Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Widzę, że chcesz zrobić śnieżne święta. A gdzie się podziewa reszta naszego klubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy z rodzinami gornikow
Co najmniej 8 gornikow nie zyje w kopalni "Halemba". Wysoka temperatura i wilgotnosc w kopalni po wybuchu gazu. Akcja ratownicza trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W KLUBIE! Przede wszystkim ciesze sie,ze Sama50 wrocila ze szpitala. Dobrze,ze juz jestes.Na pewno wszystko jest w porzadku. Nie mam dzisiaj glowy ani checi do radosci,kiedy tyle smutku, lez...Jak tu myslec o swietach? Smutek odbiera mi radosc. Pozdrawiam Sama50,stara doswiadczona babe i cztery mendle. Czy JA JESZCZE 58 jest w podrozy,czy juz na wczasach? Brakuje mi JEJ wpisow.Musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Zabraklo tez obecnosci Sary5. Znajdzie chwilke czasu i odwiedzcie nas.Czekamy na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabrysiu! Jestem na twoje zawolanie,ale nie wymagaj ode mnie ,ze cos napisze.Nie jestem w stanie wykrzesac niczego.Jest mi tak okropnie zal gornikow i ich rodzin,ze nie potrafie uspokoic sie. Kolejna smierc.Och ,jak mi zle...Pozdrawiam panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem w Klubie.Rozumiem Was bez slow.Pozdrawiam. Cztery mendle-wzruszylas mnie.Cudownie...Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk,puk-jest tu ktos? Dajcie znac ,ze wszystko u was jest w porzadku. Milej niedzieli.Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w klubie! Mam nadzieje Saro,ze wszystko \"gra\". Mam chwilke odpoczynku,wiec zajrzalam do komputerka. Nic sie nie dzieje,panie zajete,a moze poza domem. Pogoda dopisuje,wiec moze na spacerku,albo wyjazdach. Tez zamierzamy przejsc sie.Musze cos wymyslic,zeby namowic M. Do zobaczenia.Pozdrawiam i zycze milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie ! Mnie samą temat \"kulinarny\" ibardzo nteresuje . Wasze przepisy są wspaniałe - może założyć książkę kucharska ?? \"Studiuję \" wiele stron kulinarnych ale - Wasze przepisy - Emertka60- ukłony są wyjątkowe . Pozdrawiam Kinga PS Pewnie w najbliższym czasie coś napiszę - ale muszę poddać cenzurze to co umiem - ew takim towarzystwie . Jakich przepisów szukacie - jaka kuchnia - może meksykańska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakas pomylka topikow. Kingo tu nie ma Emerytki.Nie ten adres! Gabrysiu,milego spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sary
ktos to robi celowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,jednak to prawda! Wstyd mi ,ze kobieta w tym wieku robi zamieszanie.Teraz rozumiem,dlaczego pomaranczowa napisala o zenadzie.Czy ktos chce zniszczyc ten topik? Panie,nie dajmy sie! Szkoda mi tej atmosfery tutaj.A co wy na to? Bylo fajnie do pewnego momentu,potem ...Mozna przeczytac...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koor
dobrze,ze zakonczyla te blazenade "stara doswiadczona baba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ? Saro,zaczynam kojarzyc ale nie rozumiem dlaczego? Komu przeszkadza nasze pisanie? Poczekajmy!Bez nerwow! Sama50,czy Ty rowniez jestes tego samego zdania co Sara? Gdzie podziewa sie nasza Ja jeszcze 58 ? Dajcie znac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gabrysiu.Dobrze,ze jestes.Dziwnie tu ostatnio. Poczekajmy na inne panie.Do jutra.