Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Zycze powodzenia kolezanko🌼 Coperto, mnie tez nic nie wiadomo o innym topiku... A do Was wpadam , bo ALIBABKI bardzo lubie.... Tylko smutno mi , ze Belva sie nie odzywa:( zeby nie byla tylko chora.!? Mendelek tez sie nie pokazuje, ale mysle , ze po wakacjach sie wszystko wyklaruje... Pozdrawiam i zycze milych snow....👄 Coperto bardzo prosze pozdrow Nojke odemnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, na początku byłam z Wami. Teraz chciałam się trochę przypomnieć, biorę udział w konkursie naturelli gdzie stawką jest weekend w spa. Tak chciałoby się poleniuchować w luksusie, prawda? Jak byscie mogły kliknąć parę głosów, to bym była wdzieczna. http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=19682&pg=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję alisario za kliknięcie, psiunia urocz i podbija serca nas wszystkich, tylko ona o tym wie i bezczelnie z tego korzysta. Ale jak sie można gniewać na psiaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka wszystkim kliknełam na piesia a wczesniej w pracy klikałam na papuzki chyba mamy wspólną znajomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na pewno mamy, nie mówiąć, ze i my się znamy. Dzięki za poparcie, prosimy o nieustającą pamięć. Pozdrowienia coperto. Pamiętasz naszą klubową wigilię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_0406.jpg Dobraoc ALIBABKI👄 Kołysanka Nie bój się nocy - ona zamyka drzewa lecące i ptasie tony w niedostrzegalnych, mrocznych muzykach, w przestrzeni kute - złote demony, które fosforem sypiąc wśród blasku wznoszą się białe, modre, różowe, wznoszą się w lejach żółtego piasku, w chmurach rzeźbione unoszą głowy. Nie bój się nocy. Jej puchu strzegą krople kosmosu, tabuny zwierząt: oczy w nią otwórz, wtedy pod dłonią uczujesz ptaki i ciche konie, zrozumiesz kształty, które nie znane przez ciebie idąc tobą się staną. Nie bój się nocy. To ja nią wiodę ten strumień żywy przeobrażenia, duchy świecące, zwierząt pochody, które zaklinam kształtów imieniem. Ułóż wezbrane oczy w kołysce, ciało na skrzydłach jasnych demonów, wtedy przepłyniesz we mnie jak listek opadły w ciepły tygrysi pomruk. 21.XII 41 r. Krzysztof Kamil Baczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO !!! Witam i zapraszam na kaffee ze smietanka!!!! I PYSZNE CIACHO.:-D http://www.espresso-blog.de/images/espresso_macchiato.jpg http://gastronomik.no-ip.org/warsztat/zdjecia/delicje.jpg o kwiarach tez nie zapomialam _) Jezeli nie wpadniecje dzisiaj do klubu bedzie to oznaczalo, ze jestem tu intruzem..:( http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2311.jpg I nie bede sie Wam wiecej naprzykrzac. Pozdrawiam i W b W Caluje moze ostatni juz raz 👄????.. Wasza Alisaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystkie kliknięcia dzięki. Choć inny piesek prze do przodu. Alisario podoba mi się Twoje przesłanie, też zawsze staram się być sobą. To chyba najważniejsze w życiu i nie takie łatwe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witm was moje kochane , jak to mowi Alisaria , alibabki wstałam wczesnie rano, ale od razu miałam rozmowe na szczycie z braciszkiem , w takich rozmowach zatracamy poczucie czasu, i trwała od 6.30 do bez mała 10-tej ... u niego juz była 1 w nocy i pognałam go do łozka , bo ma długą trase do przejechania i musi być wypoczęty przed jazdą.... zachowujemy sie jak te dwie baby co siedzialy w wiezieniu w jednej celi, po 25 latach odsiadki wyszły , ale przed brama wiezienia nie mogły sie rozstac , bo miały jeszcz coś sobie do powiedzenia ... szykuje sie do pracy , trzymajcie sie... Belva chyba sie nie odzywa , bo szaleja w tych okolicach huragany i zapewne połaczenie jest tragiczne buziaki dla waswszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj SZAROOKA i pozostałe panienki.... Szkoda , że nie ma Belvy , ona chyba imieninki dziś ma? 😘 😘 😘 dla belwy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku!! Na sniadanie mam zaszczyt zaprosić , skoro jeszcze nikt tego nie zrobił :) Kawa świezo zaparzona dymi w dzbanku na stole , pachnie swieży chlebek i masełko są pomidorki , cebulka , śmietana , ogoreczki małosolne i zielone :) pozdrawiam wszystkie klubowiczki , które wpadną z wizytą , częstujcie się , miłe panie smacznego życzę miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toonia
