Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Hej dziewczyny!! Dzisiaj dostalam olsnienia.. Jestem najbardziej naiwna istota na swiecie.. Jestm po prostu glupia.. Wierze w ludzi a oni nie zasluguja sobie chyba na ta moja wiare.. Teraz rozumiem jak zdarzaly sie niektore wpadki.. w czasie wojny.. Lece bo az mi sie zrobilo niedobrze :-( Musze dac sobie spokoj z tym internetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje belva daj odpoczac i sobie i internetowi to wyjdzie ci tylko na zdrowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo -coś w tym jest. Czasem tez się zastanawiam , czy nie powinnam troche wychamowac z tym internetem . Okazało sie że ludzie inaczej wyobrażaja mnie sobie , nie widząc w realu. Kłopot , bo okazuje się że w rzeczywistości taka sobie najbardziej zwykła baba. A wyobrażali sobie coś............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki co wy piszecie , że chcecie odpoczywać i nic nie pisać , a gdzie będziemy zaglądać co czytac, co słuchać uważam,że nie powinnyście tego robić . Ciekawa jestem kto wam tak dokuczył , wróciłam do poprzednich wpisów i nic nie zauważyłam chyba ,ż e w e meilu ktoś wam coś nie stosownego napisał. Herbatko miętowa jesteś wspaniała bardzo lubię czytać twoje wpisy nie możesz odpoczywać proszę. Kiedyś napiszę jak się czuję w swoim środowisku . Belvo również musisz tutaj zostać chyba,że cię żle zrozumiałam że chcesz to pisanie zakończyć . Dziewczynki nie róbcie tego jesteście wspaniałe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki co wy piszecie , że chcecie odpoczywać i nic nie pisać , a gdzie będziemy zaglądać co czytac, co słuchać uważam,że nie powinnyście tego robić . Ciekawa jestem kto wam tak dokuczył , wróciłam do poprzednich wpisów i nic nie zauważyłam chyba ,ż e w e meilu ktoś wam coś nie stosownego napisał. Herbatko miętowa jesteś wspaniała bardzo lubię czytać twoje wpisy nie możesz odpoczywać proszę. Kiedyś napiszę jak się czuję w swoim środowisku . Belvo również musisz tutaj zostać chyba,że cię żle zrozumiałam że chcesz to pisanie zakończyć . Dziewczynki nie róbcie tego jesteście wspaniałe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane dziewczynki co wy piszecie , że chcecie odpoczywać i nic nie pisać , a gdzie będziemy zaglądać co czytac, co słuchać uważam,że nie powinnyście tego robić . Ciekawa jestem kto wam tak dokuczył , wróciłam do poprzednich wpisów i nic nie zauważyłam chyba ,ż e w e meilu ktoś wam coś nie stosownego napisał. Herbatko miętowa jesteś wspaniała bardzo lubię czytać twoje wpisy nie możesz odpoczywać proszę. Kiedyś napiszę jak się czuję w swoim środowisku . Belvo również musisz tutaj zostać chyba,że cię żle zrozumiałam że chcesz to pisanie zakończyć . Dziewczynki nie róbcie tego jesteście wspaniałe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ago- jaka ty jestes miła , tak mnie dowartościowałaś . Zawsze myślałam że jestem nudziarą . I chyba jednak jest w tym troche prawdy. Kom pleksy jakies mam - a to że nie mam odpowiedniego wzrostu a to że smukła nie jestem , wygadana tez nie, przebojowa tez nie. Atrakcyjną kobietą tez nie jestem - I co mi pozostaje? . Tutaj w naszym klubiku nikt mi nic nie powiedzial , kochane jesteście i fajne. Ale mam takie miejsce - mój wygląd nie dorównuje do wyobrażen o mojej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herbatko, moj wyglad tez nie..:-) Ale musze ci powiedziec ze wyglad twoich prac daje duzo do zrozumienia..:-) Sa naprawde piekne!! Raz tylko.. musze sie przyznac do strasznego grzechu.. Tak jak nigdy w zyciu mi sie nie przydarzylo aby kogos przestac lubic z powodu wygladu... to stalo sie to