Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość Dzieki Jolu
Jesteś Wspaniałym Człowiekiem i milo się z takimi kulturalnymi ludźmi rozmawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co...ja fantazjowałam sporo...by sobie urozmaicić życie...robiliśmy przebierane prywatki(dawniej) a ostatnio w zrzeszonej grupie...przebieranki z gałganków i starych ciuchów.. na wyjazdach co roku inny charakter imprezy i inne przebrania...bo już ludzie mają auta...i chcą gdzieś na łono natury w jakimś pensjonacie....zrzutka na paliwo...i już jest przygoda.Teraz noclegi tanie...25-30 zł za dobę. Przy okazji malujemy...więc potem jest co sprzedać...i zwraca się.Można też od razu dogadywać się z gospodarzami noclegów, że pobyt i wyżywienie gratis w zamian za produkt artystyczny...dlatego tak dużo wyjeżdżam....myślę, że serwetka...też by im się przydała...tylko dobrać towarzystwo....wybrać obiekt w ładnej miejscowości...zadzwonić i dogadać się co do opcji. W końcu wymiana usług za towar...u nas jest w modzie...i każdy jest zadowolony....bo przy okazji bierze się ze sobą coś do sprzedania lub zaprezentowania, zmienia się miejsce pobytu, cieszy oko widoczkami, oddycha powietrzem.Tylko chęci potrzeba do znalezienia grupki miłych ludzi...którzy lubią to co my. Moi znajomi mają domy...to mogą sobie na miejscu u siebie robić takie imprezy...ale byliśmy w świetnej chacie w górach kiedyś....i zebrało nam się na takie zabawy jak u dzieci...była \"kupa\" śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolu
Zycze by szczęście nie omijało nigdy Twoich drzwi... By słońce świeciło Ci zawsze, byś kochała i była kochaną ... Bo zasługujesz na to jak nikt inny... Napisałam to na paru topikach i czekałam na odzew.. Smutna to prawda, ze wśród kobiet już nie młodziutkich panuje taka niemiła i dokuczliwa sytuacja.. Przeważnie wyśmiewano i obrażano mnie a moje pytanie zlekceważono:.. Ty jedna wykazałaś się osoba kontaktowaną i sympatyczną z która można podyskutować na każdy temat... Dziwne to bo dużo na 50- kach osób dla mnie nowych i bardzo nie sympatycznych... Ale dzban wodę nosi zawsze do czasu do czasu... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...eeee...u mnie to normalka pomarańczko...będzie fajnie jak przyda Ci się któryś z pomysłów....napisz kiedyś jak się masz?...jak zacznie iskrzyć :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE....przeżywam zgrozę....mam w domu tyle przykrości...że nie wiadomo jak to będzie...a czasem nie mam sił i .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmiał przyprowadzić w nocy do mieszkania ze swoim kumplem 2 młode laski wyglądające na panie z Agencji...byli krótko...ale zademonstrował swoje.Jak śmiał mi to zrobić...w nocy...do mojego mieszkania...ani nawet nikt dobry wieczór ani dobranoc nie powiedział...i ten szyderczy, triumf na twarzy.....posuwa się coraz to do nowych świństw....żeby chyba mnie wykończyć....bo po co inaczej...a może on chory psychicznie? Co byście zrobiły na moim miejscu?.... Wyszli gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Joli
Jolu, gdybym się znalazła na Twoim miejscu, a przeczytałam wszystko, rano miałby spakowaną walizkę , wystawiona za drzwi i zmienione zamki. Koniec kropka. Facet jest nieodpowiedzialny i toksyczny. Ten związek sie skończył. Nawet gdybys wybaczyła.... to nigdy nie zapomnisz.... za jakis czas gorzko pożałujesz....,ze nie wystawiłas tej walizki. Trzymaj się dziewczyno i ratuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joluuuuu
