Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość bajarka1
Ja tez, jak widzisz przyzwyczajenie i sentyment bierze gore:) Ciesze sie , ze sie ze mna zgadzasz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Szarooka , bajarka dałyście mi nadzieje , ze mimo wszystko i jednak byłysmy , mysle ,ze jesteśmy i będziemy ciesze sie ze mimo moich skromnych wpisów jednak oprócz mnie tez sa takie co wierzą , ze nie zginiemy :D Ptak nie śpiewa już tak głośno Bo zagłusza go wiatr Ale wciąż nadzieję mam Że zmieni się ten świat refren: Niech wystarczy sił by świat znowu żył A nadzieja kryła się w nim Serce znowu śpi, ale wierzę, że ty Swoje szczęście odnajdziesz w nim Znajdziesz je w nim Jeszcze moment, jeszcze chwile dwie Coś od nowa dzieje się Dusza budzi się jak wiatr Znowu wolna jest jak ptak Niebo kwitnie jak wiosenny kwiat Serce nagle daje znak Wokół robi się tak pięknie jak Jakbym była we śnie Pragnę tańczyć, biec i latać W powiew wiatru znów się wplatać Pragnę wolna być dziś więc Nie zatrzymuj mnie nie nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko kochana jestem na strazy i czuwam , to nie istotne czy wpisow miałas mnie lub wiecej , ja tez nie zawsze zaglądłam czesto , ale to nie jest najwazniejsze , najwazniejsze, ze byłysmy razem zastanawiam sie dlaczego tak gwałtownie przerwała wpisy Belva , to dla nie j nie podobne ... ??? co z nia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka , Coperto!!! Mysle , ze moze jej sie popsul komputer juteo do niej wysle @ Do Medelka tez napisze.... Ale bedziemy czekac, tu na nich zobaczycie , ze sie odezwia:) A na dobranoc kochane Alibabki zycze kolorowych snow 👄 przyjaciele Noc juz przyszla, ciemno dookoła, a ktoś pod oknem \"Karolcia\" woła. Patrze, nie widze, no bo za ciemno, ale po głosach wiem ze ich pełno. Autor: Karolynus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i czekam cierpliwie na WAS wszystkie znów pare dni mam bez netu ale wróce napewno 🌼🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie opuszcze topiku Alibabki !!!! Poczekamy , zobaczymy moze kiedys i NOJECZKA WROCI:) Cierpliwosci stanie sie zadosc:) A wtedy jak dawnie poplyniemy w lady nieznane. Wszystkie razem, dobrze? JESZCZE SIE TAM ZAGIEL BIELI Wyszły kobiety na morski piach, stanęły nad wielką wodą, stare, młode, całe we łzach... I z wiatrem leciały od lądu, bezradne i mokre od łez, spojrzenia aż po horyzontu jasny kres... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra... Wrosły kobiety w nadmorski brzeg, w czekaniu swym i cierpieniu, jak kamienie, tnąc fali bieg. I z wiatrem leciało od lądu milczenie ich oczu i rąk, daleko, aż po horyzontu jasny krąg... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra, bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać, aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza. Męska rzecz - dognać w biegu i uśmierzyć grzywy fal... Nasza rzecz - stać na brzegu, stać i wierzyć i patrzeć w dal... Jeszcze się tam żagiel bieli, chłopców, którzy odpłynęli, nadzieja wciąż w serc kapeli na werbelku cicho gra, bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać, aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza. Bo męska rzecz być daleko, a kobieca - wiernie czekać, aż zrodzi się pod powieką inna łza, radości łza. Zycze milej Niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajarko czy wysłałaś @ do Belvy? ciekawa jestem ...?? weszłam an strony naszych kolezanek ... jestem troche zniesmaczona , tym co zaczełam czytac , co tam u diabła sie dzieje, jakies szrady i wklejanie cudzych wpisow pod jakies inne pomaranczowe nicki !!!... co sie dzieje ... nie wiem .. nie znosze takich dziwnych sytuacji ,... to rozpieprza cała atmosfere topiku , a myslałam , ze tam jest jakos normalnie ... dziewczyny wytłumaczcie mi... po co takie zagrywki, podchody... myśle , ze jest to osoba , ktora ma jakies zaburzenia emocjonalne i nie \"błyszczy \" na topiku , jedynym sposobem zaistnienia i zwrocenia na sebie uwagi- to taka strategia .. a moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre.......................