Kiedy wroci Nojka czy w ogole wroci, teraz obawiam sie ze nie wroci juz to nie sprawa netu ona jest naprawde chora przez meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toniu
To bardzo przykre co o Nojce napisalas, biedna, kochana nasza Nojka... Zycze jej szybkiego powrotu do zdrowia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajarka1
Czesc Co tu tak cichutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajarka1
czy topik naprawde pada??? Szkoda odezwijcie sie dziewczyny!!! Gdzie belva, szarooka,zosia, iskierka, alissara,stefek,coperta,medelek i cala reszta???? Bo Nojka rozumiem ma biednaproblemy,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajarka1
Remedium Światem zaczęła rządzić jesień, Topi go w żółci i czerwieni, A ja tak pragnę czemu nie wiem, Uciec pociągiem od jesieni. Uciec pociągiem od przyjaciół, Wrogów, rachunków, telefonów. Nie trzeba długo się namyślać, Wystarczy tylko wybiec z domu. Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle W taką podróż chcę wyruszyć, Gdy podły nastrój i pogoda Zostawić łóżko, ciebie, szafę, Niczego mi nie będzie szkoda. Zegary staną niepotrzebne, Pogubię wszystkie kalendarze. W taką podróż chcę wyruszyć, Nie wiem czy kiedyś się odważę Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem i czekam jak ta psina na reszte, moze ktoś sie odezwie nie spodziewalam sie , ze tak mozna tesknic , a ja czekam i czekam i czekam:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajarka1
Szarooka , poplakalam sie przy tej piosence:( Mocno sie wzruszylam Jestes kochana , ze tu wpadlas , wiec umowmy sie i przyzeknijmy sobie , ze bedziemy czekac.... I wpadac tu od czasu do czasu, az przyjdzie kiedys taki dzien i wroca jak pisze alisaria nasze Alibabki.... Moze po wakacjach sie znowu spotkamy... Medelku, Belvo, Coperto, Iskiereczko Alisario , Kruszynko co z wami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajarka1
Dziewczynki Pamietacie To:) Wio koniku I. Garai, J. Jurandot Powoli człapał konik skrajem szosy Starego Karambosza ciągnąc wóz Wtem piękne auto trąbiąc wniebogłosy Przemknęło obok nich wzbijając kurz Hej, ojcze - krzyknął szofer - widzi mi się Że piechtą jednak szybciej by się szło A stary mruknął - ej, ty tam urwisie Patrz swego nosa, bo ci utrze kto Wio, koniku, a jak się postarasz Na kolację zajedziemy akurat Tobie owsa nasypiemy zaraz A ja z miski smaczną zupę będę jadł A dla nich, choć w godzinę kilometrów robią sto Ni zupy nie ma ani owsa, wio, koniku, wio Wio koniku, dla nich zimny garaż Nam się lepiej żyje mimo starych lat Spotkali znów samochód na zakręcie Stał w miejscu wypluwając z rury dym A ów dowcipny szofer klnąc zawzięcie Schylony nad motorem dłubał w nim Karambosz dumnie spojrzał na nich z kozła Hej, chłopcze, krzyknął przez zwiniętą dłoń Patrz, żeby ta landara cię dowiozła Bo zawsze jednak to nie to, co koń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajarko , własnie czytałam nasze wpisy od 100 strony i dotarłm az od 117 i przypominałam sobie jak swietnie sie bawiliśmy z cała nasza gromadka .. oczywiście masz moje słowo honoru , ze bede tu wpadac i bede czekac ....wiesz, nie spodziewałam sie , ze bede tak emocjonalnie podchodzic do sprawy naszego topiku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×