Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

ja na ten swoj zab 1 (słownie jeden) zbierałam przez rok z tym , ze połowe sfinansował mi MM , poświciłam na nia tez częs mojej 13-nastki... niestety takie czasy , mozna powiedziec zenujace , zeby na taki zabieg składac jak na jakis zakup rzędu samochodu ... Nojeczko poszukaj stron internetowych we wrocławiu napewno sa tez i tam i nie musisz wydawac na hotel , np\" implanty zębow- wrocław \" lub cos w tym rodzaju , ja przynajmniej tak szukałam , az znalazłam... przygotowywałam sie prawie rok łacznie z zaplanowaniem urlopu , zeby cierpiec w domu a nie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciebie Belvuś , oczywiscie , mam srodki przeciwbolowy ..ketonal ... tak mocny jak narkotyk , biore profilaktycznie tez antybiotyk , zeby nie przyplątało sie cokolwiek ... dobrze , ze pogoda poprawiła sie i troche pada , tak mi zal tych biednych storzen , ktore w takie temperatury mordują sie z braku wody , masz kochane serce belvus , ze myslisz o zwierzakach .... maja troche od ciebie luksusu w postaci mini basenu i moga sie cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki !!! Wpadlam czynic swoja powinnosc:-D ....Jak Klub tak zapyzial.. Szarooka, widzisz jak sie uwijam, zaraz w Klubiku bedzie piko-belo lsnic wszystko:-D http://www.ancorgrupa.eu/files/Image/scierka1.jpg Wiem Co to znaczy plantacja zeba, bardzo Ci wspolczuje👄 Wszystko minie, a usmiech poostanie boski:):-D Oj zjadlabym tych grzybkow Nojeczko, zjadla:) Belvo, Ty to jak taka sliczna Nimfa w tym lasku wsrod zwierzat:) Sory!!! Iskiereczko, wczoraj zapomialam Ci przeslac buziaczka 👄 Zycze Ci wspanialego i slonecznego urlopu:) Pozdrawiam WbW i zycze milego wieczorku :) Jesień Szumiał las, śpiewał las, gubił złote liście, świeciło się jasne słonko chłodno a złociście... Rano mgła w pole szła, wiatr ją rwał i ziębił; opadały ciężkie grona kalin i jarzębin... Każdy zmierzch moczył deszcz, płakał, drżał na szybkach... i tak ładnie mówił tatuś: jesień gra na skrzypkach... Józef Czechowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario He he he he :-D :-D :-D Super pomysl z ta plantacja zebow!!! Ja zglaszam sie do podlewania :-D :-D Sle wam calusy!! Jestescie niezrownane! Wspaniale facetki !!!! W zwiazku z tym moim wczorajszym odkryciem umiescilam jeszcze 6 nowych basenikow wsrod lasu dla ptakow i innym malych zwierzaczkow.. Walsnie widze jak do jednego skrada sie wiewiorka.. No mimo tego ze nie lubie specjalnie wiewiorek bo zjadaja jajka ptakom to widze ze ta jakas wychudzona jest biedatcwo.. Niech sie napije.. Chce wam powiedziec ze jezeli przyszloby wam do glowy zrobic poidelka dla ptaszkow to musza one byc na tyle plytkie aby ptak widzac go z gory mial pewnosc ze moze stanac na dnie do kolan..Jezeli jest za glebokie to na nic sie nie nadaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zycze smacznej kolacjii ale moze coś lekkiego nie grzybki moje drogie , bo na noc niewskazane 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...belva
Kochana, ale ty masz czule serduszko, rzadko dzisiaj spotyka się takie osoby, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babiszony!!!! Wpadłam na chwilkę powitać was cieplutko i pozdrowić :D belvo 😘 copertko 😘 Alisario 😘 Nojka 😘 teraz biegnę do biedronek, które dzisiaj się zleciały po d Wrocławiem :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ab3de465f1e113a2.html zostawiam wam swieżo zaparzoną kawę , express będzie pracował , by woda była goraca :) jest i herbata do wyboru i gorace maslane bułeczki!! zapraszam na śniadanko :) smacznego pa, pa do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZAROOKA śliczna moja kolezanko! zapomniałam cię uściskać!! jak tam twoja buzia po wczorajszym? 