" ktora ma jakies zaburzenia emocjonalne i nie "błyszczy " na topiku "- Szarooka - obudz się!!!!! idz tam i sprawdz kim jest bajarka............przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajarka To Alisaria!!! Zaburzenia umyslowe to mysle, ze ty tak owe posiadasz!!! Biedna zalosna Kuklo!!! Miotasz sie po topikach i boisz sie odkryc Twoja pomaranczowa twarz:-D Pokaż swoją twarz Spójrz choć raz w lustro. Co pojawia się w nim? Jest O.K. to co widzisz i czy dobrze ci z tym? Nie graj bo nie jesteś tym kim chciałabyś być, Kim chcą widzieć cię inni. Wiesz, to takie denne jest... (Ref.) Pokaż swoją twarz, pokaż ile w sobie masz. Kim naprawdę jesteś, kogo znam. Nie mów mi, że kiedyś będę sam... Pokaż swoją twarz, I zdejmij maskę dla mnie dziś. Zostań sobą, taką jaka znam. Ciebie kocham i ciebie tylko mam... Pokaż swoją twarz...swą prawdziwą twarz. (Zwrotka) Zaufaj mi skarbie i bądź sobą, Ok? Tylko wtedy coś wygrasz, bo czym więcej tym mniej. Wszystko jedno jaką role chciałabyś grać. Kiedy zmienisz się całkiem, to nie będę chciał cię znać... (Ref.) Pokaż swoją twarz, pokaż ile w sobie masz. Kim naprawdę jesteś, kogo znam. Nie mów mi, że kiedyś będę sam... Pokaż swoją twarz, I zdejmij maskę dla mnie dziś. Zostań sobą, taką jaka znam. Ciebie kocham i ciebie tylko mam... Pokaż swoją twarz...swą prawdziwą twarz. Może robię źle, może robię błąd. Jestem jaki jestem, ty też sobą bądź... (Ref.) Pokaż swoją twarz, pokaż ile w sobie masz. Kim naprawdę jesteś, kogo znam. Nie mów mi, że kiedyś będę sam... Pokaż swoją twarz, I zdejmij maskę dla mnie dziś. Zostań sobą, taką jaka znam. Ciebie kocham i ciebie tylko mam... Pokaż swoją twarz...swą prawdziwą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka, Tak bajarka to ja , weszllam pod tym nowam nickiem, bo uwazalam i chcialam pokazac wszystkim jakie to proste... Jak wiele moze by podwojnych osobek lub nawet potrojnych w jednej osobie. Zawsze nie moglam z tym do ladu dojsc:) Zwracajac Sie do Ciebie na sasiednim topiku dalam Ci do zrozumienia , ze jestem Ci osoba znajoma ... Wlasnie weszlam tu by Wam napisac co zmusilo mnie do takiredgo czynu, a tu taka baba mie spotkala , usmialam sie do lez:-D Te chore osoby lubia zamieszanie na topikach, i maja ogromna satysfakcie by komus dopiec... \"Ale nie ze mna te numery Bruner\"...hihihi! mnie pomaranczowe wpisy ni grzeja ni ziebia:-D Tak, oczywiscie napisalam, dzis do Belvy I do Medelka Jak bede miala jakies wiesci to przekarze:) Pozdrawiam Alisaria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o skopiowany wpis Lami z godziny 9 i podwieszony jako wpis Dugi i robi takimi rzeczami zamiesznie to , ze zmieniłas nick alisario na bajarke - no coz moze miałas swoje powody jezeli ktos nazwał mnie żałosną kuklą niech i tak bedzie , jak komus ulży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry! Czy Ty uwazasz , ze ja z ta zmiana nicka lami na duga mialam cos do czynienia, bardzo przykro mi ale sie mylisz, ja brzydze sie takim czyms ... Nigdy przenigdy byb tego nie zrobila, to nie moj gust... A kukla pomaranczowa nazwalam pomaranczke... Czy mam rozumiec , ze to ty nia bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałas mnie opaczniw , nie napisłam ,z e to ty tylko jakas inna opętana ....ciebie nie miałam na mysli..... domyslałąm sie , ze jestes ktorąs z nas z naszego tpoiku ...p iecz pączki ... napewno beda smaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny !! Alisario jutro poniedziałek , proszę dokupić mąki i zabrać się do pieczenia pączków!!! Już mam tak dość odchudzania się mojej siostry , patrzenia , jak ona się katuje odmawianiem sobie wszystkiego , że z wilką ochotą pojem paczków!!! Oczywiście tych usmażonych przez Ciebie!!!!! SZAROOKA buziaki :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka, przepraszam!!!👄 Znasz mnie juz troszke, jestem taka zwariowana .:( Ale nie lubie zaklamania i ludzkiej krzywdy:) Zosienko jutro beda poczki przyrzekam to Tobie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w bambuko