wypieprzgo na zbity pysk!!! To bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, pytasz , czy to on jest chory psychicznie? Nie , on jest zdrowy!!! To ty się zgadzasz na takie traktowanie a to nie jest normalne!!! Jesli to jest twoje mieszkanie , już powinnaś mieć wymienione zamkiw drzwiach!! I nawet nie bawiłabym się w pakowanie jego szmat!! Drzwi szeroko i won!! wszystkie szmaty , na koniec walizka , najlepiej tekturowa!!!! pokaż że masz jaja , kobieto, nie bądż ciepłe kluchy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka..🌻.. Ja Ci pisałam już kiedyś.Chyba nie przeczytałaś... W tej chwili nie masz nic do stracenia,poza godnością.A tej już nie masz. Straciłaś ją tej nocy ,nie reagując jak powinnaś. Teraz tylko możesz wywalczyć jej odzyskanie.Abyś mogła spojrzeć na siebie w lustrze.. Dziewczyno,ile Ty masz lat ? Sama wiesz i ja wiem.Więc czemu nie wzięłaś np.czajnika z gorącą wodą i nie rzuciłaś nim w całe towarzystwo ? Czemu nie otworzyłaś szeroko drzwi wejściowych i za pomocą mopu, miotły czy innego narzędzia ,nie wymiotłaś ich ze swojego mieszkania ? Długo już żyję,ale jeszcze za krótko,bo zdarza mi się bardzo zdziwić..I Ty Nojka zdumiałaś mnie ... Życzę Ci siły.Chyba teraz znajdziesz ją w sobie.. Ściskam - Aleks..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojeczko nie obraż sie , ale takim zachowaniem ponizył ciebie i obdarł z twojej godnośc , a brak prawidlowej reakcji swiadczy o twojej bezsilności, otrząśnij sie dziewczyno kolezanki powyzej dały dobre przyklady co mozesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka jezeli ty temu czlowiekowi nie pokazesz kto jest pania w swoim wlasnym mieszkaniu to ja bede musiala do ciebie przyjechac i zrobic z nim porzadek Kurcze!!! Zreszta to nie bylby w koncu taki zly pomysl ... zrobic zjazd u Nojki aby stawic czola wrogowi.. Aleby sie zdziwil.. Joluniu TRZYMAM KCIUKI ZA CIEBIE..Badz silna dziewczyno i wytnij ten czarny karbunkul z twojego ciala i duszy..❤️❤️❤️ JESTES TAKA WARTOSCIOWA DZIEWCZYA A ON CIEBIE TRAKTUJE JAK NIEWOLNICE.. Modl sie aby Bog dal ci sile zeby zerwac ta meke..Ja tez bede..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolu..............
wyrwij tego chwasta i wyrzuc daleko od siebie to tylko klujacy chwast i bardzo Ci zasmieca Twoj "ogrod"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiech22
Witam!!! Romantyczność Słuchaj, dzieweczko! - Ona nie słucha - To dzień biały! to miasteczko! Przy tobie nie ma żywego ducha. Co tam wkoło siebie chwytasz? Kogo wołasz, z kim się witasz? - Ona nie słucha. - To jak martwa opoka Nie zwróci w stronę oka, To strzela wkoło oczyma, To się łzami zaleje; Coś niby chwyta, coś niby trzyma; Rozpłacze się i zaśmieje. "Tyżeś to w nocy? to ty, Jasieńku! Ach! i po śmierci kocha! Tutaj, tutaj, pomaleńku, Czasem usłyszy macocha! Niech sobie słyszy, już nie ma ciebie! Już po twoim pogrzebie! Ty już umarłeś? Ach! ja się boję! Czego się boję mego Jasieńka? Ach, to on! lica twoje, oczki twoje! Twoja biała sukienka! I sam ty biały jak chusta, Zimny, jakie zimne dłonie! Tutaj połóż, tu na łonie, Przyciśnij mnie, do ust usta! Ach, jak tam zimno musi być w grobie! Umarłeś! tak, dwa lata! Weź mię, ja umrę przy tobie, Nie lubię świata. Źle mnie w złych ludzi tłumie, Płaczę, a oni szydzą; Mówię, nikt nie rozumie; Widzę, oni nie widzą! Śród dnia przyjdź kiedy... To może we śnie? Nie, nie... trzymam ciebie w ręku. Gdzie znikasz, gdzie, mój Jasieńku! Jeszcze wcześnie, jeszcze wcześnie! Mój Boże! kur się odzywa, Zorza błyska w okienku. Gdzie znikłeś? ach! stój, Jasieńku! Ja nieszczęśliwa". Tak się dziewczyna z kochankiem pieści, Bieży za nim, krzyczy, pada; Na ten upadek, na głos boleści Skupia się ludzi gromada. "Mówcie pacierze! - krzyczy prostota - Tu jego dusza być musi. Jasio być musi przy swej Karusi, On ją kochał za żywota!" I ja to słyszę, i ja tak wierzę, Płaczę i mówię pacierze. "Słuchaj, dzieweczko!" - krzyknie śród zgiełku Starzec, i na lud zawoła: "Ufajcie memu oku i szkiełku, Nic tu nie widzę dokoła. Duchy karczemnej tworem gawiedzi, W głupstwa wywarzone kuźni. Dziewczyna duby smalone bredzi, A gmin rozumowi bluźni". "Dziewczyna czuje, - odpowiadam skromnie - A gawiedź wierzy głęboko; Czucie i wiara silniej mówi do mnie Niż mędrca szkiełko i oko. Martwe znasz prawdy, nieznane dla ludu, Widzisz świat w proszku, w każdej gwiazd iskierce. Nie znasz prawd żywych, nie