Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Tak Gabrysiu,chce byc drapiezna! Od roku uzywam czerwonych perfum,bo jestem kobieta dynamiczna.Czerwony to energia.Jest symbolem zycia i witalnosci.W czerwonych wodach pojawiaja sie mocne aromaty przypraw; koriandru,wonie ambry,sandalowca i inne.Uzywam Sand & Sable.Uwielbiam je.Zapragnelam IsaBelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uklony dla sasiadek :-) 🌻 A co sie stalo z ja jeszcze 58??? Sara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj belvo w naszym klubie! Czy jestes kolezanka Sary5? Przesiaduj z nami.Co do Ja jeszcze58,poszukujemy Jej.Gdzies wyjechala.Moze jednak zjawi sie wkrotce.Mamy cicha nadzieje,ze odnajdzie droge do klubu.A co u Ciebie? Dziewczyny,goscia mamy! Gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie powitać gościa, zapraszamy na dłużej. Ja jeszcze pewnie się wkrótce zjawi. Saro tak pięknie napisałaś o zapachach. Uwielbiam czytać opisy zapchów w reklamie perfum. Jakoś tak wyszło, że nic nie używałam, może to też wina uczulenia na zapachy niektóre. Teraz się \"nawracam\" i powoli próbuję. Zaczęłam od wód perfumowanych Yves Rocheres. Mają niezłe , przynajmniej mnie się podobają. Na razie próbuję, która będzie mi odpowiadać. Być kobietą drapieżną to wspaniale brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gabrysiu jestem Sary internetowa towarzyszka podrozy ... Dzieki za mile powitanie. Cieplo u was i kolorowo...:-) Moge wpasc od czasu do czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za goscinnosc Sama50, wiecie ja tez wlasciwie zycie czuje nosem... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My coperto przyjmujemy wszystkich i bardzo nam miło, że zajrzałaś, prawda dziewczyny? Zaglądaj kiedy chcesz, my tu tak sobie gadamy o wszystkim i jest nam wesoło. Teraz mamy Mikołaja na tapecie, szkoda że on tylko wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikołajem wiesz ze najcześciej bywamy my same która ma lub miała inaczej to ma poprostu szczeście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne kto jest Mikołajem, ważne, że przychodzi. Gabrysiu może Twoje czary-mary dzaiałają, chociaż troszeczkę. A ja mam dziś wspaniały humor. Trzeba przecież zawsze lczyć, ze po burzy nadchodz słońce. A miłośc trafia się i w jesieni życia. Zresztą prawda jest taka, że mamy tyle lat na ile się czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam Was troszeczke i nie wiem jak mnie nową przyjmiecie ale moze ...... Sama50 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj coperto! Wczesniej powitala Cie Sama50.Z pewnoscia bedzie Ci raznie z nami,a nam z Toba. Oj,to jednak zadzialaly moje czary-mary.Czaruje dalej,bardzo chce dla Samej50 wyczarowac wspanialego prezentu.To ma byc ktos wyjatkowy...Pozostalym dziewczynom zycze takze wspanialych humorkow i tych upragnionych prezentow. Belvo,badz z nami zawsze.Wpadaj kiedy masz ochote.Zostaw po sobie slad w postaci postu i bardzo nas ucieszysz. A teraz skupiam sie maksymalnie;Boze,oczy mi wychodza na wierzch,bo chce wyczarowac zaginiona Ja jeszcze58. Cztery mendle i Sare5 tez przywoluje do nas! Czary...mary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Jakiż piękny dzień się zapowiada! Czy Mikołaj do Was zajrzał? Pewnie tak. Gabrysiu dzięki za dobre fluidy, moze rzeczywiscie pomogą. Mam też nadzieję, że pomogą Ja jeszcze w odnalezieniu drogi do nas. Tak się cieszę, ze pomaleńku przybywa nas na topicu. Nasz klub zaczyna się zapełniać, do spotkania wieczorkiem. Siadziemy blisko kominka, zapatrzymy się w ogien i wypijemy wspólnie herbatkę a moze grzańca? Przybywajcie wszystkie, nie zapominajcie o naszym klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50,jak dobrze,ze cos drgnelo.Robie co moge.Pamietaj,ze to musi dzialac w dwie strony.Sukces gwarantowany.Jeszcze troche popracujmy..Ciesze sie rowniez ze nowe klubowiczki docieraja. Ja jeszcze58 wyjechala ,wiec na dniach z pewnoscia wroci. Dzien jest cudowny,Mikolaj tez bogaty w tym roku. Dziewczyny,a co slychac u was? Czy humorki dopisuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kolezanki, weszlam tu wczoraj aby wam pomachac,, czy mnie pamietacie? Zaprosila mnie Sara... Musze sie wam przyznac ze udzielam sie na moim wlasnym topiku i tam wlasnie poznalam Sare... Niestety mimo tego ze wpadam tez tu i owdzie od czasu do czasu, nie mam juz tyle energii aby wylac essencje mego serca na dwa fronty. Od samego poczatku czytania was ,odczulam tutaj ciepla atmosfere i zyczliwosc. Pomyslalam nawet zeby skasowac moj topik i tutaj sie przeniesc ale z drugiej strony szkoda mi tych