Szarooka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA to kolejna niedopieszczone i niedowartościowane babsko, lata chyba po wszystkich topikach i mąci! Alisario , fajnie , tylko dla mnie z marmoladą , nie z różą, nie smakuje mi :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zofinko chyba masz święta racje ... zal mi tych opętanych ... moze jakes czary odczynic i zdjąć urok z nich .. niech sie babiszony nie męczą... albo jakie egzorcyzmy.. cy cóś :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam znad morza. Byłam w Kołobrzegu ( a miała być Czarnogóra i ciepłe kąpiele :( 😡 ) Odpoczęłam, ale powrót pociągiem ,bez kuszetki , męczący, więc cały dzisiejszy dzień przespałam! Nie zdążyłam jeszcze poczytać o tym, gdzie Wy wczasowałyście. Nadrobię zaległości już jutro. Tymczasem pozdrawiam wszystkie miłe dziewczyny.🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie z roza Zofinko:-D Szarooka i wszystkim Alibabkom zycze kolorowych snow... Po cicuutku zmykam:) Wejdzcie do łózka, niech przytuli Was poduszka, pomyslcie sobie, ze to samo teraz robie:) DOBRANOC 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PÓŹNĄ NOCĄ JESIENI JUŻ BLISKO Późną nocą jesieni już blisko Późną nocą jesieni już blisko Gdzieś pod lasem kwitnie ognisko Stoją sierpy powleczone chłodem Podciągają kolana pod brodę W kręg kobiety siedzą w milczeniu Wpatrują się w barwy płomieni I tylko czasem ptak jakiś wrzaśnie Ja nie zasnę, nie zasnę (I tylko czasem ptak jakiś wrzeszczy Chyba nikt nie śpi, nikt nie śpi) I wszystko normalnie poza tem Zwykła północ - pożegnanie z latem Tak mija ta dziwna godzina Gdy się kończy coś, a coś zaczyna ...............Wolna Grupa Bukowina..............🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie tak czulam , ze jestes na urlopie!!! Bardzo dziekuje , ze sie odezwalas👄 Ps. Widzicie dziewczynki czulam, wiedzialam, ze sie do nas odezwia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! WItam i zegnam sie z Wami Kochane ALIBABKI!!! Bardzo, przykro zostalam potraktowana przez niektore osoby... Dlatego juz bym nie potrafila sie odnalelezc na zadnym topiku! Zycze Wam kochane byscie sie odnalazly wszystkie i topik ten tetnil zyciem jak dawniej.... Pozdrawiam I caluje Wb W 👄 nie zapomne chwil spedzonych z Wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario, no nie bądź taka! Ja wróciłam , zaraz inne damy też skończą swoje urlopy... Bardzo Cię polubiłam ❤️ a pomarańczki zawsze mieszały😡 Ja nie zwracam uwagi i już ( chociaż troszkę mi to zawsze podnosi ciśnienie) 😭! Kiedyś dostałam wiadomość,że Belva jest w Polsce od 19 - 28, ale tylko w Warszawie... Myślę, że wkrótce odezwie się! Pozdrawiam wszystkie miłe dziewczyny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Alisario[cool} Naprawdę nie dzieje się nic Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz zawsze mieć w głowie tę samą pustkę i ciszę. Słowo to zimny powiew nagłego wiatru w przestworze; może orzeźwi cię, ale donikąd dojść nie pomoże. Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca, lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic - aż do końca. Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz zawsze mieć w głowie tę samą pustkę i ciszę. Zaufaj tylko warg splotom, bełkotom niezrozumiałym, gestom w próżni zawisłym, niedoskonałym. Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum, wódka w parku wypita albo zachód słońca, lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic i nie stanie się nic - aż do końca. Grzegorz Turnau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry a raczej dobry wieczór ! :) Witaj Aniu dawno nie widziana :) nie widziana przeze mnie , oczywiście :) fajnie znów cię czytać 😘 Alisario? co ty wyprawiasz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki wrocilam i napisze jutro bo dzisiaj jestem niepismienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×