Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość gość
Mala poprawka.Ma być... 12:;05 Aby zdążyła wyrosnąć na 2-3 cm możesz to zrobić tydzień przed Wielkanocą. .Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w/w poprawka naniesiona do wpisu Gabrysi555 z godz.12:15 .."2-3 cm.." mój komputer w tej chwili nie domaga najwyraźniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Witam w ten piękny,słoneczny dzień! Nasz repertuar wielkanocny poszerza się.Oby tak dalej. Teraz robimy dekorację na mchu.Wykorzystujemy do niej drewnianą tacę.Jej kolor możemy zmienić,pokrywając ją emulsją akrylową. Dno tacy wykładamy mchem.W centrum stawiamy świece niekapiące niczym jajka i obok nich figurki zajączków lub cukierki w kształcie jajek. Piękna dekoracja stołu.Polecam.:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dojrzałe kotki, pokazujecie już nogi?:) Tylko żeby Wasze pipusie nie zmarzły:) mój kuś pozdrawia Wasze szparki miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia555, Ty dojrzały kotku masz słodziutkiego cukierka między nogami, to łechtaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Jak widzę debilne wpisy tej frustratki,to aż mi wstyd za tę babę.Tak to bywa, kiedy zeszło się na psy i nie ma żadnych moralnych zahamowań.Te chore wpisy mają nas powstrzymać od wpisywania się.Ale to jej nie uda się.Mózgu ona już nie ma..Myśli kroczem. Zajmij się kreaturo sobą a nie innymi. p.s.Pewnie znów jak po kaczce spłyną moje uwagi.Takiej pluj w oczy a ona powie ,że deszczyk pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia555 widziałem Twoj***ardzo zgrabne nogi i kawałek Twoich majteczek z zarysem pipuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia555 lubisz seks dopipkowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Gabrysiu,to patologiczny babsztyl,nieszczęśliwa i nie ma moralnego kręgosłupa.Olewaj!Zajrzyj na pocztę i potwierdź.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Lubię czytać o tradycjach wielkanocnych na świecie.Dzisiaj o Austrii.... Od Wielkiego Czwartku do Niedzieli po wsiach i miasteczkach chodzą chłopcy, hałasując drewnianymi grzechotkami. To symbol dzwonów, które zgodnie z tradycją poleciały do Rzymu, by wrócić dopiero w pierwsze dzień świat. Kiedy dzwony już "powrócą," młodsze dzieci zaczynają szukanie wielkanocnych koszyczków ze słodkościami. W miastach i na wsiach rozstawiają się wielkanocne jarmarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Gabrysiu,zajrzyj na pocztę!Czekam na kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Saro,jak miło Cię widzieć.Przeczytałam i jestem dumna z Ciebie.Cieszę się,że spotkamy się.Ale masz napięty plan!Czy Ty sie wyrobisz?Będzie ciężko.Twoja propozycja odpowiada mi.Muszę tylko wiedzieć przynajmniej 2 tygodnie przed,wtedy jakoś zorganizuję sobie wyjazd.Bądżmy dobrej myśli, spotkanie zrealizujemy.Super,super...:)Dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Saro!!!Jest mi bardzo przykro z powodu Twojej mamy.Trzeba być dobrej myśli.Życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię te tematy! To może kilka słów jak Francuzi celebrują święta wielkanocne Dziś Francuzi świętują tylko w niedzielę i poniedziałek. Laickość zabiła ostatnie chrześcijańskie tradycje i zamiast iść na Mszę św. urządza się tu pikniki na dworze lub wyjeżdża na weekend nad morze. Wielki Piątek jest dniem wolnym w siedmiu departamentach Alzacji. Niegdyś należała ona do Niemiec i wciąż obowiązują tu niemieckie przepisy o państwowych świętach. To najważniejszy dzień świąt dla lokalnych protestantów. Nawet ci, którzy zazwyczaj nie chodzą do kościoła, w Wielki Piątek pojawiają się na nabożeństwach. Miejscowi katolicy mówią o nich "Wielkopiątkowi Chrześcijanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dojrzałe dziewczyny, Wasze psiochy są słodsze niż maliny, czy już chodzicie w spódniczkach i pokazujecie nogi oraz ten skarb między nogami bardzo drogi? pyta facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
