Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość mietka99
Witajcie !!! O dziurawcu słyszałam, że pomaga na wzdęcia ale ,że na depresję nie .Nojka masz rację ,nie moje prawo wchodzić w Twoje życie a Twoje prawo ustawić mnie do pionu .P R Z E P R A S Z A M !!!!!!!. Mam do Was moje kochane prośbę _ podpowiedzcie co mam kupić moim na gwiazdkę .Dziewczyny 45 lat kobieta czynu ,interesu,elegancka, 24 lata początki na swoim urządzona styl klasyczny studentka z nadwagą. 20 lat studentka zwariowana,zadbana,pachnąca,modna. Chłopaki 45 lat typ "ciacha" zadbany ,lalusiowaty,inteligent 26 para z 24-latką informatyk pracujący o niezłych dochodach .Koszt każdego prezentu średnia 40 zł. Jak co roku mam z tym problem bo oni wszystko mają a koperta z kasą odpada. POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko, z tym dziurawcem to juz od dawna ludzie stosuja.. tyle ze kiedys to sie nie nazywalo depresja a roztrojeniem nerwowym.. Psychotropowe srodki sa niebezpieczne jak diabli.. ale raz jak zaczelas je brac to juz i dziurawiec nie pomoze... Nie mozesz przestac teraz brac psychotropow.. Mietka piszesz 'Dziewczyny 45 lat kobieta czynu ,interesu,elegancka', Kup jej korale z krzemienia w paseczki.. nazwane polskimi diamentami.. Gwiazdy z Hollywood ustawiaja sie po nie w kolejce.. Bardzo modne ostatnio. "24 lata początki na swoim urządzona styl klasyczny studentka z nadwagą." Cos bardzo fajnego do domu.. np sliczna szafuncie na kosmetyki do lazienki.. Taka wiszaca. "20 lat studentka zwariowana,zadbana,pachnąca,modna." Moze jakies super luksusowe rajstopy czy legingsy??/ Teraz zamiast rajstop w Paryzu nosza legingsy. "Chłopaki 45 lat typ "ciacha" zadbany ,lalusiowaty,inteligent" Ksiazka i kosmetyk meski.. "26 para z 24-latką informatyk pracujący o niezłych dochodach " Ksiazki i plyty z ulubiona muzyka... albo jezeli to bliska rodzina to cos z ubrania np czapke na narty czy rekawiczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko filmiki smieszne. Dlaczego mialby ktos sie obrazic?? Wstaw wiecej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz można kupic w sklepach bardzo dobre ,luksusowe i egzotyczne kawy, herbaty,wina. Sa takie sklepy kolonialne , myślę że takie produkty na pewno obdarowani wypiją . Tylko wiedziec co komu. Kawę czy herbate ? a może winko? moja sąsiadka kiedys kupiła taki prezent osobie która tez wszystko ma. Wiem że prezent byl udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie a szczególnie Najeczkę bo właśnie dopiero dzisiaj oglądałam te filmiki są super bardzo mnie rozśmieszyły dzięki.Moimi cichymi dniami tak się bardzo nie przejmuję bo to się bardzo często zdarzało już się do tego przyzwycziłam , a twoje propozycje nie wiem czy też by co pomogły bo chyba nie . Ale naprawdę poprawił mi się troszkę humor bo piję leki uspakające i zaczynam myśleć już o świętach bo zjedzie mi cała moja rodzinka tj. synowie z rodzinami tak,że będę miała co robić i muszę dużo wszystkiego szykować. Może podpowiecie co można przygotować na święta coś specjalnego abym mogła zaskoczyć swoje synowe mam ich trzy i wszystkie na swięta będą . Chce wam jeszcze powiedzieć,że byłam na występie Katarzyny Gertner "Msza beatowa" bardzo mi się to podobało no i miałam przyjemność poznać pania Kasię . Dzień jest tak smutny ale trzeba się brac za jakąś robotę . POzdrawiam was kochane dziewczyny dobrze,że was mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cofam