Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kawa poranna cały klub zapachniła a was jeszcze nie ma? piękny obrus w rumianki na stole , ciepłe bułeczki , masełko swieżutkie i serek ze szczypiorkiem.... Kto pierwszy się na śniadanko załapie? śniadania wydaję w godz : 8 - 10 :) biegnę do zajęć , jak już zjadłam w samotności , niestety!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo u nas nie ma podszywaczy.. nie denerwuj sie :-D Kochane moje.. zrobilam sobie dzisiaj na sniadanie jajko sadzone z pomidorami.. Tak lubila moja babcia.. A wiecie co jeszcze lubila smiesznego? Bulke z jablkiem. :-D Jablko myla szczotka i mydlem :-D Oj zebralo mi sie na wspominki.. Tak smutno . Moja cala rodzina bawi sie na plazy we Wloszech a ja tu sama na strazy domostwa , zwierzat i biznesu.. Ale sama tak chcialam wiec nie bede narzekac. Caluje was mocno wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam pomarańczy a i brzydze sie tymi kto wytyka swoje błędy komus kogo nie zna po za tym nikt nikomu jeszcze nie zabronił czytać innym tematów jezeli ktos to nazywa szpiegostwem dla mnie oznacza to ze sądzi wg siebie, więc daruj sobie te fuj bo to jest kierowane właśnie do Ciebie pomarańczko. DZIWNE MAM UCZUCIE , ze to moze ktos nawet z naszych koleżanek ,którym nieprzypadłam do gustu szkoda , ze nie potrafi mi wprost tego powiedziec lub nie napisze maila , ze ma zastrzeżenia Dziś pozdrawiam tych których stac na szczerośc podobnie jak mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copertko miła! czemu denerwujesz się tchórzliwą pomarańczą? nie wiesz jak traktować takie wpisy? jak anonimy, od razu do kosza, bo to śmieci!!!!! i nie bierz tych wpisów do siebie , jeśli nie są do ciebie personalnie skierowane!!!! Nie zniżaj się do poziomu tej piszącej , pomarańczowej miernoty!!! ===================================================== Belvo odpalam moją mietłe , i lece do ciebie , dotrzymam ci towarzystwa, chcesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki kochane !!! Witam Was calym sercem i pozdrawiam goraco.. Tesknie juz troszeczke za Wami [ usta] Copertko kochana, miej w nosku te paskudy pomaranczowe, no juz daj dziobka ptaszynko 👄 Wiesz, przeciez jak one sie na kazdym kroku mnie czepiaja.. Ale, powiem brzydko olewaj to:-D Belvo👄 Wysle Ci pare kwiatkow zeby nie bylo Ci smutno... http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2555.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2530.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2529.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2537.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2539.jpg Nojeczko👄 Szarooka👄 Medelku👄 Lamio👄 Wiosenko👄 Dziekuje za@ i zycze kolorowych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Zosienko Ty moja kochana ! O maly wlosek zapomnialabym o Tobie, caluje i sciskam sie mocno👄 Ten niebieskooki jest dla Ciebie:-D http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2559.jpg PS. Jeszcze u mnie kwitna jarzyny. http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2540.jpg http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2541.jpg Ale juz za zimno i nie dojrzeja....:) Jeszcze raz pa pa ! wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario sliczne te twoje kwiatki!! Dzieki! Ja tylko na razie takiego kwiatka moge ci wyslac 🌻 bo jestem w pracy a moje zdjecia sa w domu.. Zofinku no to przyjezdzaj :-) Kiedy bedziesz? Ale na miotle to dlugo bedzie trwalo :-O.. :-D Coperto 👄 Wszystkim nieobecnym dzisiaj 🖐️ Pomaranczo a ty skad wiesz ze ktos udziela sie na innych topikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka12345
miało być dziewczyn :O sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się belvuniu.... nie zniżaj do ich poziomu , nie warto. wszystkie choroby psychiczne uczynniają się na jesieni, co widać też i na topikach.....które robią się pomarańczowe :) ================= Alisario 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka12345
o przepraszam. Nie jestem pomarańczka tylko marchewka. Pomarańczki to te wredne a ja wasz topik czytam od dawna i mam go w ulubionych. Macie tu wspaniały nastrój i lubię Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde..... z całym szacunkiem , marchewko!..... czy są marchewki w innym kolorze? hihihhihihi pisząc o kolorze , miałam na mysli wredne wpisy w kolorze pomarańczowym , i ty o tym wiesz , prawda? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka12345
Jasne Zofinko rozumiem Cię ale jednak pomarańcza od marchewki troszeczkę się różni :) a nie chcę być do nich podobna. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło i znów pozostanę tylko czytelniczką waszego topiku 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka12345