20 marca obchodzimy DZIEŃ SZCZĘŚCIA!! ❤️ Szczęśliwi ludzie nigdy nie są zazdrośni i złośliwi. Wdzięczni są za każdy dar, za każde dobre słowo. Za okazaną dobroć, przyjaźń czy miłość. Mało wymagają by być szczęśliwymi. Więcej dają od siebie innym, we własnym sercu znajdują raj, w którym witają cały świat. Szczęśliwi ludzie każde stworzenie kochają, ustępują we wszystkim i racji swojej nie dociekają. Znajdują duchową przestrzeń dla rytmu życiowego, wolni od lęku i żądz. Dają sobie i innym nową nadzieję wciąż.. z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Szczęście to uśmiech bliźniego, To serce, to słońce, to ptak, To piosnka i słowa cieple, To dziecko, matka, kwiat... Od Ciebie tylko zależy, Jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, Bo każdy miłości jest wart... /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma pytanie: Czy z kobietą po 50 można się kochać bez gumki i nie zajdzie w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uśmiech" Wiersz Ewy Willaume-Pielki Chciałabym uśmiech podać Ci na dłoni i niechaj ona Twe dłonie dogoni, a wtedy może uśmiechniesz się do mnie, chociażby skromnie. Chciałabym uśmiech posłać Ci w kopercie, ale on wtedy gdzieś znajdzie się stercie i pewnie zaraz stanie się płaski, jak rzeczne piaski. Chciałabym uśmiech ujrzeć na Twej twarzy, a przy tym jeszcze choć trochę pomarzyć, że Twoje serce uśmiecha się także w ogromnym kadrze. Chciałabym uśmiech Twój dostrzec na róży, ale on zginie w tak długiej podróży i zanim dotrze tu, na świata koniec, w mych łzach utonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SERCA Gdy serca czują,że blisko są, To miłość i szczęście dojrzewa, Wtedy to radość otwiera drzwi, A dusza romanse nam śpiewa. Dzisiaj romanse nie modne już, Lecz piękno ich jeszcze zostało, Gdy radość w sercu usłyszy śpiew, Pięknieje nam też nasze ciało. Radosny i piękny staje się świat, Smutki spadają pod ziemię, Barwniejsze widoki przyszłych lat, I przyjaźniejsze ludzkie plemię. Nie zamykajmy nigdy swych serc, By inni dostęp do nich mieli, Słuchajmy, co serce mówi nam, Zamiast udawać twardzieli.! (znaleziony w Internecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślałem że kobiety po 50 lubią się pieprzyć a nie czytać wiersze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy oblicze nieba pogodne, Wstępuje radość w nasze objęcia. Wszystko się prostsze wtedy wydaje. Kołysze tuli ciepłem zaklęcia. Aromat niesie się światłocieniem Rozmiękcza nawet wiatr, ślady zimy Ja tylko pragnę, by czas pomyślnie Z uśmiechem piękny dzień Ci uczynił... (znaleziony w Internecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy kobieta po 50 majteczki zdejmuje wszystkim prawiczkom stają c***je (znalezione w interneie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posyłam ci uśmiech szeroki, aby radością wypełnił twe serce, pokierował na szczęścia drogi. Powitaj go w serduszku milutko, zachowaj na chłodne dni, niech zadomowi się na buzi cieplutko. Podziel się z nim, podaj dalej wkoło, przejdzie tak z ust na usta, rozweseli ponure twarze dokoła. Wiesz już co do szczęścia potrzeba, tak niewiele a zarazem tak wiele. Każdy wznosi wzrok do nieba. Czekując na spełnienie swych marzeń, pragnąc cudu...wielkich zdarzeń. Zapominając co piekne i drogocenne, co na co dzień jest dostępne. Garść życzliwości okaż bliźniemu, podaruj w uśmiechu jemu. To takie łatwe i się opłaca, zawsze z powrotem do nas wraca. Zacznijmy więc od początku... Uśmiechem.... /Senna K./ 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Tęcza Śmieje się cały świat, ja wraz z nim. Życie piękne jest, ubierz je tylko w tęczowy szal, co zdaje się czarne jest już białe, czasem gorsze dni, lecz przykryj je płaszczem marzeń może jeden ziści się chcę myśleć, że to wszystko to nie sen, nim obudzę się niech nie przykryje go mgła usnuta ze zła. /z sieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia555 lubisz seks z młodszym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
To ja z innej beczki.... "Szczęście karetą nie jeździ, ale i w łachmanach nie chodzi. " W każdym kraju Wielkanoc obchodzi się nieco inaczej. Dzisiaj zapraszamy do Florencji.....w Niedzielę Wielkanocną ulicami miasta, asyście tłumów toczy się brindellone.Jest wóz ciągnięty przez świątecznie udekorowane woły.Wóz wypełniony fajerwerkami.One wybuchają i dają niezwykły pokaz pirotechniczny.Wybuch wozu wróży dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia i Sara lubią bara bara, to dojrzałe kotki, nie udają cnotki, z radością majtki zdejmują i pipki swoje prześliczne pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Sary50 To jest wóz ze świętym ogniem.Nie dokończyłaś...Czy znasz legendę tego zwyczaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×