sie troche do poprzedniego wpisu nojki-kiedy napisała że jest az za bardzo dowartościwana ,ale to nie pomaga jej życ . Nojko -rozumiem cie w stu procentach - myślałam o twoich słowach bo mam podobne odczucia do ciebie. Kiedys myślałam o sobie że mam kompleksy, że jestem gorsza , brzydsza od innych. W towarzystwie nie byłam wygadana , nie smiałam sie i nie rzucałam dowcipami. Chyba właśnie dlatego inni myśleli o mnie że jestem taka beznadziejna az sama w to troche uwierzyłam. Ale jednak na szczęscie doszło do mnie że wcale tak nie jest. Mogę przeciez mniej trzepac językiem , gadac i wygłupiac się .ale czy przez to jestem gorsza od innych kobietek -kokietek? Teraz mam w nosie że nie jestem duszą towrzystwa ,albo że nikt nie zwraca na mnie uwagi. Siedze sobie- obserwuje ,albo wychodze jak mi sie za bardzo nie podoba. Nazbierało mi sie trochę znajomych którzy mnie doceniaja i nie jest już tak że siebie nie doceniam . juz nie uważam że mam jakies kompleksy. Nojko -jestes super kobietą . Ważne zdrowie i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie. Czytając ten temat, wiele wypowiedzi mam nadzieję,że Panie udzielą mi rad:) Moja ukochana teściowa rok temu przeszła operację usunięcia guza piersi, w tym samym roku zmarł jej mąż. To dzielna i mądra kobieta,ale wiem,że mimo upływu czasu jest jej ciężko. Mąż nie ma rodzeństwa (siostra zmarla tuż po urodzeniu). Staram się być dla mamy oparciem. Ale chyba nie zawsze potrafię. Codzień o niej myślę. Nie możemy jeździć za często bo mieszkamy 400 km od mamy. Codziennie do niej dzwonię, pamiętam o poważnych i tych drobnych sprawach, piszę do niej listy,podsyłam dobne prezenty. Jak tylko jadę godzinami rozmawiamy, uwielbiamy swoje towarzystwo.Jesteśmy z sobą bardzo zżyte. Co jeszcze mogłabym dla mamy zrobić,aby być dla niej oparciem i siłą w trudnych chwilach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziewczynki❤️ Ja zaraz muszę jechać na basen, bo mam karnet z zakładu.Szczególnie chodzi mi o saunę.Mamy dwie i obie oczyszczające a więc coś dla mnie.Muszę wyprzeć tą nikotyne a tabex już mi się skończył. do wpisów ustosunkuję się później a tymczasem dla Was ode mnie http://www.youtube.com/watch?v=JfqRdxw4abU przejrzyjcie też inne linki na tej stronie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko... az sie wierzyc nie chce ze Osiecka .. taki cudowny czlowiek.. musiala tesknic za kims na stale o cieplym spojrzeniu i paru groszach.. prawda?? Toz to arystokratka uczuciowa byla!! Ona czula sie samotna?? Urszula Sipinska.. moje kochanie..:-) Czemu juz nie udziela sie?? A zauwazylyscie kto spewa z zespolem Dwa Plus Jeden?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnie nie chcacy odkrylam ta grupe i ta piosenke... nie znalam ich.. bo juz musialo nie byc mnie w Polsce chyba??? Kto to jest ta dziewczyna w dlugich wlosach??? Ma niezly glos.. Wogole piosenka jakas dziwna.. niby taka jakby ruska i naiwna ale ten sposob spiewania taki jak sie teraz spiewa .. Wyglada na to ze jacys ludzie co przewidywali przyszlosc.. spiewaja piosenke ktora musza spiewac.. ze wzgledow politycznych.. CO WY NA TO???