Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Potrzymaj jeszcze troszkę Saro ten zapach, niech i ja się nim nacieszę. Muszę i sobie jakiś dobrać. To przyjemne kiedy się ładnie pachnie i dookoła rozśiewa taką przyjemną aurę. Dziewczynki wiedziały czym Ci sprawić radość. To miłe kiedy bliscy troszczą się o takie miłe gesty, to tylko świadczy, ze jeszcze w ludziach istnieją jakieś ludzkie uczucia. Trzeba to pielęgnować, bo to teraz nie jest znowu takie częste. Nieczęsta też jest przyjaźń. A myślę, że ludzi można poznawać różnie i internet jest jednym z takich sposobów. Głęboko wierzę, żze tu też można spotkać prawdziwych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro5,Ty rowniez tworzysz te atmosfere i nalezysz do naszego grona.Napisalas o nas tyle dobrego.Siebie takze wyrazilas! Coperto,budzisz kojarzenia z delikatnoscia.Nasz klub jest pojemny,przyprowadz do nas swoich przyjaciol,znajomych. Wierze,ze bedzie nam dobrze,bedzie nam towarzyszyc serdecznosc i zyczliwosc.Niech to bedzie nasz ulubiony kacik.Ciesze sie,ze jestescie.Tylko od nas zalezy atmosfera w naszym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belvo,widze,ze miotasz sie.Jak Ci pomoc? Masz jednak pewne ale. Nie spiesz sie ze swoja decyzja.U nas badz zawsze,dasz sobie czas na podjecie decyzji. Przeciez nie masz \"noza na gardle\",ze musisz natychmiast zadecydowac o jego istnieniu lub likwidacji.To jest moje skromne zdanie.Wstrzymaj sie chwilowo...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo zostaw decyzję czasowi, on pokaże co dalej. Nigdy nie należy się spieszcyć, by nie podjąć zbyt pochopnych decyzji. Moze twoi przyjaciele poznają nas bliżej i zechcą do nas przyjść a może będą tylko okresowymi gośćmi? Któż to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,postrzegam Ciebie jako osobe delikatna i bardzo kobieca oraz subtelna.Czy lubisz zyc w zgodzie z natura?Jesli tak,to szukaj aromatu lekkiego i orzezwiajacego,bez nut zmyslowych.Kolor niebieski.Jest ich troche na rynku. Jesli natomiast chcesz tworzyc wokol siebie aure subtelnego sekspailu ,to wybieraj rozowy kolor. Tyle wiem na temat kolorow.Jest duzo racji w tej informacji. Ale rymy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pominelam kolor czerwony!To dla kobiet z temperamentem,impulsywnych i dynamicznych.I oczywiscie drapieznych! Ostatnio robie sie na taka.Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam chwilkie i znalazłam balkon:D belvo🌼Sara5🌼 Gabrysia🌼Sama[kwiatek przyjdzie czas to poznamy sie wraz a kolor tez lubie czerwony choć czy drapieżna jestem hhmm raczej o sobie niepowiedziałabym tego a może to moje drugie ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe to Saro co napisałaś, bo wiele osób uważa mnie za silną babę. Chociaż ja tak o sobie nie myślę. Tylko ja nie lubię ni różowego ani niebieskiego koloru. Ostatnio próbuję odę do miłości YR, cóż za nazwa, prawda? Będę szukać czegoś dla siebie, dzięki za wskazówki.Porozglądam się w sklepach, teraz już będę troszkę wiedzieć na ten temat. Mam też Ming Shu, to chyba są z niebieskiej nuty, tylko mnie wydają się zbyt ulotne.Może jednak jestem w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coperto,czerwone perfumy stawiaja na nogi,pobudzaja i daja sygnal do dzialania.sa one symbolem zycia i witalnosci. Czerwien to kolor goracy,synonim plomiennych uczuc,wielkich emocji i milosnej pasji.Przywoluje takze erotyzm i te kobieca drapieznosc.Byc moze ten kolor wyzwala Twoje druga nature. Cos jednak w tym jest.U mnie jest dzisiaj bardzo romantycznie. Nie zapeszam.Biegne,bo popsuje ten nastroj.Juz