Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Co ci to Zosienko??? Czemu jeste smutna?? Wysylam ci mnostwo 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane kobitki kochana Alisario, dziekuje , ze ty mnie jakoś podtrzymujesz na duchu i mobilizujesz do nic nierobienia :):) zofinko , a ktorz , albo coz tobie uczynił , ze humorek nie taki?? :( belvuniu , nie smuc sie odjazdem twojej małej księżniczki, wez, zrob jej duże zdjęcie, opraw w cudowna ramke i postaw na komodzie koło kwiatow w wazonie, ja zawsze tak robie , kiedy za kims tęsknie .... moze to głupie , ale najlepszy sposob , zeby byc z kochana osoba zawsze nojeczka , nie odzywa sie .... moze walczy z trojanem????? wczoraj pogadulcowałam z braciszkiem, wspominał czasy kiedy był w Grecji....oglądaliśmy okolice Kalamaty tam gdzie mieszkał, puszczał mi przepiękne , klimatyczne piosenki, bardzo teskni za tym krajem , za słoncem ,morzem i pieczonymi ośmiornicami na plazy http://www.youtube.com/watch?v=h8BwNqO0Cbo&mode=related&search= to jest piosenka na cenzurze.... tytuł jej\'\'provati \'\'oznacza barany - sens tej piosenki jest mniej wiecej taki , zeby ludzie nie szli jak barany na rzeż ....jest jakby protestem wobec wojen , ktore prowadza stany zjednoczone wobec innych krajow.... całuje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na poprawienie humorku wam wszystkim Belvuni, zeby nie teskniła za swoja krolewna Zofince - na humorek Alisarii, tez na humorek....................i wszystkim , ktorzy tu zagldaja....................... uwielbiam ten teledysk puszczam sobie , zeby troche sie pośmiac jak mi jest sutno http://www.youtube.com/watch?v=SIbDprBdw0A uwielbiam go szczegolnie , ze jest w wykonaniu greckich piosenkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , moje śliczne koleżanki!Wstałam dziś w bardzo dobrym nastroju , biegnę zaraz do obowiązków , ale tu do was przybiegłam zameldować , że wszystko jest już w porzadeczku !!! Sprawa się wyjaśniła , więc jej już nie ma! mam chałkę świezutką i gorące , słodkie kakao..... częstujcie się , może któraś lubi? bo ja bardzo! co zresztą po mnie widać!! :) będę wieczorem , miłego dnia , panie-nki ! hihihihi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!...PRZEPRASZAM!!!! Nawet nie miałam czasu Was poczytać.Szalone dni...nie dość, że muszę malować, bo ma przyjść klient z pieniążkami to zaczął się sezon grzybowy oraz czas na gromadzenie odzieży zimowej i latanie po sklepach z obniżkami cen. Dziś obudziłam się połamana i nadal chora(nic nie pomogło a do lekarza nie było kiedy)....nie mogę się schylać....boli z tyłu...ie wiem czy to nerki...korzonki, lumbago z przesilenia czy kręgosłup lędżwiowy mi siadł? Doszło jeszcze latanie po urzędach...na pocztę, zakupy, pichcenie przy garach,jeżdżenie do nowej koleżanki, która potrzebuje mojej pomocy duchowej i do mamy, której się nudzi, bo siostra wyjechała a ona sama w dużym domu. Nic dziwnego, że nie wyrabiam kondycyjnie...a tu pilny obraz do namalowania, pranie, pakowanie do plenerowego wyjazdu w sobotę...a przydało by się iść do lekarza jeszcze przed wyjazdem.Dziś mam wizytę w urzędzie, obiad, pranie ręczne, zebranie i malowanie obrazu.Wczoraj robiłam z grzybami...których nazbierałam dwa kosze a w tym 17prawdziwków..no wiecie..w tym moim zaczarowanym lasku. Kuchnię sprzątałam w nocy...a tu M przyszedł stękający, że się narobił i należy mu się odpoczynek