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo- zespól Dwa + jeden był bardzo popularny w Polsce. Jeszcze w latach 80- wystepowal i nagrywał. Tragiczna była historia członków zespołu. Janusz Kruk lider i kompozytor zmarł na serce w 1992 roku. Elżbieta Dmoch -solistka , odeszła z zespołu wcześniej, po rozstaniu z Januszem Krukiem z którym była związana prze kilka lat. Po jego śmierci popadła w depresję . Może jakies 10 lat temu udało się namówic ja do uczestnistwa w programie ,, Szansa na sukces,, .Ale juz nie wróciła na scenę . Udział w tym programie telewizyjnym byl chyba wyjątkowy wyłomem w jej odosobnieniu. Podobno mieszka gdzies w starym wiejskim domku po jakiejs krewnej. Zyje więcej jak skromnie. Opuszczona i w stanie permanentnej depresji. Słyszałam jak jacys jej znajomi opowiadali chyba w radiu cała ta historię. Próbowano jej pomóc , nie zostawiona jej samej -ale do tego ptrzebna była jej wola -tej niestety zabrakło. Choroba zwyciężyła. Nie chciałabym zmyślac w tej historii,o powiadam to co usłyszałam od życzliwych jej dawnych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko dzieki za informacje.. Nie wiedzialam ze tak ten zespol zle skonczyl...:-( Szkoda. Wlasciwie to moje pytanie bylo czy zauwazylyscie z kim oni spiewaja? Potem w drugim poscie zaczelam mowic o innej grupie ktorej dotychczas nie znalam i glupia zapomnialam wstawic linku.. Przepraszam bo wyszlo ze mowilam o :Dwa plus jeden.. a ja mowilam o tym zespole i tej piosence.. http://www.youtube.com/watch?v=3a1svV-JUG0&NR=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki....powiedzcie mi nasza dawna piosenkarka Elżbieta Dmoch nie żyje???!!! Depresja depresją....wiem do czego prowadzi ale mam nadzieję, że Ela żyje🌻Jak coś wiecie to napiszczie proszę:) Belvo....kiedyś oglądałam jakiś dokument o Agnieszce Osieckiej, przeplatany jej opowiadaniami, tekstami, przyrodą i gdzieś tam umieszczono wypowiedzi jej córki na jej temat....tyle było w nich jadu, że aż przykro.Jak można zazdrościć matce osobowości i odwrotnie....czasem matki zazdroszczą i rywalizują z dziećmi a to jest przykre i chore....niestety jest. Kochane kobietki....nie do wszystkich wypowiedzi umiem się ustosunkować, bo z niektórymi sprawami sama mam problem i nie radziłam sobie.Z prazentami to już klapa:))) Dziś poszłam kupić mojemu M spodnie, bo ostatnio tak schudł, że tamte wisiały mu brzydko.Jak spojrzałam na to moje szczęście i nieszczęście w jednym....to zrobiło mi się go żal.Taki smutny był od tygodni, wciąż się kłóciliśmy i nie zauważyłam skąd w nim tyle jadu i zazdrości bez powodu.On nawet nie dojadał....o zgrozo, jak z dzieckiem, trzeba pilnować i pytać czy zjadł a ja przeważnie nie mam czasu i dobrze, że to wszystko zauważyłam w porę, bo może by się biedak rozchorował całkiem na głowę.Trochę zawiniłam, że za długo siedzę w kompie i za mało się nim zajmuję....ale ja mu mówiłam od początku co go czeka, żeby się dobrze zastanowił, bo ja mam swqoje latka,różne pasje a sprawy cielesne stawiam prawie na końcu chyba przez brak hormonów....tak domniemam. Zaraz poszukam Urszuli Sipińskiej dla belvy Muszę Wam powiedzieć, że przeczytałam na śledziku na nk, że nasza szarooka zdała egzamin z prawa jazdy....bodajże wczoraj:)))Gratuluję jej....Olu🌻:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkietka99
