Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Co tak długo śpicie, przecież świat dookoła taki piękny. Pewnie ja jeszcze 58 odsypia imprezę. Oglądałaś mecz Gabrysiu , były nerwowe momenty w 2 secie, oj były. Liczy się jednak rezultat. Gdzie się podziewacie babo i Saro? Miłego dnia wszystkim! Zrobiłam sobie przerwę w sprzątabniu i już wracam do zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wrocilam z zakupow i tez zaczynam dzialac.Musze cos upitrasic i tez wziac sie za porzadki.Nazbieralo mi sie troche. Sama50-myslalam o Tobie.Trzymam kciuki! Widze,ze i Ty wychodzilas z nerwow.Myslalam,ze wykoncze sie.Masz racje,ze wynik jest najwazniejszy.Trzeba miec stalowe nerwy,a mnie juz ich brakuje. Nie wyspalam sie.Jedziemy do moich rodzicow,trzeba im tez pomoc.Chyba jeszcze cos upieke. ja jeszcze 58---na pewno w ruchu.Nie wierze,ze jeszcze spi... stara doswiadczona baba tez zapracowana--uwija sie w tych swoich porzadkach az milo patrzec.Biegne do swoich obowiazkow. Pozdrawiam Was i zycze milego wypoczynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze 58
Gabrysu, dobrze mnie wyczułas, biegam od rana. mam co robic. bo za pare dni jade na wakacje , uciekam przed zima . Tak jak baba zimy nie znoszę. Wczoraj imprezka na czesc przyjaciólki, mieszka za granica, odwiedzila Polske. Na jej przykladzie widac, ze warto byc przyzwoitym ( powtarzam za WŁ Bartoszewskim - macie moze tę jego ksiązke? ). To byla taka skromna myszka na studiach, zawsze pomocna , miła ,z tych co nie pali, nie pije, nie klnie i jest dyskretnie zyczliwa kazdemu. Zrobila kariere naukowa w swiecie, ma swietnego meza, z ktorym razem pracuje, rozwija swoje pasje, jest szczesliwa tez jako matka. I nadal skromna mysia, nic sie nie zmienia, choc sie tlucze po róznych miedzynarodowych kongresach, prowadzi ambitne badania.Ciesze sie, ze jest jej dobrze, nawet mam z tego pewna satysfakcje, bo niektorzy mowili, ze ciamajda i zycie ją zje. A ona po prostu spokojnie zaswsze robila swoje , bez zadnych snobizmow, przepychanek , szumu wokól siebie. Pędze doskrobywac dom do czysta przed wyjazdem. Dzis nie bede juz miala czasu pisac, o czym uprzejmie informuję wytrwalych podszywaczy - co się tu pokaze, nie bedzie moje. Pozdrawiam Was dziewczyny! Sama , powodzenia w "remonciku"! Czy wiesz juz , kiedy konkretnie mamy wysyłac dobre fluidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze58----tak pieknie napisalas o swojej kolezance.Ta szara myszka kazda znajomosc,kazda sciezke w zyciu wydreptala i wypracowala swoja praca.Moze jednak ma te swoja przebojowosc? Aby odniesc zawodowy sukces ,trzeba byc konsekwentnym w dzialaniu i byc optymistka.Jej sie to udalo,jak widac. Dokad wyjezdzasz,jesli moge zapytac? Szczesliwej podrozy! Wracaj szybko.Bedzie nam barakowac Twoich wpisow.Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwej podróży Ja jeszcze 58, pewnie pędzisz do ciepłych krajów może Bora-Bora? Jest nas więcej nie znoszących zimy , ja też jej nie trawię. Śnieg wystarcza mi w telewizorze, zresztą w tym roku go już widziałam i starczy. Jeśli ktoś chce zimy to niech pędzi w góry, prawda? :) Fluidy potrzebne na poniedziałek, o której jeszcze nie wiem. Babo nie przepracowuj się tak, za badrzo się chyba przejmujesz tymi porządkami. Ważniejsze przecież jest zdrowie. Pozdrawiam Was dziewczyny i do następnego spotkania. I Ja jeszcze 58 nie zapomnij o nas w cieplutkich miejscach. Rzeczywiście pięknie napisałaś o swojej koleżance ale przyznaj, że to rzadkość by ucziwość i dobro w naszym realnym świecie triumfowały. Może to się zmieni? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaa nawet Damajlama po 50
pragne orgazmu ale nie chce mnie uzyc zaden chlop bo mi wargi sromowe lopoca jak szturmowki na wietrze. i cyce do zupy wlatają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sama 50! Jestesmy z Toba.Bedzie dobrze--musi byc dobrze. Nie smuc sie i wracaj do nas.Trzymamy kciuki!Pozdrawiam. Babo,co za duzo ,to niezdrowo! Nie przemeczaj sie!Posluchaj Samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mile wcale sie nie przemeczam pisze ze robie...ale nie robie ...siedze przy kompie i pije kawusie...robota nie zajac..dlugi spacer odbylam zeby moje psisko sie wybiegalo pedantka nie jestem o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koor
dobrze ze zakonczyla te blazenade "stara doswiadczona baba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberwatorka...///...