raz.. Jak zobaczylam osobe ktora przez telefon byla piekna.. to rece mi opadly.. Nie mam zadnego usprawiedliwienia dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wodna.....tyle napisałam i w trakcie pisania wcięło mi tekst a ostatnio nie mogłam wejść na kafeterię.Na razie wyślę tylko tyle i sprawdzę czy jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczyny....belvo....ja też jestem naiwna.....jakoś uwierzyłam, ze kiedyś spotkamy się w tym gronie w realu i boję się pomyśleć, że ma być inaczej. Wygląd?Hm...ja jestem chyba troszkę pogodzona ze starzeniem się skóry.....szczególnie na twarzy.Wiadomo, że są kobiety, które nie przyjmują pocieszenia, że wyglądają młodziej niż nasze mamy czy babcie lub 10 lat młodziej od rówieśników.Ja wiele lat nie zastanawiałam się czy jestem ładna czy brzydka a wszelkie miłe osoby wokół,zwłaszcza facetów odbierałam jak koleżeństwo.Było mi z tym dobrze....wciąż łaziłam po polach i łąlach albo po lesie.Wyjeżdżałam w góry lub na wieś, gdzie butami dyżurnymi były kalosze....jak ja marzyłam o kaloszach na grzyby.Jak miałam 38 lat pierwszy raz usłyszałam, żebym się pomalowała, bo wyglądam jak chora.Byłam oburzona, bo uważałam, że mam prawo tak wyglądać mając koło czterdziestki i wyjaśniułam to zaraz mojemu koledze.Już mi nigdy nic nie mówił na ten temat ale czułam jakąś ironię w słowach i czynach ku mojej osobie a ja nie zwracałam na to uwagi i myślałam wtedy...."czekaj dupku jeszcze Cię kiedyś zaskoczę, bo ja bywam ładna jak chcę"....czyli jak się zrobię na bóstwo. Właśnie....słowo bywam jest prawdziwe, bo choć kiedyś miałam lat 20 to też potrafiłam niejednego wypłoszyć swym wyglądem a nawet zgorszyć.Pewien wokalista, po koncercie, podczas imprezy.....ponabijał się ze mnie , że jestem zmarszczata.Powiedział to koleżance, któras mi to obwieściła z uśmiechem satysfakcji .Pomyślicie, że się załamałam? hehe....odwaliłam mu taki list nt.jego pustoty a p[rzez to brzydoty, że do tej pory cisza. Kiedy miewam te lepsze dni....wychodzę do ludzi, żeby mnie zapamiętali rumianą i roześmianą a przez to wydaję im się piękniejsza.Jak jestem zła,chora, znerwicowana czy zmęczona....siedzę w domu i pocieszam się co mnie jeszcze dobrego czeka w sensie wyjazdów i spotkń towarzyskich i pamiętam tylko o tym, żeby się nie rozłożyć.Jak przyjdą siły....co roku zaczynam ten sam rytuał.....basen, rower, spacery,koncerty, zakupy, kosmetyki i fryzjer....no i mogę dalej się cieszyć nieustającą młodością jak na swoje lata. Babeczki.....głowa do góry....wiedzcie, że bywają ludzie brzydcy, którzy pięknieją w naszych oczach kiedy zabłysną humorem, dowcipem, mądrośącią czy umiejętnością rozmowy z ludźmi.Przykładów jest sporo.Znam takie osoby i na prawdę dla mnie są piękne a co do mnie, też nie raz słyszałam,wiesz Jolka.....Ty nie jestes ładna ale masz to coś.Może to było chamskie z ich strony ale ja siebie lubię więc mam ich gdzieś:))) Wczoraj byłam na kolendach i pastorałkach wykonywanych przez aktorów filmowych z Warszawy a nawet z nimi zaśpiewałam....he he.Było ciasto domowe gratis, zjadłam 5 kawałków. Herbatko miętowa....nie wyrzucaj kaset....ja mam zakupione dwa radiomagnetofony na Allegro więc jak się spotkamy na plenerze....?:))) Pozdrówka.....lecę do garów robić golonkę w kapuście.....poczęstuję Was niestety tylko wirtualnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joleńko