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę ignorować \"dziwne\" wpisy. Zauważyłyście Panie jak bajecznie jest na dworze? Mgła. Drogi są pewnie niebezpieczne, ale świat oglądany zza okna jest czysty, cichy, czarowny... Pozdrawiam tych,którzy spać nie mogą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle,witam! Masz racje,ze musimy omijac te dziwne wpisy.Sama nie wiem,jak mam zachowac sie wzgledem niektorych. Nie jestem moze systematyczna w pisaniu,ale sprawia mi przyjemnosc zamienienia kilku zdan ze serdecznymi osobami. Mam nadzieje,ze bedzie nam sprzyjac przyjazna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro milo jest wiedziec,że ktos zaprasza mnie do swojego grona i cieszy się z każdej wizyty....Dziękuje i tobie i innym przemiłym paniom. Pisałyście, że kibicujecie polskim siatkarzom i wtedy pomyślałam eee za stara na to jestem, ale przecież zawsze interesowałam się sportem i czasem trzymałam kciuki za naszych. Teraz też tak zrobię i krzyknę: Polska! Polska! Polska! Buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu już nie zagląda? A polscy siatkarze znowu wygrali! Jadę na parę dni do córki i nowego,trzymiesięcznego wnuczka, więc i mnie nie będzie, chociaż...może uda mi sie czasem usiąść przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mandle,witaj! Zagladalam do klubu,ale bylo pusto.Towarzyszylo mi tylko moje echo.Na szczescie dzisiaj jestes Ty i natychmiast zrobilo sie cieplej.Nie wiem dlaczego panie tu nie zagladaja.Moze jakies problemy,przeszkody nie pozwalaja . Znow jestesmy dumne z bialo-czerwonych.Mysle,ze slyszeli Twoj doping.Tez trzymalam kciuki.Bylo na co popatrzec.Nasza duma! Mamy tu oddane fanki w osobie Sama50 i Gabrysi.Tylko gdzie one? Lubilam tez czytac Ja jeszcze.Wszystkie przepadly.Smutno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to coś źle wróży temu topikowi,że wszyscy stąd pouciekali? Siedzę sama w domu i poplotkowałabym z rówieśnicami a tu pustki. Mikołaj się zbliża,potem święta,więc byłoby o czym pogadać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakoś wyszło, że opustoszało. Rzeczywiście atmosfrea była miła i trochę chyba by było szkoda topicu. Może uda się go jeszcze uratować? Sama też bym chętnie czasami poplotkowała z rówieśnicami, tak więc Cztery mendle nie czuj się osamotniona. Jak tam Twoja wizyta? Gdzie się podziewacie dziewczyny? I wiecie co może sobie nie \"paniujmy\", jesteśmy wszystkie w jednym lub bardzo zbliżonym wieku. Opuśćmy te zwroty \"miłe panie\", bądźmy po prostu \"dziewczynami\" to i młodziej i mniej sztywno, prawda? Gabrysiu gdzie przepadłaś, dzisiaj gramy o złoto i chłopaków trzeba wspierać. No to do miłego, odezwijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem dziewczyny! To nie moje lenistwo przyczynilo sie do mojej nieobecnosci w klubie lecz sily wyzsze.Niemozebnie tesknilam za wami.Ciesze sie bardzo.ze jestescie. Sama50! Polscy siatkarze zajma najwyzsze miejsce w mistrzostwach swiata od 1982r,kiedy to byli na VI pozycji.W historii tej dyscypliny bialo-czerwoni trzykrotnie byli w czolowej czworce.W 1974r w Meksyku zdobyli zloty medal,a w 1956r i 1960r zajmowali czwarte lokaty.Wygraja,beda najlepsi.Trzymajmy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Smialo moge powiedziec ,ze jako jedyni na mistrzostwach ciagle sa niepokonani.Jestem przekonana,ze mistrzostwa w Japonii wspominac bedziemy dluuuugo!Bardzo przezywam!Moze uda sie nam zdobyc ten wymarzony krazek!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej dziewczyny! Zrobilo mi sie cieplutko na duszy,ze pojawilyscie sie na topiku.Zagladalysmy tu z Czterema mendlami a tu cisza.Nie mowilam,ze Sama50 i Gabrysia to dopiero fanki siatkarzy.? Udzielilo mi sie zdenerwowanie.Badzmy dobrej mysli,bedziemy sie cieszyc ze zwyciestwa naszych siatkarzy.!! .Pamietacie ekipe Wagnera sprzed 30 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was...
Czy wiecie drogie panie,ze Kamakura jawi sie dla Japonczykow jako jedno z najswietszych miejsc w kraju? Daibutsu-Wielki Budda.Rzezba z 1252 roku czyni ogromne wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×