Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Gość gość
Witaj M! Bardzo dziękuję za kontakt.Przyznaję,że nie spodziewałam się.A tu taka niespodzianka.Obiecuję,ze w weekend napiszę długi list na e-mailu.Prosiłaś o przepis na prostą drożdżówkę.Dotrzymuję słowa i zasiadam do pisania. Trochę poszperałam .Znalazłam taki,który na pewno sprawdzi się. Potrzebujesz:1kg mąki,4 jajka,1l mleka,10dag drozdży,2 jabłka,2 gruszki,słoik jagód,olej kruszonka:1 kostka masla,1 szklanka cukru,1/2 szklanki mąki,garść płatków owsianych PRZYGOTOWANIE; 1.Z drożdży,łyżki,ciepłego mleka i 1 łyżki cukru robimy zaczyn.Gdy wyrośnie,dodajemy resztę cukru ,mleka,mąkę,jajka,i 8 łyżek oleju.Zagniatamy ciasto,układamy na blasze. 2.Obieramy owoce i kroimy,łączymy z jagodami i układamy na cieście 3.Składniki na kruszonkę zagniatamy.Posypujemy drożdżówke.Pieczemy ok.50min.w rozgrzanym piekarniku o temp.180:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam dziewczyny po 50 ?:) chcecie się pieprzyć w Walentynki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zboczona hanka poliż mi bananka prosi zboczony krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym taką Walentynkę 50 chętnie przytulił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A hanka produkuje się dalej , wiemy ,ze lubisz włazić z buciorami w cudze życie,w*********j stąd bezwstydne stare babsko udaje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Cię Walentynkowo Tak namiętnie, kolorowo Kocham Cię tak bezszelestnie Tak za darmo, bezcieleśnie Kocham Cię wciąż jednostajnie Tak fajowo, tak zwyczajnie Kocham Cię za darmo przecież Tak jak wodę, drzewa, kwiecie Kocham Cię jak mój samochód Całym sercem a nie trochu Kocham Ciebie tak spokojnie Tak pachnąco, tak dostojnie Kocham tak, że serce skacze Gdy z daleka Cię zobaczę Kocham rano i w południe Kocham nocą, kocham cudnie Kocham, kiedy mama krzyczy Kocham w metrze i w piwnicy Kocham Ciebie dnia każdego Gdy grasz w nogę na całego Gdy się kładziesz po północy Gdy otwierasz rankiem oczy Gdy się uczysz, gdy przeklinasz Kiedy w tańcu się wyginasz Kocham, gdy się bardzo nudzisz I gdy zupą się wybrudzisz Kocham, gdy w kolejce stoisz Kocham, gdy się bardzo boisz Gdy się tarzasz na trawniku Gdy w łazience robisz siku Kocham Cię, gdy czeszesz włosy Kiedy wrzeszczysz wniebogłosy Kocham, kiedy milczysz smutnie Kocham, kocham bałamutnie Kocham Ciebie mocno, zdrowo Serca mego ogniskową Kocham Ciebie kolorowo Świątecznie, Walentynkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość jest piękna niczym róża, Nie taka mała tylko ta duża. Miłość jest w ptakach, Miłość jest w drzewach, Miłość ma wszystkie kolory nieba. Kocha się drzewa, Kocha się ludzi W miłości nigdy nikt się nie nudzi! ❤️ Z pozdrowieniem Walentynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Nie wiem,czy o to Ci chodziło.??? Niestety nie mam nic innego.Do usłyszenia na złączach:) 🖐️ Podróżować inaczej - Paulo Coelho ❤️ Bardzo wcześnie zdałem sobie sprawę, że podróżowanie to dla mnie najlepszy sposób na zdobywanie wiedzy. Nadal mam duszę pielgrzyma i pomyślałem sobie, że wykorzystam tę rubrykę, aby przekazać wam choć część swojej wiedzy w nadziei , że będzie ona przydatna innym pielgrzymom takim jak ja. 1. Unikaj muzeów. Może to się wydać radą absurdalną, ale pomyślmy o tym przez chwilę. Kiedy jesteś w obcym mieście, czyż poszukiwanie teraźniejszości nie jest ciekawsze od poszukiwania przeszłości? Rzecz w tym, że ludzie czują się zobowiązani do odwiedzania muzeów, ponieważ w dzieciństwie uczono ich, że podróżowanie polega na odnajdywaniu śladów przeszłości. Oczywiście, że muzea są ważne, ale musisz wiedzieć, co chcesz w nich zobaczyć. W przeciwnym razie opuścisz muzeum z poczuciem, że zobaczyłeś klika bardzo ważnych i wspaniałych przedmiotów, tyle tylko że nie będziesz mógł sobie nawet przypomnieć, co to dokładnie było. 2. Przesiaduj w barach. To w barach, a nie w muzeum można ujrzeć prawdziwe oblicze miasta. Mówiąc o barach, nie mam na myśli nocnych klubów, lecz miejsca, do których przychodzą zwyczajni ludzie, aby się czegoś napić, ponarzekać na pogodę i pogawędzić. Kup gazetę i poczytaj o ludzkich wzlotach i upadkach. A jeśli ktoś zagai z tobą rozmowę, choćby najbłahszą, porozmawiaj z nim - jedno przelotne spojrzenie nie wystarczy, by ocenić wartość drugiego człowieka i poznać jego ścieżkę życiową. 