Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

herbatko miętowa....👄 proszę Cię dokończ ,jeśli będziesz miała wolną chwilkę....tą diete odchudzającą.Skończyliśmy ją na piątym dniu.Jest ona chyba na 10 dni jak zrozumiałam?Ja siedzę właśnie i spisuję to dopiero teraz, bo jednak nie poszliśmy do pubu gdyż M zasnął a mnie samej nie chce się szwędać jak dawniej. Dziewczynki napiszcie coś do mnie:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna czytająca
Nojka co to znaczy M, przeciez chyba nie mąż. Czy cos nam nie napisałas.Kogo ty nazywasz M, nic nie rozumiem.Piszesz, ze mieszkasz sama, masz problemy z remontem, wiec co to znaczy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M to chyba znaczy mężczyzna- taki jeszcze nie mąz . Jutro napisze jeszcze diete . Troche zapomniałam. Nojko miło jest na wernisażu , ja tez lubie chodzic . Twoja wystawa czy zbiorowa?. Nie pal , nie pal , nie pal . Jest taka piosenka -śpiewa chyba M. Rodowicz, cos tak leci -Nie pal nie pal papierosów bo będzie ci żle. Poszukam na You tube i wkleje dla ciebie. Troche nie pisałam -ale z lenistwa, przyznaje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta jakoś nie mogę się zabrać do pisania czytam wasze wpisy chociaż nie jest ich wiele ale nie mogłam się przemóc aby coś napisać . Pisałam wcześniej ,że jadę na wycieczkę i byłam wycieczka była udana no i chcę wam powiedzieć,że byłam również w galerii obrazów i rzeżb, które są przeniesione na czas remontu z a sukiennic w Krakowie do zamku w Niepołomicach byłam zchwycona tym co tam zobaczyłam bo tyle razy jestem w Krakowie ale jakoś nigdy nie poszłam tam do galerii, a tam były obrazy i rzeżby nawet te, które w galerii w sukiennicach nie sa udostępniane. Najeczko dobrze ,że coś zrobiłaś dla siebie bo właśnie tak się trochę uspakajamy kiedy mamy deprechę jeżeli sobie coś ładnego kupimy, ja zawsze to robię choćby najmniejszą rzecz ale muszę kupić chociaż nieraz jest to mi nie tak potrzebne .Widziałam twoje zdjęcie i wyobrażam sobie ciebie w tym kapelusiku i z ładnym makijażem babka do podrywu. Herbatko miętowa również czekam na dalszą dietę. Wczoraj były imieniny mojego Zdzisia i coś tam przygotowałam ale nikt nie przyjechał tak jakoś wyszło i chyba będziemy to wszystko musieli zjeść sami to dopiero po tym okresie wezmę się za prawdziwą dietę bo wczoraj też robiłam sobie echo serca bo się leczę na serca no i wyszło to co jest i trzeba troszkę o serduszko zadbać no i przede wszystkim schudnąć tak że ta dieta będzie mi potrzebna . Tilzo dzięki za dobrą wódeczkę przydała się na wieczór Pozdrawiam wszystkie dziewczynki w ten słoneczny i ciepły dzień listopadowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno Herbatko miętowa te pisenki rzeczywiście powinna słuchać Najeczka a szcególnie przyglądac sie tym zdjęciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądam tych filmikow o papierosach ze strachu. Paliłam przeciez . Staram sie nie myślec bo można zwariowac . Nojeczko- trochę obejrzyj żebyś wytrwała , ale nie za dużo bo cię mocno zdołuje . Trzeba z optymizmem patrzec w przyszłośc bez papierosa ,a jeżeli tak się naoglądamy to będziemy miec wrażenie że tyle wciągnęłyśmy w siebie tego świństwa że już z nami koniec. Ale organizm ma siłe regeneracji- będzie dobrze, oczyścisz się z toksyn i będziesz w środku juz czysta bez paskudztw. Prezydent Ukrainy tez był porządnie zatruty jakimis toksynami , ale organizm się zregenerowal i fajnie teraz wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co- przeczytałam gdzies że groch dodaje energii i zdrowia. Nie bez powodu w wojsku gotuje się dla żołnierzy grochówkę . Gotuje raz na tydzien i mam na kilka razy. Chyba zauważyłyście że więcej teraz piszę ? Jakos mam jaśniejszy umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczęta trochę oglądałam te filmiki ale nie da się ich oglądać bo aż coś się dzieje przecież też paliłam i to dużo i długo i w naszym wnętrzu też tak się działo ? aż strach teraz o tym pomyśleć. Te filmiki powinny obejrzyć te osoby, które jeszcze palą . Herbatko miętowa może i mnie ten groch by pomógł na moją pamięć bo kiedy odeszłam na emeryturę to mam trudności z pamięcią , dużo czytam rozwiązuję krzyżówki ale to nie jest to jak było w pracy,że umysł był bez przerwy ćwiczony miałam pracę umysłową aż się boję co będzie dalej.spróbuję z tym grochem zresztą bardzo go lubię . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skarby❤️....macie sporo racji jak zwykle wezmę pod uwagę, żeby nie za wiele oglądać tych filmików, bo przypomniałam sobie, że kiedyś jak dorabiałam sprzątaniem u pani doktor w domu, dorwałam się do jej medycznych książek i weszłam na obrazki, które, były wypadkową pewnych schorzeń z opisem objawów.Mówię Wam, że wszytskie opisy pasowały do moich objawów i pomyślałam, że tylko czekać, aż się tak rozsypię jak na fotkach.Pani doktor zastała mnie przy nich i opieprzyła, że nie wolno ich oglądać, bo na dobrą sprawę wszelkie zaczątki chorób mają takie same objawy i opisy więc można wyciągnąć błędną diagnozę i umrzeć ze strachu.Poza tym jeśli wizualizacja....to niech będzie pozytywna, żeby ściągać same dobre rzeczy...prawda?Tak więc od tego czasu wolę oglądać piękne pejzaże i okazuje się, że potem los płata mi figla i jestem w nich realnie. 'Będę czekała na ciąg dlaszy diety. Dziś odwiedziłam moją dawną koleżankę z byłej pracy.Mieszkają z rodziną na wiosce i żyją skromnie ale serca mają wielkie jak talerze i na pewno będę u nich częściej niż raz na parę lat.Trzeba kochać dobrych ludzi i przytulać, bo czas nagli.Tak wię tuliłam tą mocno siwą bez zębów, chorą na schozofremię koleżankę, z którą kiedyś przeżyłyśmy wiele cudownych chwil przez 8 lat pracy.Tuliłam ją jak wtedy i dla mnie wciąż jest ładną, zgrabną , pięknie umalowaną damą pełną wigoru i poczucia humoru.Dobrze, że bierze leki.Rozmawia się z nią normalnie choć już kiedyś spotkałam ludzi z ta chorobą i przebiega ona bardzo różnie.Ja się nie boję chorych tylko zdrowych ze zbyt wielkimi ambicjami życiowymi....Ci to mogą skrzywdzić. Pogłaskałam Tą moją koleżankę z tym wilkiem brzuszkiem po tych siwych włosach i zbolałych rękach i mogłabym tak ciągle, bo żal mi było się rozstawać z jej dobrocią i moim wspomnieniem z nią związanym.Jakie to życie jest niesprawiedliwe dla dobrych............? Kochane dziewczynki....nie zapaliłam ale śmierdzę tytoniem, bo tam gdzie byłam wszyscy palą.Mój płaszczyk i golf, który mam na sobie to jeden wielki smród.Moje gardło też ucierpiało....duszę się.Nie wiem czy nie lepiej było zapalić niż wąchać??? Pozdrawiam Was serdecznie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym grochem to prawda...daje siły do pracy.Ja robię grochówkę co tydzień w okresie zimowym a dziś zamiast z ziemniaczkami zapychającymi żyły, zrobiłam ją z kluseczkami kladzionymi na dwóch jajkach z warzywami i mięskiem....pycha:))) O grochu czytałam w przepisach Ojca ŚW....bodajże Klimuszko się nazywa i posiada wiedzę oraz zioła leczące nawet beznadziejne przypadki.Moja mama przywiozła folderki czarno-białe jak się odżywiać, by bez chorób pożyć troszkę dłużej niż 100 lat.Gdzieś to mam w domu ale musiałabym poszukać.Mamie przepisał siedzenie obowiązkowe przy ognisku z palącym się iglastym drzewem i krojenie cebuli nisko przy oczach, żeby pozbyła się gronkowca, który żarł ją przez wiele lat i straciła mnóstwo kasy na leczenie bez efektów.Podziałało!!!Wyleczyła się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowo daję....ostatni filmik o paleniu zarówno ku przestrodze dla mnie jak i na zachętę rzucenia palenia dla innych, którzy boją się rzucić http://www.youtube.com/watch?v=Le-FAWCPN_E idę do wanny tymczasem. Na zakończenie dnia i po obejrzeniu filmików: Dlaczego jeszcze nie wprowadzono zakazu sprzedaży papierosów, którye jak stwierdzono są składem około 4.000 bardzo wyszukanych trucizn prowadzących w powolny sposób do śmierci?????? Dlaczego nie karze się producentów i sprzedających tak jak za narkotyki????? Dlaczego nie powstały jeszcze kliniki odwykowe jak dla narkomanów i alkoholików,przecież rzesza palaczy stanowi jeden z większych odsetek populacji na Ziemi????? Ja wiem....dawno odkryłam zakłamanie tego świata, które robi największe interesy na śmierci człowieka poprzez