na jeden wpis muszę zaczernić nicka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Dobtanoc spijcie dobrze:) Piekne kwiaty Alisario👄 Autumn Gold - Jennifer Carlton Jesienne kwiaty Nad płotem sie rozpostarło Słonecznikowe dumanie. Makowe rude grzechotki na jednym klęczą kolanie. Dalie w szerokich spódnicach Patrzą, czy słonce je widzi. Roza, że stoi samotna, Żywym rumieńcem sie wstydzi. Rezedy wonią bogate . Biedronką podają usta, A malwy dziwią sie -dziwią, Jak pięknie w barwnych im chustach. Powoje pna sie po plocie, Jarzębin śmiechem zwabione, Az kiwa głową nasturcja i bratki patrzą zgorszone. A ogrodniczka -jesień Tka kwiatom szaty tęczowe.... Choć wie, że płaczą ros łzami W chłodne poranki wrześniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka śliczna kolorowa jesień! Miło się od razu zrobiło :D Dzisiaj zawitałam o poranku, bo stało się coś dziwnego! Wczoraj byłam na kompleksowych, internistycznych badaniach a później odwiedziłam w szpitalu najstarszą osobę w naszej rodzinie ciocię Adolfinę. Bidulka leży tam, bo potrącił ją jakiś młodzian za kierownicą. Dzień był słoneczny i cieplutki, więc nie spieszyłam się do domu, tylko spacerowałam sobie po miłej dzielnicy pełnej zieleni i drzew. Dotleniałam się... Później wsiadłam w autobus, czytałam gazetę i nagle obudziłam się z głową na ramieniu pana siedzącego obok! hahaha ale było mi głupio! A swoją drogą to dobrze, że człowiek wysiadał na tym samym przystanku co ja, bo inaczej mogłabym jeździć i spać nie wiem ile... Po powrocie do domu, około 16-ej, czułam się dalej niedospana, więc postanowiłam na momencik odpocząć na wersalce i ...obudziłam sie dzisiaj o 8-ej rano! To sie nazywa melodia do spania! Pozdrawiam i całuję Was wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam melodje do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłym paniom! o ! jaka ładna czarna marchewka!!! witaj! może akurat ta czarna sukieneczka będzie służyć ci dłuzej? 😘 cztery mendle... ty to masz rzeczywiscie ...... tyle czasu spać? Ale chyba odrabiałaś jakieś zaległosci? :) 56 wiosenka zaserwowała nam wiersz śliczny , jesienny..... a za oknem słoneczko!!!! idę do ogroda..... może coś porobię? Miłego dnia , kolezanki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki ! Mendelku, musicz koniechnie odpoczac:) A swoja droga ten pan byl bardzo mily:-D👄 Tak Zosiu, korzystajmy z pogody.👄. My tez idziemy na lono , suto pozegnac ostatni dzien lata:-D( Bedzie grillowanie) Pozdrawiam i cauje wszystkie 👄👄👄👄👄👄 Milego weekendu zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec lata - Leszek Żuliński Jeszcze jeden wiersz latem pisany na stole. On będzie o jesieni. Bo jesień u progu. W oborze grube świnie, pożniwne w stodole I ja - gdy noc zapada - w pijanym barłogu. Wiercę się z boku na bok i zasnąć nie mogę, niebo wielką łopatą zrzuca na mnie gwiazdy, próbuję złapać oddech pod złotym obrokiem i ruszyć z piskiem opon toyoty lub mazdy. Lecz za pierwszym zakrętem niebieski policjant każe mi dmuchać w wrześniowy balonik. Lato pęka! I pękam - nędzny koalicjant - ja, który z latem pijąc, zimy nie dogoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooooo!!! Good morning Poland!! To ja Belva wasza amerykanka.. Dzisiaj wstalam a tu slonca niet..:-( Mam nadzieje ze to oznacza deszcz bo w przeciwnym razie nie ma zadnego sensu.. Moaj rodzina jeszcze baluje w Europie a ja tu z moimi trzema kundelkami siedze sama i mam relax. Chyba pojde rano po zakupy bo juz mi zaczyna brakowac tego i owego.. Wiecie jak jestem sama to staram sie nie robic zakupow w spozywczych sklepach.. bo okropnie nie lubie.. Tak ze kombinuje jak tu przezyc z tego co juz mam w domu.. Wczoraj na przyklad wykombinowalam zeby zrobic sobie tradycyjna -wakacyjna polska kolacje , tzn: podsmazane talarki ziemniakow z koperkiem i zsiadle mleko.. Oj nawcinalam sie ze strach.. I jak tu schudnac?? Nawet zrobilam kilka zdjec dla Alisari.. [url=http://img80.imageshack.us/my.php?image=julyaugust2007207010cd8.jpg][img=http://img80.imageshack.us/img80/1649/julyaugust2007207010cd8.th.jpg]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czytam ponownie swoje wpisy które dotkneły , a nie miały takie byc PRZEPRASZAM BARDZO TE OSOBY KTóRE POCZUłY SIE DOTKNIETE LUB W JAKIKOLWIEK SPOSóB Z NIESMACZONE WIęCEJ MOICH WPISóW NIE BEDZIE - niepotrafie pisac tego co czyje Ja poczułam wpisy pomarańczki i zrobie to co uważam za stosowne. Mam kontakty i maile i jestem do dyspozycji dla tych co chcą miec ze mna jakikolwiek kontakt zapraszam na gg, maile i skype DO MIłEGO PAAAA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Coperto , przykro ze tak sie przejmujesz wpisami jakiejs pomaranczy.. Ale rozumiem cie bo kiedys na mnie tez byl nalot i tez bronilam sie.. Nawet wiem kto to byl :-O Szkoda tylko ze ja nie widze tutaj zadnych atakow na ciebie.. Wytlumacz nam o co chodzi albo tak jak ci napisalam na mailu wytlumacz nam prywatnie co sie stalo.. Wysylam ci duzego 👄 i malego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem , miłe moje :) Nie mam czasu na razie , mam moją malutką Weroniczkę pod opieką , szykuję ją do spania.... tylko ze ona nie za bardzo się szykuje hihihihihih jak zaśnie , to do was wpadnę :) copertko , co znów się narobiło? :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×