przyjemnosc) jechac do przyjaciol nad morze bo maja sliczny stary dom i nas zaprosili, potem znowu jechac do mojego miasta i co prawda byc z moimi dziecmi ale tez wysluchiwac mojej starej skrzeczacej bez przerwy tesciowej.. A z mnie glowa od tego rozbolala i postanowilam ze nigdzie nie jade.. Tym bardziej ze dpoiero co przyjechalam.. i musze teraz troche popracowac bo zaczyna sie sezon.. Z lubym mamy jakies ciche dni ostatnio.. On nic tylko oglada mecze w tV i mna sie wcale nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Juz jestem w domku.:) Niedawno przyslismy, bylo przyjemnie i fajnie, tylko troszke mi sie jakos kiecka w pasie skurczyla:-D Bo bardzo lubie Grecka kuchnie:) Jak ten czas szybko leci, jeszcze 120 dni i NOWY ROK !!! Boze, i to tak rok za roszkiem czlowiek srarszy.:( Wiem , ze to rzecz natury, ale dlaczego az tak szybko??? Zaraz na TV Polonii leci nasz ulubiony serial..\" M jak milosc\" Wiec pa! BABECZKI👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka!!!!! czy ty już myslisz o Sylwestrze? i przypominac nam o upływajacym czasie? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane babeczki nie odzywałam sie od rana bo mm był wczoraj na pokazach lotniczych w Radomiu i zgrywał zadjęcia i film... jest ich około 120 ... nie powiem , bardzo efektowne, ale.... wypadek tych dwoch pilotow zupełnie zmienil nam nastroj... w tym roku były pokazy skoczkow sapadochronowych w Łodzi , 1 -go czerwca .... impreza była bardzo blisko naszego domu...moj syn na wlasne oczy z balkonu widziął , jak jednemu z nich nie otworzył sie spadochron i runął na ziemię ... to było bardzo traumatyczne dla niego przezycie ... był namawiany przez MM na wyjazd do Radomia , ale odmowil , bo ma jeszcze przed oczami tego biednego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvuniu skarżysz sie na swjego mena ???? Boze, moj nigdy nie zwracał na manie zadnej uwagi i nigdy nie usłyszałam , ze ładnie dzis wydlądasz , lub cos w tym stylu , dokładnie czuje sie jak ta kobita z kawału, ktora za wszelka cene chciął zwrocić na siebie uwagę ... poszła do fryzjera ... mąż nic , poszła kupiła nowa sikienkę ... mąż nic ... kupiła sexi bielizne ... maż nic... zdesperowana włożyła maske przeciw gazowa, gdy otworzyła mężowi drzwi ..mąz tylko skwitował.... co brwi zgoliłaś?.... moj taki własnie jest, jak bym załozyła worek po cemencie , lub kreacje od Tifaniego on nic nie widzi.... zero zainteresowania moja osoba . nie denerwuj sie twojemu moze minie , moj sie juz chyba nigdy nie zmieni:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska!!! Nie wiem czy jeszcze dozyje do sylwestra, bo ledwo dzis co dycham:-D hihihi! A tak na powaznie , to bedac dzis w tej restauracji, popatrzylam na znajomych zaproszonych przez moich dzieci... Byli tacy mlodzi i urokliwi.. Tylko po mnie i po moim mezulku widac bylo juz starosc.hihihi! I we wrzesienu juz zaczyna sie moja nostalgia za konczacym sie latem:( Ciagle spiewam sobie tak: Bo mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień, Niech mówią: głupi, o mnie, a mnie jest żal. Za oknem szaro, smutno, a jeszcze przed miesiącem Pogoda, zieleń, słońce, naprawdę żal. To tak jak gdyby ktoś najdroższy nagle odszedł I zabrał radość, uśmiech, a zostawił łzy. Bo mnie jest szkoda lata i ludzi żal, i nieba, Po którym płyną smutne jesienne mgły. Człowiek pensję ma bardziej niż marną: tysiąc złotych miesięcznie - niewiele. Ale w lecie, tych tysiąc, to suma! Można za nią jak król jakiś żyć. Słońce grzeje, opala za darmo, Wisłę gratis masz w każdą niedzielę, Ptaki dają bezpłatne koncerty, nawet nie chce się jeść ani pić. Jesień, owszem, jest piękna, bogata, bardzo urozmaicona i pełna kolorów. Ale gdzie, gdzie jesieni do lata, do lipcowych, sierpniowych wieczorów! Już niedługo i zima przyleci, pełna śniegu, zawiei, zamieci. A mnie w głowie poziomki i głupstwa, jakiś koncert i Wisła, i las. A mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień, Niech mówią: głupi, o mnie, a mnie jest żal. Za oknem szaro, smutno, a jeszcze przed miesiącem Pogoda, zieleń, słońce, naprawdę żal. To tak jak gdyby ktoś najdroższy nagle odszedł I zabrał radość, uśmiech, a zostawił łzy. Bo mnie jest szkoda lata i ludzi żal, i nieba, Po którym płyną smutne jesienne mgły. ************************************** Zosiu, bardzo dziekuje za przesylki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też cię lubię , Alisario :) SZAROOKA Jak przeczytałam , co napisałaś , to sama nie wiem , co mam ci napisać? Chłop ma taką śliczną , zgrabną kobitke i nie zauważa jej? Zawsze powtarzam , że chłop to najwieksza pomyłka pana B.!! Coś o tym wiem , bo w tajemnicy wam powiem , że Bóg była kobietą hihihihihhiihi Tyle żarty, a tak naprawdę to jest bardzo smutne..... Przytulam cię , Oleńko do serca , czujesz? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szrooka, tak to straszne przezycie widziec na wlasne oczy taka straszna tragedie. Wiem cos na ten temat: Bedac mloda dziewczyna bylam swiadkiem strasznego wypadku... Obraz ten nawet teraz wspominajac mam przed soba... Byla to starsza kobieta.. Lezala na srodku jezdni a z ust saczyla jej sie krew, jeden pantofel miala na nodze drugi lezal pol metra od niej i widzialam tez torbe z powysypowanymi zakupami.. Potem zrobilo mi sie slabo... Pamietam, ze po tym przezyciu dlugo nie moglam dojsc do siebie, nie moglam spac, a nawet jesc.. Ten wypadek w Radomiu widzialam wczoraj w TV... Tak to musial byc straszny widok dla ludzi patrzacych na ludzka smierc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" MEZOWIE\" w calym tego slowa znaczeniu :-D Belvus, Szarooka, nie zwracajcie na nich uwagi oni sa zazdrosni o Was dlatego tylko udaja, ze nic nie zauwazaja... Ale tak naprawde widza , ze z Was laski jak sie patrzy i boja sie Was chwalic.. To zwykly strach starzejacych sie mezow :-D Moj tez nic nie zauwarza, tylko jak gdzies sie zasiedze to wypytuje a wrecz wymaga szczegolow.) I zaczyna sie: a kto tam byl ? a co ? a jak ? a gdzie? Wtedy wychodzi z kazdego malzonka zazdrosc i ciekawosc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ty masz rację Alisario? Mężczyżni też się starzeją i to brzydziej , niż my!! masz rację :) wpadłam tylko na chwilkę , by się na dziś odmeldowac , jutro muszę wstać wcześniutko , bo o 9 a to dla mnie srodek nocy!!!! :) jak zdążę , to jeszcze przygotuję śniadanko dla was teraz miłej nocy zyczę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS klubie 50-60 zabradziłam ciut w sąsiedztwie odpisałam na maile i późno zrobiło sie a temat chopa to temat rzeeeka, co prawda ciut krótsza niż o babach ale tez jest co pisać :D Bywa , ze kochaja na swój sposób a nam nie oto chodzi , bo marzymy o czyms takim ze dech zapiera i nigdy tego nie doczekamy :) chocbysmy baaardzo sie starały a może sie myle , póxno i nie wiem czy dobrze mysle DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To święta prawda,niby nas nie zauważają,ale życia bez nas też sobie nie wyobrażają.W końcu co od nich wymagać? - przecież to TYLKO CHŁOPY.Nieraz też zastanawiałam się nad tym,ktowymyślił,że Bóg to facet? - oczywiście faceci.Mnie tu bardziej odpowiada Uniwersum i Najwyższy Absolut. Co do emerytury - rozumiem Twoje rozterki,ja też mam grosze nie starczające na rachunki.Ze Starym schowaliśmy głęboko dumę i korzystamy z pomocy syna - upokarzające? Nie wiem,zawsze bylo dla mnie normalne, pomoc dla dzieci - ale teraz wszystko postaewione na glowie.Nieraz sobie myślę,nie umarłam z glodu do tej pory,to po co martwić się na stare lata.Nasze pokolenie nauczyło się żyć w trudnych warunkach,jakoś sobie radziliśmy,tylko te dziadowskie opłaty takie wysokie.A tu idzie zima i skora mi cierpnie czy starczy na ogrzewanie.Były zimy,że średnia temp.w domu mieliśmy 13 stopni,a jak wzięłam sie za sprzątanie to i tak bylo mi za gorąco. Pozdrawiam Was gorąco i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pozegnam Was juz ALIBABKI!!! 🌼 Copertko, jutro Ci odpisze dobrze ? ❤️ Ale masz zyciowa stopke , bardzo mi sie podoba...:) Libro, ten temat co poruszylas to niestety smutna i przykra prawda :( Zycze Wam kolorowych snow ! Dobranoc...