nic dziwnego,ze panie przestaly pisac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oberwatorki
uwazaj bo oberwiesz od nich,poczekaj na ich posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery mendle
Dobry wieczór wszystkim miłym paniom! Przyjmijcie mnie do klubu,proszę. Mam kopę lat i parę doświadczeń życiowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cztery mendle w naszym klubie.Bardzo nam milo,ze chcesz byc z nami.Chwilowo jest nas niewiele,niektore z pan maja swoje\"wyzwania\",rozjazdy.Lada dzien beda z nami.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie dziwie ze niektorym przechodzi ochota na pisanie na cafe skoro wszystko jest dla mlodych i tylko oni uzurpuja sobie prawo do zycia...w swej pysze zapomnija ze za lat kilkanascie tez beda mieli 40-dziesci czy 50-siat czy wiecej i zobaczymy jak sie beda czuli kiedy jakis malolat ktory siedzi u rodzicow w kieszeni i jeszce niewiele wie o zyciu powie im ze sa stare zgredy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne rzeczy maja tu miejsce.Niedawno widzialam,adres e-mailowy, a juz nie ma po nim sladu..Przyznaje,ze troche byl dziwny ten adres przy niku--Cztery mendle.Naprawde zabawiaja sie mlodzi? Czekam z utesknieniem na stale powazne klubowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko.../...
czy kazdy tak moze sobie kasowac? nie ma znaku o kasowaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartowałam i jak pisałam,jestem poważną pania ,a adres usunęłam sama. Nikt tu nie podaje swojego e-mail\'a i wystaszyłam się,że oprócz miłych słów dostanę pocztę od dowcipnisiów, lub złośliwców a na to nie jestem jeszcze przygotowana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj////////////
bab na targowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie znowu! Co tak mało postów mam do przeczytania, no właśnie baby gdzie jesteście? Tymi dziwnymi wpisami nie ma się co przejmować, niektórym po prostu brak jest wyobraźni i kobieta po 40 nadaje się na złom. Pożyją kilka lat i przekonają się, ze wcale tak nie jest. A ja po remonciku, pocięli zszyli i wróciłam do domku wcześniej niż myślałam, bo miejsca trzeba było zwolnić. Widzę, że mamy nową klubowiczkę, serdecznie powitać. Gabrysiu nasze chłopaki ciągle wspaniale grają, cieszę się że jutro zobaczę mecz z Japonią, może być zacięty. Jak popatrzyłam w grupy to nowa grupa już nie będzie taka łatwa. Myślę, mam taką nadzieję, że wyjdziemy my i Serbia. Co tam słychać u Ciebie doświadcona babo. Tak w ogóle to fajnie, ze jesteście i nie dajmy się na przekór wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre z tym deszczykiem, u mnie dziś byłapiękna pogoda a i teraz póki co nic nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie kolory miałaś poprzednio? Może by tak stare złoto połączyć z bordowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×