3. Bądź otwarty. Najlepszym przewodnikiem jest ktoś, kto mieszka w danym miejscu, wie o nim wszystko, jest z niego dumny, ale nie pracuje dla biura podróży. Wyjdź na ulicę, wybierz osobę, z którą chcesz porozmawiać, i zapytaj ją o coś, np.: Gdzie stoi katedra? Gdzie jest poczta? Jeśli nic z tego nie wyjdzie , spróbuj porozmawiać z kimś innym - gwarantuję ci, że przed końcem dnia znajdziesz dla siebie doskonałego towarzysza. 4. Spróbuj podróżować sam. To będzie trudniejsze, nie będzie bowiem nikogo przy tobie, kto by się tobą opiekował, ale tylko w ten sposób możesz naprawdę pozostawić swój kraj za sobą. Podróżowanie w grupie sprowadza się do tego, że jesteś w jakimś obcym kraju, rozmawiasz tylko w swoim ojczystym języku, robisz to, na co pozwala ci "przywódca stada", i ciekawią cię bardziej plotki o twoich współtowarzyszach podróży niż odwiedzane miejsca. 5. Nie porównuj. Niczego nie porównuj, ani cen, ani poziomu higieny, ani jakości życia, ani środków transportu, niczego! Nie podróżujesz przecież po to, aby dowieść sobie samemu, że masz lepsze życie niż inni ludzie. Twoim celem jest dowiedzieć się, jak żyją inni, czego mogą cię nauczyć, jak sobie radzą zarówno codziennością, jak i z tym, co w ich życiu niezwykłe. 6. Zrozum, że wszyscy cię rozumieją. Nawet jeśli nie mówisz językiem kraju, w którym jesteś, nie obawiaj się: byłem w wielu miejscach, w których w ogóle nie mogłem się porozumieć, a zawsze znalazłem pomoc, wskazówki, dobrą radę, a nawet miłość. Niektórzy ludzie myślą, że podróżując samotnie, zgubią się, zginą z kretesem, gdy tylko wyjdą na ulicę nieznanego miasta. A przecież wystarczy, abyś miał wizytówkę hotelu w kieszeni, w najgorszym wypadku zatrzymasz taksówkę i pokażesz adres kierowcy. 7. Nie kupuj za dużo. Wydawaj pieniądze na rzeczy, których nie będziesz musiał potem dźwigać: na dobry spektakl, restaurację, wycieczki. W obecnych czasach globalizacji i internetu możesz kupić cokolwiek bez konieczności płacenia za nadbagaż. 8. Nie próbuj zobaczyć całego świata w miesiąc. Znacznie lepiej pozostać w jakimś mieście przez cztery czy pięć dni, niż odwiedzić pięć miast w ciągu tygodnia. Miasto jest jak kapryśna kobieta - aby ja uwieść i aby się całkowicie odsłoniła, potrzeba czasu. 9. Podróż jest przygodą. Henry Miller zwykł mawiać, że dużo ważniejsze jest odkryć kościółek, o którym nikt inny dotąd nie słyszał, niż z poczucia obowiązku pojechać do Rzymu i zwiedzić Kaplicę Sykstyńską, gdzie kilkaset tysięcy innych turystów krzyczy ci do ucha. Oczywiście, warto zobaczyć Kaplicę Sykstyńską, ale pochodź sobie także po ulicach, odkryj nieznane zaułki, zakosztuj swobody poszukiwania czegoś, co mało znasz. Możesz być pewien, że jeśli to coś odnajdziesz, odmieni to twoje życie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Święta tuz ,więc podpowiem wam jak można uzyskać piękne kolory pisanek stosując naturalne produkty. Żółty----do wody dodajemy kurkumę lub curry NIEBIESKI- gotujemy owoce tarniny ZIELONY-w liściach szpinaku POMARAŃCZOWY-w obierkach cebuli RÓŻOWY- używamy soku z buraczków Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny po 50-60 jesteście najlepsze w łóżku, cudownie bierzecie młodszym facetom kootasy do buziaka, jesteście super:) każdej z Was przesyłam gorące całusy w pipke i pozdrowienia od mojego kootasa z okazji Dnia Kobiet Krzysiek lat 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o widzę,że hanka znów nas pilnuje jak pies,jazda stąd,nie udawaj faceta,troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facet moje ślicznie piczuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.02.13 A hanka produkuje się dalej , wiemy ,ze lubisz włazić z buciorami w cudze życie,w*********j stąd bezwstydne stare babsko udaje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wpadam póżnym wieczorem.I co,wciąż to samo.Największa żemada jest ta babochlop,ktota zakłóca wam spokój.Na pewno babsko to kogos z was zna.BIERZCIE poprawkę na taką frustratkę.Chory czlowiek.Psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle agresji od babochłopa!!!!!!!!!!Ona faktycznie jest zainteresowana tym topikiem.Na 100% zna tu kogoś,skoro ciągle ujada.Znam takiego wykolejonego koczkodana. Taka nie ma wstydu,ani ambicji.To jednostka niereformowalna. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dojrzałe kociaki:) Dziewczyny, która z Was weźmie mi do buzi?:) Krzysiek lat 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co oznacza łańcuszek na prawej nodze kobiety po 50 ? Czytałem, że taka kobieta ma wielką chcicę na seks. Czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooooooooo jak Hanka pilnuje nas nie masz godzinek dzisiaj? chyba nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla PAŃ o imieniu KRYSTYNA w DNIU IMIENIN Krysiu,Krysieńko,Krysiuniu!!!! Abyś była uśmiechnięta w dniu tak ważnego święta. Abyś mimo biegu lat, zawsze kochała cały świat. Abyś duchem młoda była i nic sobie z problemów nie robiła. kwiatek.gif Krysie to wyjątkowe charyzmatyczne osoby.Są cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dojrzałe Krysie lubią jazde na penisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do dziewczyn 50-60, czy młodszy wacek może spotkać się z Waszą pipusią i się spuścić w Waszym gniazdku rozkoszy bez gumki? nie zajdziecie w ciążę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROGIE KRYSIE! Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały, by nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki. !!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ P.S.To prawda,jesteście wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRYSIA stoi mocno na ziemi i nie spędza życia na marzeniach. Jest realistką. W pracy dokładna i myśląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KRYSTYNA Jej decyzje są przemyślane i trudno ją odwieść od wcześniej powziętego zamiaru. Nie zawsze wiadomo, co myśli.Z jej milczenia nieraz można wnioskować, że to nadąsanie, tymczasem ona obserwuje i słucha. Ma silną wolę. Potrzebuje czasu, by przemyśleć sprawę i podjąć decyzję. Jest wrażliwa. Nie liczy zbytnio na los szczęścia, gdyż nie potrzebuje go. Jej metodyczność i dokładność zapewniają zadowalające sukcesy w życiu. Bardzo zdolna. Pasjonuje ją nauka, niezależnie od kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bukiet najwspanialszych życzeń: uśmiechu i szczęścia, radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności kochanej Bożence:) 🌻 Bożenka jest najczęściej kobietą energiczną i zaradną. Z natury jest wybuchowa i lubi dużo gadać. Musi uważać na to, że w takim samym stopniu jest w niej dobro i zło. Jest nieugięta, pozbawiona litości i wszelkich skrupułów, jeśli ktoś stanie jej na drodze. Równocześnie potrafi dominować nad ludźmi. Ma olbrzymią energię i witalność, a także rozmach. Łatwo jednak daje się udobr***ać i nie bywa pamiętliwa. Zarówno do porządków w domu, jak i do swojego wyglądu nie przywiązuje tak dużej wagi, jak inne kobiety. Tak dzieje się na co dzień, jednak gdy zachodzi potrzeba, jej wyjątkowa wytrwałość i upór są w stanie zadziwić otoczenie. Umie znaleźć czas na prasę, telewizję i wizyty towarzyskie. Ubóstwia plotki i wszelkiego rodzaju sensacje. Jeśli ma przy swoim boku właściwego partnera, potrafi być bardzo pomocna w interesach. Najczęściej interesują ją cele materialne. Szanuje osoby, z którymi współpracuje, bo dzięki nim ma możliwość osiągnąć więcej. A najczęściej osiąga każdy cel, który sobie założy. Jednocześnie potrafi być odpowiedzialna, solidna i poważna. Odczuwa ogromny lęk przed ryzykiem, przygodą i zmianami. Czasami ma kłopoty z nawiązywaniem kontaktów. Powinna stawiać na porozumienie, które polega na tym, że się mówi. Ludzie nie zawsze potrafią się domyślić, o co jej chodzi. Bywa nieugięta w swych dążeniach, zawsze gotowa do walki, gdy jest pewna zwycięstwa. I na koniec... powinna uważać, żeby cechy te nie zostały rozmienione na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dojrzałe kociaki:) Lubicie komplementy na temat Waszych ślicznych pulsujących z podniecenia pipek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×