używki!!!!! Nie dziwię się, że żyjąc w tym fałszu , nie zawsze chce się żyć. My się nie dajmy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz dieta i będziemy jak nowe. dzień 6 Posiłek1 - zjedz 4 produkty z grupy 4 posilek 2 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 3 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 4 - zjedz4 produkty z grupy 3 posilek 5 - zjedz2 produkty z grupy2 posilek 6 - zjedz 2 produkty z grupy 2 dzien 7 posilek 1 - zjedz 4 produkty z grupy 3 posilek 2 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 3 - zjedz2 produkty z grupy 2 posilek 4 - zjedz 4 produkty z grupy 3 posilek 5 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 6 - zjedz 4 produkty z grupy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O hipohondrii- czyli o wmawianiu sobie chorób : Czy znacie książke ,,Trzech panów w łódce nie licząc psa,,?. Angielski gentelman opowiada jak czytał kiedys właśnie poradnik medyczny. Po przeczytaniu całości stwierdził że ma wszystkie choroby prócz puchlizny kolan. A nie ma jej z tego powody że na owa puchlizne cierpia panne służące. A że panną służącą oczywiście nie był więc i ta choroba nie była mu przez los dana. Książka jakiegos angielskiego pisarza . Nawet był taki film . Jak ktos lubi angielski humor to polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki bez wyjatku tak sobie teraz czytałam wasze wpisy wstecz no i jakoś Szarooka dawno już tutaj nie pisała. Nic nie pisze czy zdawała egzamin z jazdy i jak jej poszło a czy dopiero się przygotowuje do drugiego podejścia. Szrooko napisz coś . Najeczko juz teraz czujesz jak pachnie twoje ubranie kiedy siedzisz wśród palaczy wcześniej tego nie czuje się to już dobra oznaka że ci to przeszkadza. Narazie pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki- ja dzisiaj od rana do wieczora poza domem. Wróciłam dopiero o 20.00. Umęczona taka. Napisze więc tylko dietę . Dzień 8 Posilek 1 - zjedz 5 prodoktow z grupy3 posilek 2 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 3 - zjedz 3 produkty z grupy 3 posilek 4 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 5 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 6 - zjedz 2 produkty z grupy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepaląca do Nojki
To tylko my sami decydujemy,czy będziemy palić i jak długo. Nojeczko,najwazniejsze,ze podjełaś taką decyzję.Trzymaj się swojego postanowienia choćby kusicieli wokół było od groma.To Twoje zdrowie.W każdym papierosie jest 17 trucizn.Po co Ci one? Moja znajoma w przypływie chętki na papierosa,wypijala 2 szklanki mleka.Przestała palić,a także znienawidzila mleko.Ale co tam mleko??Cel osiągnęla. Tobie też się uda.Musi się udać.Trzymam kciuki.Powodzenia.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojka napisalas "Nie dziwię się, że żyjąc w tym fałszu , nie zawsze chce się żyć." A my wlasnie beddziemy tym lachudrom zyly na zlosc :-D Niech placa nasze emerytury do stu lat albo i wiecej.. Pomaranczo pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo...hahahahahahahahahhahahahahhahah....dobre to:))) Ja już dawno doszłam do tego wniosku....trzeba dbać, żebyśmy pożyły na ich koszt, bo oni powinni bardziej skromne te gmachy stawiać a ludziom grosza dołożyć.Przede wszystkim skandal, że u nas ludzie mają tyle schorzeń a już nawet zdarza się, że chory na raka nie dostaje renty a co dopiero ludzie schorowani. Ja muszę zrobić wszystko, żeby płacili mi jak najdłużej za te straty moralne i materialne. nie palę i jestem dumna:) dziękuję Wam i pomarańczkom za wsparcie. aaaa.... mój bank....trzeci filar do emerytury mieści się w pękatej skarbonce:))) idę, bo kotka mi jujczy, bo się stęskniła a ja tu zamykam pokoik, żeby mi kupki pod łożem nie zrobiła:)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ....zapomniałam się pochwalić, że dziś sprzedałam obraz z makami....będzie na elektryka...a może kapkę mi zostanie:)))Nie wiem czy się cieszyć....tak przystrajał mi pokój...nie wiem czy uda się namalować podobny??? Cieplutko Was pozdraresztę kobitek, które nas czytają ale nie pisząwiam Tilzę....herbatkę