nie kokietuj.Jesteś atrakcyjną i bardzo interesującą kobietką. Twoja osobowość jest urzekająca.Ktoś taki jak TY odbierany jest przez ludzi za wyjatkowo ciekawą osobę.Tak,jesteś niepowtarzalna. O to kilka zdań prawdy o Tobie wypowiedzianych bezinteresownie. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was Wszystkich żczę zdrowych i wesołych Swiąt Bożego Narodzenia, by serca Wasze były przepełnione miłością, radością i szczęściem, a marzenia spełniały się w 100%.. Mnóstwo prezentów pod choinką ❤️ Róża ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojko-Jolu Zadałam sobie trud i cofnęłam się do starszych wpisów . Znalazłam twoje zdjęcie. Fajna kobietka jestes , ci faceci z twojego opowiadania byli po prostu durni. Na pewno pożenili sie z długonogimi atrakcyjnymi dziewczynami i teraz narzekaja na swoje żony. Moja córka miała takiego kolegę -ożenił sie z atrakcyjna blondynka i potem ciąle narzekał że głupia. Dobrze im tak , powinny dać im popalic . Niech cierpią. Myslę że dużo prawdy jest w stwierdzeniu że wyglądamy młodziej niz nasz matki i babcie w tym samym wieku. Ale zawsze upływ czasu troche nas zasmuca. Zmarszczek więcej jak kilka lat temu. ale nic się na to nie poradzi. No cóz, trzeba sobie dodac animuszu- makijażem , ciuchami , fryzurą . Jeszcze szpilki na nogi chociaz piekielnie niewygodne. Najgożej jak mamy troche nadwagi- wtedy obcasy to tortura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:))) Herbatko miętowa....oj tak, tak szpileczki na nogach to tortura ale nawet dla 15 min pokazania się z innej strony to już coś.Ja mam na szczęście blisko do Domu Kultury NA imprezy tylko jeszcze pracuję nad tym żeby mieć za co pójść i z kim:))) Różyczko kochana:)))Tak się cieszę, że Cię widzę tutaj....proszę nie uciekaj jeszcze....zajrzę tu co jakiś czas w nadziei poczytania twoich wpisów:)))Proszę Cię pisz tu z nami....tak miła , piękna i mądra koleżanka to prawdziwy skarb:))) Poznaj proszę równie miłe koleżanki, które tu piszą od niedawna, bo również są bardzo miłe i ciekawe:))) Ja jeszcze złoę Wam życzenia....może nawet ułożę jakiś wierszyk....fajnie, że jest dla kogo, że Was mam:))) Teraz gotuję grochówkę, bo grochdaje siłę do pracy a bąki nie są takie groźne.Zaraz też zasiądę do lepienia pierożków z przygotowanym wcześniej farszem.Będą też łazanki z kapustą i grzybami.W ubiegłym roku miałam kluchy śląskie z pieczonymi rydzami na na maśle,(w stanie upieczonym miałam zamrożone apotem tylko odmroziłam na gorącej patelni)a w tym roku zrobię jeszcze krokiety z grzybami, kapustą, kukutudzą z puszki i tartym ,żółtym serem....to będzie debiut kulinarny. Wróciła ze sklepu mój M więc na razie dziewczynki....idę do garów ale potem wpadnę zobaczyć czy coś napisałyście, bo mi się tęskni za Wami. Belvuś....co tam dobrego gotujesz?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:))) Herbatko miętowa....oj tak, tak szpileczki na nogach to tortura ale nawet dla 15 min pokazania się z innej strony to już coś.Ja mam na szczęście blisko do Domu Kultury NA imprezy tylko jeszcze pracuję nad tym żeby mieć za co pójść i z kim:))) Różyczko kochana:)))Tak się cieszę, że Cię widzę tutaj....proszę nie uciekaj jeszcze....zajrzę tu co jakiś czas w nadziei poczytania twoich wpisów:)))Proszę Cię pisz tu z nami....tak miła , piękna i mądra koleżanka to prawdziwy skarb:))) Poznaj proszę równie miłe koleżanki, które tu piszą od niedawna, bo również są bardzo miłe i ciekawe:))) Ja jeszcze złoę Wam życzenia....może nawet ułożę jakiś wierszyk....fajnie, że jest dla kogo, że Was mam:))) Teraz gotuję grochówkę, bo grochdaje siłę do pracy a bąki nie są takie groźne.Zaraz też zasiądę do lepienia pierożków z przygotowanym wcześniej farszem.Będą też łazanki z kapustą i grzybami.W ubiegłym roku miałam kluchy śląskie z pieczonymi rydzami na na maśle,(w stanie upieczonym miałam zamrożone apotem tylko odmroziłam na gorącej patelni)a w tym roku zrobię jeszcze krokiety z grzybami, kapustą, kukutudzą z puszki i tartym ,żółtym serem....to będzie debiut kulinarny. Wróciła ze sklepu mój M więc na razie dziewczynki....idę do garów ale potem wpadnę zobaczyć czy coś napisałyście, bo mi się tęskni za Wami. Belvuś....co tam dobrego gotujesz?