niewiele brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z was lubi zolty kolor?Sama50,czy uzywasz tego koloru? Zolty to slodycz.Jest symbolem nadziei i szczescia.Zolty emanuje radoscia,slodycza,jest odcieniem cieplym,rozgrzewajacym.Szybko wiec wprowadza w dobry nastroj,pozytywnie wplywa na psychike i dodaje energii. Na sloneczne aromaty zoltych perfum skladaja sie miedzy innymi pelne slodyczy wonie owocow oraz kwiatow:mandarynki,wanilii,mimozy,kwiatu pomaranczy i peonii oraz miodu.Po te wody siegaja kobiety o pozytywnym stosunku do swiata.Pogodne,pelne radosci,niezwykle optymistyczne,swiadome swojej wartosci,zawsze otwarte i zyczliwe dla innych.To panie zakochane w zolcieniach. Uzywam Celine Dion takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Saro takie by mi pasowały, chyba wiem o co chodzi. Masz rację złocienie są w sam raz. A ty biegnij Saro do swoich, nie zmąć świątecznej atmosfery. Miło, ze jesteś i dzięki Ci za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie zolty, zloty, brazowy i zgnilozielony ... Moj dom jest calusienki pomalowany w srodku na 6 roznych zoltych kolorow. Na przyklad komin ( baaardzo wysoki) jest zolty, sciany w 3 innych odcieniach zlotozoltych a wszystkie wneki w ciemnozoltych. Acha i sufit tez wysoki na 2 pietra jest zolty. To troche wydaje sie chyba tutaj niesamowite ale wierzcie mi ze jak wchodzi sie do domu to nieraz nie zdaje sie sprawy ze wogole tu jest jakis kolor....Dopiero trzeba sie naprawde przyjrzec aby go zaobserwowac. W kuchni jest kolor pomidorowy.... he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu jest dzisiaj pachnaco i sielsko i kobieco.Drewienka trzaskaja w kominku.Widze i swiece w kolorze zlocistym! Dziewczyny,czy wy przypadkiem wszystkie nie lubicie koloru slonca?Jestem przekonana,ze Sara eksperymentuje.A moze jednak trzeba zmieniac nasze upodobania co jakis czas? Nawet dla siebie! belvo,uwielbiam te same kolory.Ciesze sie,ze jestes z nami. Sama50,ciesze sie,ze znalazlas swoj zapach.Z tych zoltych znam Water,L\"Occitane i Extraordinary.Celine Dion mam w swojej kolekcji.Moje pierwsze perfumy"Manifesto" to zapach przypraw,zapach ogrodu.Dawaly mi dziwna radosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś cicho się nagl zrobiło. Pewnie siedzicie zapatrzone w kominkowe płomienie. Dookoła pozostał zapach perfum, miło tak posiedzieć nawet w ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,masz racje,wpatrujemy sie w iskierki.Cisza takze relaksuje. Kiedys mialam klopoty z moimi wlosami.Byly strasznie suche.Az pewnego razu jedna z pracownic oswiecila mnie.Kazala mi zmiksowac dojrzale banany/z czarna skora/ i bardzo dojrzale ,miekkie awokado.Rozprowadzilam rownomiernie na wlosach,nalozylam czepek,a na wierzch jeszcze recznik.Trzymalam tak 1 godzine.Potem bardzo dokladnie splukalam i umylam glowe.Od tego momentu moje wlosy maja piekny polysk.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam gęste włosy ale farbami potraktowane dzieki Gabrysiu za rade skorzystam i o efektach tu wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy raczej się przetłuszczają czy Twoja rada i takich dotyczy? Powoli ogień przygasa, kończy się czarowny dzień. Do jutra wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50.Kochana,to nie dla Ciebie.Mam gdzies zapisana recepte na przetluszczajace sie wlosy/domowa recepta/.Daj mi troszeczke czasu,znajde te recepte.Komus ja polecalam.Pomogla. Coperto,smialo zastosuj.Moja przyjaciolka po trwale miala problrmy ze swoimi wlosami.Byly przesuszone i sianowate.Kuracje stosowala co 2 tygodnie.Doprowadzila je do porzadku. Zbieram