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje śliczne duszyczki.... Zofinko nie mogę się doczekać relacji z biedrony(biedrony śliczne)...oraz fotek...bawcie się i za mnie na całego! Belvuniu...dobrze, że dbasz o zwierzątka....u mnie też są podobne akcje ale z tą wodą do \"kolan\"...ubawiłaś mnie do łez...wyobrażnia mi zapracowała...jak stoi ptaszek w wanience i te chude nóżki....i te jego kolana...hahahaha! Nie byłam na grzybach...bo komuś się pamięć pogorszyła...i zapomniał, że był plan wyjazdu....pomodlę się za Tą osobę. Za to wykańczałam cztery obrazy jednocześnie...do póżnej nocy...bo dziś za godzinę jadę na imprezę w terenie...może coś sprzedam. Alisario...super wierszyk...i Ty też...cmok! Szarooka...ja nie pozazdrościłam kochanie...nie jestem z tych...cieszę się...że będziesz piękna...a ubolewam, że tyle wydałaś...bużka! 👄👄👄....dla wszystkich wspaniałych dziewcząt...🌻!!!! pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAAMM I POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO Nojeczko powodzenia belvo wieczorem dowiem sie bliższych szczegółów o budowlańcu , bo jego zona nie zoriętowana tak do końca, pogadam z nim sama to napisze ci co dowiedziałam sie 👄👄👄❤️👄👄👄❤️👄👄👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woow alisario ale ty porządnicka klub taki lśniacy ze hej myśle ze znowu gwarno zrobi sie i bedzie milo i sympatycznie tak jak na dzisiejszej biedronie u sąsiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane babeczki noc przezyłam , ale buzka trochę spuchnieta Nojeczko - nigdy w zyciu nie przemkęło mi przez głowe o jakiejs zazdrosci... ludzie o malym sercu miewaja takie objawy ,ty kochana nie nalezysz do takich... wiem o tym .... Nojeczko życze udanych interesow 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas PADALO WCZORAJ I CALA NOC!!!! :-D Teraz slonce kruszy znowu kamienie ale swiat po kapieli jest wesoly.. Dzieki Bogu za ta wode!!! Nojeczko a moze narysujesz tego ptaszka po kolana w wodzie?? Szarooka jak zab?? Copertko dzieki ..moze cos z tego wyjdzie?? Zofinko promyku poranny,, szkoda ze ciebie tutaj nie ma.. Ja tak okropnie nie lubie robic kawy rano.. Powiedzialam lubemu ze robienie kawy to jest jego obawiazek malzenski.. Kiedys to nawet przynosil mi do lozka.. Teraz jak mu juz zpowszednialam ...:-( tego nie robi.. No robi ale rzadko :-D Alisario zagladaj czesciej do nas co??? Lubie czytac twoje wiersze.. a GDZIE MENDELEK?? lIBRA !!! JESTES TAM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Belvuś-- nie ma naszych dziewczyn... jest dość słoneczna pogoda węc myslę ,ze korzystaja z kazdej chwili... no coz , ja żyje , ale zdecydowanie gorzej sie czuję , spuchłam .. . przeszkadzają , a może bardziej denerwują mnie nitki , ktore dyndaja ze szczeny :)... leze i odlądam program \'\' discovery\'\'i \'\'planet\'\'... mam dziasiaj wolne od garow i sprzatania ... od czsu do czasu zaglądam ko kafejki .... ciesze sie Belvus , ze macie na moment troche oddechu od gorąca... jak mozesz przeslij nam tego ciepla do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario , no wiesz !!!... tak ślicznie i czysto , ze nie wiem , czy mam zdjąc kapcie i wchodzic na bosaka ...słonko ty moje , masz odpuszczone wszystkie grzechy za taki wyczyn..... ale wydaje mi sie , ze sama tego nie zrobiłas , czy pomagały ci jakies krasnoludy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Copertko ...