o Boże !!! Piosenki naszej młodości , ile to prywatek przetańczyłyśmy przy tych piosenkach .Co si e dzieje obecnie z Elżbietą Dmoch ,solistka "Dwa plus jeden?" Wiem że miała straszne załamanie nerwowe,żyła w nędzy gdzieś na wsi.Podobno chcieli reaktywować ten zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny widzę,że powiało trochę optymizmem i dobrze bo nastroje muszą nam się poprawić na święta aby wesoło je przeżyć . Piosenki są bardzo ładne rzeczywiście przypominają nasze młode lata choć jak sobie przypominam może to było około 10 lat temu byłam na występie zespołu 2 + 1 to było w Kielcach Ela jeżeli to była ona wyglądała bardzo poważenie to nie ta sama którą oglądałam wcześniej jakoś nie bardzo mi pasowało aby to była ona chociaż wszyscy mówili że to była właśnie ona i te jej piosenki i głos był autentyczny do końca nie byłam pewna tak sie zmieniła.Póżniej już nigdy nie słyszałam o nich. Chce wam również powiedzieć,że jakoś mało zawsze miałam czasu aby interesować się na bieżąco tymi zespołami za dużo miałam obowiązków teraz kiedy słucham tych nagrań to wiem że to było grame , Znam tych tylko najpopularniejszych piosenkarzy . Teraz mam więcej czasu i więcej coś słucham. Dzięki za te nagrania Najko jeżeli jest prawdą,że szrooka zdała ten egzamin to może by oblała to prawko jak myślisz? a ona wogóle się tutaj nie pokazuje szkoda. To narazie dziewczyny chyba odpoczywacie bo was tutaj nie ma . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki....pozdrawiam Was.U mnie brak czasu.Tak dużo z Wami pisałam, że poodkładało si e trochę spraw na wczoraj a młoda już nie jestem więc z tym zorganizowaniem się jak w harcerstwie....mam problem.....a to siły nie ma a to nastroju a to coś wypadnie.Wczoraj zrobiłam dwugodzinny marsz po lesie, w szybkim tempie, z koleżanką.Potem odwiedziłam drugą z którą umówiłam się po roku niewidzenia a mieszka dwie ulice dalej....takie to czasy:))) Pozdrawiam Was serdecznie....o kurcze...spojrzałam na zegar, że przegapiłam dziś basen:( Za to pomogłam coś zrozumieć pewnej zagubionej istocie i może uda się ją uratować.Buziaki ślę i piszcie, bo jak nie będę miała czasu pisać to chociaż poczytam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
Jeżeli chodzi o znajomośc zespołów i muzyki rozrywkowej to ze mna było podobnie jak z Agą . Szalałam jak byłam nastolatką . Biegałam na koncerty- najbardziej lubiłam Brekaut i Skaldów. Do dzisiaj mam pełen komplet płyt długogrających Skaldów. Nawet tak rzadkie nagranie jak ,Krywań>. a potem jak wyszłam za mąz i urodziłam dziecko to zupełnie sie wyłaczyłam . Zespoły lat osiemdziesiatych były mi zupełnie obce- do piero pózniej troche poznałam te piosenki. Wraz z przełomem 89 roku-pamiętam kupiłam sobie nowoczesny radiomagnetofon- i pełno było róznych pirackich kaset. Kupowało sie za grosze. Powiem wam że mam w piwnicy z tych czasów kilka reklamówek kaset magnetofonowych. ale juz nie wracam do nich . Zreszta magnetofon juz dawno zepsuty , nie ma na czym odtwarzac . Teraz mamy komputer i przez internet mozna słuchac . Czuję sie niezbyt dobrze- pojadłam przez ostatnie kilka dni troche słodyczy- dzisiam jestem taka ociężała. Ręke trudno podnieśc , cięzka jak kamien . Wiem że to po cukrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
Zrobiłam błąd i wpisało mnie na pomarańczowo. Ale teraz chyba dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
ciekawe czy teraz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
Ciekawe - pisze poprawnie -system chyba nawalil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
ha ha , musze sie pośmiac . ale jednak to denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatka mitowa
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbataa
napisz miętowa a nie mitowa, dlatego jesteś na pomaranczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×