czyli seans filmowy....wiąże się to z tym, że znowu się nie wyśpię...bo trzeba z nim obejrzeć. Rano...usłyszałam coś jak odgłos przelatującej wody w kaloryferach...a to moja kocia tak głośno sikała.Gdzie?...oczywiście na podłogę...i jak ja mam założyć panele, przecież się odkształcą.Muszę koniecznie nazbierać na panele drewniane a one są dwa razy droższe, dlatego tyle maluję. Wiem, że jesteście kochane i wyrozumiałe dziewczyny...i zrozumiecie moje znikanie. Całuję Was baaaaardzo mocno...choć nie mam pojęcia czy zdążę odezwać się i odnieść do Waszych wpisów.Pa!❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciebie ty słonko nasze, szkoda , ze jestes taka zapracowana i w dodatku niedomagasz, dbaj o siebie 👄👄 wpadaj jak tylko ci pozwoli czas [🌻🌻🌻... czekamy na ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki ! Tak milo, ze mam was wszystkie .... Ciesze sie, ze odnalazlam sie tu w tym Waszym \" Klubiku \" i moge tu zostawic moje moje radosci i smutki... Ale narazie , zeby odpukac w niemalowane drewno, jakos smutki mnie omijaja... Ciagle nie moge nacieszyc sie moja siostra, ona jest taka wesola i pomyslowa... Chlodno na dworze wiec Danuska piecze drozdzowe rogaliki z jagodami... Wczoraj na targu kupilysmy sliczna kure rosolowa, taka wiejska, rosolek sie juz na wolniutkim ogniu dogotowywuje... Wyobrazcie sobie, ze wczoraj wieczorem zrobila nawet makaron domowym sposobem... Nie moge jej poznac , 20 lat temu jak wyjezdzalam nie umiala jajek ugotowac , bo mama za nia wszystko robila...:) Obserwuje jej zaradnosc i nie moge sie nadziwic: nigdy nie widzialam jej w takiej akcji, bo jak jedziemy do niej w goscine, to nie pozwalam jej duzo gotowac ( przewaznie jadamy wtedy rozne specjaly w restauracjach). Ale tutaj Danuska nie chce nic slyszec o zadnych najlepszych daniach serwowanych u Greka czy Turka :)( Nic nie ma nad polska kuchnie!) i tylko zaskakuje nas swoja sztula kulinarna- przypomina mi przy tej robocie mame.... Och jak dobrze, ze zostala jeszcze u nas.... Pozdrawiam Was kochane i zycze milego dnia.... I przytulam mocno wszystkie , naprawde wszysciutkie bez wyjatku do mojego ❤️ Olu, pioenki cudowne, a z tych obrazkow sie jeszcze smiejemy... Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny bo idzie jesien:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha , zapomialam dodac, ze dzis na rosolek przychodza moje wszystkie dzieciki:) A ciocia cieszy sie , ze na deser zaskoczy ich rogaliczkami... Danusia przesyla Wam tez serdeczne pozdrowienia:) Powiedz \"Dzień dobry\" Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się, Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie, Jeśli opadną martwe liście, Jeśli będzie ci źle, Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą, Daleko od mego domu, mych drzwi, Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć \"dzień dobry\".. Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca, W moim sercu dzieją się cuda I śmiechu jest ile dusza zapragnie, Dla tego, komu go nie dostaje. Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki, Droższa niż sztabka złota... Nie zapomnij mi powiedzieć \"dzień dobry\". Zadzwoń czasem do mnie, Wystarczy usłyszeć głos... Zawsze ktoś jest dla kogoś. Nie wszyscy są egoistami, Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno, Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach... Przyjdź, jeśli chcesz, Przyjdź mi powiedzieć \"dzień dobry\". Jan-Ludwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Danusiu -👄 - jako najkochansza siostra naszej internetowej kolezanki Alisarii zyczę ci wszystkiego najleprzego i abyście zawsze tak sie szanowały i kochały.. cieszcie sie , ze jestescie razem, i nie zaznałyscie rozłąki z rdzenstwem tak jak ja ...20 lat temy z bratem ... widze i słysze go tylko za posrednictwem internetu, a tesknie za nim ogromnie... życze smacznego! rosołek zapwene pycha, juz nie wspomne o rogalikach z jagodami .. mniam , mniam ciesze sie , ze rozbawiłam was troche ..... do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie mile Panie ! Juz troszke czuje sie lepiej...Czytalam wlasnie topik i tak m i sie chce tego rosolku, ze jutro mi moj przyjaciel ugotuje:) Ciesze sie Alisario, ze masz taka kochana siostre, ja tez moja bardzo kochalam... Bardzo mi jej teraz brakuje... Przepraszam , ale nie moge dalej pisac tak bardzo mi przykro.. Pozdrawiam Was wszystkie❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie mile Panie ! Juz troszke czuje sie lepiej...Czytalam wlasnie topik i tak mi sie chce tego rosolku, ze jutro sobie nagotuje:) Ciesze sie Alisario, ze masz taka kochana siostre, ja tez moja bardzo kochalam... Bardzo mi jej teraz brakuje... Przepraszam , ale nie moge dalej pisac tak bardzo mi przykro.. Pozdrawiam Was wszystkie❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!!! Wpadam tylko zapytać czy wiecie dlaczego ja nie mogę już odtworzyć waszych linków na youtube?Co tam trzeba zrobić żeby odsłuchać? Jakie wtyczki i jak to zrobić? Wirus zjada mi litery...paskuda jedna Zofinko...a gdzie twarze koleżanek z biedrony?...może na maila wyślesz? Mam nadzieję,że po 23 sierpnia...odwiedzisz mnie...zrobisz szalone zakupy...itd jak będą grzyby...odświeżę zaproszenie dla Ciebie...mendlku Całuski dla Was!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny.. wyszlam dzisiaj rano do ogrodu a tu halas niesamowity, jakies maszyny..koparki czy ki diabel.. Okazuje sie ze dom tego sasiada ktory wpadli do rzeki i zabil sie zostal sprzedany w 2 godziny i juz go rozwalaja.. Na jego miejsce wybuduja chate o 600m powierzchni.. Jakis gosc musial filowac mocno aby ten dom kupic bo ja tez uwazalam dla mojej kolezanki ktora chciala sie tu wprowadzic.. No i ubiegl mnie :-O Kurcze blade!! Moje dzieci dojechaly szczesliwie do Wloch i sa bardzo zadowolone.. Mnie tylko mojej wnusi zal ze tak daleko.. Mojej malutkiej kluseczki.. pozdrawiam was moje mile kumpelki 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak to dobrze mieć znów łączność ze światem!! Wczoraj szukałam mojego neta po całym komputerze i nie mogłam znależć!!! :( często tak wieczorami zanika ..... Dopiero dzisiaj jest więc już mogę się zameldowac!!! Stęskniłam się za wami!!!! 😘 😘 😘 😘 dla was :D Śniadanie wam zrobiłam , ciemny razowiec smalczyk domowy ogórek kiszony lub pomidorek mocna herbata z cukrem i cytryną... proszę się czestować :) Nojeczko , wiem , ostatni tydzień został , dzisiaj lub jutro pogadam konstruktywnie na temat wyjazdu do Ciebie i dam cynka....albo tutaj albo na maila albo sms-em.... ok? miłego dnia miluchy , spadam do pozytecznych zajęć!!! Będę wieczorem , jeśli mi net nie zwieje ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje mile!! U nas chyba bedzie dzisiaj padac Dzieki Bogu!! Jakos tak jest ciemno i pochmurno.. Wiecie co? Przedwczoraj bylam