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadaja tutaj co jakiś czas miłe osoby, mówia że podoba im się nasz klub i znikają . Żal. Trochę przykro. Zawsze mamy nadzieje że pobędą dłużej. Póżniej jeszcze napiszę . Pa na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta nie miałam czasu pisać wczoraj coś napisałam ale nie poszło i już nie powtarzałam. Czy tak naprawdę się przejmujecie swoją urodą bo ja nie , czy człowieka się ocenia jak on wygląda czy jest ładny ja uważa,że nie bo na swoją urode nie miałam żadnego wpływu taka sie już urodziłam od kogoś tą swoją urodę odziedziczyłam i tak musi być . Mogę być tylko lepiej ubrana , modniej w ładniejsze ciuchy , poprostu zadbana i nie muszę się wszystkim podobać. Narazie tyle bo już muszę kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wczoraj nie dokończyłam pisania bo znów wrócił mój M a naprawdę nie chce aby widział co ja piszę bo nie musi wszystkiego wiedzieć i może dlatego tak nieraz chaotycznie piszę bo mam tylko chwilkę. Dziewczynki napewno chciałybyśmy być zawsze młode i piękne ale nic nie poradzimy bo latek nam przybywa. Wytykacie tutaj swoje wady a może tak naprawde nie jest bo nie wszystko złoto co się świeci, może mamy inne pozytywne cechy i za to nas niektórzy lubią i lubią przebywać w naszym towarzystwie. Jestem jaka jestem i taką muszą mnie zaakceptować . Dlatego dziewczyny głowy do góry zbliżają się święta no i karnawał i trzeba pomyśleć o zabawie a nie smucić się . Ja nie wyobrażam sobie przebywania z osobą, która mnie krytykuje bo ma uwagi do mojego wyglądu nie wiem nawet jak można taką osobę ocenić poprostu "O" inteligencji nie miałam takiego przypadku. Przebywałam w różnych towarzystwach męsko -damskich ale nigdy nie zabiegałam o to aby mężczyżni zwracali szczególną uwagę na mnie i zawsze traktowali mnie jako dobrą kumpelę i to mi wystarczało. Teraz też spotykam się w różnym towarzystwie i jest tak samo. Napewno miło jest jak ktoś zauważy,że np. ładnie wyglądam, ale szczególnie o to nie dbam .Ja uważam,że jesteście wszystkie piękne, miłe , utalentowane artystycznie , dobre gospodynie , koleżeńskie itp. i tak trzymać . Idę teraz coś zrobić , bo byłam w sądzie za świadka no i wróciłam do domu a ponieważ narazie jestem sama mogłam coś do was napisać . Pozdrawiam wszystkie panie bez wyjątku. Naprawdę dobrze by było aby te wszystkie osoby które tutaj sie pokazują zaczęły coś pisać będzie nam weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w poradni "K":)))/....tu muszę się wyśmiać....aż mnie brzych boli:))) Śmieję się już od godziny.....bo jeszcze dobrze nie weszłam a już pan D mnie zlustrował/nie mylić z lustracją w sejmie/:))) Nawet nie jechałam samolotem, bo ucięliśmy sobie pogawędkę a raczej on pytał a ja odpowiadałam i słuchałam jego ochów i achów.W sumie usłyszałam, że jestem smacznym kąskiem i trzeba dać mi pocieszyć się:)))życiem.Pan miał na myśli pigułki szczęścia przedłużające moją nadwątloną młodość.Jeszcze ich nie wykupiłam, bo wciąż się śmieję jak pozbierałam sobie do kupy jego wypowiedzi i zachwyt moją osobą a p[oszłam taka zblazowana robotą i właśnie obudziło mnie na krześle moje własne chrapnięcie jak otworzyły się drzwi jego gabinetu i w momencie spotkania się naszego wzroku....ten jego uśmiech jak grabie a potem te zachwyty....przez moment pomyślałam, że jestem gdzie indziej:))) DZIEWCZYNKI ja też piszę dosłownie z doskoku....kot po mnie łazi i właśnie siedzi na ramieniu a M co chwilę kuka tu zza drzwi.....czy już skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za przepraszm dziewczęta na pisanie z błędami bo nie wiem co mi jest dzisiaj jakaś taka jestem niespokojna. Najeczko I co narzekasz na swoją urodę Uzdrowiska Spa nawet Gdy lekarz zobaczył cię do Straciłem głowę. Powiesz nam jak te tabletki Będą działać? ha.ha. .