śliczne ,widze ze jestes nastawiona romantycznie do świat na fotosiku wkleiłam nowy album \'\'dni wikingow na Wolinie\'\'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Alibabki! Ciesze sie, ze porzadeczek sie spodobal ! Lubie lad, ale nieraz mam w pokoju maly nieporzadek , bo tu i tam walaja sie czasopisma lub ksiazki... MM tego nie cierpi, ale ja juz teraz widze wszystko inaczej. Nazywam to \"Slodkim nieporzadkiem\" hihihi! Lubie lad i porzadek , ale bez przesady: Teraz gdy czlowiek starszy, tym bardziej widzi to w innym swietle.. Jaka ja w mlodosci glupia bylam okna czyscilam co tydzien , a firanki w pokoju greplowalam ..Czy pamietacie te pierwsze niciane firany ... Przypominam sobie jak w pokoju MM zrobil taki prostokat z listewek np. 3m na 2,5 m. w zaleznosci od wielkosci firan ...Do tych listewek poprzybijal haczyki i na tym sie te firany rozciagalo..Robilismy to z MM zawsze razem i na noc:) Rano byly suche i slicznie wyciagniete, alez to bylo robota... Teraz mamy luxus !:-D Ale sie cofnelam w czasie:-D I Wam duperelki pisze:-D hihihi! Dziewczynki postaram sie czesciej wpadac.. Caluje , Szarooka, Medelka Nojeczke, Belvunie, Zofinke Rozyczke, Copertke👄👄👄👄👄👄👄 moze o kims jeszcze zapomialam 👄👄👄 Dzikie gęsi Idą chłody, idą słoty jesienne. Dzionki krótkie, noce długie i ciemne. Idą słoty, idą psoty i głody zziębnie rola, zziębną lasy i wody. Oj, już pora, oj pora Odlatywać dzikim gęsiom z jeziora. Hej, wy gąski, dzikie gąski żałosne, a powróćcie do nas tutaj na wiosnę. E. Szelburg Zarębina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo poidelka opisalas wspaniale[usta) Jarzębina Już lato odeszło i kwiaty przekwitły, a jeszcze coś w polu się mieni, To w polu i w lesie czerwienią się, spójrzcie korale, korale jesieni. Idzie lasem pani jesień, jarzębinę w koszu niesie. Daj korali nam troszeczkę, nawleczemy na niteczkę. Włożymy korale, korale czerwone i biegać będziemy po lesie. Będziemy śpiewali piosenkę jesienną, niech echo daleko ją niesie. Idzie lasem... http://images4.fotosik.pl/88/2b9d89d5a36fb75fmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki ! Bardzo milo witam 🖐️ Obiadek sie dogotowywuje to skorzystalam i wpadlam na moment... Dzisiaj jedziemy do mojej przyjaciolki na kaffee i torta... Jej maz Kamil ma dzis imieniny i urodziny konczy 60 siatke .. Biedny to czlowiek po 2 wylewie nie moze prawie wcale mowic. Niestety nieszczescia chodza po ludziach... Babeczki kochane, dzis pieknie sloneczko swieci, wiec musimy korzystac z tych ostatnich podrygow lata:) Zycze Wam milej niedzieli, usmiechu na twarzyczkach i sloneczka:-D 6.Wiersz „Wiatr i liście” (5-latki). Jestem wiatr! Pędzę z chmur, poprzez las, poprzez bór. Lecę tu, lecę tam, Z kimże z was zatańczyć mam? Jesteśmy liście jesieni, W złocie, w purpurze, w czerwieni! Chcesz ze mną w tany iść? Jestem czerwony klonu liść! Ja jestem żółty liść brzozowy! Patrz, jak się mieni mój płaszcz nowy. Ja, rdzawy liść kasztana Tańczyłbym choć do rana! Z dębowym liściem w taniec idź! Po co na pniu do wiosny tkwić? Ognisty jestem, każdy wie! Grabowy liść do tańca się rwie! Tańczyć chcę z każdym z was, Tańczmy więc wszyscy wraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas znowu piekna pogoda :-( Niestety :-( Ale dzisiaj przyjezdza do mnie moja 5 miesieczna dzidzia :-) :-) Mniam mniam juz nie moge sie doczekac.. ❤️ Ide im szykowac pokoj. Potem musze isc do kosciola Caluje Alisario ogrod -cudo ❤️ Szarooka to TY????????? :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkich byłam dzisiaj na grzybkach więc ponizej foto z tej wyprawy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, kogo ja tu widze ? Copertke, Alisarie jak milo, ze odnalazlam Was tutaj.... Jakie piekne sa te zdjecia z Twojej dzialeczki, az oczy ciesza .O, i piesek, naprawde tak sie ciesze i pozdrawiam Ciebie serdecznie... I te sliczne wiersze brakowalo mi tego... Jak bede miala troszke wiecej czasu to Wasz topik poczytam , widze tu tez Zofinke, Nojke i Belve, milo tu. Pozwolicie , ze i ja bede tu w wolnych chwilach wpadac? Pozdrawiam wszystkie panie i milego wieczoru zycze..... http://7art-screensavers.com/flowers/2004-08-19-flowers-photos/fascinating-flowers.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×