obaczysz cudu! Miej serce i patrzaj w serce!" Adam Mickiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie...jak dobrze czasem udać niewzruszoną...wczoraj mogłam zrobić coś czego bym żałowała...gdybym....np.oblała je wrzątkiem.Miały bujne piersi...twarze lalek i pogubiłam się ile mogły mieć lat...wyglądały na pełnoletnie....moja córka jak się okazuje jest od nich starsza o 9 lat... M...jak wrócił...rozprawiał jeszcze przy piwie...jakie to laski wyrwał jego kumpel...a okazało się,że przedstawiły się z nazwiska....o zgrozo okazało się, że te stare konie...próbowały bałamucić dwie córki...mojego znajomego.Powiedziałam mu...że mogą się spodziewać...łomotu!!!!! potem obudziło mnie do toalety...patrzę światło się świeci i szepty...udałam, że zamykam drzwi do pokoju...a ten ...najlepsze romansuje na m z niejaką Basią...i tak mnie obgaduje...ma taki ubaw po pachy i epitety pod moim adresem...jaka to ja drętwa, na żartach to wogóle się nie znam, nie ma ze mną o czym rozmawiać...martwił się...że miała doła...proponował jej jakiś zakup autka ale nie wiem, czy sponsoringu...czy tylko jej doradzał...pytał kiedy kupi własne mieszkanko...no bo jak zarabia 5.000zł i jeździ jako zaopatrzeniowiec...to powinna.Patrzcie jakie ziółko interesowne...wiem...wiem...co mi powiecie. Dostał dziś 3 bardzo barwne maile...jak go widziałam przez te lata...i że mi się nie widzi taki ktoś...no i oczywiście...kategorycznie ma się wyprowadzić...jak najszybciej...bo ja już go nie chcę! Oczywiście...na logikę nie...ale wiecie, co muszę robić swojemu sercu...w którym on i tylko on miał miejsce dopóki mu ufałam.Byłam taka szczęśliwa żyjąc w niewiedzy...jakie poroże rosło mi przez całe lata z doskoku.Póki dziewczynka była grzeczna i jeździła do lasku....było ok, bo zbierała grzybki....a on na laski i piwo w tym czasie...to dlatego nigdy nie chciał ze mną....usilnie się modlę....żeby nie przekląć i nie walnąć mu czymś w tą zakutą pałę bez wyobraźni...co traci....i czego nie odzyska...prawda?❤️ KOCHAM WAS!....jadę do Agatki na noc...bo nie chcę żeby akcja z wczoraj mnie wykończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, jolka! głupsza jesteś , jak ustawa przewiduje!!! \" ....usilnie się modlę....żeby nie przekląć i nie walnąć mu czymś w tą zakutą pałę \" a walnij go w ten pusty czerep czymkolwiek , kopniakiem popraw, i za drzwi wywal!!! a jeśli nie chcesz tego zrobić to się módl i idż do psychiatry!!! bardzo tego potrzebujesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duugaaaaaaa
spadaj na swój topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki! Witam i goraco pozdrawiam wstystkie bez wyjatku👄 Bylam z siostra na imieninach u kolezanki Ireny... Ona byla niedawno w Polsce i przywiozla do siebie swoja mame, mama jej ma problemy z biodrami i od dwoch miesiecy jezdzi na wozku inwalidzkim... Ta pani juz ma 86 lat i jest bardzo wesola kobietka, znam ja od 18 lat i bardzo sie lubimy i to wlasnie ona dzwonila dzis pare razy zebysmy koniecznie przyszly... Bo Irena nigdy nie wyprawia imienin tylko urodziny, zreszta ja tez, ale mama jak to mama po swojemu chciala pobalowac... Danusia nie miala specjalnie ochoty, ale odmowic starszej pani nie smiala... Mysle , ze juz mojej siostrze sie troche u mnie przykrzy w czwartek juz zawieziemy ja do meza... Poczytam Was jutro... Kolorowych snow http://i183.photobucket.com/albums/x241/hugohu1/Bild_2794.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to piękne:) AGNIESZKA OSIECKA Co się nażyłam... Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nam o ważną sprawę szło, o co się który z nas niepokoił, czy o dobro, czy o zło? Ja wam na to powiem godnie, nie nosiliśmy się modnie, ani chcieliśmy wygodnie sobie żyć... Co się nażyłam, to się nażyłam, co się napiłam, to się napiłam, co wymarzyłam, to moje! Co przetańczyłam, to przetańczyłam, co pogubiłam, to pogubiłam, a co znalazłam, to moje! Co przegapiłam, to przegapiłam, a co zrobiłam, to moje! Jacyśmy byli, przyjaciele moi, czy nas pamięta jeszcze kto? Czy nas legenda pięknie przystroi, czy popłyniemy gdzieś na dno? Myśmy żyli jak na wietrze, myśmy żyli niezbyt grzecznie, myśmy żyli niebezpiecznie, ale jak! Co się nażyłam, to się nażyłam, co nawarzyłam, to nawarzyłam, co naprawiłam, to moje! Co zapłaciłam, to zapłaciłam, co przebaczyłam, to przebaczyłam, a co pamiętam - to moje ! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim wielki👄 U nas jest piekna pogoda, wczoraj padalo tak ze caly swiat szczesliwy.. A to swiatlo przebijajace przez liscie.. wyglada ja chinska latarnia.. Nojeczko nacierpisz sie jeszcze biedaczko ale tak musi byc aby miec sile przeciac ten ropniak.. Kiedys sie na ta sile zdobedziesz. Wiem. Modl sie ..to daje moc 🌻 Acha i nie przejmuj sie ze niektorzy nie maja do ciebie cierpliwosci to tez jest oznaka zyczliwosci w pewnym sensie a przynajmniej zainteresowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alisario jestes niezrownana z tymi wierszami.. Jak tu nie kochac Osieckiej??? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak
Jolu wybacz, ze napisze jeszcze slowko na temat Twojej sytuacji. Powiem Ci szczerze, ze powinnas dziekowac Bogu, ze zobaczylas jaki jest twoj maz, ze mialas ta szanse. masz jasna sytuacje, wiesz co musisz zrobic, nie ma mowy o sluchaniu swojego serca, powiedz, ze w tym przypadku twoje serce jest glupie, niestety glupie. To Ty , Twoj rozum mowi Ci co powinnas zrobic, a przeciez nic innego jak tylko rozstac sie z taka osoba, ktora nie szanuje Cie i nie kocha. takie swinstwo zrobic zonie to moze tylko bydlak, ktory nie ma za grosz inteligencji, kultury osobistej lub jest tak podlym czlowiekiem. Dobrze, ze juz wiesz z kim mialas do czynienia przez cale wasze wspolne zycie. teraz masz jasna klarowna sytuacje. Los wybral za Ciebie. Wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia. Koniec czegos jest poczatkiem czegos innego, chyba to tak brzmailo lub podobnie. Zycze Ci sily i zazdroszcze, ze los Ci sprzyja. Podnies glowe do gory, a mozesz byc dumna, bo jestes piekna i cudowna o sercu aniola. Tak bardzo Cie szanuje, za Twoja szczerosc. .....jedna z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Jeszcze glosujecie ? Tak tu dziś pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alibabki 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Wycalowalam Was za wszystkie czasy W B W... Przeczytalam wszystko i niestety zrobila mi sie dziwna pustka w glowie... Nie potrafie nic napisac... Przytulam do serca Nojke i Coperte, zyczac duzo, duzo szczescia... Belvie, Mendelkowi, Szarookiej, Zofince i sympatycznym pomaranczkom przesylam jesienny wiersz:) Lidia Krzysztoń PANNA JESIEŃ Czyja to jest koleżanka ta jesienna piękna panna zmienia suknię co dzień nową bardziej zwiewną kolorową włosy długie rozpuszczone wiatr je splata w każdą stronę kroczy dumnie po trawnikach po ogrodach aż gdzieś znika i znajduję ją na łąkach całą w rosie i pająkach sieci ciągną się perłowe na nich muszki kolorowe idzie dalej jest nad rzeką mgły jej nową suknię splotą i znów panna jest jak nowa tylko bardziej szara płowa i tu czekać będzie skrycie na jesienne nowe życie http://www.ciekawerzeczy.pl/Kasia/catalog/images/lala5.jpg:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To PIEKNE Krystyna Sławińska BANALNY JESIENNY WIERSZ banalny jesienny wiersz barwami liści się zaczyna wabi bezwstydnym cynobrem jarzębinowych korali balansuje ryzykownie na pajęczej nici babiego lata banalny jesienny wiersz ma w oczach lęk przed trupim chłodem zimy żebraczym kosturem stuka w zapłakane deszczem serca banalny jesienny wiersz http://www.theartofthemyth.com/ArtoftheMythicalWoman/OpenEditions/CrushedAutumnPaint.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech22
Alisario!!! Wspaniała kompozycja, lubię Twoje wpisy bardzo👄 Pozdrawiam wszystkie dziewczyny[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×