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wesolą miałaś wizytę . I bardzo dobrze - lekarz nie powinien stresowac pacjentów. Pewnie hormonalne pigułki?. brałam tez przez trzy lata. Pózniej zrezygnowałam - a moja pani doktór była z tego powodu bardzo niezadowolona. Chyba miała jakies profity z ilości wypisanych recept. W gruncie rzeczy tez tak bardz nie przejmuję sie swoim wyglądem, jestem jaka jestem i juz , niczego nie zmienie . Ale czasami coś mnie łapie i myśle o tym że nie jestem atrakcyjną soba - no cóż na to moge poradzic . Obejrzałam sobie moje zdjęcia ze spotkania klasowego i nawet stwierdziłam że na tle moich koleżanek wyglądam nieżle. Podbudowałam się . ale fryzura koniecznie musi byc , makijaz tez i troche ciuchów. Nabyłam sobie czrna bluzke -wyszczupla . Tylko troche kolorowych dodatków i jest dobrze. Ugotowałam juz bigos i troche śledzi -reszta jakos leży rozgrzebana. Myśle że zdązę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane dziewczęta....właśnie M poszedł po te pigułki....wiadomo dlaczego mu tak zależy....he he. Wczoraj był nieznośny przed moją wizytą u lekarza, bo był zazdrosny, że ktoś inny będzie mnie oglądał....no wiecie,na szczęście obyło się bez samolotu. Te piguły to na pewno hormony, bo mówiłam mu, że już chłopy na mnie nie działają i figlować mi się nie chce.Ubolewał, że tak to sobie mówię bez żalu i nie mógł pojąć jak to możliwe żeby tak atrakcyjna kobieta(w jego mniemaniu)i tak młoda(w jego mniemaniu)....nie chciała już tych rzeczy")))....he he he. Aga50+....nie dołuj się kotku proszę.Zawsze można sobie samemu zorganizowć mały kawałek szczęścia i kto wie czy to na tym nie polega, że całe życie jesteśmy sami a nie jesteśmy samotni jak umiemy sobie coś zorganizować....na tym to polega.ludzie nie są cały czas szczęśliwi a BYWAJĄ szczęśliwi. o....wrócił M....TO LEK O NAZWIE KLIOGEST. Powiedzcie mi proszę czy od tego się tyje?Jak rzuciłam palenie to mam +3kg a po tym leku mogę się roztyć? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Moja kicia rozbraja mi choinkę....intrygują ją bąbki:) Jak uda się jeszcze wejść dziś lub jutro....to będą już życzenia lub wierszyk....idę robić krokiety:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja z gaju
Biedna Belba, truje i truje non-stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie
BELVA":,,stultorum infinitus est numerus" Masz rację o" Mądrosci ty Wielka ", a na poczatku tej listy jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt i łask Jezusa Chrystusa, który się teraz narodzi by nam pomagać zwalczać zło i spełniać nasze życzenia w modlitwach....trzeba tylko go zawołać do swego serca W Nowym Roku Wielkich Kroków zero "rogów" moc pierogów mniej hot dogów nic nałogów niskich "progów" a nadmiar wymogów u naszych wrogów niech nic złego nie czeka na porządnego człowieka he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu Bożego Narodzenia Dzisiaj składam wam życzenia Aby rażniej w duszy było aby wam sie dłużej żyło Aby szczęścia i radości Pomyślności i miłości Z życia nigdy nie ubyło Aby wam sie lepiej żyło W życiu bez smutku i cierpienia Oto moje są życzenia Wszystkiego najlepszego wam życze w te Swięta Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×