wszelkie rady.Sprawdzaja sie. Ostatnio wycielam rade,jak je zlikwidowac w prosty sposob. Napisze,moze ktoras z Was skorzysta. Kawalek skorki z cytryny namocz na 24 godziny w occie spirytusowym.Po uplywie tego czasu wyjmij skorke i wykroj z niej krazek dokladnie wielkosci kurzajki.Poloz na nia skorke,zolta lub biala strona i zabandazuj.Trzymaj opatrunek przez dobe.Poczatkowo nie zauwazysz zmiany,lecz po tygodniu brodawka powinna zginac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zlikwidowac brodawki? To bylo zasadniecze pytanie i podana recepta. Troche zagapilam sie i wyszlo ...Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nalezaloby sie upewnic okulisty,ze ta receptura nie zaszkodzi oczom.Tego nie wiem i nie napisali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu spoko dermatolog po cześci zrobił porządek azotem jak znów bedzie większa t na nowo potraktuje azotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie póxno juz i czas wyspać sie , bo rano do pracy KOLOROWYCH SNóW DO MIłEGO NASTEPNEGO SPOTKANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że udało mi się trafić na ten topik bo tutaj wszystkie jesteście takie radosne i przyjazne. Dużo jest w internecie osób zgorzkniałych i niedowartosciowanych a tu tak przyjemnie. Ciekawe te Twoje rady Gabrysiu na kurzajki, pamiętam, że kiedyś w dzieciństwie miałam problem ale miałam ciotkę zielarkę, która coś zaradziła. I jakoś odpukać tak pomogło, ze do tej pory się nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej dziewczyny! Od ostatniej mojej wizyty tutaj minęły tylko 2 dni a tyle nowości! Witam nowe panie serdecznie. Kiedyś, gdy zbierze mi sie na wspominki to podzielę się z Wami Afryką.... Mikołaj przyniósł mi dużą torbę cukierków( a miałam nadzieję, że dokończy remont w przedpokoju ;) Myślę, że na te kurzajki to ciocia - zielarka zaaplikowała Ci jaskółcze ziele. Jest to chwast o żółtych kwiatkach, po złamaniu łodyżki wydziela intensywny, żółty a nawet pomarańczowy sok i to nim właśnie trzeba posmarować kurzajki. Znikają po jakimś czasie. Bezbolesny,tani i wypróbowany sposób.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No prosze ,kolejny przepis na brodawki.I o to chodzi. Sama50 , masz racje,ze sa tu fantastyczne dziewczyny. Czy chcesz miec puszyste wlosy? jesli szybko sie przetluszczaja,po kazdym myciu stosuj domowa plukanke z tymianku lub rozmarynu.Na szklanke wrzatku --1 lyzeczka ziol. Zniszczonym,przesuszonym,szorstkim rekom: Zrob napar z--do wyboru--zywokostu,prawoslazu,nagietka,rumianku.Mocz w nim dlonie przez 10 minut. Krem do rak: do 4 lyzek roztopionej wazeliny dodaj 2 lyzki czarnego bzu.Po 45 minutach podgrzej i odcedz krem do sloiczka..Nawilza,wygladza.leczy spekania i zaczerwienienia skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Stesknilam sie za wami.A te rady to super sprawa. Jak jakies wpadna mi w rece,to tez sie podziele. Zajrzyjcie na strone internetowa: www.nordicwalk.pl Tam znajdziemy instruktora.Przeczytalam,ze uprawiajac nordic walking uruchamiamy miesnie tulowia i ramion,spalajac przy tym znacznie wiecej kalorii niz podczas normalnego marszu bez kijkow. Zachecam was! Zabieram psa na spacer i wyruszam przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-), Juz niestety crem dela crem mojej porannej energii zostal zuzyty na innym topiku ale do was przyszlam sie troche ogrzac....:-) Fajnie ze jestescie! O Afryce???!!!??? No to czekam..... z ciekawoscia... Dzisiaj zabieram sie za pieczenie tortu makowego tak ze w chacie pachnie miodem i makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×