wszystkich przyjaciol ktorych tam sobie uzbieralam.....No wiec co robic? Nie wiem... czekam na jakies pomysly z waszej strony... Acha i jeszcze jedna sprawa... ten moj topik zalozylam bo jakas podejrzliwa osoba ktora ma wysokie mniemanie o swoich zdolnosciach detektywistycznych , wywalila mnie z werandy...za to ze niesmialo ( na pomaranczowo) zapytalam sie o cos jednej werandowiczki..... Potem tam byla jakas straszna wojna nie wiem o co bo wszystkie wpisy byly wykreslone. Moj tez w tym galimatiasie zostal wykreslony , za co sie obrazilam i zalozylam moj wlasny topik.... No to wyspowiadalam sie wam tu jak nigdy.... Mam nadzieje ze pozwolicie mi tu wpasc od czasu do czasu.... W dniu Mikolajowym sle wam tylko 👄 👄 bo nic slodkiego nie mam aby wam podlozyc pod lozka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga belvo,badz z nami na stale.Sarze naleza sie podziekowania,ze zaprosila Ciebie do nas.Nawet sie nie pochwalila.Dyskretna! To co opisalas to smutne.Nas nie musisz sie obawiac.Spotykamy sie w wirtualnym klubie z czystej serdecznosci.Sa dziewczyny zyczliwe i nie sadze,aby ktoras stac bylo na takie zachowanie.Przekonasz sie. Mysle,ze nie powinnas kasowac swojego topiku ze wzgledu na swoje przyjaciolki.Bylyby bardzo zawiedzione.Moze potrzebuja swojego kacika? Czas Ci podpowie ,co zrobic.Niezaleznie od twoich decyzji,w naszym klubie jestes zawsze mile widziana.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze wszystkie przeniescie sie do nas? Zapraszamy Ciebie Belvo i Twoje przyjaciolki.Same musicie podjac decyzje,trudno radzic... Jesli o nas chodzi,ucieszylybysmy sie z Waszej obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Belvo, że byłaś na werandzie bo i ja tam kiedyś byłam. Jednak od szczególnie jednej werandowiczki płynie nieciekawa aura, to daje się wyczuć nawet przez net. Tutaj zaś atmosfera jest od początku serdeczna i nikt nikogo nie strofuje ani nie usiłuje \"nawracać\". Przecież już swoje lata mamy i rozum swój. Tak jak i Gabrysia sądzę, że sama musisz podjąć decyzję co z topikiem, oczywiście jeślli wszystkie do nas zechcecie się przyłączyć to będzie nam wszystkim miło. Tak piękny dzien dzisiaj. Właśnie wrociłam, bo trochę spraw uzbierało się do załatwienia. Prawie wiosna na dworze. Niektóre kwiatki zupełnie ogłupiały i zaczynają kwitnąć. Nie mówiłam Wam jeszcze ja jestem wielbicielką kwiatów i krzewów. Od kilku lat to mnie \"dotknęło\". Staram się dowiadywać o tym jak najwięcej i sama też mam w swoim ogrodzie kilka ładnych rzeczy. Kiedyś to miałam tylko takich domowych dużo, teraz jakby je zaniedbałam. Dziewczyny mam taką propozycję, znamy się już troszkę, to może opowiedzmy sobie o swoich \"konikach\". Jak na razie nie chcę Was więcej zanudzać ale wieloma rzeczami się jeszcze interesuję /hihihi/ i będziecie musiały znosić moje wynurzenia. A tak to gdzie się podziewa nasza baba, coś ostatnio cicho u niej, odezwijcie się też i Cztery mendle i Sara i nasza najnowsza coperto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! Przynioslam pokazac Wam mikolajkowy prezent.Ale pachnie!Mam swoje ulubione perfumy.Poczulam sie w swoim zywiole.To jest to.Co za emocje od rana! Dziewczynki,sprawilyscie mi wielka radosc.Milo,ze przyjelyscie do naszego grona moja kolezanke belve.Czy nie jest to wspaniala dziewczyna? Bywam u niej na topiku.Teraz wiecie,dlaczego nie jestem systematyczna w pisaniu.Nie nadazam. Prosze mi to wybaczyc.Tutaj czuje wasza serdecznosc,cieplo i dlatego zapisalam sie do waszego klubu.Jestescie bardzo kolezenskie. Czytam was codziennie i dlatego chetnie odwiedzam ten klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama50! jak milo Ciebie tu spotkac.Jak widzisz nadal wciaz tu jestem.Ja bardziej przesiaduje u was.Belva ma racje,ze jest tu milo i zyczliwie i dlatego Ty,Gabrysia,Ja jeszcze58,Cztery mendle,ostatnio belva i coperta tworzycie wspaniale grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D oby zawsze było tak miło życze tego i Wam i sobie naprawde szczerze troszeczke byłam na werandzie tez:) Przypadłyście mi do gustu i chce tu wejść ze swoimi znajomymi dadzą sie namówic to bedzie nas ciut wiecej:) ale jak wiecie każdy ma swoje zdanie Tymczasem moje drogie dzis późnym wieczorem tu jeszcze zajrze tak ok 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze byloby moc polaczyc dwa topiki ale jak to zrobic??? Moze zapytac sie redakcji?? Ja wam moge oddac moj w calosci tylko wydaje mi sie nie fair zostawic tak na lodzie moich uczestnikow... W koncu jak sie zaklada topik to ma sie jakies z tym zobowiazania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×