u lekarza ( po 3 latach) aby mi napisal recepte na nie denerwowanie sie w samolocie.. Taka mila ta lekarka moja.. Kochana dziewczyna.. Nawet na mnie nie nakrzyczala ze tak dlugo u niej nie bylam.. Powiedziala mi tylko ze powinnam zrobic sobie jednak jakies badania typu mammogram etd ... Obiecalam jej ze dlatego ze ona jest taka kochana to dla niej porobie sobie wszystkie badania jakie mi zaleci.. Chyba powinnam zaniesc jej jakies kwiatki.. Co wy myslicie?? Cos was malo tutaj dzisiaj dziewczyny.. Zofinka takie sniadanie dla mnie to jest chyba najlepsze.. Pamietam jak przyjezdzalam z Wloch do Polski i moja mama pytala sie mnie co chcialabym zjesc , to zawsze chcialam wlasnie chleb razowy ze szmalcem i ogorkiemm Wiecie we Wloszech na sniadanie tylko kawa i jakis briosz.. albo tost z maslem i dzemem... Ja w pierwszych latach to na tej wloskiej kuchni schudlam 15 kilo.. Szkoda ze sie przyzwyczailam i juz dawno te 15 kilo nadrobilam niestety....z nawiazka. Szarooko... a jak twoj zab?? To znaczy twoja sruba?? Slucham i slucham plyty ktora mi przyslalas i wlasciwie teraz odkrylam ze ta piosenka\" kroki oczekiwane\" jest wlasciwie kolysanka.. Naucze sie jej na pamiec i bede spiewala moim dwom kluseczkom do snu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Sle pozdrowienia dla wszystkich kolezanek! Szarooka, Danusia dziekuje za te mile slowa, ja rowniez 👄 Wiosenko, przykro mi, nie chcialam sprawic Ci przykrosci❤️ Belvo nie zazdroszcze Ci tych halasow, u nas tez niedawno skonczyli renowacje sasiednego budynku... Caly miesiac rano nie moglam okien roztwierac:( Nojeczko, zazdroszcze Ci tych lasow i grzybow.:) Zofinko, jak Ci wieczorem Twoj net nawala, to daj mu tak z gory piescia w leb:-D to pomaga ja kiedys tak z telewizorem robilam, i gral:-D hihihihi! Medelku, dziekuje wiesz za co !👄 pa ! Pogoda sliczna, choc chlodno... Pojdziemy zaraz troszke po sklepach polazic:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonia.
Ale piekne te kaktusy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane dziewczynki nie było mnie z rana , tak jak wczoraj , za to jestem wieczorkiem .... myłam okan , zmienialam posciel , robilam zakupy .... n o i byłam u leryngologa .. to sukces, bo wybieram sie do niego od kwietnia....z chrypa , ktora została od czsu mojego przeziebienia... mam chyba o 3 tony nizszy głos niz normalnie ... raz przez telefon ktos sie zwrocil do mnie \'\' prosze pana \'\' i tego było za wiele... :) :) Belvuniu - Twoje wnusie jak juz beda duże panny to beda opowiadać , ze babunia i m śpiewała kołaysanke o kotku i zapewne beda spiewc je swoim kluseczkom.. pamietaj naucz jej sie koniecznie 👄 dla alisarii, Zofinki,Nojki,Mendelka,Wiosenki ... i wszystkich ktorych nie wymieniłam gwozdek w szczenie chyba sie zarasta , za tydzien pojde na zdjecie szwow, wczoraj jadłam kapusniak to mnie troche szczypało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaków moc , dziewczyno o szarych oczach!! 😘 😘 😘 Dla mendelka , Nojki , Belvy , Alisarii, Wiosenki....😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZóR ostatnio sporo czasu bywam jak nie w lesie to na działce pozdrawiam WAS wszystkie i heh czytając to i owo wysledziłąm Szarooką :) no ale mimo wszystko mysle ze nasz topik tez nie zaginie . Libra była i topik zmieniła a luubie ją czytac , bo jest co czytac. buziaki dla WAS wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×