Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość gość
Saro50 pyszny koktajl! Właśnie o takie przepisy mi chodzi. Bardzo dziękuję i proszę o więcej w miarę możliwości.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saro,jeśli masz czas,zajrzyj tu na chwilę.Przesyłam informację o którą prosiłaś.Czy wciąż poza granicami kraju? Pozdrawiam z Gdyni! Dla każdego,kto lubi czuć adrenalinę. Wśród atrakcji m.in.osada Indian,Park Linowy,samuraj i kilka innych parków linowych,tor quadów,pole paintballowe.ściana wspinaczkowa,bajkowe domki na drzewach www.adventurepark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie dymac 50tki są tam chętne?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pozdrowieniem dla klubowiczek! Jeśli Twoje Serce jest tak wielkie jak marzenia, to wiedz że osiągniesz o wiele więcej. Nigdy nie trać nadziei i wiary, dlatego że to one dają nam siły do realizowania swoich marzeń. Twoje marzenia są piękne i dlatego spełniają się. Miłość, którą masz w sobie jest najwierniejszym Twoim przyjacielem. Nigdy nie pozwól by ktoś zakłócił jej spokój, a ta którą darzysz bliskich jest najważniejsza. Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego. Marek Aureliusz p.s. dewianci na uczuciowy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomocna informacja o Gdyni.W rewanzu moge podac ciekawe miejsce,bylismy z wnukami.Frajda dla wszystkich-dzieci i starszych. Jesli was interesuje park dinozaurow,ale takze wioska czarownic,zwierzyniec,rollercoaster,kino emocji 5D i wiele atrakcji___ok.100km od Baltowa znajduje sie Jaskinia Raj i Centrum Neandertalczyka z atrakcyjna trasa wycieczkowa dla dzieci mozecie zajrzec na strone:www.juraparkbaltow.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.juraparkbaltow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś super ,super! Warto wiedzieć o takim ciekawym miejscu.Byłam na tej stronie-mamy ochotę tam pojechać z dziećmi. Nie wiem czy znacie takie miejsce jak Energylandia Zator k.Krakowa? Gigantyczny park na 40 ha znajdują się karuzele,tory samochodowe,kolejki widokowe.Działa tu kino 360D,jedyne takie w Polsce-z efektami,które pozwalają poczuć wiatr,zapach kwiatów itp. Festivale 90's & 80's SUPERSTARS, wielkie muzyczne wydarzenia rozegrają się już/ na początek/ 26 i 27 czerwca! Jest takich wiele przed nami.Sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie o tym można poczytać? Czy znasz stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga przyjaciółeczko z Chicago! W tym uroczystym dniu Twoich Imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu. Twoja przyjaciółka z Polski p.s.w/g życzenia nie podaję naszych inicjałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ,a tu pustki.Czy wyjechałyście na urlopy? Dziękuję za serdeczności.Telefon milczy jak nigdy...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Melduję się miłe panie.Jestem w kraju i czekam na spotkanie z Wami.Dzisiaj pochłodniało,więc posiedzieć tez można w klubie. Mamy sobie dużo do opowiedzenia... Włączam skype i czekam na sygnał.Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było bardzo miło porozmawiać.Dziękuję Ci Saro.Pozdrawiam.Dzisiaj zastukam w Twoje okienko w godzinach popołudniowych.Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Gabrysiu -----co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam w Klubie! Wreszcie docieram do Was.Niestety,nie miałam możliwości przesiadywać tu.Mój komputer odmawiał mi posłuszeństwa.Kupiłam nowy,już ustawiony---tylko klikać.A poza tym inne sprawy nie pozwalały mi z Wami przesiadywać.Obiecuję odwiedzać was częściej. Saro,dziękuję za e-maile i telefoniczne rozmowy.Myślę,że realizujesz swoje plany i nic ci nie stoi na przeszkodzie.Trzymam kciuki. Słoneczko wychodzi,zapowiada się słoneczny dzień ,a ja wybieram się do ogrodu..owoce czekają.Dużo pracy mnie czeka. P.S.A tak w ogóle zapraszam osoby,które zgłaszały chęć "spotykania się" z nami. Wysyłam promyki słońca i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Dziękuję naszym gościom za odwiedziny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Witaj Gabrysiu! Jak widzisz,obiecywałam i znów nawaliłam na całej linii.Ja mogę sobie planować,a życie weryfikuje i robi po swojemu.I znów nie znalazłam czasu by do Was wpaść.Przepraszam. Gabrysiu,czy przetwory owocowe zrobione? Mam nadzieję,że będziemy delektować się ich smakami(?) Ostatnio zaniepokoiły mnie moje skoki ciśnienia i wybrałam się do lekarza.Niestety,one spowodowane są moim emocjonalnym charakterem.Nie tylko silne emocje ale i wysiłek fizyczny powodują u mnie nagły skok ciśnienia tętniczego. Lekarz zalecił mi badania,bo być może zródłem mógłby być guz nadnerczy,zespół Cushinga czy zwężenie cieśni aorty.Przyznaję,że żyłam w strachu.Zrobiłam morfologię,ogólne badania moczu,EKG i rentgen klatki piersiowej.Na szczęście badania wykluczyły poważne schorzenia.Ostatnio miałam trochę problemów i to one były powodem tych skoków ciśnienia.Wszystko jest ok. Uczulam Was,jeśli coś się dzieje,do lekarza natychmiast.Zbadać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam w KLUBIE! Saro,dziękuję za przywołanie mnie do 'porządku".Nie mam Ci tego za złe,bo jakoś tak oddaliłam się od naszego klubu. Cieszę się,że nie masz zdrowotnych problemów.Niestety,chyba większość z nas bagatelizuje symptomy,nie idziemy do lekarza,a często jest już zbyt późno. Nie znoszę rozczulania się nad sobą.Nie mam żadnych niepokojących objawów i nie panikuję.Jest dobrze. Szczerze mówiąc ,nie cierpię malkontentów,a najbardziej hipochondryków-tacy to dopiero zatrują życie innym. Ale i są tacy,którzy wiecznie narzekają na swój los,na wszystko. Są to osoby,które jęczą od zawsze.,oskarżają innych o swoje porażki. No cóż,każdy ma większe/mniejsze problemy,musimy je rozwiązywać,a także godzić się z nimi. Uf,dzisiaj miałam taką jęczącą koleżankę,jestem umęczona ... Nie jęczmy,i nie zatruwajmy życie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Pazipęk witaj w naszym klubie. Usiądź i opowiedz o sobie___skąd przybywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że Kafe zeszła na na psy zajzałam prawie po roku a tu taka niespodzianka Klub pań po 50-60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Pazipęk,nic o sobie nie napiszesz? Czekamy na ciebie. gościu,zawsze możesz do nas przyłączyć się ,jeśli masz ochotę Nie prowadzimy listy obecności,każda z nas wpada wtedy,kiedy ma czas i ochotę.Nie przymuszamy się.Mamy swoje życie i czasami nie mamy czasu na klub.Faktycznie,robimy sobie przerwy.Nic na siłę. Mamy swoje grona przyjaciół i znajomych,ale zawsze nawiązujemy nowe kontakty.Bądźcie na nie otwarte.Zapraszamy. P.S.Nienawidzę jęczących ludzi.Uciekam od nich gdzie pieprz rośnie.Rozumiem Ciebie Gabrysiu.Ciężko pracujesz,chwile relaksu należą ci się.Miłych chwil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam odwiedzających nas ! Chciałam Was zachęcić do przeczytania "Ostatnie dni Królika" Anna McPartlin.Wyjątkowa powieść o tym,co w życiu najważniejsze.Mia- 40 letnia kobieta trafia do hospicjum,jej walka z rakiem dobiega końca.Najbliższe dni staną się dla niej i jej szalonej rodziny nie zwykłą podróżą przez wspomnienia oraz spełnione i niespełnione marzenia. To emocjonalny rollercoaster.Będziecie śmiać się przez łzy. Saro,dzięki.Do zobaczenia na skype.Na koniec chciałabym ci powiedzieć,że bycie na luzie nie oznacza ,że możemy się niczym nie przejmować.To przejaw zdrowej pewności siebie.Grunt,że nie bierzemy poważnie tego wszystkiego do serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
