Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość gość
Krysie to kobiety charakterne,to prawda. 🌻 Jakie dekoracje na stół wielkanocny?Proszę o podpowiedzi. 🌻Najbardziej lubię zieloną rzeżuchę... robię gniazdo w rzeżusze. Do tego służy mi duża ,płaska patera.Wcześniej wysiewam rzeżuchę na ligninę.Gdy osiągnie wysokość 4 cm,układam na niej pisanki i figurki ptaszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobitki zapisuję się do was mam 58 lat, ale w tej chwili muszę zawieżć obiad rodzicom, są w wieku 83 i 85 lat, a potem syn wpadnie na obiad, bo synowa ma dyżur w domu dziecka. Jeszcze wpadnę na chwilę do drugiego syna, popytać się co i jak, bo zawozi swoją teściową do szpitala na operację pęcherza. od jutra mam do pilnowania wnuka 5 lat, bo chory. Miłej niedzieli życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Chętnie podzielę się. Z Wielkanocą kojarzą się bazie.Najszybciej wiosnę wita właśnie wierzba.Witkom wierzbowym od zamierzchłych czasów przypisywano właściwości magiczne.Wyganiano nimi złe moce. Podpowiem jak baziami ozdobić białą świecę. Wystarczy przygotować kilka drobnych gałązek wierzbowych,na których zaczęły rozwijać się bazie.Należy przyciąć je na różną długość,a następnie przykleić dookoła świecy. Dół kompozycji można zamaskować mchem lub wstążeczkami. Bazie z czasem uschną,ale wciąż będą wyglądać atrakcyjnie. Pozdrawiam wiosennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dojrzałe kociaki:) Wiem, że marzycie o tym, żeby młodszy kuś wszedł do Waszej psitki i się w środku wyspermił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka, stara ruro w*********j stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piczusie kobiet po 50 to ósmy cud świata, pulsują z żądzy, mają taką chcice, są o niebo lepsze od studentek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze ta sama zdzira udająca faceta!!!!!!!!! Stół wielkanocny ozdabiamy wiosennym bukietem. Uwielbiam żonkile i hiacynty.Jeśli chcecie by one długo stały w wazonie,to przed wstawieniem ich do wody,trzeba końce przetrzeć papierowym ręcznikiem i...przypalić lekko nad płomieniem np świecy.To zapobiega wypłynięciu śluzu z łodyg-gdy jest go dużo w wodzie,to kwiaty szybciej więdną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wielkanocnym stole jaja i kiełbasa, jaja takie męskie a kiełbasa podobna do kootasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn po 50 (pyta facet młodszy): Czy pieprzycie się w pipke bez gumki czy jeszcze możecie zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W wiązce bazi można umieścić wiosenny bukiet z hiacyntów,gałązek kwitnącej jabłoni i narcyzów. Wstawiamy bukiet do okrągłego słoika/wazonu. Gałązki bazi przycinamy na długość nieco większą od jego wysokości. Ściśle otaczamy nimi słoik/wazon tak,żeby nie było go widać. Następnie przewiązujemy go szeroką wstążką robiąc kokardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka,nie masz dzisiaj zajęć w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie dziewuszki że dzisiaj Dzień dojrzałej pipki:) dlatego ja facet przesyłam każdej z Was gorące całusy w pipke, ale każda z Was musi majtki zdjąć przed całusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły kosz wiklinowy pomaluj białą farbą do drewna.Używaj pędzla.Do kosza wstaw naczynie w wyhodowanym owsem. Jeżeli kosz jest wysoki,umieść je na garnku odwróconym do góry dnem.W rośliny powtykaj wydmuszki z kwiatami oraz figurki;zajączki,ptaszki,baranka,,żonkile.Pięknie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Piękne stroiki w kolorach wiosny.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SASA lubisz bara bara?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SARA lubisz bara bara?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA 50
Barwne tulipany,słoneczne żonkile,zielona rzeżucha,najpiękniejsze dekoracje na stół wielkanocny powstają z wiosennych darów.Każdy może to zrobić. Możemy tez wykorzystać wydmuszki z jajek lub mini wazonik w tym kształcie. Do środka wkładamy wilgotny wacik,mech ,stokrotki i słoik gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarusiu kotku, lepsze męskie banany niż tulipany, chcesz mojego banana do piczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłe panie,po ilu dniach kiełkuje rzeżucha? A po ilu jest dobra do jedzenia? Nasiona wykładamy na wilgotną ligninę i już?,,,, co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34, Ty dojrzały kotku i bez rzeżuchy jesteś gorąca w łóżku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
Jak miło,że nasz topik nabiera rumieńców.Pozdrawiam ! do gościa dziś Wysiej rzeżuchę w wąskiej płytkiej skrzyneczce.Aby zdążyła wyrosnąć na 203 cm możesz to zrobić tydzień przed Wielkanocą. Postaw ją w ciepłym słonecznym miejscu i regularnie podlewaj by podłoże było stale wilgotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaciek lat 20
wiecie dziewczyny że mój pierwszy raz chcę przeżyć z kobietą po 50, Wasze śliczne pipki aż płoną z pożądania młodszego wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz ... po ilu jest dobra do jedzenia? " rzeżucha jest dobra do jedzenia po 10-12 dniach wyłóż naczynie wilgotna ligniną/watą nasiona przeznaczone do wysiewu wsyp do kubeczka i zalej kilkoma łyżkami wody pozostaw na 4 godz przynajmniej aby napęczniały i wydzieliły śluz rozsmaruj nożem lub łyżką na ligninie postaw na parapecie przez cały czas podlewaj,by lignina była wilgotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po zjedzeniu rzeżuszki wszystkie dziewczyny po 50 to świntuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia555
!Kto cię świnio tu zaprasza?Pilnujesz nas jak bura suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia555 chętnie wyliże Twoją dojrzałą wartą grzechu psioche:) Marek lat 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkanocny pacierz Nie umiem być srebrnym aniołem - Ni gorejącym krzakiem - Tyle Zmartwychwstań już przeszło- A serce mam byle jakie. Tyle procesji z dzwonami - Tyle już alleluja - A moja świętość dziurawa Na ćwiartce włoska się buja. Wiatr gra mi na kościach mych psalmy - Jak na koślawej fujarce - Żeby choć papież spojrzał Na mnie - przez białe swe palce. Żeby choć Matka Boska Przez chmur zabite wciąż deski - Uśmiech mi Swój zesłała Jak ptaszka we mgle niebieskiej. I wiem, gdy łzę swoją trzymam Jak złoty kamyk z procy - Zrozumie mnie mały Baranek Z najcichszej Wielkiej Nocy. Pyszczek położy na ręku - Sumienia wywróci podszewkę - Serca mojego ocali ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranku Wielkanocny Baranku Wielkanocny coś wybiegł z rozpaczy z paskudnego kąta z tego co po ludzku się nie udało prawda, że trzeba stać się bezradnym by nie logiczne się stało Baranku Wielkanocny coś wybiegł czysty z popiołu prawda, że trzeba dostać pałą by wierzyć znowu Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, Wy w majteczkach nad psiochą macie gęste futerko jak baranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierzcie mi dziewczyny że jestem facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×