👄 Już księżyc sam odwiedził nas Powiedział mi, że pora spać Nie mówiąc nic rozluźnić czas I cieszyć się z nowego dnia Gdy zapada zmrok i dźwięki gitary, Kiedy sen tuż o krok buja jak okręt na fali, Czekaj na świt, pewnie znajdziesz coś w nim... Dobranoc, już śpij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpijcie smacznie i niech nam sie przysnia rycerze na bialych koniach, ale tacy prawdziwi... tylko zeby nie byli zakuci w zbroje:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Uśmiecham się do was słonecznie , w ten pochmurny i wietrzny poranek (bo u mnie teki jest!) Patrzę przez okno i chyba widzę tam , daleko jeszcze ale już wyraznie zblizającą sie jesień.... Człapie w tych swoich wielkich kapciochach ze spadłych liści , w sukience szarej jak chłodne poranki.....a na ramionach , by nas pocieszyć, ma złoto-żółty szal , utkany z nitek babiego lata i promyków słonecznych..... jesień...... a mnie jest szkoda lata.... wszystko to trąci melancholią , więc żółty obrus na stole rozkładam , stawiam wielką maszynę do parzenia kawy, są szklanki , filizanki , cukier i smietanka..... nawet woda do maszyny nalana , wystarczy guziczek wcisnąć a poleje się do szklanek -czarny jak smoła - goracy jak piekło - słodki jak miłość napój zwany kawą!! Zapraszam więc klubowiczki do wspólnego picia i ploteczkowania :) SZAROOKA .. nawet goły rycerz mi się nie przyśnił.... :( Libra bardzo mi jesteś bliska 😘 Belvo stęskniłam się za tobą :) Alisario jeszcze śpisz? :) Lecę do pracy , wpadnę tu do was, do Klubu, wieczorkiem miłego dnia , miłe moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie , czego byście się napiły wieczorkiem? prześlijcie mi telepatycznie lub...... tu napiszcie :D Wrócę , wypijemy ps jak ja lubię ten cieplutki klimat naszego Klubu, jest tak kameralnie.... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko dzieki za poranna kawusie ... mniodzio!!! ja niestety ide na II zmiane:( , bardzo tego nie lubie, no ale coz.....żeberka wstawiłam do piekarnika , beda na obiad.. z kasza gryczana dla MM , a z kaszą biała dla synalka Wiesz Zofinko , ja mam ochote na łyczek dobrego koniaku, wiem , nie wszyscy sa pasjonatami tego trunku , moze ma specyficzny zapach, zalatujacy bimbrem, ale to nic w porownaniu z tym jaki ma efekt , rozgrzewajaco- rozluźniający wzystkie członki.. moj kolega mowi na taki efekt...\"jakaby Jezusek ci stapał po klacie\"... bede dopier po 21-ej trzymajcie sie mocno, ide do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nasz topik jest bardzo kameralny i klimatyczny ma racje Belva , ze na sąsiednim ilość przemienia sie w jakość ... moze dlatego , ze jest ich bardzo dużo , a nas jest tylko troszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam żle ...przepraszam.... chodzi mi o to,ze piszą na ilość , a nie na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki!!! Dziecdoberek WBW !!! Pije Zosi czarnego szatanka:) zeby szeroko roztworzyc oczy i spojrzec na swiat... Cos tak od rana poetycko Zofinko sie o pieknej jesiennej Pani wyrazalas:-D Pewnie naszla CIe wena.? Superr!!! I zaraz nasunela mi sie ta mysl...:) \" Od rana mam dobry chumor na ulicy do przechodniow smieje sie \" Alibabki i tak trzybac:) Szarooka, ja tez nie przepadam za koniakiem, ale jak tak pieknie mowi Twoj kolega o nim , to tez chetnie malego koniaczka z Wami wypije:-D Ja dzisiaj gotuje bigosik , bo zostalo mi troszke przy duzo pieczonego mieska i kielbasy od sobotnich gosci... A kapucha przyjmie wszystko:) PS.... I jeszcze cos o naszych Panach.. Wczoraj mojemu do snu zaspiewalam :-D to sie pogniewal:) Danuta Rinn - Gdzie ci mężczyźni Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy, mmm, orły, sokoły, herosy!? Gdzie ci mężczyźni na miarę czasów, gdzie te chłopy!? - Jeeeee! Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk, drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere. Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane, gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane. Bez godności, bez honoru, zakłamane swoje racje wykrzykuje taki w domu śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji, śmiesznym szeptem po kolacji... Gdzie są prawdziwi mężczyźni tacy, mmm! orły, sokoły, bażanty? Gdzie ci mężczyźni - u-u-u - na miarę czasów, gdzie te franty - jeeeeee!!! Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!? Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma.... gdzie te chłopy, gdzie te chłopy, gdzie te chłopy, gdzie te chłopy? No nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma... Gdzie, gdzie, no gdzie, gdzie, no gdzie te chłopy!? - Jeeeeeeee!!!!!!!! no gdzie te chłopy!? je!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D Pozdrawiam i do milego,,,,,,,👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×