niezwykłą podróżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debiutancka powieść Jackie Collins "Świat jest pełen żonatych mężczyzn" a trzydzieści innych tytułów trafiło na listę bestsellerów "New York Timesa". Niestety,nie przeczytamy już jej nowych książek.Jackie Collins zmarła na raka piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Jak wygląda świat, kiedy wiesz, że pozostało ci kilka dni życia? To są bardzo ciężkie chwile... Tak wiele osób przegrywa z tą chorobą.Ktoś mi bliski odszedł,zmagam się ze smutkiem ,.. Gabrysiu,gościu --dziękuję za podpowiedź. Od 3 października w kinach będziemy mogli obejrzeć film biograficzny,dramat "Miłość silniejsza niż śmierć" .Powstał na kanwie wydarzeń z życia założycielki Fundacji Rak"nRoll.Magda Prokopowicz zmarła 3 lata temu po długiej walce z rakiem.Film ten reżyserował mąż Magdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witaj Saro! Mocno Ciebie przytulam.Zawsze,o każdej porze możemy spotkać się na skype. gościu,dziękuję za odwiedziny i zachęcenia do lektury Mówi się,że nadzieja umiera ostatnia.Nie skracajamy jej życia.Brak nadziei oznacza rezygnację,ból,zły nastrój.Nie możemy popadać w pesymizm i bierność.Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jak się potoczą nasze losy,losy bliskich. Bierzemy życie za rogi i idziemy naprzód.Nie mamy wpływu na przeciwności losu.A żyć trzeba dla siebie i bliskich.Oni nas potrzebują każdego dnia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Witaj Gabrysiu! Wielkie dzięki za zrozumienie i serce. No cóż,życie nas nie rozpieszcza.Ciężko...Na szczęście mam bliskich i to oni są moim wielkim wsparciem. Piję zioła,pomagają mi zasnąć i wyciszyć się.Uspokajające działania ma lawenda,melisa,kozłek lekarski..Można zrobić sobie napar albo kupić gotowe herbatki ziołowe.Jeśli ktoś będzie zainteresowany,podam przepisy.To tyle na dziś. Gabrysiu,czy już rozpoczęłaś pakowanie? Spokojnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciepłe słowa,czułe gesty są niezwykle ważne w relacjach z bliskimi. Pogłębiają więzi,dają poczucie bezpieczeństwa. Nie szczędźmy czułości dzieciom,partnerowi,rodzicom. Jeśli będziesz ją dawać ,też ją z pewnością otrzymasz. Gdy dzieci będą dorastały w atmosferze pełnej czułości,nauczą się okazywać uczucia."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witaj Saro i gościu!Dotarłam szczęśliwie do celu i natychmiast składam wizytę w klubie.Ujmuje mnie Wasza rozmowa. Brawo za te ciepłe słowa pod adresem dzieci,w trosce o nasze dzieci."Gdy dzieci będą dorastały w atmosferze pełnej czułości,nauczą się okazywać uczucia." Mamy tyle przemocy psychicznej,fizycznej w rodzinach.Takie dzieci wstydzą się o tym rozmawiać,zatajają prawdę.Mają poczucie krzywdy i traumę przez całe życie,bo niszczą ich rodzice.Wielki wstyd i krzywda.To ich boli.Mają bardzo zaniżone poczucie swojej wartości.Tracą grunt pod nogami.Nie ufają. Bezbłędnie wyczuję,które dziecko jest maltretowane psychiczne.Ich oczy mówią wszystko.Spojrzenie dziecka-ofiary i szczęśliwego dziecka to wielka różnica.Oczy szczęśliwego dziecka są" śmiejące się",natomiast nękanego "przerażone".Nigdy nie pomyliłam się. Jak widzę,że ktoś szarpie dziecko,poniża,wkarczam.Jestem nawet gotowa zadzwonić pod właściwy adres. Musimy być czujni,brońmy te bezbronne istotki. Słonecznego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
cała prawda Gabrysiu każdy rodzic powinien szanować swoje dziecko,nie mamy prawa ranić ani upokorzyć,deptać jego/naszej godności, godność to szacunek do siebie i świadomość własnej wartości właśnie dzięki niej zawsze możesz śmiało spojrzeć sobie w oczy w lustrze nawet gdy ktoś próbuje cię upokorzyć,twoje poczucie godności nie pozwala,byś się tak poczuła pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×