m....Agę50+ belvę i ....a mogłyby. Dietkę spiszę jutro, bo dziś po pracy byłam na spotkaniu z klientami i troszkę łazikowałam po sklepach, gdzie pomału pełno gadżetów świątecznych. Kupiłam w dewocjonaliach kropidło, czerwony różaniec i choinkę w sklepie obok, już przystrojoną, sztuczną na stojaczku za 25 zł.Niedrogo więc się ucieszyłam i postawiłam na parapecie w stołowym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko- znam ten ból jak trzeba sprzedac obraz. Bo to rzeczywiście jest tak że nie ma dwóch jednakowych obrazów. Zdarzało mi sie kopiowac samą siebie, nigdy drugi obraz nie byl taki sam -i zawsze był gorszy. Sprzedajemy bo musimy-prawda?. Trzeba zapłacic rachunki albo elektryka -jak ty. Właśnie wczoraj zawiozłam do galeii dużą martwa nature . Też żąłowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 9 posilek 1 - zjedz 2 produkty z grupy 4 posilek 2 - zjedz 4 produkty z grupy 3 posilek 3 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 4 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 5 - zjedz 3 produkty z grupy 3 posilek 6 - zjedz 2 produkty z grupy 2 dzień 10 posilek 1 - zjedz 2 produkty z grupy 4 posilek 2 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 3 - zjedz 4 produkty z grupy 3 posilek 4 - zjedz 3 produkty z grupy 3 posilek 5 - zjedz 2 produkty z grupy 2 posilek 6 - zjedz 2 produkty z grupy 2 To juz koniec . 10 dni a potem najlepiej znów zacząc od początku. Tez chciałabym juz poczuc zapach Swiąt , może jeszcze za wcześnie , ale to takie przyjemne. W moim miasteczku raczej nie za bardzo z przedświątecznym nastrojem . Mało dekoracji światełek i tym podobnych rzeczy. To okropne ale po przedświąteczny ruch, zamieszanie i nastrój jedziemy do Trójmiasta i do marketów. Coś strasznego- taka degrengolada. Tak uważam i sama siebie potępiam . Ale cóz -takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namalujecie, namalujecie inne jeszcze lepsze!! W koncu to dobrze jest cos sprzedac.. Praca idzie w swiat.. ktos sie z niej cieszy.. Tak samemu dla siebie jest chyba mniejsza satysfakcja. Ja co prawda nie jestem malarka ale maluje tam takie bzdurki.. gdyby to sie nie sprzedawalo to przestalabym. Herbatko a moze pokaz ta martwa nature nam niech tez oko ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Herbatko to jest ta z granatami ktora sprzedalas??? Nie dziwei sie..:-) Czy ty malujesz z natury czy ze zdjec jakis??? Skad bierzesz twoje inspiracje??? Twoje obrazy sa naprawde piekne.. i takie retro jakby.. Juz malo kto tak maluje.. Jezeli to nie tajemnica to podaj tez ceny..( moze na e-mailu)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:))) No piękne te obrazy herbatki m, Moja kumpela Agata tak maluje ale szczególnie utalentowana jest w portretach.Nie znam nikogo z otoczenia, kto maluje tak szybko, potrafi ująć cechy człowieka i namalować tak malarsko, wręcz poetycko. Podoba mi się "polna droga" herbatki, pejzaż marynistyczny, martwa natura z jabłuszkami, martwa natura z granatami....jest super mistrzowska.Ja nie wiem czy bym ją sprzedała, gdyby to była moja praca, bo wiem ile wymaga czasu i skupienia.Kiedyś malowałam tak realistycznie.To były moje początki w malarstwie, byłam ambitna, dokładna i nie bałam się upływu czasu a więc malowałam na spokojnie nie myśląc o potrzebie sprzedawania.Namalowałam kilka perełek, których żal mi do dzisiaj, że nie mam ich już.Tak to jest z artystami.Pozbycie się obrazu kojarzę jak odrywanie cząsteczek własnej duszy na małe kawałeczki i rozdawanie ich ludziom....po czym następuje przerwa, bo jesteśmy jak sito i trzeba długo się "ładować", żeby powstało następne dzieło. Dziś nie za wiele napiszę....mam jakąś chandrę ale Wam życzę siły za mnie i za siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od legwanka belvo? To koniecznie pozdrów ją ode mnie.Czemu nie pisze z nami? A może gniewa się na mnie? Kupiłam ostatnio do domu legwana na korze drzewa....to tak z myślą o Ani:))) Całuję Was i dziękuję herbatce, że tyle się napisała dla nas:))) Wróciłam z basenu i idę do kiciusia, bo dobija się do drzwi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×